ППЛ / Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 1:1FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12289
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ППЛ / Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 1:1FT

Мнениеот TristaNNN » 18 фев 2019 16:33

koisa написа:
TristaNNN написа:Нещо, което не видях да е коментирано, а именно - физическата подготовка на Левски. Стори ми се, че момчетата доста потичаха вчера и въпреки това накрая "можеха да ходят". Да вземем за барометър Марианин, който допреди това имаше въздух за 60-65 минути, а вчера търча като отвързан цял мач. Може би единствено Павлинчо и Божи86 се поизмориха, но като цяло отборът беше добре кондиционно. Пу-пу!

Какво да го коментираме, когато Дерменджиев каза, че още не са напълно готови...

Не съм сигурен, че Дерменджиев имаше предвид точно физическата подготовка, според мен имаше предвид по-скоро игрово, но може и да греша. Както и да е, виждали сме нашите и по-тежки след паузата, това е основното.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

CaMo_CuHuTe
Мнения: 157
Регистриран на: 18 фев 2019 12:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ / Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 1:1FT

Мнениеот CaMo_CuHuTe » 18 фев 2019 16:59

Kotooshu написа:
CaMo_CuHuTe написа:Това според мен не е треньорско решение - преди да дойде Божинов водеха дълги преговори с Павел Колев и до колкото знам претенциите на Божинов не са били финансови. Сами се сещате какви други може да са били а и явно са били удовлетворени.


modor -Махай ги тези оранжеви боклуци !!!


Не знам защо се почва с обиди - това го чух от човек, който често знае вътрешно инфо (ника му е "Нашият живот" от форума на Левски).

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3157
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: ППЛ / Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 1:1FT

Мнениеот wilge » 18 фев 2019 19:05

CaMo_CuHuTe написа:Това според мен не е треньорско решение - преди да дойде Божинов водеха дълги преговори с Павел Колев и до колкото знам претенциите на Божинов не са били финансови. Сами се сещате какви други може да са били а и явно са били удовлетворени.

Това за претенциите му го писаха всички сайтове. Но ...`86 трябва да си заслужи титулярното място. Като направи още две- три такива присъствия вместо силни игри и публиката ще го погне. А и чичо Гошо е тих, но не е мек.

Odessit
Мнения: 422
Регистриран на: 24 дек 2015 11:26
Контакти:

Re: ППЛ / Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 17.02 / 17:30

Мнениеот Odessit » 18 фев 2019 20:47

wilge написа:Аз пък съм отчаян от последните десетина години. От тогава стана масова практика равен на Герена да се приема като положително нещо. Живко онзи ден го каза- "след равен на Герена три дни не смеехме да се покажем навън". Стадиона беше наречен синя крепост. Там много рядко гостуващ отбор вкараше гол. Сега всички идват с настройката за победа.


Това последното май е от много малкото хубави неща в българския футбол не в последните десетина, а доста повече години. За същото реват и от закрития клуб - по това си приличате като близнаци.
Няма я вече Партията-майка, няма и абонирани за първите две места, свърши и безплатното обиране на всички родни таланти. Останалото е носталгия, сега остава пък славистите да почнат да си спомнят колко често са ставали шампиони по царско време, а варненци - в първите шампионати (поне те не са били явно толелирани). Просто е време да гледате на клуба си като на нормален клуб, който понякога печели, понякога губи, и да спрете със свръхочакванията, насадени от милиционерския период. Животът е безкрайна спирала, все някога можете да се окажете най-отгоре и да вземете я купа, я, не дай Боже, дори титла, но безсмисленото помпане на балони само отдалечава този момент и застрашително приближава другия - да си сложите и вие тире.

Какъв е правилният път към върха на отбори от нашата черга го показа и продължава да го показва един много беден някога белоруски клуб. Тотално залагане на юноши, най-вече от своята школа, никакви бързи успехи - приоритет на основата, малко чужденци, които не идват на курорт, и най-важното - поне до някаква степен честен вътрешен шампионат, без това нищо няма да стане. Това важи не само за "Левски", който, за негово добро, вече е един от многото, важи за всички. Ако сегашният хегемон "Лудогорец" не превключи на такава вълна, и той ще е до време - докогато попривършат свободните пари на спонсорите.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 111 госта