Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Warped » 17 май 2020 11:24

Вместо да се разправям с ловци, как се ловят язовци, Герджиков се предлага по ТВ https://www.24chasa.bg/novini/article/8590616
Ама се обръща на 360 много бързо
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот hydetoshi » 17 май 2020 12:13

Warped написа:Вместо да се разправям с ловци, как се ловят язовци, Герджиков се предлага по ТВ https://www.24chasa.bg/novini/article/8590616
Ама се обръща на 360 много бързо

Не е на 360, а на 180. Явно Бойко му знае телефона. Та чак се плеснал по челото.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот hydetoshi » 17 май 2020 12:26

Отскоро се рестартира първенството на Южна Корея. Преди малко зяпах някакъв мач. Няма такъв цирк. ПП 2:0, КР 2:3. Второто полувреме вратаря на домакините през цялото време викаше "Бий на лево, аз ше скачам на десно". Жестоко беше! 2 месеца прекъсване и сега трябва да се наваксват загубите. Черното тото ще процъфтява. Не ми се мисли в нашето първенство, какви панаири ще стават.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Martinez1948
Мнения: 1376
Регистриран на: 24 дек 2018 16:48
Местоположение: Букурещ
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Martinez1948 » 17 май 2020 12:52

peliforewer написа:.....

''Коректив'' използваш дума, която или не знаш значението й или си правиш самоирония.
Сигурно си с 30+ години по-дърт от мен обаче ще си позволя да ти дам един съвет. Не е важно какъв ти е статута в интернет платформа било то форум или сайт....
Във форума на ''Левски'' присъствам понеже там има хора, които са доста по-близоко до мойто мислене.... хора, които се дистанцират от платения слугинаж фенове/медии/легенди , търсят истината за дадените обстоятелства , а не повтарят като папагали това, които са им казали да повтарят, хора които не се кланят на ''благодетела''. Или иначе казано тотален АНТИПОД на вас (хамелеоните).

А лично за ГГ, аз вече съм му най-големият фен. Няма друг, който да ви унижава повече от него.
ФК Лупи, 8милиона в канала, 57лв в сметката, МАРКЕТИНГОВ ТРИК, с тяхните приходи 500к на година най-много два чифта обувки на Деспода да взема, за България сме ЦСКА ама уефа сме Литекс, мача за титлата с Лудогорец без нито един картон хахаха, Люпко консултант - Добри Митов треньор и после обратното, Изгонването на ТП и Бригада Бургас от сектора понеже задават въпроси, използването на легендите като ...айде няма да казвам като какво.... И още и още :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
#Grishaechoveka
Който бан подклажда другиму, сам изяжда него
“Bunch of slack-jawed faggots around here. This stuff’ll make you a goddamn sexual tyrannosaurus, just like me….”

Потребителски аватар
Corwin
Мнения: 2733
Регистриран на: 02 дек 2008 09:36
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Corwin » 17 май 2020 12:52

bsz1916 написа:
Corwin написа:[
Аз не разбирам с какви очи фен на единствения официално държавен отбор в А група коментира мулета и 'собственици'.

А вие да не мислите че шефовете на ТЕЦ - 2 , които нито са от Стара Загора , нито се интересуват от Берое , по свое желание са се захванали с Берое . Там схемата е същата и никой от истинските фенове на Берое не я харесва . Също като при вас има и платени фенове , само че при нас не се наричат СЗ , тръст или НКП , а " фенклуб " и са използвани за същите цели . Така е в цяла България . И няма никакво значение дали " собственик " е държавна фирма , частна фирма получаваща за целта обществени поръчки или други привилегии от държавата или " собственик " е общината . Конците винаги се дърпат от едно и също място . И целта винаги е една и съща . А и това е основната причина за резкия спад на интереса към тая игра и посещаемостта на футболните мачове в България . Вече често сме свидетели че броят на зрителите от общо 7 - те мача от 1 кръг на така наречената ни първа професионална лига , е по - малък от тия на 1 мач от третото ниво в някоя нормална държава . Защото у нас отвращението от политиката и политиците вече е толкова голямо , че унищожава всичко до което те се докоснат и месят .

Брей, респект за мнението, че не ги делиш. Извинявай, че те нападнах без основание.

bsz1916
Мнения: 2512
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот bsz1916 » 17 май 2020 13:10

Corwin написа:
bsz1916 написа:
Corwin написа:[
Аз не разбирам с какви очи фен на единствения официално държавен отбор в А група коментира мулета и 'собственици'.

