ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София)/ 2:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Бием
56
41%
Правим равен
20
15%
Падаме
61
45%
 
Общо гласове: 137

Потребителски аватар
soulfly1948
Мнения: 596
Регистриран на: 29 сеп 2016 16:04

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) , 15.12.2018 год.

Мнениеот soulfly1948 » 15 дек 2018 20:32

абе, аз си мислех,че съм видял всичко във футбола.....
убихте ме.....да се вкара с к.р между краката на вратар не бех виждал още....
"на мястото на Герена,се е намирало ТКЗС"Шопска комуна",известно с това,че там са се отглеждали едни от най-хубавите говеда в България.....

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21346
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) , 15.12.2018 год.

Мнениеот metodito » 15 дек 2018 20:33

WPWW написа:Само някаква сган може да гони хора заради плакат срещу свинете Бойко Борисов и Делян Пеевски.

Правили са това?

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) , 15.12.2018 год.

Мнениеот ralka_levskarka » 15 дек 2018 20:35

metodito написа:Между другото, Рали, май ти дължа извинение, когато сочеше съмнителни игри и поведение на футболистите, а аз ги наричах "конспирации". :roll:

Няма за какво. Всеки си има свое виждане и мнение по въпроса и в крайна сметка форумът е за това - за да се обсъждат. Просто знам как се влиза в съблекалнята на еди си кой отбор и му се казва "мачът трябва да завърши по този и този начин". Това едно на ръка. Друго - очеизвадно е, че играят с пълна апатия. С такава апатия, че да се почувстваш обиден, че тези играчи са в отбора на сърцето ти и защитават цветовете и емблемата. Не може със същите тия до преди месец да си бил по-слабите отбори и сега изведнъж да падаш от Враца и Септември. Е как така? С половината от тоя състав Роси тресна Берое с 4:0 в Стара Загора. Значи могат, но не искат. Ами като не искат - багажчето, куфарчето и хайде чао.
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) , 15.12.2018 год.

Мнениеот t0bl3ro_bg » 15 дек 2018 20:35

W84me написа:
t0bl3ro_bg написа: Браво на Треньора!
Така се говори - директно, не да ми мишкарства като гонзо като беше в ПФК Левски и да говори само като е уволнен.
Всичко, което казва е 1:1 с истината, за съжаление. Трябва ни точно такъв човек поне 2 години в отбора, за да ни оправи. Вижда се, че без сп.директор не става и това е. Той излезна и каза, че играчите, които дойдеха не ги е искал. Това си личи и по изобра му в на състав.

Примадоните вън !

Какво толкова е казал? Че не може да подреди отбора в 6 мача ли? Че не вижда, че Яблонски и Цветкович открито бойкотират?


Мен и теб ли да пусне ?
Юношите НЕ стават, стават НЕ - как да го напиша, за да го разбереш.
Няма кой да играе.
Имаме 25+ играча и едва 4-5 стават от тях, той ли е виновен ,че тря да избира по-малкото зло ? :shock:
Паулиньо - харесвам го, но той е пълен потрес последните 10 мача, няма алтернатива и това го оставя в състава - същото и за олигофрена огретен #32 и куп други.
Яблонски се изсра на всичко, което направи в началото. Не искам такива като него в Левски, да си хваща багажа и куфарите с пари и да напуска, това не е ПРОфесионално, никак даже. Аматьор !

Айде, по-сериозно

Потребителски аватар
balef
Мнения: 1493
Регистриран на: 17 юли 2008 21:03

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) , 15.12.2018 год.

Мнениеот balef » 15 дек 2018 20:38

В момента имаме един ташак Кирил Вангелов и един ташак Красимир Иванов и един омекнал К..р Спас Русев е това ли е Левски ?

За да се оправи Левски трябва -
Нов собственик само не казвайте че трудно ще се намери ! Който да назначи знаещ и можещ спортен директор този спортен директор да изгради силна скаутска мрежа и да назначи дългосрочно поне за две години старши треньор ............

WPWW
Мнения: 890
Регистриран на: 30 дек 2009 12:37
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) , 15.12.2018 год.

Мнениеот WPWW » 15 дек 2018 20:40

metodito написа:
WPWW написа:Само някаква сган може да гони хора заради плакат срещу свинете Бойко Борисов и Делян Пеевски.

Правили са това?

Доколкото си спомням това беше една от причините да изгонят една от фракциите в сектор Б, все пак това са подлогите на Тотонев. Хора като Вангелов и Красимир нямат морал да си тръгнат сами.

