Петър Хубчев

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Всеки нов треньор заслужава кредит на доверие. Вие ще му дадете ли такъв?

Да
528
61%
Не
343
39%
 
Общо гласове: 871

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3383
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Петър Хубчев

Мнениеот groti » 17 май 2019 11:29

alexdb написа:
Костов е много вероятно да поеме на някъде лятото. И то не по вина на Хубчев. От една страна направи силен сезон и сега е момента клуба да го продаде срещу прилична сума. От друга нека не се лъжем - Костов е професионален футболист и не играе за чест и слава. Напълно естествено е самия той да иска да се махне при една добра оферта от която би спечелил повече.
И ще си бъде прав. Българското първенство е непривлекателно и слабо платено. Сега му е момента на момчето да се маха защото утре разните бутошари ще му почупят краката и нещата с изгоден трансфер ще приключат.


Естествено си прав. Аз дори му го пожелавам. Някъде по Кипър, Полша или където и да е за яки кинти. Не му остават още толкова много силни години за да прави кинти, а ми е много симпатичен и му пожелавам всичко най-хубаво.
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10861
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Петър Хубчев

Мнениеот ivan56 » 17 май 2019 11:30

Red Warrior написа:В интерес на истината дори аз се чудих защо не вика Костов в националния. Не, че е кой знае каква класа, но все пак беше голмайстор на ПЛ, а да кажеш, че имаме цифра класни нападатели - нямаме.


За кво са му нападатели :roll:
Той с тоя стил 10-0-0, такива играчи са му излишни.
Ако изкара до Ноември месец, ще е цяло чудо, просто с тоя грозен футбол, който практикува, едва ли, левскарите ще го бавят много.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21359
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Петър Хубчев

Мнениеот metodito » 17 май 2019 11:46

alexdb написа:
Костов е много вероятно да поеме на някъде лятото. И то не по вина на Хубчев. От една страна направи силен сезон и сега е момента клуба да го продаде срещу прилична сума. От друга нека не се лъжем - Костов е професионален футболист и не играе за чест и слава. Напълно естествено е самия той да иска да се махне при една добра оферта от която би спечелил повече.
И ще си бъде прав. Българското първенство е непривлекателно и слабо платено. Сега му е момента на момчето да се маха защото утре разните бутошари ще му почупят краката и нещата с изгоден трансфер ще приключат.

Костов отказа оферта от Турция и подчерта, че чужбина НЕ МУ Е ПРИОРИТЕТ. Ако отиде, искал да е на свястно място. При положение, че е отказал пари от Анадола как смяташ, дали иска да бъде трансфериран? Единственият разумен ход за ръководството ще е да направи всичко възможно да го запази. А Хубчев като треньор на национала показа съвсем ясно отношението си към Слави. И без глупости как то било според тактиката, виждания и не знам какво. Има някакъв слух за Аполон - за Слави. Това звучи като читав клуб.

vvessel
Мнения: 4317
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Петър Хубчев

Мнениеот vvessel » 17 май 2019 12:16

alexdb написа:
vvessel написа:
Но аз все пак му давам някакъв кредит на доверие, защото така и така е треньор, да видим какво ще направи. Но кредита ще бъде мнооого малък в сравнение с останалите и няма да си спестя освиркванията при издънка, което не съм си позволявал с други треньори.



И от всичките ти писаници не разбрах защо трябва да се дават огромни кредити на доверие на Стоев, Роси, чичо Гошо и кой ли още не се упражни, но Хубчев няма право на никакъв кредит на доверие?

Давам му кредит, но бърз с висока лихва.
А аз не разбрах на чичо Гошо що не му дадоха кредит. След 2 месеца и 5-6 мача вече са му крояли капата. За мен той е по-качествен треньор от Хубчев и това си пролича не само с влизането на два пъти в Шампионска лига ами и с двете му махания от Лудогорец. След като го махнат отбора нищо не играе. Веднага след като го върнат отбора демонстрира стил и характер. Защо Левски не го оставиха поне до есента все още не ми е ясно. Но напомня ситуацията във филма "Оркестър без име" с новата певица.
А Хубчев за мен е компрометиран основно заради двете му загуби от аматьирския цска и заради повиквателните в националния. И други кривини има, но това са вече подробности. От него не очаквам нищо повече от Роси, а дори по-малко. Но ще поживеем и ще видим , както казват руснаците.

