ППЛ: Левски (София) - Ботев (Враца)/ 1:3 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Левски
132
56%
Равен
24
10%
Победа за Ботев
80
34%
 
Общо гласове: 236

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14197
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Враца)/ 1:3 FT

Мнениеот damyanov1963 » 25 ное 2018 23:33

balef написа:
damyanov1963 написа:
balef написа:
mikata написа:Бившите играчи като Илиан Илиев,Божинов и Домо ни съсипаха сезона :!:
Това некадърно ръководство не разбра,че само Сираков може да се бори със съдиите!

Отдавна съм казал без Наско Сираков скоро няма да сме шампиони !

Хеле преди това, ако утрепе неколко бивола и носорога у саваната, докато падаме у първия кръг от некой, като Тампере...

Трепаше яко прасета на поразия и стадиона беше пълен и не се срамувахме от отбора !

Явно не си бил на пълен стадион, но иначе не се срамуваше и да ни покаже гъ'а си.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Враца)/ 1:3 FT

Мнениеот Player » 25 ное 2018 23:38

Голям резил. При многото ни пропуски си идва приказката, че като не вкараш, ще ти вкарат. Не ми се коментира има ли дузпа или не. Жалко е да се реве за дузпа срещу Ботев Враца и това да извинява целия срам. Защитата ни толкова слаба не е била от доста време.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14197
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Враца)/ 1:3 FT

Мнениеот damyanov1963 » 25 ное 2018 23:40

Red_Neck написа:
шивача написа:Яблонски определено игра симулативно! При първия гол остави Божинката да скочи с лекота вместо да го затвори с тяло. При втория също действа неадекватно, като освен топката пусна и Домо да му мине зад гърба-в тази ситуация защитник с опит прави така наречения "скрит фал", като прави леко препречване, което да забави нападателя(още повече че е извън нак поле), а той си го пусна все едно му идва на гости у тях. Класик!

Нормално, ... както беше писал на дъската Жордито: "No pay, no play!"
То не може хем нова косачка, хем заплати :)

Така е, прав си. Ама все си мисля, че Ловеч ви замести на Армията, след като слагахте химически тоалетни с розови панделки :)
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Halo
Мнения: 399
Регистриран на: 28 окт 2016 23:26
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Враца)/ 1:3 FT

Мнениеот Halo » 26 ное 2018 00:06

Player написа:Голям резил. При многото ни пропуски си идва приказката, че като не вкараш, ще ти вкарат. Не ми се коментира има ли дузпа или не. Жалко е да се реве за дузпа срещу Ботев Враца и това да извинява целия срам. Защитата ни толкова слаба не е била от доста време.


Срещу оранжевите ментета и зелените дори и най-чисти дузпи не се свирят. Срещу Черно море трябваше да бъде изгонен Станчев, и то още първото полувреме. Кабрал получи червен картон за сходна ситуация, като подарената дузпа днес. Там съдията беше зорък, а Кабаков игра ролята на кьоравия. Защо така? Играчите явно бойкотират, но защо и съдиите свирят по толкова грозен начин?

Потребителски аватар
Cheradonna
Мнения: 1488
Регистриран на: 25 апр 2016 22:32

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Враца)/ 1:3 FT

Мнениеот Cheradonna » 26 ное 2018 00:18

Аз когато,преди време разправях,тук,че докато сини и червени се караме и правим циркове от разград си разиграват коня и си правят каквото искат,ми се подиграваха тук и ми раздаваха банове....На ви сега кабака !!! Ама тя злобичката и комплексите голяма работа билЕ казват мъдрите хора,а да се помисли напред във времето,няма кой!
https://prnt.sc/13erlpl

Що е то ЕДИНДЕСЕТ? Някакъв странен език предполагам,но български със сигурност не е!!! :lol: :lol: :lol:

Mirosvel
Мнения: 520
Регистриран на: 22 юни 2015 17:07
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Враца)/ 1:3 FT

Мнениеот Mirosvel » 26 ное 2018 02:24

Halo написа:Изображение
Изображение
Изображение

Играчът на Ботев е хванал за рамото Цветкович. След това още го държи, а ръката на защитника не държи никого. На третата снимка синият играч се опитва да си издърпа ръката, и тук Тъпаков свири измислената дузпа.

Хали Тиам беше изгонен за фалове, които по никакъв начин не могат да се сравняват с балтиите на Стефан Станчев от предния мач. За избутване с бедро синият играч получи втори жълт картон. За това нещо дават картон само в 1 от 100 случая, или дори по-рядко. А това е втори жълт. Ако Левски има ръководство, което работи за клуба, Кабаков ще бъде даден на прокуратурата. Очевидно е взел подкуп, а и си личи различния критерий в различните мачове.


Ти верно си и болен и сляп! Спешно бегай на доктор!!

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4465
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Враца)/ 1:3 FT

Мнениеот tiamat » 26 ное 2018 02:40

Ozzimozzi написа:
damyanov1963 написа:Славиша в едно интервю каза, че когато е поел Левски, някои са му казали, че повече от трето място няма да му се позволи!
Кви нови ръководства, кви пет леа!?

И кой му попречи днес на Славиша да победи Враца?

Ако не се лъжа, в интервюто казва, че са му казали, че няма да може да се класира по-напред от трети, а не че няма да му позволят.

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3224
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Враца)/ 1:3 FT

Мнениеот alexdb » 26 ное 2018 03:35

Cheradonna написа:Аз когато,преди време разправях,тук,че докато сини и червени се караме и правим циркове от разград си разиграват коня и си правят каквото искат,ми се подиграваха тук и ми раздаваха банове....На ви сега кабака !!! Ама тя злобичката и комплексите голяма работа билЕ казват мъдрите хора,а да се помисли напред във времето,няма кой!


Дам, така на Домуза, Перукан и другите подлоги в БФС им е хлабаво около врата. Интересно обаче дали ще им е така хлабаво ако в един хубав момент сини и червени в комплект вземат та им идат на гости пред централата.

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3224
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Враца)/ 1:3 FT

Мнениеот alexdb » 26 ное 2018 03:36

Mirosvel написа:
Halo написа:Изображение
Изображение
Изображение

Играчът на Ботев е хванал за рамото Цветкович. След това още го държи, а ръката на защитника не държи никого. На третата снимка синият играч се опитва да си издърпа ръката, и тук Тъпаков свири измислената дузпа.

Хали Тиам беше изгонен за фалове, които по никакъв начин не могат да се сравняват с балтиите на Стефан Станчев от предния мач. За избутване с бедро синият играч получи втори жълт картон. За това нещо дават картон само в 1 от 100 случая, или дори по-рядко. А това е втори жълт. Ако Левски има ръководство, което работи за клуба, Кабаков ще бъде даден на прокуратурата. Очевидно е взел подкуп, а и си личи различния критерий в различните мачове.


Ти верно си и болен и сляп! Спешно бегай на доктор!!


Не знам кой болен, кой сляп. Ще повярвам, че това е критерия на съдията само като видя подобна свирната дузпа в Рязанград. То всъщност някой има ли спомен там изобщо да е свирена дузпа при подобен резултат срещу резаните?

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Враца)/ 1:3 FT

Мнениеот onegavon » 26 ное 2018 09:00

Halo написа:
Player написа:Голям резил. При многото ни пропуски си идва приказката, че като не вкараш, ще ти вкарат. Не ми се коментира има ли дузпа или не. Жалко е да се реве за дузпа срещу Ботев Враца и това да извинява целия срам. Защитата ни толкова слаба не е била от доста време.


Срещу оранжевите ментета и зелените дори и най-чисти дузпи не се свирят. Срещу Черно море трябваше да бъде изгонен Станчев, и то още първото полувреме. Кабрал получи червен картон за сходна ситуация, като подарената дузпа днес. Там съдията беше зорък, а Кабаков игра ролята на кьоравия. Защо така? Играчите явно бойкотират, но защо и съдиите свирят по толкова грозен начин?


Има една българска поговорка " На каквото си си подслал, на това ще легнеш".Спомни си каква декларация пускахте и какви ултиматуми давахте за съдийството! Отговорът е някъде там.
Относно мача някои хора твърдо са решили да си ходят и то се вижда с просто око.Само,че май ще вземат със себе си и треньора.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: LoveAndPeace, rhaegar, vlong, W84me и 101 госта