Със Славиша се получава нещо като другия Славиша - Йоканович, трябва да изпере пешкира заради плужеците без достойнство в ръководството. Как изобщо качествен треньор повече ще се навие да дойде на Герена?? Те всъщност футболисти с качества вече бягат, само индивиди със съмнителен морал като Яблонски акостират. Има и изключения като Обертан и Паулиньо, но ако не се променят нещата ще спрат да идват каквито и да било сносни футболисти.

vvessel
Мнения: 4314
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) , 15.12.2018 год.

Мнениеот vvessel » 15 дек 2018 20:44

Вълчан написа:В краина сметка Берое изигра силен тактически мач.А и не са никак слаб отбор.Сините бяха задушени отвсякъде.Не знам защо при тази мъгла нямаше повече удари отдалеч.Нека минат празниците за да се види каква е новата трансферна политика.Ясно е че със тези не става.Сега въпреки всичко трябва търпение.Наи малкото треньора има нужда от напрежение и натиск върху него.А и самият тои ако иска да си запази репутацията ще е наи добре да си тръгне.Тук не е неговото място и не е неговият отбор това.

Ами ние само удари от далече имаме. Не се сещам за някое положение. И не че Берое е изиграл силен тактически мач, а Левски пореден слаб такъв. Треньора ни е силно лимитиран в тактическо отношение и въобще не виждам бъдеще с него.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) , 15.12.2018 год.

Мнениеот koisa » 15 дек 2018 20:55

ralka_levskarka написа:Ами няма и да стане, докато аматьорщината цари в клуба.

Аз това го повтарям от години, но ми скачат - Спас това, Спас онова... Спас "Велики" при когото трета поредна година ще играем за бараж. За какво се плащат тези милиони за заплати, трансфери и комисионни, като накрая треперим на бараж и после ни бият Вадуци? :geek: Тук заради Спасчо се оплюха куп хора казващи истината. Сред, които бяха Мъри и Наско... Този човек не е спирал да лъже от първия си ден в Левски. Купи си част от феновете, замаза очите на другите с Обертан, Гомес, Роси, Славиша... И накрая същия к*р. :geek:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

LM10
Мнения: 739
Регистриран на: 13 юли 2018 17:50
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) , 15.12.2018 год.

Мнениеот LM10 » 15 дек 2018 20:55

vvessel написа:
Вълчан написа:В краина сметка Берое изигра силен тактически мач.А и не са никак слаб отбор.Сините бяха задушени отвсякъде.Не знам защо при тази мъгла нямаше повече удари отдалеч.Нека минат празниците за да се види каква е новата трансферна политика.Ясно е че със тези не става.Сега въпреки всичко трябва търпение.Наи малкото треньора има нужда от напрежение и натиск върху него.А и самият тои ако иска да си запази репутацията ще е наи добре да си тръгне.Тук не е неговото място и не е неговият отбор това.

Ами ние само удари от далече имаме. Не се сещам за някое положение. И не че Берое е изиграл силен тактически мач, а Левски пореден слаб такъв. Треньора ни е силно лимитиран в тактическо отношение и въобще не виждам бъдеще с него.

Богохулник. :mrgreen: Спас му е виновен, че не му е докарал, Меси, Роналдо, Кроос и Буфон, за да бие Септември :mrgreen:
Изображение

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) , 15.12.2018 год.

Мнениеот W84me » 15 дек 2018 20:56

t0bl3ro_bg написа:
Мен и теб ли да пусне ?
Юношите НЕ стават, стават НЕ - как да го напиша, за да го разбереш.
Няма кой да играе.
Имаме 25+ играча и едва 4-5 стават от тях, той ли е виновен ,че тря да избира по-малкото зло ? :shock:
Паулиньо - харесвам го, но той е пълен потрес последните 10 мача, няма алтернатива и това го оставя в състава - същото и за олигофрена огретен #32 и куп други.
Яблонски се изсра на всичко, което направи в началото. Не искам такива като него в Левски, да си хваща багажа и куфарите с пари и да напуска, това не е ПРОфесионално, никак даже. Аматьор !

Айде, по-сериозно

На бека да пусне Найденов, няма да е по-зле от Цветкович в това му състояние, алтернатива на Яблонски наистина няма, може би Деян Иванов, ако е напълно здрав. Грешките в подредбата на Обертан и Мариани са явни вече много мачове поред.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 99 госта