Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот THE G.A.M.E » 26 мар 2019 16:53

metodito написа:Не знам какви 95% говориш, и щом си съставяш мнение за даден футболист от два мача, ок. Аз пък не мога така. Даже Белмонт не бих определил за пълен некадърник или нещо подобно (не знам това ли му е позицията, не знам дали няма психологически момент - културен шок, езикова бариера...). Нищо. Не само черногорци и косовари ще ни надиграват вече, ми и не знам, то май не остана кой. А ние ще продължаваме да се заблуждаваме, че правим нещо.
Мето, в днешният футбол няма кой да те чака. Влизаш и трябва да покажеш поне минимум възможности, пък ако ще и само два пъти да си пипнал топката.
А то си личи... Който го разбира това добиче вижда кой става и кой - не.
Пример с чуждестранен играч... Гледах последният мач на Челси от Л.Е. в Киев и в тайфата имаше човек, който за първи вижда Хъдзън-Одой, човека се хвана за главата още след първите докосвания на момчето до топката и вика - Този е страшен, не знам как не съм го виждал досега !
За съжаление към момента от настоящите младоци в първият тим аз лично виждам някви сносни качества и перспектива единствено пред Юруков и Кабов.
Вторият с известни уговорки. :|
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21346
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот metodito » 26 мар 2019 17:00

THE G.A.M.E написа:
metodito написа:Не знам какви 95% говориш, и щом си съставяш мнение за даден футболист от два мача, ок. Аз пък не мога така. Даже Белмонт не бих определил за пълен некадърник или нещо подобно (не знам това ли му е позицията, не знам дали няма психологически момент - културен шок, езикова бариера...). Нищо. Не само черногорци и косовари ще ни надиграват вече, ми и не знам, то май не остана кой. А ние ще продължаваме да се заблуждаваме, че правим нещо.
Мето, в днешният футбол няма кой да те чака. Влизаш и трябва да покажеш поне минимум възможности, пък ако ще и само два пъти да си пипнал топката.
А то си личи... Който го разбира това добиче вижда кой става и кой - не.
Пример с чуждестранен играч... Гледах последният мач на Челси от Л.Е. в Киев и в тайфата имаше човек, който за първи вижда Хъдзън-Одой, човека се хвана за главата още след първите докосвания на момчето до топката и вика - Този е страшен, не знам как не съм го виждал досега !
За съжаление към момента от настоящите младоци в първият тим аз лично виждам някви сносни качества и перспектива единствено пред Юруков и Кабов.
Вторият с известни уговорки. :|

Това са деца на по 18 години и ти ги отписа за футбола? Мале, мале...

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот THE G.A.M.E » 26 мар 2019 17:06

metodito написа:Това са деца на по 18 години и ти ги отписа за футбола? Мале, мале...
От футбола - не, но виж, от Левски, ако ще гоним някви цели ...
Винаги може да ме опровергаят, надявам се да се случи.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 88 госта