ППЛ: Левски (София) - Дунав (Русе) / 3:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Дунав (Русе) - Събота от 17:30

Мнениеот rane » 01 дек 2018 23:11

ralka_levskarka написа:
rane написа:
ralka_levskarka написа:
W84me написа:Огретена е много бездарен. Гомез получаваше освирквания от "специалистите" за далеч по-малки глупости...

Е а добър ден.
Сега ще пристигнат и ще ти кажат, че има асистенция. Веднъж на 6 мача - КРАСОТА!
Без Обертан мачът можеше да се превърне в огледален на този с Ботев Вр! 2 от трите ни гола са благодарение на него ;) Много от другите играчи трябва да се критикуват, преди да стигнете до него. Специално за този мач имам предвид! Всъщност само Рейш и донякъде Яблонски направиха една идея по-добър мач сравнени с Обертан.

Докато не започне да играе в абсолютно всеки мач, а не да се крие, имам правото да говоря за него каквото поискам. Кога голямата звезда ще направи удар отдалеч? А пардон, той се пробва, ама то взе, че се превърна в асистенция. Направи един добър мач и говорим за него един месец, направи 5 слаби и сме ниски, колкото тревата и никой не смее да си каже нещата както са.
Не знам как са нещата, но ако го нямаше Обертан, досега да сме с между 7 и 10 точки по-малко(там някъде около Берое!).
А тези обвинения са меко казано изсмукани от пръстите. Още малко ще напишете, че и гредите цели нарочно :|
Сбъдна им се мечтата на мрънкачите Гомес да не е в отбора и.....13 допуснати гола за 17 мача. Провери миналата година на този етап колко са били с мърдосващия се Гомес в състава.
Ако се махне и Обертан, тогава и отбелязаните голове ще са с 15-20 по-малко! Ама важното е да се мрънка и да има виновник.

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Дунав (Русе) / 3:0 FT

Мнениеот rane » 01 дек 2018 23:14

Blue_Blood84 написа:Ами 3-0 е по-добре от 1-3.Дунав и Ботев Враца не са много различни отбори като класа,една идея Ботев са по-добри,та значи всичко е наред днес,но титлата за мен е мираж.Има някакви малки надежди да се върнем в борбата,ако успеем да бием Берое последния кръг при положение,че преди това тирето и лудогорец направят Х,но първо трябва да бием Септември и Етър,С Етър няма да е леко,но освен второто място друго не виждам колкото и да не искам:))))
Принципно за Левски е по-добре тирето да бие делиорманци. Лошото е, че Левски едва ли ще вземе всичките си мачове до края на годината с тази игра. Дано стане, но се съмнявам!?

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: ППЛ: Левски (София) - Дунав (Русе) - Събота от 17:30

Мнениеот t0bl3ro_bg » 01 дек 2018 23:23

rane написа:
ralka_levskarka написа:
rane написа:
ralka_levskarka написа:
W84me написа:Огретена е много бездарен. Гомез получаваше освирквания от "специалистите" за далеч по-малки глупости...

Е а добър ден.
Сега ще пристигнат и ще ти кажат, че има асистенция. Веднъж на 6 мача - КРАСОТА!
Без Обертан мачът можеше да се превърне в огледален на този с Ботев Вр! 2 от трите ни гола са благодарение на него ;) Много от другите играчи трябва да се критикуват, преди да стигнете до него. Специално за този мач имам предвид! Всъщност само Рейш и донякъде Яблонски направиха една идея по-добър мач сравнени с Обертан.

Докато не започне да играе в абсолютно всеки мач, а не да се крие, имам правото да говоря за него каквото поискам. Кога голямата звезда ще направи удар отдалеч? А пардон, той се пробва, ама то взе, че се превърна в асистенция. Направи един добър мач и говорим за него един месец, направи 5 слаби и сме ниски, колкото тревата и никой не смее да си каже нещата както са.
Не знам как са нещата, но ако го нямаше Обертан, досега да сме с между 7 и 10 точки по-малко(там някъде около Берое!).
А тези обвинения са меко казано изсмукани от пръстите. Още малко ще напишете, че и гредите цели нарочно :|
Сбъдна им се мечтата на мрънкачите Гомес да не е в отбора и.....13 допуснати гола за 17 мача. Провери миналата година на този етап колко са били с мърдосващия се Гомес в състава.
Ако се махне и Обертан, тогава и отбелязаните голове ще са с 15-20 по-малко! Ама важното е да се мрънка и да има виновник.



Ти какъв футбол гледаш? Какви допуснати, какви пет лева и връзка с Гомез, като той не е дефанзивен... Сериозно ли го мислиш това с 15-20 гола дефицит. С какво тоя е полезен на отбора, бе, мамка му. Аз Левски ли гледам, какво гледам. Пича го няма в мачове с верея и враца, какво остава да изкара някой по-напечен мач, вие му се кланяте и ми защитавате колко е полезен... Айде по-сериозно. Бил в Юнайтед и е голямата работа-беше тотална резерва и разкаран. Щом стигна до нас, значи не е нищо особено. На 30 години в А група прави пълен сезон, неможейки да достигне 20+ гола/асистенции общо. Тиаго не е играл в Юнайтед, но е в пъти по-полезен от нашия ходещ пън. Прогледнете вече, смешно е!

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3141
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Дунав (Русе) - Събота от 17:30

Мнениеот wilge » 02 дек 2018 08:50

ralka_levskarka написа:
wilge написа:За подобни мачове народът е казал: "На умряло куче нож вади." Тази вечер можеха да извадят по- голям нож.

След по-малко от седмица имаме мач, три са напълно достатъчни.

Разбирам ако след трите гола бяха започнали да пестят силите си, но те играеха играта си без да се икономисват. Говорех за пропуските, не за играта.

Elliah
Мнения: 480
Регистриран на: 15 юни 2008 15:49
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Дунав (Русе) - Събота от 17:30

Мнениеот Elliah » 02 дек 2018 09:38

t0bl3ro_bg написа:
rane написа:
ralka_levskarka написа:
rane написа:
ralka_levskarka написа:
W84me написа:Огретена е много бездарен. Гомез получаваше освирквания от "специалистите" за далеч по-малки глупости...

Е а добър ден.
Сега ще пристигнат и ще ти кажат, че има асистенция. Веднъж на 6 мача - КРАСОТА!
Без Обертан мачът можеше да се превърне в огледален на този с Ботев Вр! 2 от трите ни гола са благодарение на него ;) Много от другите играчи трябва да се критикуват, преди да стигнете до него. Специално за този мач имам предвид! Всъщност само Рейш и донякъде Яблонски направиха една идея по-добър мач сравнени с Обертан.

Докато не започне да играе в абсолютно всеки мач, а не да се крие, имам правото да говоря за него каквото поискам. Кога голямата звезда ще направи удар отдалеч? А пардон, той се пробва, ама то взе, че се превърна в асистенция. Направи един добър мач и говорим за него един месец, направи 5 слаби и сме ниски, колкото тревата и никой не смее да си каже нещата както са.
Не знам как са нещата, но ако го нямаше Обертан, досега да сме с между 7 и 10 точки по-малко(там някъде около Берое!).
А тези обвинения са меко казано изсмукани от пръстите. Още малко ще напишете, че и гредите цели нарочно :|
Сбъдна им се мечтата на мрънкачите Гомес да не е в отбора и.....13 допуснати гола за 17 мача. Провери миналата година на този етап колко са били с мърдосващия се Гомес в състава.
Ако се махне и Обертан, тогава и отбелязаните голове ще са с 15-20 по-малко! Ама важното е да се мрънка и да има виновник.



Ти какъв футбол гледаш? Какви допуснати, какви пет лева и връзка с Гомез, като той не е дефанзивен... Сериозно ли го мислиш това с 15-20 гола дефицит. С какво тоя е полезен на отбора, бе, мамка му. Аз Левски ли гледам, какво гледам. Пича го няма в мачове с верея и враца, какво остава да изкара някой по-напечен мач, вие му се кланяте и ми защитавате колко е полезен... Айде по-сериозно. Бил в Юнайтед и е голямата работа-беше тотална резерва и разкаран. Щом стигна до нас, значи не е нищо особено. На 30 години в А група прави пълен сезон, неможейки да достигне 20+ гола/асистенции общо. Тиаго не е играл в Юнайтед, но е в пъти по-полезен от нашия ходещ пън. Прогледнете вече, смешно е!

Не знам той какъв футбол гледа, ама ти си пропуснал миналия сезон явно. Гомес в Левски играеше дефанзивен халф. Като не си гледал мачовете поне питай Гугъл... той ще ти обясни :)

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Дунав (Русе) / 3:0 FT

Мнениеот ralka_levskarka » 02 дек 2018 09:56

А ти като четеш - мисъл зеро.
Да, игра като дефанзивен, но всъщност не е ;)
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
veni__85
Мнения: 6837
Регистриран на: 07 окт 2008 17:30
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Дунав (Русе) / 3:0 FT

Мнениеот veni__85 » 02 дек 2018 10:12

Blue_Blood84 написа:Ами 3-0 е по-добре от 1-3.Дунав и Ботев Враца не са много различни отбори като класа,една идея Ботев са по-добри,та значи всичко е наред днес,но титлата за мен е мираж.Има някакви малки надежди да се върнем в борбата,ако успеем да бием Берое последния кръг при положение,че преди това тирето и лудогорец направят Х,но първо трябва да бием Септември и Етър,С Етър няма да е леко,но освен второто място друго не виждам колкото и да не искам:))))

Каква титла? След съдийските своеволия за отбора на Домуса срещу Берое и Локо(Пд), мислиш ли , че някой ще ти позволи да станеш шампион. Реално погледнато , ако не бяха съдийските аванти за онези , от началото на сезона сега разликата трябваше да 1-2 точки МАКСИМУМ, да не кажа , че можеше и да са зад нас.

Blue_Blood84
Мнения: 2058
Регистриран на: 25 авг 2018 22:34

Re: ППЛ: Левски (София) - Дунав (Русе) / 3:0 FT

Мнениеот Blue_Blood84 » 02 дек 2018 10:43

veni__85 написа:
Blue_Blood84 написа:Ами 3-0 е по-добре от 1-3.Дунав и Ботев Враца не са много различни отбори като класа,една идея Ботев са по-добри,та значи всичко е наред днес,но титлата за мен е мираж.Има някакви малки надежди да се върнем в борбата,ако успеем да бием Берое последния кръг при положение,че преди това тирето и лудогорец направят Х,но първо трябва да бием Септември и Етър,С Етър няма да е леко,но освен второто място друго не виждам колкото и да не искам:))))

Каква титла? След съдийските своеволия за отбора на Домуса срещу Берое и Локо(Пд), мислиш ли , че някой ще ти позволи да станеш шампион. Реално погледнато , ако не бяха съдийските аванти за онези , от началото на сезона сега разликата трябваше да 1-2 точки МАКСИМУМ, да не кажа , че можеше и да са зад нас.

Така е да,поне 5-6 точки в плюс имат лудогорец от спестени дузпи срещу тях(с берое и локо плд най-бързо се сещам),но нека ние да си бяхме били морето и ботев враца.Да държим -1 точка разлика и всичко да се решаваше в дирекните мачове с лудогорец и цска,пък да си ги подгрепят ония от разград колкото си искат.Ако ние си взимахме мачовете както бяхме влезнали в хубавия маратон с берое,славия,цска,колкото и дузпи да спестят срещу лудогорец,щяхме да сме до тях.

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: ППЛ: Левски (София) - Дунав (Русе) - Събота от 17:30

Мнениеот t0bl3ro_bg » 02 дек 2018 10:53

Elliah написа:Не знам той какъв футбол гледа, ама ти си пропуснал миналия сезон явно. Гомес в Левски играеше дефанзивен халф. Като не си гледал мачовете поне питай Гугъл... той ще ти обясни :)


За съжаление Гугъл няма да помогне на теб да вникнеш в елементарни неща. Никъде не пиша, че е играл дефанзивен, за да ми се обясняваш какво и що. Дори написаното не можеш да разбереш, какво остава мисъл да протече. В единия сезон играеш отзад, в другия оторед, тоест най-нормалното нещо е да допускаш голове. Мисълта е велико нещо, но трябва да я имаш.
Стига ти толкова внимание, че ми изглеждаш умен колкото "ъгъл" на кръгла маса.

tamkuan
Мнения: 259
Регистриран на: 05 юни 2009 15:00
Skype: tamkuan
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Дунав (Русе) / 3:0 FT

Мнениеот tamkuan » 02 дек 2018 11:49

Обертан е изключителен на едни 20-30 метра пред пеналтерията, няма такъв футболист в БГ.Проблема е ,че не е голаджия,но той ако беше още да си е в Нюкясъл.И тука тия,които го плюят 100 процента не са играли организиран футбол на голям терен.
п.с. А аз съм.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта