Бараж за ЛЕ: Левски - Етър (Вторник)/1:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

И в Лига Европа отива.....

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
Sinite ot Sofia
Мнения: 950
Регистриран на: 04 авг 2014 18:41
Контакти:

Re: Бараж за ЛЕ: Левски - Етър (Вторник)

Мнениеот Sinite ot Sofia » 25 май 2019 22:25

Имате ли представа как вървят ценните хартийки ? За сектор А, по - специално един определен блок, е ясно, че ще са доволно пълни. Интересуват ме другите два сектора. Дано се съберем повече хора, след разбота, училище, университет... какво по - хубаво.
Децата в игрите за Левски мечтаят, за славния Левски футболен тим...

Mirosvel
Мнения: 520
Регистриран на: 22 юни 2015 17:07
Контакти:

Re: Бараж за ЛЕ: Левски - Етър (Вторник)

Мнениеот Mirosvel » 25 май 2019 22:55

Вълчан написа:Момчетата трябва да изорат терена но да бият.Няма шанс за нещо друго.Ако се допусне резил ще трябва тотална чистка на всякакви млади и стари и опитни и т.н....Тактика от Тодоров не искам.Трябва да играят както сърце им подсказва.Атака и пак атака....


Веднъж стомна за вода, два пъти стомна за вода, на третия път стомната се чупи! Пожелавам им го от сърце!!

tontaivanov
Мнения: 14
Регистриран на: 20 апр 2019 19:32

Re: Бараж за ЛЕ: Левски - Етър (Вторник)

Мнениеот tontaivanov » 26 май 2019 00:00

Sinite ot Sofia написа:Имате ли представа как вървят ценните хартийки ? За сектор А, по - специално един определен блок, е ясно, че ще са доволно пълни. Интересуват ме другите два сектора. Дано се съберем повече хора, след разбота, училище, университет... какво по - хубаво.

Никак, нищо не се е продало досега, само абонаментите.

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9075
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Бараж за ЛЕ: Левски - Етър (Вторник)

Мнениеот Soulen » 26 май 2019 01:26

Warped написа:перуката ше легна ама на другата страна. Ще си го премести в другия крачол.
И кои отбор с какви собственици мислите, че ще играят в едно "друго" първенство??
отнякъде ще се спуснат добри и богати хора, които не са откраднали лев и ще станат собственици на отбори :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Нямаме нужда от мафиотите. Можем да си караме и на аматьорски футбол като държавите джуджета, ако футбола се изчисти от мутри и уговорени мачове, фенове ще има. След време школите ще заработят и няма да ти трябва чичко паричко както в бивша Югославия държавите.
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15057
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Бараж за ЛЕ: Левски - Етър (Вторник)

Мнениеот miro_rz » 26 май 2019 11:03

Защо мачът не се играе на неутрален терен ?
Иначе победа за Левски !
Изображение

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Бараж за ЛЕ: Левски - Етър (Вторник)

Мнениеот bilyaletdinov » 26 май 2019 11:26

miro_rz написа:Защо мачът не се играе на неутрален терен ?
Иначе победа за Левски !


Малко нагло ще е. Едните завършват 3и, другите 10и и да се играе на неутрален терен?
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Бараж за ЛЕ: Левски - Етър (Вторник)

Мнениеот k_oleto » 26 май 2019 15:01

бъдещият национален селекционер в действие. Ако тук Етър играят прибрано, не ми се гледа мача Англия-България

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3383
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Бараж за ЛЕ: Левски - Етър (Вторник)

Мнениеот groti » 26 май 2019 17:23

Всичко освен победа ще е абсолютен провал. Не ми се мисли. Смятам, обаче че ще победим. Ако се плаши от Етър....
Твърда единица. Предполагам с повече от 1 гол разлика. Етър са ми симпатични, но смятам, че ще си тръгнат победени
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

Mendosa
Мнения: 18
Регистриран на: 10 май 2018 20:44
Контакти:

Re: Бараж за ЛЕ: Левски - Етър (Вторник)

Мнениеот Mendosa » 26 май 2019 17:24

k_oleto написа:бъдещият национален селекционер в действие. Ако тук Етър играят прибрано, не ми се гледа мача Англия-България

Е те чехите не се прибраха и видя какво стана...
Успех лавина!

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9231
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: Бараж за ЛЕ: Левски - Етър (Вторник)

Мнениеот bubka » 26 май 2019 17:55

k_oleto написа:бъдещият национален селекционер в действие. Ако тук Етър играят прибрано, не ми се гледа мача Англия-България


По-лошо от това да играем като пълни пу*ки прибрани с 10 човека срещу Косово няма. Балъков ще е поне 1000 пъти по-добър треньор.

Иначе за мача дано бие отборът, който ще се представи по-добре в Европа впоследствие. На теория това е Левски, но на практика... :lol: .
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 158 госта