Контрола / Левски (София) - Судува (Литва) / 05.02 / 1:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3157
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Контрола / Левски (София) - Судува (Литва) / 05.02 / 1:1 FT

Мнениеот wilge » 06 фев 2019 10:13

Левски все още е без победа при новия треньор и това е на път да се превърне в тенденция. Сменихме и к*рвите и креватите, но резултат няма. Гледам клиповете от тренировките и мачовете в Кипър и не съм обнадежден. Виждам отпуснати и безразлични физиономии на хора без настроение и желание. Един искал да играе при Славиша, друг не искал да играе при Дерменджиев, трети искал, но зарязан в София, четвърти демонстративно едва се движи по терена. Чужденци! Аз бих оставил само Холмар, Тиам, Луи, Яблонеца и под условие Паулиньо. За това и Ники Михайлов избухна в интервюто си. Не случайно Мъри казва, че докато не започнат да се забавляват на терена ефект няма да има. От показаното до сега освен случайният прекрасен гол на Мариани нищо не ми хвана окото. Играем неефективен, бавен и предсказуем футбол. Не знам как трябва де е, но и така не е.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9293
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Контрола / Левски (София) - Судува (Литва) / 05.02 / 1:1 FT

Мнениеот mikata » 06 фев 2019 11:14

Има забавяне на заплата за декември може за това да нямат настроение :oops:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12284
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Контрола / Левски (София) - Судува (Литва) / 05.02 / 1:1 FT

Мнениеот TristaNNN » 06 фев 2019 14:05

mikata написа:Има забавяне на заплата за декември може за това да нямат настроение :oops:

Аре стига вече с такива изсмукани оправдания, как пък всички се надпреварват да пишат глупост след глупост. Първо беше тезата, че госпожиците били намусени, заради заплатата на Обертан. Да, ама той се махна и госпожиците не засияха. Сега пък заплатите били забавени. Ми, дори да предположим, че е така, хубаво, все ще се платят, ама едва ли пак ще грейнат усмивки по лицата. После каква ще е тезата? Мъчно им е за коврите в София? След няколко дни ще се приберат. Каква ще следващата причина тогава? Времето е облачно и потискащо? Баси, писна ми вече! Да се стягат там и да тренират, аман от глезотии и аман вече от тъпанарски ФБ и форумни аргументи и причини!
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Вълчан
Мнения: 4275
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Контрола / Левски (София) - Судува (Литва) / 05.02 / 1:1 FT

Мнениеот Вълчан » 06 фев 2019 18:58

Явно със 8-10000 евро не могат да изкарат месеца та затова не играят. :mrgreen: А ако феновете ги заритат на излизане от стадиона дали ще се разтичат.

Serafim
Мнения: 5223
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Контрола / Левски (София) - Судува (Литва) / 05.02 / 1:1 FT

Мнениеот Serafim » 07 фев 2019 23:13

Вълчан написа:Явно със 8-10000 евро не могат да изкарат месеца та затова не играят. :mrgreen: А ако феновете ги заритат на излизане от стадиона дали ще се разтичат.


Последно като играха сопите имаше нелоши единици в онзи отбор, който после бе разтурен.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта