Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3383
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот groti » 13 яну 2019 12:14

metodito написа:
groti написа:
koisa написа:
groti написа:Едно време така за малко да изпуснем Роман. Добре че по някаква случайност решиха да го дадат под наем и после от немай къде го върнаха и наложиха..И "о,изненада" - ма той не бил умрял ма!

Така е, но накрая каква беше файдата? Пак го изпуснахме без пари. :lol:

То да беше само Роман... Последните години колко народ изпуснахме. Роман, Мечката, сега Яблонски и Кабрал. Все хора, за които ако имахме свестен директор можехме да вземем поне по 500к евро. Минимум. Това са поне 2 мил. евро които щяха да ни дойдат перфектно. Не коментирам факта, че и Мехди, Гари и Краев можеха да ги спазарят за много по-добри пари. Просто сме трагични в това отношение


А представяш ли си, ако беше направено усилие (защото за това ставаше дума) да бъдат задържани, за какъв отбор говорим? Откакто крака на комуниста-безродник е в "Левски" бяха разбити все едно два пълни отбора.

То имаше някакви подобия на усилия ама някак изнасилени такива. Насила все едно. Аз не знам защо се чака да останат 6 или 3 месеца от договор за да се започнат преговори за нов контракт с футболисти, които виждаш че са ценни за отбора ти. И Мечката и Роман, а сега и Яблонски се знаеше много отдавна, че са важни за нас. Можеше година по - рано да се започне и да знаеш че имате 6 месеца поне за изглаждане на проблемите.
Ти вярваш в някакъв заговор, аз просто мисля, че сме на брутално аматьорско ниво. Покъртително зле сме управленски. Батко вярно ще го търсим със свещ
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21358
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот metodito » 13 яну 2019 12:27

groti написа:
metodito написа:
groti написа:
koisa написа:
groti написа:Едно време така за малко да изпуснем Роман. Добре че по някаква случайност решиха да го дадат под наем и после от немай къде го върнаха и наложиха..И "о,изненада" - ма той не бил умрял ма!

Така е, но накрая каква беше файдата? Пак го изпуснахме без пари. :lol:

То да беше само Роман... Последните години колко народ изпуснахме. Роман, Мечката, сега Яблонски и Кабрал. Все хора, за които ако имахме свестен директор можехме да вземем поне по 500к евро. Минимум. Това са поне 2 мил. евро които щяха да ни дойдат перфектно. Не коментирам факта, че и Мехди, Гари и Краев можеха да ги спазарят за много по-добри пари. Просто сме трагични в това отношение


А представяш ли си, ако беше направено усилие (защото за това ставаше дума) да бъдат задържани, за какъв отбор говорим? Откакто крака на комуниста-безродник е в "Левски" бяха разбити все едно два пълни отбора.

То имаше някакви подобия на усилия ама някак изнасилени такива. Насила все едно. Аз не знам защо се чака да останат 6 или 3 месеца от договор за да се започнат преговори за нов контракт с футболисти, които виждаш че са ценни за отбора ти. И Мечката и Роман, а сега и Яблонски се знаеше много отдавна, че са важни за нас. Можеше година по - рано да се започне и да знаеш че имате 6 месеца поне за изглаждане на проблемите.
Ти вярваш в някакъв заговор, аз просто мисля, че сме на брутално аматьорско ниво. Покъртително зле сме управленски. Батко вярно ще го търсим със свещ


Не "заговор", колега. Работа с правилните мениджъри. А обезличаването на клуба, то е следствие. И Гонзо го каза, и аз го твърдя: направиха всичко възможно да разрушат оставеното от него и Стоев. Разбиха готов отбор за по-малко от година. А защо Спас (или по-точно този зад него) не плаща? Случайно? Или за да вземе един нищо неструващ клуб. Не името, то няма да е същото. Клубът обаче ще си го има, както и привържениците му, стадиона, спонсорите (които ще наливат отново милиони).

П.С. Никакви усилия е нямало. Не ми се вади по дати пак. Но всичко е документирано - за лъжите на Красимир от есента на 2017 и пролетта на 2018. И сега, когато им лъснаха г*зовете на Русев и неговия, всичко си идва на мястото.

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот rane » 13 яну 2019 15:39

specter написа:Между другото, разгледах снимки от лагера в Кипър и всъщност Ники Михайлов изобщо не изглежда дебел, а в нормална форма. Явно на първата тренировка е бил доста навлечен, за да изглежда по такъв начин... :) Предполагам, а и се надявам, че на тази подготовка ще си даде зор, за да е в оптимална форма за старта на сезона.

