Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот W84me » 18 дек 2018 20:22

koisa написа:Гомез го "изгони" нередовното плащане за заплати и писаниците му по една дъска. То се виждаше, че не му се играе особено в Левски... За мен като изгонен може да бъде определен Панайотов, който имаше огромно желание да играе в Левски и дори чакаше ново предложение за договор повече от месец... Докато Гомез с удоволствие прие да си тръгне от Левски и вероятно вече взима повече пари.

Освиркванията на стадиона? виждал ли си му профила в Инстаграм, пълен с олигофрени, които го гонят и псуват. Да си гледат Огретена сега.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот koisa » 18 дек 2018 20:53

W84me написа:
koisa написа:Гомез го "изгони" нередовното плащане за заплати и писаниците му по една дъска. То се виждаше, че не му се играе особено в Левски... За мен като изгонен може да бъде определен Панайотов, който имаше огромно желание да играе в Левски и дори чакаше ново предложение за договор повече от месец... Докато Гомез с удоволствие прие да си тръгне от Левски и вероятно вече взима повече пари.

Освиркванията на стадиона? виждал ли си му профила в Инстаграм, пълен с олигофрени, които го гонят и псуват. Да си гледат Огретена сега.

Освиркванията са следствие на подчертаното в моя коментар... Всеки, който не си дава зор със синята фланелка заслужава такива, без значение дали се казва Обертан, Гомез или Пенчо. Гонене и псувания в личните профили на играчите са пълна простотия и не ги одобрявам. Но за мен главната причина да се раздели с Левски е свързана с парите и нежеланието му вече да играе тук.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21346
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот metodito » 18 дек 2018 22:06

koisa написа:Гомез го "изгони" нередовното плащане за заплати и писаниците му по една дъска. То се виждаше, че не му се играе особено в Левски... За мен като изгонен може да бъде определен Панайотов, който имаше огромно желание да играе в Левски и дори чакаше ново предложение за договор повече от месец... Докато Гомез с удоволствие прие да си тръгне от Левски и вероятно вече взима повече пари.

koisa, убеден ли си, че това с дъската не беше серията от фалшиви новини? Щото аз мисля, че беше именно такова. И, човек, как се е виждало? Та той до последно сновеше по цялата централна линия. Да не говорим, че синьора го ограничаваше с дефанзивни действия. Ако кажеш, че това е било причина, по мога да се съглася, но психологически анализи...

Serafim
Мнения: 5223
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот Serafim » 18 дек 2018 22:09

То вече може ли да се вярва на всичко, което се каже по адрес на Левски? В тоя ред на мисли и кофти новините, че сме пред фалит или че в съблекалнята са недоволни от заплата на Обертан може да са фейкове.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21346
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот metodito » 18 дек 2018 22:12

Serafim написа:То вече може ли да се вярва на всичко, което се каже по адрес на Левски? В тоя ред на мисли и кофти новините, че сме пред фалит или че в съблекалнята са недоволни от заплата на Обертан може да са фейкове.


Точно. И аз по-назад написах: аз вече не знам на какво да вярвам... Вече вярвам, че става дума за атака, защото наистина за Разград и за новите софиянци, фейкове не виждам. Тея медии и това ръководство ни омотаха че.иите направо.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21346
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот metodito » 19 дек 2018 08:47

Пример за това как медиЙте насаждат разделение и правят интриги:
Левски ще направи опит да се раздели с Антони Белмонт, Филипе Нашименто, Ривалдиньо, Аймен Белаид, Мартин Полачек и Луан Виана, твърди „Меридиан мач“. Под въпрос е и Луи Нганиони. Ясен знак за това бяха действията на Славиша Стоянович в последните мачове, когато с изключение на Полачек, останалите или не се появяваха в групата за мачовете, или имаха епизодични изяви на терена.

Само двама от тези играчи обаче бяха привлечени, откакто на „Герена“ пристигна Славиша Стоянович. Първите пет имена бяха наследство от ерата Делио Роси. Италианецът обичаше да се измъква, че селекцията не е негова работа, но едва ли някой вярваше на думите му. Към числото на издънките, които направи може да се брои и Афонсо Фигейредо, който си тръгна преди да изпълни докрай отношенията си с Левски. „Сините“ пък бяха вътре със сериозна сума, след като португалецът не успя да се пребори с конкуренцията на Иван Горанов.

