ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 0:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши срещата

Победа ЦСКА-СОФИЯ
127
43%
Равен
41
14%
Победа за Левски
126
43%
 
Общо гласове: 294

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 0:0 FT

Мнениеот specter » 21 апр 2019 10:03

delqnski47 написа:
TristaNNN написа:
delqnski47 написа:
TristaNNN написа:Най-хубавото е, че има леееееек растеж в качеството на продукта на фона на предния пехливанлък. Днес малко-отмалко погледахме футбол и игра, колкото-толкова. На фона на предния мач си беше направо "радост за окото". :mrgreen:
Няколко щриха и от мен. Ловешката простотия и величкодихонивщината явно няма как да се изкорени при ония, нищо че по едно време имаше подобни индикации, че София-та може пък да им повлияе добре. Не съм изненадан, че не ни сложиха емблемата на таблото, макар че ние си имаме такава и не крадем чужди, ама може ли да ни изпраскаш титулярния състав с бели букви на червен фон, като че ли беше снимка на лист, и да не покажеш имената на резервите??? :shock:
Нашите хубостници от сектор Б продължават с глупостите и не е случайно, че във В бяхме повече хора, отново. Може ли бе дее*а ма'а му, след оная простотия с полицайката, днес да изстрелят 3 ракетки към същото място, като 2 от тях паднаха в краката на Ушев, а една имаше по-точно попадение в един тиреец в А. :mrgreen: Ама е глупост все пак.
Гледам разни интервюта, чета разни коментари и излиза, че едва ли не оранжевите е трябвало да ни качат на тройка, ама не би, следователно ние сме се сборили със зъби и нокти за едната точица и сме щастливи. Бе, викам си, на стадиона такова нещо не установих. Ама понеже само за 5 минути не гледах мача, че трябваше да източа малко бири, та може да съм пропуснал екшъна, я да видим репортажите. Гледам ги - ми не, май-май не са ни надиграли и май-май замалко да има сезонен хеттрик на корейския футболист - Пак Син Х*й. :?

Кои сте били повече? :roll: Да не броиш и семкарите?Точно 300 човека сте там активните у В.Вие ако бяхте "повече" нямаше да избегате като попикани от Б,а щеше да е обратното бе мен...
Логика.

Имам предвид хората във В като цяло, а не Блок-а. Факт е, че при нас се забелязва отлив от Б, като народът се алокира към В или А, в зависимост от това дали сме домакин или гост на преместения Литекс от Ловеч.

Ми то като гледам накъде вървят нещата,все ще сте си гости на тоя мач... :roll:


Какви гости, бре... :lol: Вие сте изключително слаби, очаквах доста повече. В мач, който може да ви засили доста към титла, с 1/2 финал за купа, в събота, перфектно време - вие пак не можете да си напълните секторите... Да не говорим, че дори до Г сектор пак не се чувахте през повечето време. :lol: Няма нужда според мен да давам пример в една хипотетична обратна ситуация какво щеше да е на стадиона - ние да нямаме проблеми между феновете и да се борим за титла и купа, а вие да сте в това осакатено положение, каквото е при нас в момента.
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

bsz1916
Мнения: 2511
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 0:0 FT

Мнениеот bsz1916 » 21 апр 2019 10:13

NOMER14 написа:Има положително в мача....
Личи си, че Домусчиев е взел телевизията Диема - Врякащото лайно не коментира вече мач на Левски, а взема интервю от Любо; поканен е втори мач левскар в студиото - Топчо.

Има още какво да се желае и от ДИЕМА СПОРТ и от спортните сайтове . Надявам се новите собственици да обяснят на служителите си , че отборите трябва да се наричат с истинските си имена , а не с имената на други отбори . Същото важи и за статистиките - те трябва да съдържат само мачовете и резултатите които отборите са постигнали , без тия на други отбори ( някои вече несъществуващи ) нямащи нищо общо с отборите състезаващи се в момента .

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3154
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 0:0 FT