Изображение
Играчът с номер 12, който стига до рамото на Кръстев, да не би да е третият вратар(П. Иванов)?

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот specter » 13 яну 2019 15:42

rane написа:
specter написа:Между другото, разгледах снимки от лагера в Кипър и всъщност Ники Михайлов изобщо не изглежда дебел, а в нормална форма. Явно на първата тренировка е бил доста навлечен, за да изглежда по такъв начин... :) Предполагам, а и се надявам, че на тази подготовка ще си даде зор, за да е в оптимална форма за старта на сезона.

Изображение
Играчът с номер 12, който стига до рамото на Кръстев, да не би да е третият вратар(П. Иванов)?


Да, той е. Колко дребен изглежда до тия двамата двуметрови обаче... Чак сега се загледах за това... :lol:
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3157
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот wilge » 13 яну 2019 16:36

specter написа:
rane написа:
specter написа:Между другото, разгледах снимки от лагера в Кипър и всъщност Ники Михайлов изобщо не изглежда дебел, а в нормална форма. Явно на първата тренировка е бил доста навлечен, за да изглежда по такъв начин... :) Предполагам, а и се надявам, че на тази подготовка ще си даде зор, за да е в оптимална форма за старта на сезона.

Изображение
Играчът с номер 12, който стига до рамото на Кръстев, да не би да е третият вратар(П. Иванов)?


Да, той е. Колко дребен изглежда до тия двамата двуметрови обаче... Чак сега се загледах за това... :lol:

Това пише в клубния сайт:
12 Петър Иванов Вратар Рожденна дата: 08/02/2000 г. Височина:185 см. Тегло:78 кг.
Човек расте активно до 21 годишна възраст и по- малко до 25 год. Пламен Илиев със специални тренировки (не знам защо не се прилагат от ДЮШ) вече прехвърлил 21 годишна възраст порастна с 3-4 см.

realno
Мнения: 6464
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот realno » 13 яну 2019 16:45

mikata написа:Стоилов май отива в Лудогорец от лятото :cry:


Хал да им е ! Колкото по - далеч от Левски толкова по -добре.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12290
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот TristaNNN » 13 яну 2019 17:37

rane написа:
specter написа:Между другото, разгледах снимки от лагера в Кипър и всъщност Ники Михайлов изобщо не изглежда дебел, а в нормална форма. Явно на първата тренировка е бил доста навлечен, за да изглежда по такъв начин... :) Предполагам, а и се надявам, че на тази подготовка ще си даде зор, за да е в оптимална форма за старта на сезона.

[offtopic]Изображение[/offtopic]
Играчът с номер 12, който стига до рамото на Кръстев, да не би да е третият вратар(П. Иванов)?

Toчно той е, да. Същият, за когото някои от форумните специалисти настояваха да започва под рамката на първия отбор. :roll:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот specter » 13 яну 2019 17:42

wilge написа:
specter написа:
rane написа:
specter написа:Между другото, разгледах снимки от лагера в Кипър и всъщност Ники Михайлов изобщо не изглежда дебел, а в нормална форма. Явно на първата тренировка е бил доста навлечен, за да изглежда по такъв начин... :) Предполагам, а и се надявам, че на тази подготовка ще си даде зор, за да е в оптимална форма за старта на сезона.

Изображение
Играчът с номер 12, който стига до рамото на Кръстев, да не би да е третият вратар(П. Иванов)?


Да, той е. Колко дребен изглежда до тия двамата двуметрови обаче... Чак сега се загледах за това... :lol:

Това пише в клубния сайт:
12 Петър Иванов Вратар Рожденна дата: 08/02/2000 г. Височина:185 см. Тегло:78 кг.
Човек расте активно до 21 годишна възраст и по- малко до 25 год. Пламен Илиев със специални тренировки (не знам защо не се прилагат от ДЮШ) вече прехвърлил 21 годишна възраст порастна с 3-4 см.


Да, ясно ми е, че не е нисък, ама на фона на тия двамата, а и както е изрязана снимката изглежда като да е 1.60... :mrgreen:
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13760
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот Red_Neck » 13 яну 2019 17:58

specter написа:Да, ясно ми е, че не е нисък, ама на фона на тия двамата, а и както е изрязана снимката изглежда като да е 1.60... :mrgreen:
[/quote]
Има мегдан, ще порасне... :) Явно досега са му давали обезмаслено левскарско мляко :)

Иначе Пацо на 30 К Евро в Лц, ... па вие се надявайте да се върне :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9299
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот mikata » 13 яну 2019 18:34

Пламен Илиев е по-слаб от Ренан и Броун!
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: de.bil, vlong и 130 госта