Черно море - Левски | 1:0FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Черно море
123
37%
Равен
37
11%
Победа за Левски
174
52%
 
Общо гласове: 334

vvessel
Мнения: 4202
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Черно море - Левски | 1:0FT

Мнениеот vvessel » 13 ное 2018 13:10

Никъде не намерих размерите на стадион Тича в нета. Имам чувството , че е един от най малките в България. Не съм ходил на много стадиони, но този определено ми малее,. И нищо чудно, че на всички, освен на Ч. Море и на Септември да речем, да им е трудно да играят там, защото няма пространства за разгръщане на потенциала на играчите, играе се с изритани топки, а пресата е по-лесна поради липса на пространство за измъкване.
Но това е камък в градината на Стоянович, който видя вече какви са условията, видя как играят варненци и въпреки това не успя да се противопостави успешно втория мач. Той реално нямаше голям избор на футболисти, но все пак направи очевидна грешка с Паулиньо, която всички освен него видяха.
И още се дразня от разни коментатори които обясняват, че Морето надиграли Левски. Ясно, че футбола игра е на голове и те вкараха един повече, но по отношение на играта , беше доста равностойна с изключение на последните минути когато бяхме с човек по-малко и ги натискахме в тяхната половина. Но за разлика от нас те не допуснаха гол.
В защита има доста да се желае, да не говорим за вратаря. Единствения им удар в очертанията беше гол.
Между другото тоя Жоржиньо е доста добро попадение и ако успеем да шитнем някъде Кабрал, трябва да се пробваме да го вземем.

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Черно море - Левски | 1:0FT

Мнениеот Warped » 13 ное 2018 13:23

vvessel написа:В защита има доста да се желае, да не говорим за вратаря. Единствения им удар в очертанията беше гол.
Между другото тоя Жоржиньо е доста добро попадение и ако успеем да шитнем някъде Кабрал, трябва да се пробваме да го вземем.

С какво е по различен от Кабрал? Когато в края видим позиция на ЧМ в шампионата ще се смеем ние :lol:
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

На линия
Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21145
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Черно море - Левски | 1:0FT

Мнениеот metodito » 13 ное 2018 13:48

Според мен, за да се класират в първата шестица, "морето" всеки мач трябва да играе с нас. :lol:

vvessel
Мнения: 4202
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Черно море - Левски | 1:0FT

Мнениеот vvessel » 13 ное 2018 14:53

Warped написа:
vvessel написа:В защита има доста да се желае, да не говорим за вратаря. Единствения им удар в очертанията беше гол.
Между другото тоя Жоржиньо е доста добро попадение и ако успеем да шитнем някъде Кабрал, трябва да се пробваме да го вземем.

С какво е по различен от Кабрал? Когато в края видим позиция на ЧМ в шампионата ще се смеем ние :lol:

Мисля, че е по-добър. Лично мнение. И в друг мач го гледах и ми направи впечатление. По-мощен е, може да играе и на крилото. И сам срещу вратаря радио греши. С Костов биха били добър тандем, а Обертан ни Паулиньо на крилата.
Но това са предположения и хипотези. Ако... Дали....

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Черно море - Левски | 1:0FT

Мнениеот Готвача » 13 ное 2018 15:09

damyanov1963 написа:
Готвача написа:
WPWW написа:
Готвача написа:Вулкана разкри причините поради които играли добре срещу тирето и каузата, а срещу Морето отнасят плувката за трети път този сезон. Съдиите свирещи мачаовете срещу невероятния бг галактико са защитени в съдийската си стая от опитите на бъдещите шампиони и носители на КБ да им влияят при броенето на играчите и резултата е ясен. На геренското недоразумение им се налага да играят срещу Моряците с 11 човека, а срещу останалите явно може и с 12.Опит за налагане на ДРУГИ НАЧИНИ?В добавка наводнената картофена нива, уникално грубата игра на варненци и ред други фактори описани в поредната декларация, резултатите с Морето този сезон са напълно закономерни. Като сложим на кантара и постоянните загуби за КБ през 21 век,следва да си поискате връщането на онова ,на което викахте комунизъм. Иначе победа кога? Предлагам от сега нататък феновете на Левски да викат на отбора от Варна Черно Коте Море. А ние ще ви викаме АБОНАТИ. Ако играехме само с вас този сезон, щяхме да сме шампиони, драги ми смехурко.


Срещу "Левски" за 30 години май имате към 3 победи, по една на десет години.

Не си разбрал,по 2 за един полусезон. :)

Би ли дал статистика за последните 30 години поне?
Офтопик:
Футбола не е като да въртиш черпака на гемията, или рибарската лодка, с която да навлизаш най-много на 7 километра от брега, защото след това са неутрални води и не знаеш какво ще ти се случи, но после Гордо заявяваш, че си МОРЯК!

