ППЛ: Левски - Черно море /5:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши срещата

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3224
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: ППЛ: Левски - Черно море /5:1 FT

Мнениеот alexdb » 12 май 2019 22:16

scooool написа:Станислав Иванов има голове колкото Паулиньо за цял сезон... :shock: :o. Без да съм адвокат на никой, тези момчета ми напълниха душата.Само суперлативи за Ст Костов... Никога не сме имали такъв нападател, преди се гледаше нападателя да мачка като Гонзо или Гарата, този има техника и футболен интелект и играе със сърце, просто нямам думи. Всички вдигнаха нивото, най много радват малките дано продължават така, ще има и слаби мачове, но моля да не ги съсипваме за това.


Особена техника няма, както и физика, но компенсира с добро пласиране, хъс и желание да вкарва.
Предстои да видим как ще се развият нещата занапред с него. Надявам се да го поискат от някой читав отбор извън обичайните заподозрени от Турция, Китай и Русия.

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: ППЛ: Левски - Черно море /5:1 FT

Мнениеот HardWork » 12 май 2019 22:26

zlatan написа:
HardWork написа:Титлата е Ваша! С тази игра и този треньор ще ни отсрамвате в Европа! Жалко, че чак сега започнахте да мачкате, можеше да сте първи с разлика!



Нали се сещаш че все още сме в борбата за титлата.Да не стане някое чудо след две седмици.

Нищо чудно да стане! За мен вие сте фаворити за титлата след днешната победа. Божков го е постигал с нас, защо да не го направи и с вас? Вчера ЦСКА и Лудогорец играха за Х, всичко ще се изясни следващите 2 кръга! Аз си мисля, че шампион ще станете вие или Лудогорец. Ние очевидно сме абдикирали по - някакви (не)обясними причини.

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: ППЛ: Левски - Черно море /5:1 FT

Мнениеот HardWork » 12 май 2019 22:29

bilyaletdinov написа:
HardWork написа:Титлата е Ваша! С тази игра и този треньор ще ни отсрамвате в Европа! Жалко, че чак сега започнахте да мачкате, можеше да сте първи с разлика!


Никой при нас не говори за титли и купи. Вие ловешките грандомани обирате калъфки наред, "борите" се за шампионска титла, а накрая не може да вкарате гол на тоя отбор.

Това с боренето е прах в очите на лумпенизираните фенчета! Нашето ръководство прави всичко възможно да не вземем титлата. Ако за момент се абстрахираш от приказките и се вгледаш детайлно в действията на ръководствата на ЦСКА и Лудогорец, доста неща ще ти се изяснят.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9281
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: ППЛ: Левски - Черно море /5:1 FT

Мнениеот mikata » 12 май 2019 22:37

HardWork написа:
bilyaletdinov написа:
HardWork написа:Титлата е Ваша! С тази игра и този треньор ще ни отсрамвате в Европа! Жалко, че чак сега започнахте да мачкате, можеше да сте първи с разлика!


Никой при нас не говори за титли и купи. Вие ловешките грандомани обирате калъфки наред, "борите" се за шампионска титла, а накрая не може да вкарате гол на тоя отбор.

Това с боренето е прах в очите на лумпенизираните фенчета! Нашето ръководство прави всичко възможно да не вземем титлата. Ако за момент се абстрахираш от приказките и се вгледаш детайлно в действията на ръководствата на ЦСКА и Лудогорец, доста неща ще ти се изяснят.


Дали ако г-н Божков искаше да е шампион щеше да чака последните 3-4 мача :roll:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: ППЛ: Левски - Черно море /5:1 FT

Мнениеот HardWork » 12 май 2019 22:43

mikata написа:
HardWork написа:
bilyaletdinov написа:
HardWork написа:Титлата е Ваша! С тази игра и този треньор ще ни отсрамвате в Европа! Жалко, че чак сега започнахте да мачкате, можеше да сте първи с разлика!


Никой при нас не говори за титли и купи. Вие ловешките грандомани обирате калъфки наред, "борите" се за шампионска титла, а накрая не може да вкарате гол на тоя отбор.

Това с боренето е прах в очите на лумпенизираните фенчета! Нашето ръководство прави всичко възможно да не вземем титлата. Ако за момент се абстрахираш от приказките и се вгледаш детайлно в действията на ръководствата на ЦСКА и Лудогорец, доста неща ще ти се изяснят.


Дали ако г-н Божков искаше да е шампион щеше да чака последните 3-4 мача :roll:

Защо не? Двама се карат, третия печели! Аз не разбирам от коефициенти и пр., но не виждам проблем на финалната права да изпреварите всички. То е все едно какво мислим така или иначе, защото ние сме само зрители. Каквото е решено да става ще става.

brigades
Мнения: 215
Регистриран на: 17 фев 2018 12:00
Контакти:

Re: ППЛ: Левски - Черно море /5:1 FT

Мнениеот brigades » 12 май 2019 22:44

Левски заслужават да станат шампиони!А и винаги има какво ново да се научи по география !

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14197
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: ППЛ: Левски - Черно море /5:1 FT

Мнениеот damyanov1963 » 12 май 2019 22:48

HardWork написа:
zlatan написа:
HardWork написа:Титлата е Ваша! С тази игра и този треньор ще ни отсрамвате в Европа! Жалко, че чак сега започнахте да мачкате, можеше да сте първи с разлика!



Нали се сещаш че все още сме в борбата за титлата.Да не стане някое чудо след две седмици.

Нищо чудно да стане! За мен вие сте фаворити за титлата след днешната победа. Божков го е постигал с нас, защо да не го направи и с вас? Вчера ЦСКА и Лудогорец играха за Х, всичко ще се изясни следващите 2 кръга! Аз си мисля, че шампион ще станете вие или Лудогорец. Ние очевидно сме абдикирали по - някакви (не)обясними причини.

Явно и ти си фаталист, като мене, затова говориш така(че сте абдикирали от титлата), а вътрешно се надяваш, че ще я спечелите. Няма лошо, хубавото е, че вече борбата за титлата става м/у три отбора, което я прави по-оспорвана и интересна. А личното ми мнение(което не го натрапвам на никой), е че Лц си играе на котка и мишка с нас и вас и пак ще си стане шампион ;)
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14197
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: ППЛ: Левски - Черно море /5:1 FT

Мнениеот damyanov1963 » 12 май 2019 22:50

brigades написа:Левски заслужават да станат шампиони!А и винаги има какво ново да се научи по география !

То ако е за уроци по география и ЛЕ ни е достатъчна :idea:
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: ППЛ: Левски - Черно море /5:1 FT

Мнениеот koisa » 12 май 2019 22:52

Много добър мач на целия отбор и най-вече на младите момчета... Аз бях доста скептичен за Станислав Иванов, но в последните два мача започва да ме оборва. Дано продължи така! Юруков и Дидо също бяха на ниво. Левски трябва да играе точно такъв атакуващ футбол!
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: ППЛ: Левски - Черно море /5:1 FT

Мнениеот HardWork » 12 май 2019 23:12

damyanov1963 написа:
HardWork написа:
zlatan написа:
HardWork написа:Титлата е Ваша! С тази игра и този треньор ще ни отсрамвате в Европа! Жалко, че чак сега започнахте да мачкате, можеше да сте първи с разлика!



Нали се сещаш че все още сме в борбата за титлата.Да не стане някое чудо след две седмици.

Нищо чудно да стане! За мен вие сте фаворити за титлата след днешната победа. Божков го е постигал с нас, защо да не го направи и с вас? Вчера ЦСКА и Лудогорец играха за Х, всичко ще се изясни следващите 2 кръга! Аз си мисля, че шампион ще станете вие или Лудогорец. Ние очевидно сме абдикирали по - някакви (не)обясними причини.

Явно и ти си фаталист, като мене, затова говориш така(че сте абдикирали от титлата), а вътрешно се надяваш, че ще я спечелите. Няма лошо, хубавото е, че вече борбата за титлата става м/у три отбора, което я прави по-оспорвана и интересна. А личното ми мнение(което не го натрапвам на никой), е че Лц си играе на котка и мишка с нас и вас и пак ще си стане шампион ;)

Не се надявам изобщо! Не съм фаталист! От зимата повтарям едно и също, ние титла не годним! Действията на нашето ръководство красноречиво показват, че ние нямаме за цел да станем шампиони. При Лудогорец нещата изглеждат подобно. При вас нямам никаква идея, вие сте енигма! Божков има възможностите да организира спечелването на титла, вече го е правил с нас. Според мен Лудогорец са на 70% шампион, вие на 30%! НЕМ си тръгна защото разбра каква е играта, сега маските падат и всичко излиза на яве.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: sokoleto46 и 91 госта