Мнениеот wilge » 21 апр 2019 10:36

Нека изкажа и моето скромно мнение на чиста глава. Ще коментирам само ситуацията в синия отбор без да засягам съдийските реверанси към делиормана.
Най- после имаме вратар. Вярно, не се знае до кога. Разликата с предишните двама е очевАдна.
Защитата, макар осакатена и недопускаща гол, е в тревожно състояние. Живко е пред залез и задължително трябва научи на тънкостите на занаята Найденов от лятото. Холмар е добър, липсата му се усеща, но не е сигурно дали, кога и въобще ще успее ли да върне формата си. Дидо е квалитетен защитник, но по всяка вероятност е свършен за големия футбол. След един изигран мач следва няколко месеца лечение. Жалко! Седрик е играл твърде малко за да го коментираме. Като чета биографията му виждам че е класен играч, млад и силен. Лошото е, че е имал скъсване на сухожилие, което го оставя без футбол 283 дни. Трябва ни здрав централен защитник. В ляво сме трагедия. Луи на може, Иван не иска. Очаквах Кали да има класата на Ричи. Уви! Райнов? По- скоро не. Виж Юруков е друга работа. Младостта му не е пречка. Дано продължава все така нагоре. Рейш- малко ми е бавен. Не знам кой иска да направи кумир от Мариани, но той твърдо няма класа за шампионски отбор. Нали такъв ще стягаме?! Трябва ни човек като Дарко. Както и дясно крилце. Казахчето, освен че е чупливо, е с договор до края на календарната година. Ще видите по Коледа какви луди пари ще искат за правата му. Паулиньо трябва да има алтернатива, тъй като е най- малтретирания играч в отбора. И дубльор на Костов. Станислав не е машина. Трябва да почива от време на време. Лично аз на Божи86 не разчитам. Въпреки, че е играч от световна величина. Но когато кариерата му върви от Ман сити към Ботев Враца, можем да кажем само: Язък за барута! Предстои много работа с настоящите футболисти и сериозен подбор при селекцията на новите. Защото в момента сме един много обрулен отбор. Онези с претенциите, ако имаха покритие, вчера щяха да ни бият. Те ще са от два стола на земята. Шампион се става с игра, не с празни приказки. Кучетат си лаят, кервана си върви.
Дано сложат адекватен кондиционен треньор, че този ни напълни лазарета. Само франсето е контузен от противник. Ние трябва да продължаваме така, бавно, стъпка по стъпка. Да чистиме дългове и да внедряваме юноши. Добро впечатление прави факта, че повечето съфорумници проявяват разбиране и търпение. Това е пътят. „Бързата кучка слепи ги ражда“- народът го е казал. Всички искаме нашият отбор да играе атрактивно, красиво и резултатно. Успехите и купите ще дойдат от само себе си.
Само Левски !

Jordan1914
Мнения: 791
Регистриран на: 19 фев 2017 14:29
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 0:0 FT

Мнениеот Jordan1914 » 21 апр 2019 11:11

wilge написа:Нека изкажа и моето скромно мнение на чиста глава. Ще коментирам само ситуацията в синия отбор без да засягам съдийските реверанси към делиормана.
Най- после имаме вратар. Вярно, не се знае до кога. Разликата с предишните двама е очевАдна.
Защитата, макар осакатена и недопускаща гол, е в тревожно състояние. Живко е пред залез и задължително трябва научи на тънкостите на занаята Найденов от лятото. Холмар е добър, липсата му се усеща, но не е сигурно дали, кога и въобще ще успее ли да върне формата си. Дидо е квалитетен защитник, но по всяка вероятност е свършен за големия футбол. След един изигран мач следва няколко месеца лечение. Жалко! Седрик е играл твърде малко за да го коментираме. Като чета биографията му виждам че е класен играч, млад и силен. Лошото е, че е имал скъсване на сухожилие, което го оставя без футбол 283 дни. Трябва ни здрав централен защитник. В ляво сме трагедия. Луи на може, Иван не иска. Очаквах Кали да има класата на Ричи. Уви! Райнов? По- скоро не. Виж Юруков е друга работа. Младостта му не е пречка. Дано продължава все така нагоре. Рейш- малко ми е бавен. Не знам кой иска да направи кумир от Мариани, но той твърдо няма класа за шампионски отбор. Нали такъв ще стягаме?! Трябва ни човек като Дарко. Както и дясно крилце. Казахчето, освен че е чупливо, е с договор до края на календарната година. Ще видите по Коледа какви луди пари ще искат за правата му. Паулиньо трябва да има алтернатива, тъй като е най- малтретирания играч в отбора. И дубльор на Костов. Станислав не е машина. Трябва да почива от време на време. Лично аз на Божи86 не разчитам. Въпреки, че е играч от световна величина. Но когато кариерата му върви от Ман сити към Ботев Враца, можем да кажем само: Язък за барута! Предстои много работа с настоящите футболисти и сериозен подбор при селекцията на новите. Защото в момента сме един много обрулен отбор. Онези с претенциите, ако имаха покритие, вчера щяха да ни бият. Те ще са от два стола на земята. Шампион се става с игра, не с празни приказки. Кучетат си лаят, кервана си върви.
Дано сложат адекватен кондиционен треньор, че този ни напълни лазарета. Само франсето е контузен от противник. Ние трябва да продължаваме така, бавно, стъпка по стъпка. Да чистиме дългове и да внедряваме юноши. Добро впечатление прави факта, че повечето съфорумници проявяват разбиране и търпение. Това е пътят. „Бързата кучка слепи ги ражда“- народът го е казал. Всички искаме нашият отбор да играе атрактивно, красиво и резултатно. Успехите и купите ще дойдат от само себе си.
Само Левски !

Само ще ти кажа, че ако вчера бяхме с бекове Цветкович и Горанов, щяха да ни разкъсат! Не знам, къде видя, че Н'Ганиони не може или че Рейнов не става, но всеки си има мнение!

