Контрола / Левски (София) - Хенан (Китай) / 25.01 / 0:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4386
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Контрола / Левски (София) - Хенан (Китай) / 25.01 / 0:1 FT

Мнениеот Kotooshu » 25 яну 2019 17:44

Elliah написа:
TristaNNN написа:
Kotooshu написа:Какво е положението при малката перука ?

Показа, че не го е страх да излиза при центрирания в наказателното, когато просто трябва да направи три-четири крачки напред и да скокне за коженото кълбо. Както всеки нормален вратар по света. Дотам я докарахме, че такива работи вече трябва да ни радват. 8-)

Което си е огромен напредък с оглед на досегашните ни вратари :)


Гледах в ЛевскиТВ , как с моя любимец Иванков тренират за центрирания ... критерия ни е значително занижен 8-)
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
Michael_Buble
Мнения: 554
Регистриран на: 30 яну 2018 19:11
Контакти:

Re: Контрола / Левски (София) - Хенан (Китай) / 25.01 / 15:00

Мнениеот Michael_Buble » 25 яну 2019 17:45

csimoen2 написа:
wilge написа:Буш и Мариани за сетен път доказват, че нямат класа за този отбор. Слабата им игра личи като кръпки на ново одеало. А двамата са от най- скъпоплатените недоразумения. Годишните им заплати сигурно биха дошле добре за освобождаване на средства за ДЮШ. Много интересно защо Луи играе така страхливо. Норвежеца е класа. Общо взето промяна няма. Всичко е в досегашния стил. Предимство в притежание на топката и позната импотентност в атака. Това ни чака ако продадат Костов.


Само да вметна, че Марияни никога не е играл на тази позиция - ДХ до Тиам, силата му е близко до пенала - да вкарва и подава..

Обертан е страшна трагедия, Буш не ми се коментира, Кабрал е дръпнал ръчна яко...

Приятелю, играчите са като "доведени" деца с нови родители и семейство. Колкото и да са професионалисти, предвид емоционалната връзка със Стоянович, не може да няма на подсъзнателно ниво известна доза самосаботаж. Ще свикнат, а с добра работа ще се подобрят и всички компоненти.
Аз, специално Мариани, никога не съм го харесвал. Едни къси крачета, слаб демараж, обикаля като пумпал около топката. Сори, но не му се кефя! Имали сме профина на Мариани в халфовата линия(Едуард Цихмейструк), но ония компенсираше ситната си крачка с невероятно обработване на топката. Мариани е много далеч...Виждам друг тип плеймекър за Левски.

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Контрола / Левски (София) - Хенан (Китай) / 25.01 / 0:1 FT

Мнениеот ralka_levskarka » 25 яну 2019 17:51

Загуби не трябва да има, но когато загубим, се правят анализи. Умишлено исках всички да играят по 45 минути, но видях и добри страни. Второто полувреме имаше голямо старание и игра, която се доближава до това, което искам. Имаше до известна степен някакво пресиране, но с това се изчерпват добрите неща.

Играчите се опитват да направят това, което искам, да контролират топката, но не се получава и трябва да правим корекции”, коментира Дерменджиев, който допълни, че Н`Кололо и Йодегор няма да играят в Левски през пролетта.

Специалистът разкри и част от нещата, които е дискутирал с футболистите.

“Разговаряме не толкова за поводението им като игра, а психологически. Преди да се развием искам да станат отбор - и когато губят, и когато печелят. Питах ги какво мислят и те ми отговаряха искрено.

Не мога да кажа, че няма колектив, но искам да са сплотени, да си помагат в играта. Могат да са силни, когато играят заедно, а не всеки за себе си”,
коментира Дерменджиев.
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4386
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Контрола / Левски (София) - Хенан (Китай) / 25.01 / 0:1 FT

Мнениеот Kotooshu » 25 яну 2019 17:54

На мен пък Мариани ми харесва но да си играе на мястото си , головете и головите пасове сами говорят колко е полезен , но :!: Мариани , след 60-та минута е абсолютен „ситаут” и то в Кафевата Лига :roll:
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
LSFC 1914
Мнения: 7455
Регистриран на: 25 юли 2009 13:00
Контакти:

Re: Контрола / Левски (София) - Хенан (Китай) / 25.01 / 0:1 FT

Мнениеот LSFC 1914 » 25 яну 2019 18:01

Доста слабички ми изглеждат. Никаква преса, аматьорски центрирания, а да не говорим и за пропуска на празна врата на Костов. И моля Ви се само не ми казвайте, че това е само контрола, защото това вече съм го чувал.

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4386
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Контрола / Левски (София) - Хенан (Китай) / 25.01 / 0:1 FT

Мнениеот Kotooshu » 25 яну 2019 18:05

LSFC 1914 написа:Доста слабички ми изглеждат. Никаква преса, аматьорски центрирания, а да не говорим и за пропуска на празна врата на Костов. И моля Ви се само не ми казвайте, че това е само контрола, защото това вече съм го чувал.


Това е само контрола , стига драми :mrgreen:
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Контрола / Левски (София) - Хенан (Китай) / 25.01 / 0:1 FT

Мнениеот Sisi 1914 » 25 яну 2019 18:27

Голяма работа, че сме загубили. :mrgreen:
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
LSFC 1914
Мнения: 7455
Регистриран на: 25 юли 2009 13:00
Контакти:

Re: Контрола / Левски (София) - Хенан (Китай) / 25.01 / 0:1 FT

Мнениеот LSFC 1914 » 25 яну 2019 18:29

Sisi 1914 написа:Голяма работа, че сме загубили. :mrgreen:


Mоля, припознали се да не говорят във форума на Левски. 8-)

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23081
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Контрола / Левски (София) - Хенан (Китай) / 25.01 / 0:1 FT

Мнениеот W84me » 25 яну 2019 18:37

Резилите почват след 25 дни!
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

sokoleto46
Мнения: 113
Регистриран на: 01 окт 2017 19:05
Контакти:

Re: Контрола / Левски (София) - Хенан (Китай) / 25.01 / 0:1 FT

Мнениеот sokoleto46 » 25 яну 2019 18:38

Копие на мача с Вадуц.Същото безхаберие.Китайчетата за малко да ни качат на тройката...


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 39 госта