Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

maxi1914
Мнения: 1376
Регистриран на: 08 мар 2015 15:21
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот maxi1914 » 22 апр 2024 09:55

peliforewer написа:
maxi1914 написа:
peliforewer написа:Аз само попитах хипотетично, дали Наско ще си удържи на думата и ще иска да няма гостуваща агитка и предварително знам отговора :).От Левски винаги са били "морални" и по правилата, но не и когато опре до интересите им.А дали полицията иска да си свърши работата при охраната на дербито може да се поспори.За тези големи суми които вземат за охрана на срещата трябва да направят така, че всеки на трибуните да се чувства в безопасност.На стадиона има камери, полицията демонстративно показваше в минали срещи, че също заснема агитките, те ли не знаят кои вкарват бомби и ракети и кои ги изстрелват.Викаш тарторите на агитките преди мача, предупреждаваш ги, че има ли простотии ще го отнесат те защото са водачи на феновете и отговарят за поведението им.Специално за този мач полицията трябва да е не само отвън, но и вътре на стадиона, а тези измислени охранителни фирми и стюарди да охраняват мачове които не са с такава фенска маса и не толкова рискови.Блатер бил сигурен, че Арда-ЦСКА бил нагласен, интересно как букмейкърите не са били толкова "умни" и на полувремето са давали коефициенти между 4 и 5 за победа на ЦСКА.

Нз какво знаеш предяарително , но знам че още миналата седмица по Дарик , Наско заяви , че са изпратили писмо до БФС с желание да има фенове само на домакините

Доколкото разбрах от същото интервю, има намерение да изпрати писмо.Залагам на това, че в събота ще има сини фенове на Васил Левски.

Дори да е пуснато писмото . В БФС са бързи само да налагат глоби . И аз залагам на същото
[quote="ugly bug"]Перуци е на стадиона във Франция.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12407
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот TristaNNN » 22 апр 2024 09:57

Припоците да коментират синята публика и посещаемостта на Левски, е все едно аз да се шегувам със стила на обличане или спестовните навици на Джеф Безос. Някакъв пълен абсурд...
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12706
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот BRF » 22 апр 2024 10:13

TristaNNN написа:Припоците да коментират синята публика и посещаемостта на Левски, е все едно аз да се шегувам със стила на обличане или спестовните навици на Джеф Безос. Някакъв пълен абсурд...

Ти си живееш в някаква паралелна реалност,особено за въпросната публика и секбтор!

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12407
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот TristaNNN » 22 апр 2024 10:17

BRF написа:
TristaNNN написа:Припоците да коментират синята публика и посещаемостта на Левски, е все едно аз да се шегувам със стила на обличане или спестовните навици на Джеф Безос. Някакъв пълен абсурд...

Ти си живееш в някаква паралелна реалност,особено за въпросната публика и секбтор!

Диванните припоци са ясни, ама ти поне не се излагай с коментари за синята публика по отношение посещаемостта, особено в сравнение с вашите и предвид класиране, шансове за тенекета и т. н.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12706
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот BRF » 22 апр 2024 10:25

TristaNNN написа:
BRF написа:
TristaNNN написа:Припоците да коментират синята публика и посещаемостта на Левски, е все едно аз да се шегувам със стила на обличане или спестовните навици на Джеф Безос. Някакъв пълен абсурд...

Ти си живееш в някаква паралелна реалност,особено за въпросната публика и секбтор!

Диванните припоци са ясни, ама ти поне не се излагай с коментари за синята публика по отношение посещаемостта, особено в сравнение с вашите и предвид класиране, шансове за тенекета и т. н.

Какво да се излагам бе човек,реване,реване и накрая секторите равно пълни,разликата в другите два сектора 1-2000 човека зависимост от мача!Имате някакъв импулс последните 2 години и какво от това?
Да не говорим за уж спасяването на клуба ,пък не си задаваш въпроса от къде се взеха тия милиони за заплати на пълния ви с чужденци отбор и плащането uc; KDM!Сега не ми се отваря въпроса за всичките 8 години ,които проoължаваше убиването на ЦСКА,че ще стане една мътна и кървава!

danon
Мнения: 245
Регистриран на: 28 авг 2019 21:50
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот danon » 22 апр 2024 10:39

