ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) , Вторник

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши срещата

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32328
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) , Вторник

Мнениеот modor » 21 май 2019 13:58

Съмнявам се :lol:
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12285
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) , Вторник

Мнениеот TristaNNN » 21 май 2019 14:06

realno написа:
delqnski47 написа:
realno написа:Жалко, че умрялото ЦСКА го няма, че да стане истинско дерби. Такова остана само по трибуните с припознавачите. Но иначе очаквам убедителна игра и категоричен резултат за Левски от порядъка на 3:0 , че и повече.
Но ако трябва да избирам кой от двата отбора да стане шампион, предпочитам Литекс пред Лудогорец, защото е време за промяна, която най - вероятни няма да се случи, защото Левски ще победи.

Тия голове към "Ние сме Левски" ли ще ги запишеме после. :lol:

Не, към умрялото ЦСКА. ;)

Е, как точно ще стане това, нали е умряло? :idea:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
rsk
Мнения: 3626
Регистриран на: 21 юни 2009 11:17
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) , Вторник

Мнениеот rsk » 21 май 2019 14:25

шивача написа:Пичове, едно предложение имам: дайте да ни дадете мача днес, като скандирате за нас, а ние ще ви стискаме палци на баража? Стига Лудогорец и Славия са ни преебавали :evil: Няма какво толкова да делим, нека се обединим :!:

Кои сте вие? Кой отбор представляваш? Оня, дето г-н Ганчев го прекръсти на ФК Лупи и го фалира или на тоя ловешкия? Или то е едно и също :lol:
Нашият патрон е Васил Левски, вашият е Христо Кърпачев

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3984
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) , Вторник

Мнениеот Странджата » 21 май 2019 14:34

Гледай ги бе - дайте ни мача! Ами вземете си го бе, кой ви пречи - нали за това играете. А ние за какво да играем - да ни пускате ракети от Армията по време на баража, а? Е-е-е-, срам нямате бе - да сме се обединили. И как бе - като вас с Ловеч ли?
Хайде, вземете си мача, надиграйте ни, станете шампиони - халал да ви е. Ние и на вас ще направим шпалир, защото уважаваме по-добрите - даже и да сте вие.

realno
Мнения: 6455
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) , Вторник

Мнениеот realno » 21 май 2019 14:36

rsk написа:
шивача написа:Пичове, едно предложение имам: дайте да ни дадете мача днес, като скандирате за нас, а ние ще ви стискаме палци на баража? Стига Лудогорец и Славия са ни преебавали :evil: Няма какво толкова да делим, нека се обединим :!:

Кои сте вие? Кой отбор представляваш? Оня, дето г-н Ганчев го прекръсти на ФК Лупи и го фалира или на тоя ловешкия? Или то е едно и също :lol:

Ако признаете официално , че сте преоблечения Литекс, може и да размислим, не че не го знаем, но ей така и на нас да ни направите кефа, защото за да вземеш, първо трябва да дадеш. Освен това усещам някакво притеснение и неувереност между редовете ти :lol:
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

realno
Мнения: 6455
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) , Вторник

Мнениеот realno » 21 май 2019 14:43

TristaNNN написа:
realno написа:
delqnski47 написа:
realno написа:Жалко, че умрялото ЦСКА го няма, че да стане истинско дерби. Такова остана само по трибуните с припознавачите. Но иначе очаквам убедителна игра и категоричен резултат за Левски от порядъка на 3:0 , че и повече.
Но ако трябва да избирам кой от двата отбора да стане шампион, предпочитам Литекс пред Лудогорец, защото е време за промяна, която най - вероятни няма да се случи, защото Левски ще победи.

Тия голове към "Ние сме Левски" ли ще ги запишеме после. :lol:

Не, към умрялото ЦСКА. ;)

Е, как точно ще стане това, нали е умряло? :idea:

На глупостта с глуост ;)
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15049
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) , Вторник

Мнениеот miro_rz » 21 май 2019 14:44

шивача написа:Пичове, едно предложение имам: дайте да ни дадете мача днес, като скандирате за нас, а ние ще ви стискаме палци на баража? Стига Лудогорец и Славия са ни преебавали :evil: Няма какво толкова да делим, нека се обединим :!:

Ей хитър си ти !
Обединихте и припознахте Литекс а сега искате и Левски , е днес не пречи на СС и ЛП да ги видим в действие ! :shock:
Изображение

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10155
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) , Вторник

Мнениеот шивача » 21 май 2019 14:46

rsk написа:
шивача написа:Пичове, едно предложение имам: дайте да ни дадете мача днес, като скандирате за нас, а ние ще ви стискаме палци на баража? Стига Лудогорец и Славия са ни преебавали :evil: Няма какво толкова да делим, нека се обединим :!:

Кои сте вие? Кой отбор представляваш? Оня, дето г-н Ганчев го прекръсти на ФК Лупи и го фалира или на тоя ловешкия? Или то е едно и също :lol:

Моята прогноза е 0-1 с гол на Али Соу :!:
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10155
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) , Вторник

Мнениеот шивача » 21 май 2019 14:47

realno написа:
rsk написа:
шивача написа:Пичове, едно предложение имам: дайте да ни дадете мача днес, като скандирате за нас, а ние ще ви стискаме палци на баража? Стига Лудогорец и Славия са ни преебавали :evil: Няма какво толкова да делим, нека се обединим :!:

Кои сте вие? Кой отбор представляваш? Оня, дето г-н Ганчев го прекръсти на ФК Лупи и го фалира или на тоя ловешкия? Или то е едно и също :lol:

Ако признаете официално , че сте преоблечения Литекс, може и да размислим, не че не го знаем, но ей така и на нас да ни направите кефа, защото за да вземеш, първо трябва да дадеш. Освен това усещам някакво притеснение и неувереност между редовете ти :lol:

ами няма пък, аз първи си поисках :!: Пиша този ред без притеснение!
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10155
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) , Вторник

Мнениеот шивача » 21 май 2019 14:48

miro_rz написа:
шивача написа:Пичове, едно предложение имам: дайте да ни дадете мача днес, като скандирате за нас, а ние ще ви стискаме палци на баража? Стига Лудогорец и Славия са ни преебавали :evil: Няма какво толкова да делим, нека се обединим :!:

Ей хитър си ти !
Обединихте и припознахте Литекс а сега искате и Левски , е днес не пречи на СС и ЛП да ги видим в действие ! :shock:

Един ден, приятелю, ще ви припознаем всички, помни думите ми. Ние сме Матрицата :!:
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 75 госта