Страница 1 от 2
Важно за всички регистрирани потребители!
Публикувано: 01 апр 2019 10:29
от modor
Поради срив в сървърите на Нова Броудкастинг Груп, и изтичане на данни на се налага да спрем временно форума. Моля веднага използвайте опцията за лично съобщение. В него очаквам вашите лични данни - ЕГН, номер на личната ви карта, банковите ви сметки, номера на вашите сейфове!
[offtopic]Честит първи април![/offtopic]
Re: Важно за всички регистрирани потребители!
Публикувано: 01 апр 2019 10:37
от metodito
Готино.
[offtopic]Честит и от мен.[/offtopic]
Re: Важно за всички регистрирани потребители!
Публикувано: 01 апр 2019 10:39
от vvessel
Всичко съм изпратил. Изпратил съм и човек на който да хвълите пари през балкона да оправим проблема със сървърите.

Re: Важно за всички регистрирани потребители!
Публикувано: 01 апр 2019 10:40
от d.milanov
Днес Моко се разбра с Боко, опа Бока. Бенефис ще има. Подробностите малко по-късно. На който не му се гледа Боко, опа Бока, ще му върнат парите на касите днес на Виваком Арена.

Re: Важно за всички регистрирани потребители!
Публикувано: 01 апр 2019 12:32
от boabbb
Re: Важно за всички регистрирани потребители!
Публикувано: 01 апр 2019 12:35
от CaptainBertorelli
Съсипаха я тая държава
Re: Важно за всички регистрирани потребители!
Публикувано: 01 апр 2019 12:55
от Странджата
То пък кой ли ще повярва, че днес било Първи април - на всичкото отгоре някои пишат, че било и празник! Айде бе, да не сме вчерашни!
П.С. Може някои от нас да са вчерашни, ама до довечера ще сме кукуряк !
Re: Важно за всички регистрирани потребители!
Публикувано: 01 апр 2019 13:11
от damyanov1963
Най-ми хареса партенката преди 4 години, тогава тъкмо бе започнал строежа на 3-ия лъч на метрото, че щяло да бъде писта за формула 1. Тогава и аз се хванах

Re: Важно за всички регистрирани потребители!
Публикувано: 01 апр 2019 14:18
от Romanisto
Странджата написа:То пък кой ли ще повярва, че днес било Първи април - на всичкото отгоре някои пишат, че било и празник! Айде бе, да не сме вчерашни!
П.С. Може някои от нас да са вчерашни, ама до довечера ще сме кукуряк !
Празник е на хумора и шегата. Освен, ако коментара ти не е шега и тогава съм се вързал

Re: Важно за всички регистрирани потребители!
Публикувано: 01 апр 2019 15:20
от анто маина
"На свое заседание днес БФС взе следните решения:
1.Поради липса на система VAR,при отсъждане на дузпа, на следващия ден комисия от тримата съдии в мача,плюс член на изпилкома на БФС,гледа видео повторение от спорното отсъждане.При грешно решение, гола(ако има гол) се отменя,и за краен резултат се взима резултата без този гол.
2.Поради липса на на системата VAR,при отсъждане на пряк свободен удар и гол, комисия в състав,Венцислав Стефанов като член на ИКнаБФС,Велислав Вуцов като представител на треньорите в БГ,Константин Папазов като представител на превържениците ,гледат видео повторения от отсъждането, и решават дали гола се отменя или не.За краен резултат се взима резултата без този гол.
Гола не се отменя само ако удара е от повече от 38м.,при тази ситуация вратаря допуснал гола,трябва да предостави медицинско свидетелство от очен специалист дали е годен да практикува професията.
3. По желани на телевизията притежаваща правата за излъчване на първенството , БФС реши:
а)През празнични дни да не се играят футболни срещи от10:00 ч. до 20:00 ч. ,освен по решение на МВР.
б)През делнични дни всички срещи ще започват не по-рано от 11:30ч. ,и ще завършват не по- късно от 17;30 ч.освен по решение на МВР."