Ако 17-18 хиляди на 10-11 хиляди е 1000-2000 човека ... не знам :lol: Да не говорим за финала за купата 2022 година, билетите за секторите на Левски бяха продадени за 1-2 часа, почнаха да се купуват билетите и за секторите на припозналите и бяха спрени от онлайн продажба :lol: Тогава в секторите на Левски имаше хиляди отгоре. Това трябва да си тотален неадекватник изобщо да си правиш устата да сравняваш посещаемост на Левски и на припозналите, да не говорим за останалите отбори. Може ли някой да каже мач на припозналите в който билетите им са свършили за няколко часа. Левскарите имали импулс последните години, а припозналите явно никога не са имали импулс ... няма и да имат :lol:

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23824
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот delqnski47 » 22 апр 2024 10:54

Aз пък не мога да разбера къв е тоя фетиш говедата да броят колко туриста отгоре имали в пенсионерските сектори. :lol: Гледа се качеството на хореографията в агитките, цялата организация която се прави и труда на момчетата. Ние си имаме професионалисти в Г, които се занимават с това и това им е професията. На наркоманите дет си мажат с говна жените и ходят да ги бият след тва в съседния сектор, хореографиите им на 90% са пълна скръб. Ма иначе ''ние сме повече''. Е? Все едно сега да гледаме циганите в Индия и да разправявме колко повече били от белите хора :lol:
Последна промяна от delqnski47 на 22 апр 2024 10:57, променено общо 1 път.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12706
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот BRF » 22 апр 2024 10:57

danon написа:Ако 17-18 хиляди на 10-11 хиляди е 1000-2000 човека ... не знам :lol: Да не говорим за финала за купата 2022 година, билетите за секторите на Левски бяха продадени за 1-2 часа, почнаха да се купуват билетите и за секторите на припозналите и бяха спрени от онлайн продажба :lol: Тогава в секторите на Левски имаше хиляди отгоре. Това трябва да си тотален неадекватник изобщо да си правиш устата да сравняваш посещаемост на Левски и на припозналите, да не говорим за останалите отбори. Може ли някой да каже мач на припозналите в който билетите им са свършили за няколко часа. Левскарите имали импулс последните години, а припозналите явно никога не са имали импулс ... няма и да имат :lol:

И какво стана на финала??Купихме ли си билетите?Г беше препълнен както винаги!
Че какъв е проблема да се купуват билети за другите сектори,можеш ли да ми обясниш?Като много говориш,колко бяхте на последния си мач?Сега ще ви видя колко ще сте на дербито или както там го наричате вече за да се правите на интересни?

krumeto
Мнения: 3698
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот krumeto » 22 апр 2024 11:06

delqnski47 написа:Aз пък не мога да разбера къв е тоя фетиш говедата да броят колко туриста отгоре имали в пенсионерските сектори. :lol: Гледа се качеството на хореографията в агитките, цялата организация която се прави и труда на момчетата. Ние си имаме професионалисти в Г, които се занимават с това и това им е професията. На наркоманите дет си мажат с говна жените и ходят да ги бият след тва в съседния сектор, хореографиите им на 90% са пълна скръб. Ма иначе ''ние сме повече''. Е? Все едно сега да гледаме циганите в Индия и да разправявме колко повече били от белите хора :lol:

В свой интерес, вкарай някой оркестър и хор в сектора, за да можеш да се хвалиш с професионалисти.
Колкото за "циганите в Индия", те са по-културни от някои пишещи тук!
Чети малко повече за тях, културата им и секторите им на производство.
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

krumeto
Мнения: 3698
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот krumeto » 22 апр 2024 11:21

peliforewer написа:
TristaNNN написа:Всякакви тъпотии е раждала припошката кратуна в тоя форум, но това определено е достойно за Топ 3! Наясно съм, че припоците са диванни и не стъпват по стадионите. Видно е, че футболната им култура е потрес. Не се изненадвам, че и правните им познания са на ниво тригодишно хлапе, но поне малко, та малко мислите ли преди да пишете?

.... Викаш тарторите на агитките преди мача, предупреждаваш ги, че има ли простотии ще го отнесат те защото са водачи на феновете и отговарят за поведението им....

Защото съм ходил в сектор Г и близо до Г и знам, че Иван и Росен имат начини да влияят на червените фенове, за вашите фракции дето не могат да са в един сектор не знам.Мога да ти извадя десетки твои коментари писани без много мислене.

Като чета подчертаното ми идва да питам:
Ще влияят ли същите, да се държи отбора културно, като западен или ще наредят на ръководството да бъде като в Сомалия, на 11 май в Разград?
Пригответе се сомалийци, нареждат наркоманите - не се унижавайте с шпалири. Това са прийоми на "изостанали" като в Англия, Франция, Италия и т.н.
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 37 госта