Аз съм моряк и съм обиколил света по море.Многократно съм прекосявал Екватора и Панамския канал.Не съм залюпен полицай от някое селско полицейско управление и да не съм виждал по различни стадиони от Герена например.От години гледам истински футбол на живо,в страната измислила честната игра.Не искам да коментирам подарените ви съдийски победи,а мачовете които сте изиграли сравнително честно.Не може цялата футболна общественост да ви сочи с пръст,като най облагодетелстван отбор,а вие да пищите от съдиите.Жалък отбор,с още по жалка публика,не умееща да приема загубите с достойнство.Бройте си подарените тенекета и се молете да не се падате повече с нас тазии година,че ще вземете да ни направите шампиони.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14017
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Черно море - Левски | 1:0FT

Мнениеот damyanov1963 » 13 ное 2018 15:16

Готвача написа:
damyanov1963 написа:
Готвача написа:
WPWW написа:
Готвача написа:Вулкана разкри причините поради които играли добре срещу тирето и каузата, а срещу Морето отнасят плувката за трети път този сезон. Съдиите свирещи мачаовете срещу невероятния бг галактико са защитени в съдийската си стая от опитите на бъдещите шампиони и носители на КБ да им влияят при броенето на играчите и резултата е ясен. На геренското недоразумение им се налага да играят срещу Моряците с 11 човека, а срещу останалите явно може и с 12.Опит за налагане на ДРУГИ НАЧИНИ?В добавка наводнената картофена нива, уникално грубата игра на варненци и ред други фактори описани в поредната декларация, резултатите с Морето този сезон са напълно закономерни. Като сложим на кантара и постоянните загуби за КБ през 21 век,следва да си поискате връщането на онова ,на което викахте комунизъм. Иначе победа кога? Предлагам от сега нататък феновете на Левски да викат на отбора от Варна Черно Коте Море. А ние ще ви викаме АБОНАТИ. Ако играехме само с вас този сезон, щяхме да сме шампиони, драги ми смехурко.


Срещу "Левски" за 30 години май имате към 3 победи, по една на десет години.

Не си разбрал,по 2 за един полусезон. :)

Би ли дал статистика за последните 30 години поне?
Офтопик:
Футбола не е като да въртиш черпака на гемията, или рибарската лодка, с която да навлизаш най-много на 7 километра от брега, защото след това са неутрални води и не знаеш какво ще ти се случи, но после Гордо заявяваш, че си МОРЯК!

Аз съм моряк и съм обиколил света по море.Многократно съм прекосявал Екватора и Панамския канал.Не съм залюпен полицай от някое селско полицейско управление и да не съм виждал по различни стадиони от Герена например.От години гледам истински футбол на живо,в страната измислила честната игра.Не искам да коментирам подарените ви съдийски победи,а мачовете които сте изиграли сравнително честно.Не може цялата футболна общественост да ви сочи с пръст,като най облагодетелстван отбор,а вие да пищите от съдиите.Жалък отбор,с още по жалка публика,не умееща да приема загубите с достойнство.Бройте си подарените тенекета и се молете да не се падате повече с нас тазии година,че ще вземете да ни направите шампиони.

Я кажи какво сготви днес в стола на докерите от пристанището!
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

vvessel
Мнения: 4202
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Черно море - Левски | 1:0FT

Мнениеот vvessel » 13 ное 2018 16:15

Готвача написа:Аз съм моряк и съм обиколил света по море.Многократно съм прекосявал Екватора и Панамския канал.Не съм залюпен полицай от някое селско полицейско управление и да не съм виждал по различни стадиони от Герена например.От години гледам истински футбол на живо,в страната измислила честната игра.Не искам да коментирам подарените ви съдийски победи,а мачовете които сте изиграли сравнително честно.Не може цялата футболна общественост да ви сочи с пръст,като най облагодетелстван отбор,а вие да пищите от съдиите.Жалък отбор,с още по жалка публика,не умееща да приема загубите с достойнство.Бройте си подарените тенекета и се молете да не се падате повече с нас тазии година,че ще вземете да ни направите шампиони.

По-неадекватно мнения трудно ще намеря във форума за мача.
Като си гледал честна игра готвачо, кое беше честното в съдиите и на двата ви мача срещу Левски?
Първия мач несвирена дузпа за нас и ненаказани балтии срещу нашите играчи.
Втория мач ритане без последствия за вашите футболисти и жълт картон за изпълнен фал без сигнал за наш. Последван от червен за симулация.
Предния мач който бихте за купата във Варна, пресилен директен червен картон още към 20-тата минута за Левски и при резултат 1:1 отменен редовен гол на Левски за нарушение на ВАШ защитник срещу ВАШИЯ вратар.
Да не забравим и наводнения терен който поливахте до първия съдийски сигнал.
Това ви е феърплея.
Това на кой стадион отсам или оттам Екватора си го видял?
А относно публиката, колко човека бяхте на финала за единствената купа , която спечелихте?
А колко човека ходехте след това на мач освен ако не играехте срещу Левски или цска с и без тире.
Жалко селско отборче си бяхте и си останахте. Със обичайните селски номера.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: danko_sot, goltupan, metodito и 30 госта