Потребителски аватар
gzagorov
Мнения: 2693
Регистриран на: 19 юли 2008 12:27
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 0:0 FT

Мнениеот gzagorov » 21 апр 2019 11:38

За мен Горанов имаше вина и за двата гола на Лудогорец, да не говорим, че и без головете е дупка във всеки мач и противниците се ориентират да атакуват през него. Как стана капитан не ми е много ясно. А при бързите крила на "ЦСКА-София" не ми се мисли, ако той беше титуляр вчера, какво щеше да става.
Райнов очаквах да е същата дупка в центъра на отбраната като Тиам, но за щастие момчето ме опроверга. Не мога да преценя точно, но сякаш повече ми хареса на тази позиция, отколкото по-напред, където го пускат обикновено. Въпреки това, продължавам да си мечтая двамата счупени - Дидо и Холмар, да се оздравят и калят, да навлязат във форма и през следващия сезон да играят заедно в отбрана, ама май няма много шанс това да се случи.
Като цяло, с изключение на някои малки периоди от мача, отборът не беше чак толкова зле. Както се казва, "учим се да ходим". Проблемът е, че вече 10 години "Левски" уж все полита за малко и после пак се учи да ходи.
Лицензионната комисия при БФС:
Въз основа на предоставените документи, с решение от 30.06.2016 година, се изменя издадения лиценз, както следва:
1. Наименованието „ПФК ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - “ПФК ЦСКА - СОФИЯ" ЕАД.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22571
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 0:0 FT

Мнениеот NOMER14 » 21 апр 2019 11:50

За Райнов тази позиция не е нова. В последните мачове играем по-прибрано. В тях Райнов игра пред защитата, като при статични положения изчисти доста топки, особено с глава. Но не е за центр.защитник - там всяка грешка се наказва.

Потребителски аватар
Air_Smuggler_FU
Мнения: 325
Регистриран на: 23 юли 2015 08:37

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 0:0 FT

Мнениеот Air_Smuggler_FU » 21 апр 2019 11:55

Не играха лошо нашите, а съдията наистина буташе мача към Х.
Каквото и да приказват, Н'Ганиони върши съвсем прилична работа...

Ивайло Найденов ми се ще незабавно да си го приберем, и веднага да започне да получава игрово време и шанс за доказване... Илия Юруков трябва да е титуляр всеки мач ! А това момче, единия от Мартин-овците, ги развинти за 2-те мин., през които го пуснаха.
Кабов и Вашчук би трябвало да получават повече възможности за изява. Райнов и Паулиньо....нещо не са ми ясни. ;)
А Ники Михайлов и Мариани трябва да се преборим да ги задържим...засега.
Не знам вярно ли е това за Д. Кайзер, че вече е сигурно при нас.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21311
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 0:0 FT

Мнениеот metodito » 21 апр 2019 11:58

Jordan1914 написа: Само ще ти кажа, че ако вчера бяхме с бекове Цветкович и Горанов, щяха да ни разкъсат! Не знам, къде видя, че Н'Ганиони не може или че Рейнов не става, но всеки си има мнение!

Шегуваш се, нали? За Луи. Нганиони, не мога да обобщавам цялостно, но конкретно в мача вчера се беше нас*рал яко. Обърка, каквото имаше да обърка, а напред нищо. На свой ред ще кажа, че тея ако имаха един Кабрал или Паулиньо... мани-мани. Живко може да сбърка един-два пъти, но не беше в близост до нашето поле. Много ме е яд, че не го взехме по-рано. Тея нашите легионери, най-добре да играят пред празни трибуни. Не разбирам защо си гълтат граматиката така пред повечко хора.

@wilge: Мариани е научен на правилен футбол. Това е и плюс и минус. Плюсът е, че е като швейцарския отбор. Там всеки си знае мястото, задълженията. Не прави нищо освен инструкциите към него и това, което е учен. Като швейцарски часовник. Както швейцарците биха белгийците. Мога да ти изредя сигурно целия състав на белгийците, но не и на швейцарците. Отрицателното е, точно това, че той е научен на правилен футбол и трудно излиза от калъпа. А в момента от него се искат повече неща. И не, Мариани нито Бедоя ще стане, нито Дарко. Но не е толкова зле чак. Просто трябва да се работи с него. За съжаление, поне аз виждам определено разликата между Стоянович и Дерменджиев. :roll:
Последна промяна от metodito на 21 апр 2019 12:06, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 0:0 FT

Мнениеот ralka_levskarka » 21 апр 2019 12:03

Луи издишаше щото в повечето случаи в защита оставаше сам, а Паулиньо буквално си се скри. От другата страна, ако не друго Станислав поне се връщаше да помага на Живко да затварят крилото им.
Второто полувреме Луи влезе в час и пак на моменти оставаше 2:1. Неиграенето си каза думата, щото ако нямаше 5 мача на кръст, нямаше да глътне бастуна. А не със слаб мач или не, Горанов винаги да е титуляр, щото еЙ тей. Видяхме го и него миналия мач с тия, счупиха му кръста не по-малко.
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
rsk
Мнения: 3626
Регистриран на: 21 юни 2009 11:17
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 0:0 FT

Мнениеот rsk » 21 апр 2019 12:11

За любителите на ловешкия футбол хич не говори добре, че срещу Лудогорец ходим повече, отколкото срещу тях.
Нашият патрон е Васил Левски, вашият е Христо Кърпачев


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot], TristaNNN и 70 госта