Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12278
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот TristaNNN » 09 мар 2019 19:15

koisa написа:
TristaNNN написа:
koisa написа:....
Също така няма да е лошо да продължим с взимането на играчи под наем и при успешен сезон да ги откупуваме. 8-)

Това е нож с две остриета, защото ако ги натренираме и забродират, техният клуб едва ли с лека ръка ще се откаже от услугите им в бъдеще.

Холмар и Тиам също бродираха, но клубовете им склониха да ги продадат... Иначе да плащаме неустойки при лош сезон и да се чудим как да изгоним даден играч (напр. Полачек в момента) е още по-голям нож! Но това евентуално ще се прави с играчи, за които не са на 100% сигурни, че ще паснат в отбора. Нали се очаква да имаме работещо скаутско звено от лятото.

Да де, ама ни ги продадоха срещу пари, а оттук-насетне глаголът "купувам" ще трябва да излезе от употребата на синия речник.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот koisa » 10 мар 2019 10:10

TristaNNN написа:
koisa написа:
TristaNNN написа:
koisa написа:....
Също така няма да е лошо да продължим с взимането на играчи под наем и при успешен сезон да ги откупуваме. 8-)

Това е нож с две остриета, защото ако ги натренираме и забродират, техният клуб едва ли с лека ръка ще се откаже от услугите им в бъдеще.

Холмар и Тиам също бродираха, но клубовете им склониха да ги продадат... Иначе да плащаме неустойки при лош сезон и да се чудим как да изгоним даден играч (напр. Полачек в момента) е още по-голям нож! Но това евентуално ще се прави с играчи, за които не са на 100% сигурни, че ще паснат в отбора. Нали се очаква да имаме работещо скаутско звено от лятото.

Да де, ама ни ги продадоха срещу пари, а оттук-насетне глаголът "купувам" ще трябва да излезе от употребата на синия речник.

Е, ние искаме хем да са добри, хем безплатни... Няма такъв филм! Това скаутско звено да не мислиш, че ще търси добри играчи, ама да са свободни агенти?! Съмнявам се вече да има такива масови селекция от по 5-8 играчи на трансферен прозорец. По-скоро ще се търси качество вместо количество... Което отназчава, че все пак ще се отделят някакви пари за трансфери.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32562
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот 1914.1902 » 10 мар 2019 20:15

Френският защитник Седрик Унтонджи ще остане в Левски, заяви треньорът Георги Дерменджиев след загубата с 0:1 срещу Лудогорец.

25-годишният бранител е свободен агент, след като през януари изтече договорът му с Ню Йорк Сити, за който той изигра един мач.

„Защитникът ще остане в Левски“, коментира Дерменджиев.

Унтонджи, който в последната седмица тренира с останалите футболисти на Левски, е национал на Бенин, но има мачове за за юношеските и младежки формации на Франция. Неговият професионален път започва преди шест години в Рен и преминава още през отборите на Шатеру, Оксер, Аячо и Ню Йорк Сити.

Унтонджи е централен защитник и е висок 195 сантиметра.

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот specter » 10 мар 2019 20:36

Ами, дано да е качествен футболист и да помогне, че в защита сме тотал щета. :(
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот THE G.A.M.E » 11 мар 2019 13:56

specter написа:Ами, дано да е качествен футболист и да помогне, че в защита сме тотал щета. :(
Според мен проблемите ни по скоро са в центъра...
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12278
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот TristaNNN » 12 мар 2019 11:53

Левски ще представи последното си ново попълнение Седрик Унтонджи в четвъртък, научи "Дарик радио". Тогава ще бъде подписан официално и договорът на френския централен бранител.

Според информациите, той ще се обвърже със "сините" до края на сезона, като ще има опция за удължаването на контракта му с две години. Французинът е свободен агент, така че няма пречки да подпише извън трансферния прозорец.

Левски има нужда от подсилване в средата на отбраната, тъй като в момента разполага само с Давид Яблонски и Нуно Рейш, както и с младите Деян Иванов и Томислав Папазов. Унтонджи ще вдигне конкуренцията на този много важен пост.

В момента французинът е в родината си, като е бил пуснат там от ръководството, за да си събере багажа. След завръщането си у нас след 48 часа, 25-годишният защитник ще позира със синята фланелка.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
zap_lv
Мнения: 698
Регистриран на: 04 юни 2009 17:12
Контакти:

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот zap_lv » 13 мар 2019 18:53

Това дали лятото ще дойдат 1 автобус с нови футболисти ще се разбере в плейофите . Дерменджиев спомена ,че сега няма да работи над стила ,който иска ,а просто ще се опита да изтиска максимума от играчите (защото тези са за директен футбол ,а Дерменджиев ще иска да прехвърли стила на Лудогорец в Левски ) . Според мен е по-вероятно да имаме над 5-6 нови до края на септември -октомври ,защото първо нямаме 10 технични футболиста ,а само 1 Паулиньо от лятото ,второ ще се поставя ултиматум върху скъпите футболисти ,или да си намалят заплатите ,или да почнат да бегат бате (по-вероятно е второто ,защото ако си взимал 20 хил евро и ти кажат ,или ще минеш на 12 хил евро ,или няма да си в Левски лично мен ме съмнява чужденците да обичат Левски ,повече от охолния си живот ) ,което ще създаде трудност при оформяне на разширен състав .

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот Sisi 1914 » 18 мар 2019 17:55

Има вероятност да си върнем Краев което ще е супер! 8-)
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12278
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот TristaNNN » 19 мар 2019 09:55

Sisi 1914 написа:Има вероятност да си върнем Краев което ще е супер! 8-)

Що? :roll:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот Sisi 1914 » 19 мар 2019 19:10

TristaNNN написа:
Sisi 1914 написа:Има вероятност да си върнем Краев което ще е супер! 8-)

Що? :roll:


Не ти ли харесваше, като носеше синята фланелка?
Левски завинаги в моето сърце![


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 48 госта