А вие да не мислите че шефовете на ТЕЦ - 2 , които нито са от Стара Загора , нито се интересуват от Берое , по свое желание са се захванали с Берое . Там схемата е същата и никой от истинските фенове на Берое не я харесва . Също като при вас има и платени фенове , само че при нас не се наричат СЗ , тръст или НКП , а " фенклуб " и са използвани за същите цели . Така е в цяла България . И няма никакво значение дали " собственик " е държавна фирма , частна фирма получаваща за целта обществени поръчки или други привилегии от държавата или " собственик " е общината . Конците винаги се дърпат от едно и също място . И целта винаги е една и съща . А и това е основната причина за резкия спад на интереса към тая игра и посещаемостта на футболните мачове в България . Вече често сме свидетели че броят на зрителите от общо 7 - те мача от 1 кръг на така наречената ни първа професионална лига , е по - малък от тия на 1 мач от третото ниво в някоя нормална държава . Защото у нас отвращението от политиката и политиците вече е толкова голямо , че унищожава всичко до което те се докоснат и месят .

Брей, респект за мнението, че не ги делиш. Извинявай, че те нападнах без основание.

Благодаря ! Сега не е време да се делим на сини , червени , зелени , оранжеви и т.н. Трябва всички да се обединим и да си спасим държавата от престъпниците и мутрите които я управляват . Едва тогава ще се оправи икономиката , образованието , здравеопазването и всичко друго - в това число и спорта и футбола и стадионите отново ще бъдат пълни .

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот bilyaletdinov » 17 май 2020 13:11

modor написа:[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=ZI6VyHshr4E[/youtube] :mrgreen:


Много ми паднаха в очите Томислав и Касабов.
Томислав е абсолютна подлога и мисирка. Стигна дотам, че обясняваше как Тонев ревал за Левски и му било пукало в същото предаване :lol: Разбирам, че има семейство да храни, ама да не си меша герберските полюции с т.нар. любов към Левски.
Не може всички да са виновни само Тиквоча да е чист като сълза. Ами аджеба що Божков не ги прати тези акции на някой друг, ами ги праща точно на Тиквата? Аз не съм чул един журналист да пита тиквата пряко, да ли е оказвал натиск на определени хора да стават собственици или спонсори на Левски. Що не го питат? Да си отрича, ама да го питат поне. Абсолютен слугинаж. Искат от нас само пари да даваме. Ами ебббб-----еее си п------е м--------и.
Че какво е дал Томислав за Левски? Той дори билет не си купува. С нищо не е по-различен от отрепките от СЗ. Живурка на гърба на клуба, съучастник във фалирането на Левски...айде, че ми писна от тия големи левскари...
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32329
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот modor » 17 май 2020 13:13

hydetoshi написа:Отскоро се рестартира първенството на Южна Корея. Преди малко зяпах някакъв мач. Няма такъв цирк. ПП 2:0, КР 2:3. Второто полувреме вратаря на домакините през цялото време викаше "Бий на лево, аз ше скачам на десно". Жестоко беше! 2 месеца прекъсване и сега трябва да се наваксват загубите. Черното тото ще процъфтява. Не ми се мисли в нашето първенство, какви панаири ще стават.

Тихо чичо Венци да не чуе :lol:
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

peliforewer
Мнения: 9494
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот peliforewer » 17 май 2020 14:11

Martinez1948 написа:
peliforewer написа:.....

''Коректив'' използваш дума, която или не знаш значението й или си правиш самоирония.
Сигурно си с 30+ години по-дърт от мен обаче ще си позволя да ти дам един съвет. Не е важно какъв ти е статута в интернет платформа било то форум или сайт....
Във форума на ''Левски'' присъствам понеже там има хора, които са доста по-близоко до мойто мислене.... хора, които се дистанцират от платения слугинаж фенове/медии/легенди , търсят истината за дадените обстоятелства , а не повтарят като папагали това, които са им казали да повтарят, хора които не се кланят на ''благодетела''. Или иначе казано тотален АНТИПОД на вас (хамелеоните).

А лично за ГГ, аз вече съм му най-големият фен. Няма друг, който да ви унижава повече от него.
ФК Лупи, 8милиона в канала, 57лв в сметката, МАРКЕТИНГОВ ТРИК, с тяхните приходи 500к на година най-много два чифта обувки на Деспода да взема, за България сме ЦСКА ама уефа сме Литекс, мача за титлата с Лудогорец без нито един картон хахаха, Люпко консултант - Добри Митов треньор и после обратното, Изгонването на ТП и Бригада Бургас от сектора понеже задават въпроси, използването на легендите като ...айде няма да казвам като какво.... И още и още :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
#Grishaechoveka

Не знам защо бъркаш коректен с коректив,това са доста различни думи,написал съм КОРЕКТЕН и не съм по-дърт,а по-ВЪЗРАСТЕН от теб,за съжаление ти може и да си по-млад,но си се родил ДЪРТ.Радвам се че съм доста далеч от твоето мислене.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
Jürgen
Мнения: 3747
Регистриран на: 12 яну 2013 18:21
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Jürgen » 17 май 2020 14:33

Ае, Цеката как един ден казва ВБ е сериен изнасилвач, сега ВБ само поръчва изнасилвания? ВБ само лъже, пък той само го разкрива. Кое последно :lol:


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Plamen_i00, tiamat, tmanolov и 126 госта