ППЛ: Левски (София) - Ботев (Враца)/ 1:3 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Левски
132
56%
Равен
24
10%
Победа за Ботев
80
34%
 
Общо гласове: 236

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Враца)/ 25.11.2018 / 17:30

Мнениеот W84me » 24 ное 2018 19:02

popokutepetel написа:Ами то ако не можем да си вземаме домакинствата с непретенциозни противници къде сме тръгнали в това нагодено първенство?

Играе се за кеф и за публиката. Първенството е уредено още преди да е започнало. Не влизаме в жалките игрички на ГГ и Домуза, търсим пробиви в Европа, това е.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Jordan1914
Мнения: 791
Регистриран на: 19 фев 2017 14:29
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Враца)/ 25.11.2018 / 17:30

Мнениеот Jordan1914 » 24 ное 2018 19:04

Полачек-Цветкович-Яблонски-Рейш-Горанов-Тиам-Нашименто(Васчук)-Обертан-Мариани-Пауулинио-Костов това трябва да е 11-та утре и ОБЕРТАН КРИЛО!!!

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9299
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Враца)/ 25.11.2018 / 17:30

Мнениеот mikata » 24 ное 2018 19:17

И този сезон сме си на баража,трябва поне да държим някаква дистанция от Берое :oops:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Враца)/ 25.11.2018 / 17:30

Мнениеот Sisi 1914 » 25 ное 2018 09:52

Днес ни трябват задължителни 3 точки, за да сме близо до лидерите! :P
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3157
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Враца)/ 25.11.2018 / 17:30

Мнениеот wilge » 25 ное 2018 09:56

Jordan1914 написа:Полачек-Цветкович-Яблонски-Рейш-Горанов-Тиам-Нашименто(Васчук)-Обертан-Мариани-Пауулинио-Костов това трябва да е 11-та утре и ОБЕРТАН КРИЛО!!!


Мисля, че в този и следващите мачове срещу непретенциозни съперници на домашен терен ще бъде даден последен шанс на Кръстев. Културиста така вбеси треньора, че не го виждам вече на вратата. Освен ако не подобри рязко изявите си на тренировките и убеди ръкводството, че той е вратаря. Божката не бива да пази на Герена поне до пролетта. При него проблемът е психически. И двамата сами са си виновни. Не оправдаха доверието на СТР и изконсумираха лимита на търпение на феновете. Интересно е кой ще застане до Тиам. Славиша не разчита особено на Фалшименто, а Вашчук е контузен. Интересно и почти не ми се вярва да видим изненадващо участие на някой продукт на ДЮШ. Но Дидо, Найденов, Папазов, Петков, Стаси, че дори Боримиров и Илия Димитров (ако е възстановен) чакат и разчитат на подобни мачове. Каква по- добра възможност за тях? Домакински мач срещу напретенциозен отбор. Но като знам Витоша и Септември как играха в този кръг и се питам дали е оправдан подобен риск. Но все някога това трябва да се случи. Да се хвърлят в огъня. Това е премерен риск, така ще оправдаят или загубят възможността да носят синята фланелка. Ако не разпалят в тях желание и хъс за титулярно място, по- добре да ги разкарат. Никой няма нужда от играчи примирили се с резервната скамейка.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21361
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Враца)/ 25.11.2018 / 17:30

Мнениеот metodito » 25 ное 2018 11:51

wilge написа:
Jordan1914 написа:Полачек-Цветкович-Яблонски-Рейш-Горанов-Тиам-Нашименто(Васчук)-Обертан-Мариани-Пауулинио-Костов това трябва да е 11-та утре и ОБЕРТАН КРИЛО!!!