Така от играчите, които бяха привличани по негово време оцеляха само 5 – Жерсон Кабрал, Холмар Ейолфсон, Паулиньо, Хали Тиам, както и Станислав Костов. От тези играчи пък двама успяха да покажат, че все пак стават, след като Делио Роси си тръгна. Италианецът започна да налага Кабрал, а после го отписа. Същото се случи и с Костов, който вкара няколко гола, а сетне бе забит на пейката за дълго време.

Kotasport
Само дето май-май, Роси не е избирал футболисти. А Фигейредо да кажеш, че е "издънка". :oops:
[offtopic]Аз, разбира се си признавам, че съм пристрастен и обвинявам друг за селекцията. :mrgreen: Истината е някъде там.[/offtopic]

Потребителски аватар
balef
Мнения: 1493
Регистриран на: 17 юли 2008 21:03

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот balef » 19 дек 2018 09:01

Сега Спас Русев да не дреме а да действа и да подсигури от рано футболистите които иска Славиша Стоянович !

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12286
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот TristaNNN » 19 дек 2018 11:26

[quote="metodito"]Пример за това как медиЙте насаждат разделение и правят интриги:
[quote]

За съжаление, освен че ужасно пожълтяха, медиЙте станаха пристрастни, слугуващи, неграмотни и непрофесионални. Сульо и Пульо вече твори на воля, като надпреварата в днешно време не е кой е по-добър спортен журналист, анализатор или има повече контакти покрай отборите, а кой ще измисли по-интригуваща и пикантна история-измишльотина, а колкото е по-скандална, толкова по-добре. Но хайде, да приемем, че от това се хранят, негодниците.
Според мене проблемът обаче е и до голяма степен в читателите, които охотно коментират измислиците, обиждат навред, не мислят, не анализират, а в овчи захлас приемат поредната медийна измислица за правда. Мани, ами и спорят даже. Ако няма кой да цъка по "трудовете" на интригантите и да разпрострянява измислиците им из мрежата, то пишман-драскачите и сайтчетата им или ще изчезнат по естестван път, или ще останат само няколко читави и смислени, пак по естествен път. :idea:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

SlaviaSofia1913
Мнения: 24
Регистриран на: 18 фев 2011 08:37
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот SlaviaSofia1913 » 19 дек 2018 11:35

сини шампиони написа:За мен най-правилното решение за момента е след преподписването с Обертан да бъде продаден колкото се може по-бързо. Ако е вярно, че атмосферата в отбора е отровена заради заплатата ме, то с неговата продажба биха се решили доста проблеми. На първо място ще се тушират евентуалните напъни на останалите да извиват ръцете на ръководството за по-високи заплати, както и да се прибере някой друго евро, с което да се закърпи и без това продънения ни бюджет.

Вижда ли Ви се много лесно това да бъде продаден? Мислите ли че ще има желаещи да го купят? Не забравяйте че въпросната "звезда" беше резерва в някакъв отбор от Азърбайджан (или от този регион) и дойде със свободен трансфер. Или може би сериозните отбори просто са проспали възможността да вземат този "диамант", та дойде в "Левски" ?

Потребителски аватар
сини шампиони
Мнения: 993
Регистриран на: 16 фев 2012 19:05

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот сини шампиони » 19 дек 2018 11:45

SlaviaSofia1913 написа:
сини шампиони написа:За мен най-правилното решение за момента е след преподписването с Обертан да бъде продаден колкото се може по-бързо. Ако е вярно, че атмосферата в отбора е отровена заради заплатата ме, то с неговата продажба биха се решили доста проблеми. На първо място ще се тушират евентуалните напъни на останалите да извиват ръцете на ръководството за по-високи заплати, както и да се прибере някой друго евро, с което да се закърпи и без това продънения ни бюджет.

Вижда ли Ви се много лесно това да бъде продаден? Мислите ли че ще има желаещи да го купят? Не забравяйте че въпросната "звезда" беше резерва в някакъв отбор от Азърбайджан (или от този регион) и дойде със свободен трансфер. Или може би сериозните отбори просто са проспали възможността да вземат този "диамант", та дойде в "Левски" ?

Ние на един Бабатунде успяхме да намерим отбор, на тая ДзведЪ ли няма да успеем. :lol:
И само Левски оле


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: futbolqga, vlong и 166 госта