ППЛ: Левски (София) - Етър (Велико Търново)/ 2:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Бием
53
47%
Правим равен
14
12%
Падаме. Катаклизми, оставки, рязане на вени, юнуши, ментета. Закривай!
46
41%
 
Общо гласове: 113

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14220
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: ППЛ: Левски (София) - Етър (Велико Търново) , Събота от 17:30

Мнениеот damyanov1963 » 07 дек 2018 11:55

шивача написа:Троен мач отвсякъде. Ще бъде интересно :)

[offtopic]Имам една молба - когато някой от вашия форум се оплаче, чв му трият мненията в нашия, да му дадеш за пример себе си.Одеве ме изтриха от вашия, защото ти написах, че от мненията ти преди и след мачовете си личи, че не разбираш от футбол.[/offtopic]
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

meteorit
Мнения: 901
Регистриран на: 23 мар 2013 20:39
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Етър (Велико Търново) , Събота от 17:30

Мнениеот meteorit » 07 дек 2018 13:21

Славиша определено има треньорски качества, но нищо не оправдава липсата на каквито е да било ротации в един състав, който излиза 5-6 мача с пълна апатия и липса на хъс на терена. Тези, които мислят само за договорите си, спокойно могат да ходят да тренират с юношите.

За Митрев и позицията на Обертан вече е абсурдно да се говори, граничи с някакъв дебилизъм. Ако треньорът разбута най-накрая състава, може и 4-5 гола в тоя мач, иначе клони към поредния идиотски Х.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Етър (Велико Търново) , Събота от 17:30

Мнениеот koisa » 07 дек 2018 13:28

meteorit написа:Славиша определено има треньорски качества, но нищо не оправдава липсата на каквито е да било ротации в един състав, който излиза 5-6 мача с пълна апатия и липса на хъс на терена. Тези, които мислят само за договорите си, спокойно могат да ходят да тренират с юношите.

За Митрев и позицията на Обертан вече е абсурдно да се говори, граничи с някакъв дебилизъм. Ако треньорът разбута най-накрая състава, може и 4-5 гола в тоя мач, иначе клони към поредния идиотски Х.

Какви ротации искате, след като на резерваната скамейка винаги има макс един читав? Останалото са юноши и такива като Ривалдиньо. Имаме количество, но нямаме качество. Ако пусне юношите и загубим, веднага ще се скочи защо е оставил Паулиньо, Цветкович, Яблонски и т.н. резерви. Аз не виждам да имаме играчи, които да влезнат от скамейката и да обърнат мача когато на титулярите не им върви играта...
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Етър (Велико Търново) , Събота от 17:30

Мнениеот popokutepetel » 07 дек 2018 13:35

koisa написа:
meteorit написа:Славиша определено има треньорски качества, но нищо не оправдава липсата на каквито е да било ротации в един състав, който излиза 5-6 мача с пълна апатия и липса на хъс на терена. Тези, които мислят само за договорите си, спокойно могат да ходят да тренират с юношите.

За Митрев и позицията на Обертан вече е абсурдно да се говори, граничи с някакъв дебилизъм. Ако треньорът разбута най-накрая състава, може и 4-5 гола в тоя мач, иначе клони към поредния идиотски Х.

Какви ротации искате, след като на резерваната скамейка винаги има макс един читав? Останалото са юноши и такива като Ривалдиньо. Имаме количество, но нямаме качество. Ако пусне юношите и загубим, веднага ще се скочи защо е оставил Паулиньо, Цветкович, Яблонски и т.н. резерви. Аз не виждам да имаме играчи, които да влезнат от скамейката и да обърнат мача когато на титулярите не им върви играта...


Ами тук питанката е къде са Васчук, Виана, Илия Димитров?
Иначе от месец Левски затъна в обичайното си ниво на посредствен отбор и мачовете ни стават непредвидими. Ако случайно им се играе и им върже всичко е наред и бием, но ако мача се закучи спокойно можем и да си го загубим.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Етър (Велико Търново) , Събота от 17:30

Мнениеот delqnski47 » 07 дек 2018 13:43

Вие някак ги редувате загуби,победи...
2:1
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14220
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: ППЛ: Левски (София) - Етър (Велико Търново) , Събота от 17:30

Мнениеот damyanov1963 » 07 дек 2018 13:49

popokutepetel написа:
koisa написа:
meteorit написа:Славиша определено има треньорски качества, но нищо не оправдава липсата на каквито е да било ротации в един състав, който излиза 5-6 мача с пълна апатия и липса на хъс на терена. Тези, които мислят само за договорите си, спокойно могат да ходят да тренират с юношите.