Мисля, че в този и следващите мачове срещу непретенциозни съперници на домашен терен ще бъде даден последен шанс на Кръстев. Културиста така вбеси треньора, че не го виждам вече на вратата. Освен ако не подобри рязко изявите си на тренировките и убеди ръкводството, че той е вратаря. Божката не бива да пази на Герена поне до пролетта. При него проблемът е психически. И двамата сами са си виновни. Не оправдаха доверието на СТР и изконсумираха лимита на търпение на феновете. Интересно е кой ще застане до Тиам. Славиша не разчита особено на Фалшименто, а Вашчук е контузен. Интересно и почти не ми се вярва да видим изненадващо участие на някой продукт на ДЮШ. Но Дидо, Найденов, Папазов, Петков, Стаси, че дори Боримиров и Илия Димитров (ако е възстановен) чакат и разчитат на подобни мачове. Каква по- добра възможност за тях? Домакински мач срещу напретенциозен отбор. Но като знам Витоша и Септември как играха в този кръг и се питам дали е оправдан подобен риск. Но все някога това трябва да се случи. Да се хвърлят в огъня. Това е премерен риск, така ще оправдаят или загубят възможността да носят синята фланелка. Ако не разпалят в тях желание и хъс за титулярно място, по- добре да ги разкарат. Никой няма нужда от играчи примирили се с резервната скамейка.


По отношение на партньор на Кали, с Рейш сякаш се разбират най-добре. И се допълват. Кали малко по-остър, Рейш с по-меко докосване, добър поглед. Ако трябва юноша да е, бих искал да видя Милен Петков там или Юруков. Това момче Юруков не изглежда като рахитите от школата.

Jordan1914
Мнения: 791
Регистриран на: 19 фев 2017 14:29
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Враца)/ 25.11.2018 / 17:30

Мнениеот Jordan1914 » 25 ное 2018 12:06

wilge написа:
Jordan1914 написа:Полачек-Цветкович-Яблонски-Рейш-Горанов-Тиам-Нашименто(Васчук)-Обертан-Мариани-Пауулинио-Костов това трябва да е 11-та утре и ОБЕРТАН КРИЛО!!!


Мисля, че в този и следващите мачове срещу непретенциозни съперници на домашен терен ще бъде даден последен шанс на Кръстев. Културиста така вбеси треньора, че не го виждам вече на вратата. Освен ако не подобри рязко изявите си на тренировките и убеди ръкводството, че той е вратаря. Божката не бива да пази на Герена поне до пролетта. При него проблемът е психически. И двамата сами са си виновни. Не оправдаха доверието на СТР и изконсумираха лимита на търпение на феновете. Интересно е кой ще застане до Тиам. Славиша не разчита особено на Фалшименто, а Вашчук е контузен. Интересно и почти не ми се вярва да видим изненадващо участие на някой продукт на ДЮШ. Но Дидо, Найденов, Папазов, Петков, Стаси, че дори Боримиров и Илия Димитров (ако е възстановен) чакат и разчитат на подобни мачове. Каква по- добра възможност за тях? Домакински мач срещу напретенциозен отбор. Но като знам Витоша и Септември как играха в този кръг и се питам дали е оправдан подобен риск. Но все някога това трябва да се случи. Да се хвърлят в огъня. Това е премерен риск, така ще оправдаят или загубят възможността да носят синята фланелка. Ако не разпалят в тях желание и хъс за титулярно място, по- добре да ги разкарат. Никой няма нужда от играчи примирили се с резервната скамейка.


Съгласен съм с теб,но сега четох,че ръководството дава последен шанс на Фелипе да се докаже(ама как да се докаже,като не го пускат) иначе,аз съм фен на Дидо,гледах го именно във Враца като игра и много се зарадвах,че с неговия гол биха Монтата и дойдоха в А група.Според мен може да се пробва до Яблонеца,а Рейш да мине до Тиам или пък направо Дидо да се пробва за деф.халф.И другото,което колегата е написал по-долу това момче с дългата коса Мартин Петков,не знам на колко години е ,ама Краев и Вутов бяха малки като почнахме да ги налагаме,защо не се започне и с него,виждаше,че има хъс и талант?!

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9299
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Враца)/ 25.11.2018 / 17:30

Мнениеот mikata » 25 ное 2018 12:57

Ето и цялата група на Левски:

Полачек, Митрев, Кръстев, Белаид, Яблонски, Горанов, Найденов, Мариани, Цветкович, Рейш, Тиам, Белмонт, Паулиньо, Костов, Буш, Обертан, Ривалдиньо, Юруков, Кабов
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32329
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Враца)/ 25.11.2018 / 17:30

Мнениеот modor » 25 ное 2018 12:59

Ривалдиньо 8-)
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.



Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Plamen_i00, rockman и 129 госта