Потребителски аватар
Geonik
Мнения: 238
Регистриран на: 03 юни 2016 12:43
Контакти:

Re: Петър Хубчев

Мнениеот Geonik » 17 май 2019 13:08

Нека и аз се включа с чисто лично мнение, което не се базира на никаква информация, а само на разсъждения :oops: :oops:
Аз наистина не повярвах за идването му, когато го пуснаха в медиите. Сега когато се случи, смятам, че с Хубчев е бил първи вариант, още през подготовката, но най-вероятно, той е отказал заради национала и е обещал, че ако квалификациите не тръгнат както трябва, то тогава вече може да се разговаря. Едва ли пък, Балъков би се навил на полусезона да зареже Етър. Предполагам, че Дерменджиев е бил на ясно с това, още когато е поел отбора. Ако национала тръгне добре, Хубчев остава там, а Дерменджиев продължава с удължение +2 год., ако не, идва Хубчев. Предполагам, че тази врътка е била ясна на много хора и Хубчев цъфна в медиите, веднага след издънката с Черна гора.

Пак казвам - разсъждения на глас ( клавиатура ) :oops: :oops: :oops:
!!! Едно е да си ПРОСТОСМЪРТЕН,а съвсем различно е да си ПРОСТ и СМЪРТЕН ...... но някои така и не го разбраха !!!

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Петър Хубчев

Мнениеот Kris_men2000 » 17 май 2019 14:05

NOMER14 написа:Кой ще е първият мач на Хубчев?



Последният му.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Петър Хубчев

Мнениеот koisa » 17 май 2019 14:09

ivan56 написа:
Red Warrior написа:В интерес на истината дори аз се чудих защо не вика Костов в националния. Не, че е кой знае каква класа, но все пак беше голмайстор на ПЛ, а да кажеш, че имаме цифра класни нападатели - нямаме.


За кво са му нападатели :roll:
Той с тоя стил 10-0-0, такива играчи са му излишни.
Ако изкара до Ноември месец, ще е цяло чудо, просто с тоя грозен футбол, който практикува, едва ли, левскарите ще го бавят много.

В този случай обаче май няма да е 10-0-0... От изказването на Колев се разбра, че са говорили с Хубчев отбора да играе атакуващ футбол, а не защитен! И Хубчев се е съгласил... Остава да видим доколко ще успее да го направи! :roll:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Петър Хубчев

Мнениеот Kris_men2000 » 17 май 2019 14:19

Не ми се мисли ако при Хубчев Левски заиграе като Аякс какво лизане ще пада на Хубси.По цял ден ще ходи олигавен от слюнки.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

drvasko98
Мнения: 6954
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Петър Хубчев

Мнениеот drvasko98 » 17 май 2019 14:31

vvessel написа:Давам му кредит, но бърз с висока лихва.
А аз не разбрах на чичо Гошо що не му дадоха кредит. След 2 месеца и 5-6 мача вече са му крояли капата. За мен той е по-качествен треньор от Хубчев и това си пролича не само с влизането на два пъти в Шампионска лига ами и с двете му махания от Лудогорец. След като го махнат отбора нищо не играе.


Чудесно и нямам нищо против да води Лудогорец. Къде извън Лудогорец е направил каквото и да е? Просто си пасват/ха с профила на играчите в Разград. Хубчев може да направи нещо в Левски, може и да е поредния, който нищо няма да направи. Заслужава доверие колкото и всички останали от последните години, нито повече, нито по-малко. Аз лично искам да го видя начело поне до края на март, при положение, че отстрани минимум един противник в ЛЕ. Ако отпадне в първия кръг, ще искам декември да е на максимум 3 точки от първия, независимо от селекцията и земното притегляне

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3985
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Geonik

Мнениеот Странджата » 17 май 2019 14:52

Логично е и е трудно оборимо, освен ако не се мислиш по-голям от клавиатурата си :)
Най-вече обосновава изказванията на ръководството и последователността от "лъжи". Ама си е друго да раздаваш квалификации като един бог, но не Христос, защото и той не е съдил, а е оставил всичко за Страшния съд :)
Освен господи тука има и много императори, които мислят, че техният палец се гледа накъде сочи. Те даже не искат и да подскажат на императора с виковете си убий го :), ами направо сочат вместо него :)


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: vlong и 135 госта