За Митрев и позицията на Обертан вече е абсурдно да се говори, граничи с някакъв дебилизъм. Ако треньорът разбута най-накрая състава, може и 4-5 гола в тоя мач, иначе клони към поредния идиотски Х.

Какви ротации искате, след като на резерваната скамейка винаги има макс един читав? Останалото са юноши и такива като Ривалдиньо. Имаме количество, но нямаме качество. Ако пусне юношите и загубим, веднага ще се скочи защо е оставил Паулиньо, Цветкович, Яблонски и т.н. резерви. Аз не виждам да имаме играчи, които да влезнат от скамейката и да обърнат мача когато на титулярите не им върви играта...


Ами тук питанката е къде са Васчук, Виана, Илия Димитров?
Иначе от месец Левски затъна в обичайното си ниво на посредствен отбор и мачовете ни стават непредвидими. Ако случайно им се играе и им върже всичко е наред и бием, но ако мача се закучи спокойно можем и да си го загубим.

Аз лично не мога да ти отговоря къде са, но към тях ще прибавя и Паулиньо и Ривалдиньо, за да дам един пример от миналото. Навремето, когато Сираков бе продаден в Реал Сарагоса за 1 млн. долара, в договора му имаше клауза, ако се контузи Левски да изпрати друг футболист, който да го замества, докато се излекува. За зла участ на Наско, той се контузи още на първата тренировка и излезе от строя за мисля че 7 месеца, доколкото си спомням. Тогава Левски изпрати в Сарагоса Гибона, който пък се контузи на първия мач и естествено веднага бе върнат в България, а един испански вестник писа - Докога екскурзианти в Сарагоса?!
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ППЛ: Левски (София) - Етър (Велико Търново) , Събота от 17:30

Мнениеот THE G.A.M.E » 07 дек 2018 14:02

Кабралата сам ще ги бие, ако има ден. :lol:
Костов ще добави също 1-2 гола... Мисля си за нещо от сорта на 3:0/4:1/3:1.

Дано поне с последните два мача да ни пооправят настроението за празниците ...
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][/center]
Image Image

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Етър (Велико Търново) , Събота от 17:30

Мнениеот koisa » 07 дек 2018 14:08

popokutepetel написа:Ами тук питанката е къде са Васчук, Виана, Илия Димитров?
Иначе от месец Левски затъна в обичайното си ниво на посредствен отбор и мачовете ни стават непредвидими. Ако случайно им се играе и им върже всичко е наред и бием, но ако мача се закучи спокойно можем и да си го загубим.

Доколкото разбрах Вашчук е контузен и няма да играе до края на годината. За това са му удължили наема до края на сезона.
Виана не може да играе заради Цветкович, Паулиньо и Тиам, които заемат местата за играчи извън ЕС. Освен това явно не е във форма и има да сваля килограми. Евентуално след подготовката ще го видим дали става.
Илия Димитров също лекува травма... Това знам!
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12289
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Етър (Велико Търново) , Събота от 17:30

Мнениеот TristaNNN » 07 дек 2018 14:28

Да си вземем двата мача до края на годината с колкото е нужно, друго не искам в момента. Зимата има време и за окомплектоване на състава, и за уволнения, и за назначения, и за лечения, и за тренировки и за всичко. Прогноза 2-0. Много ми се ходи на последното домакинство за сезона, както винаги и напук на всичко и всички, ама ме е тръшнал някакъв вирус, който ми разказва играта вече два дена и засега не виждам как ще се дотътря до стадиона. Само Левски!
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Етър (Велико Търново) , Събота от 17:30

Мнениеот Warped » 07 дек 2018 14:33

TristaNNN написа:Да си вземем двата мача до края на годината с колкото е нужно, друго не искам в момента. Зимата има време и за окомплектоване на състава, и за уволнения, и за назначения, и за лечения, и за тренировки и за всичко. Прогноза 2-0. Много ми се ходи на последното домакинство за сезона, както винаги и напук на всичко и всички, ама ме е тръшнал някакъв вирус, който ми разказва играта вече два дена и засега не виждам как ще се дотътря до стадиона. Само Левски!

Греено вино + сланина за закуска и ракия + шкембе чорба за обяд. Като нов
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 132 госта