Черно море - Левски | 1:0FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Черно море
123
37%
Равен
37
11%
Победа за Левски
174
52%
 
Общо гласове: 334

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32322
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Черно море - Левски | 1:0FT

Мнениеот modor » 07 ное 2018 08:44

[center]Изображение[/center]

В събота Левски играе отново във Варна. Мачът е изключително важен, защото идва преди серията ни от четири последователни двубоя в София срещу по-непретенциозни съперници и е идеалната възможност да продължим успешната серия в първенството! Призоваваме всички левскари, които имат възможност да отидат на Тича и да подкрепят любимия ни отбор! Варна е синя, защото Левски го има!
[center]Изображение[/center] :mrgreen:
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Черно море - Левски | 10.11 | 15:00Ч.

Мнениеот trokadero_ » 07 ное 2018 09:14

Черно Море показаха , че с нищо не ги превъзхождате.
1:0

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: Черно море - Левски | 10.11 | 15:00Ч.

Мнениеот specter » 07 ное 2018 09:14

Малко съм раздвоен в мнението си за тоя мач, честно казано, поради причини изцяло несвързани с представянето ни на терена. Това, за което нямам абсолютно никакви съмнения, е че ще бъдат приложени отново абсолютно същите селски номера срещу нашия отбор - наводнен терен, ритане, ръгане, блъскане, накъсване на играта и т. н. На практика това им е единственият начин да вземат нещо от нас - на хубав терен и чисто футболно единственото, което може да спечелят е загуба с разлика. Надявам се и вярвам, че Славиша си е направил изводите от мача за КБ. Нещото, което ме притеснява най-много, дори повече от загуба на точки - да не изгубим още някой ключов футболист след тоя мач. Иначе съставът предполагам е ясен и няма да има промени спрямо мача срещу Ботев. Единствено не искам да виждам Митрев на вратата. Не че алтернативите му са кой знае колко по-добри, ама... Прогнозирам тежичка победа - 1:2.
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Serafim
Мнения: 5165
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Черно море - Левски | 10.11 | 15:00Ч.

Мнениеот Serafim » 07 ное 2018 09:18

Славиша до тук показа, че си вади изводи от грешките, които допусна, колкото и малко да са. Тактически изглежда много грамотен. Или по-скоро умее да предава указанията и идеите си на играчите, а те да ги прилагат успешно на терена, за разлика от Роси примерно, за когото не се съмнявам, че също има голяма тактикческа грамотност и познания, но ефект нулев.
Вероятно ще се опитаме да движим много топката и да изморим противника, а ако терена не позволява множество пасове, може би ще е по-директен подхода ни, макар ние да не играем с дълги топки и толкова много изсипвания към наказателното.
Очаквам минимална победа, с много нерви и кюскане.

moryak68
Мнения: 16
Регистриран на: 04 юни 2016 10:08
Контакти:

Re: Черно море - Левски | 10.11 | 15:00Ч.

Мнениеот moryak68 » 07 ное 2018 09:28

Виж сега колега, рядко влизам в този форум, но ти си поредния син манипулатор, който се опитва да оправдае неможенето на най-великия отбор, който някога е съществувал на планетата Земя. Затова съм длъжен да се включа и да уточня, че след направения ремонт на стадион Тича, тревното покритие е може би в топ 3 на терените в БГ. Освен това, преди АБСОЛЮТНО всеки мач, след разгрявката и преди да излязат отборите, терена се полива за около 2-3 минути, за да не е твърд. Това между впрочем е световна практика, капиш? И стига сте се оправдали с терена, който на всичкото отгоре, бил причина за контузиите на двама ваши играчи. Първо Холмар се самоконтузи в опит да отнеме топка, а при Горанов ситуацията е по скоро в някое единоборство.
В хода на мача, нямаше момент в който да сте ни надиграли и да, в два случая шанса беше на наша страна, в последната минута и при пропуска на Нашименто.
Това е, не смятам, че нашия отбор е по-добър от вашия, но просто в този мач момчетата играха на 100% от възможностите си.
В събота сте длъжни да биете, но повярвайте ми, никак няма да ви е лесно.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12135
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Черно море - Левски | 10.11 | 15:00Ч.

Мнениеот TristaNNN » 07 ное 2018 09:40

Toя път варненските футбалерчета едва ли ще бъдат помилвани от Фортуна, а и вече направиха мача на сезона като осмислиха футболното си съществуване за 2018-та. Очаквам изразителна победа за нас с 3-0 и засилване на Черно море към долната осмица, където им е мястото - при другите безсмислени отборчета в ППЛ.
Офтопик:
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:

realno
Мнения: 6297
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Черно море - Левски | 10.11 | 15:00Ч.

Мнениеот realno » 07 ное 2018 09:52

Този мач няма да има нищо общо с мач за купата за това давам смела прогноза, Плавниците - Левски 0:3 ;)
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: Черно море - Левски | 10.11 | 15:00Ч.

Мнениеот specter » 07 ное 2018 09:54

moryak68 написа:Виж сега колега, рядко влизам в този форум, но ти си поредния син манипулатор, който се опитва да оправдае неможенето на най-великия отбор, който някога е съществувал на планетата Земя. