Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот Kris_men2000 » 10 яну 2019 16:52

metodito написа:
modor написа:Както и Белаид :mrgreen: Трио БББ се разпадна :lol: Закривай!


Трябва да кажа добра дума за Белаид. Евала на човека, явно е разбран. Дойде, искаше да помогне (сега колко може няма значение в случая), отиде си. С другите ББ обаче, не знам.


Само да дойдат новите както каза Славиша(чакам нови на проба има много варианти) и ББ са изчезнали яко дим.Ако питат мен Белмонд не трябва да се пипа.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21189
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот metodito » 10 яну 2019 16:56

Не съм съгласен за Белмонт, ама всеки си има свое виждане.

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32322
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот modor » 10 яну 2019 17:21

Неверници..... Казаха че литъл Перуци е свалил 10 килограма.
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22992
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот W84me » 10 яну 2019 17:23

Нещастния Мъпет оставил Нашименто, но взел Белмонт... Тоя ще ни закопае тотално.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот t0bl3ro_bg » 10 яну 2019 17:46

Kris_men2000 написа:
metodito написа:
modor написа:Както и Белаид :mrgreen: Трио БББ се разпадна :lol: Закривай!


Трябва да кажа добра дума за Белаид. Евала на човека, явно е разбран. Дойде, искаше да помогне (сега колко може няма значение в случая), отиде си. С другите ББ обаче, не знам.


Само да дойдат новите както каза Славиша(чакам нови на проба има много варианти) и ББ са изчезнали яко дим.Ако питат мен Белмонд не трябва да се пипа.


под пипа ако имаш предвид да не се вкарва в състава и да седи резерва, та даже и го шитнат в 16-та глуха - съгласен съм

Що за умник тряя си, че да искаш белмонт в състава ? Ти, добре ли си ? Ивайло е ниво над тва менте.

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот t0bl3ro_bg » 10 яну 2019 17:48

W84me написа:Нещастния Мъпет оставил Нашименто, но взел Белмонт... Тоя ще ни закопае тотално.


И аз се учудих, но това е защото няма опции в средата откъм дефанзивната част, иначе и него нямаше да вземе. Особено след сръднята му. Тоя е скандален слабак. На 5 мача има 30 мин. изиграни като хората. Славиша каза, че иска ц.з., тоест налагане на Тиам-Рейш като двойка и изхвърлянето на френското куче вън.

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот specter » 10 яну 2019 18:27

:roll: Интересно обаче изказването на Славиша за нов вратар дали е било преди или след тези неща. Иначе е ясно, че Ники Михайлов ще бъде първи избор на вратата. Дано да видим и повечко в игра Мартин Петков. Не съм го гледал до момента, но отвсякъде валят комплименти към него и за физическите му данни, и за уменията му. Интересно ще ми е да го видя как се представя.

Новият вратар на Левски Николай Михайлов е впечатлил треньорския щаб с работата, която е свършил по време на зимната пауза. Стражът е свалил над 10 килограма, за да бъде в добро състояние за началото на подготовката.

Стоянович е останал доволен от усилията, които вратарят е положил. Николай Михайлов беше без отбор шест месеца и логично не бе в добра форма, когато подписа с родния си клуб. Освен това на „Герена“ са впечатлени от лидерските качества на Михайлов, който се очаква да бъде сред важните играчи на Левски.


По време на медицинските тестове отлични резултати е показал юношата Мартин Петков, който е част от отбора на Левски родени през 2002 година. Младокът е впечатлил с физическия капацитет, който притежава. Нападателят е трениран от Борислав Кьосев в школата и успя да се пребори за професионален договор и повиквателна при мъжете.
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Ozzimozzi
Мнения: 7122
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот Ozzimozzi » 10 яну 2019 18:38

modor написа:Неверници..... Казаха че литъл Перуци е свалил 10 килограма.

Този да не си е направи липосукция? :o
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13726
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот Red_Neck » 10 яну 2019 18:41

modor написа:Неверници..... Казаха че литъл Перуци е свалил 10 килограма.

Дай кадро преди да ги свали, че и с минус 10 изглежда лилчоарсовски :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9216
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот mikata » 10 яну 2019 19:09

По Дарик казаха,че Стоянович не иска Педро Еуженио.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 41 госта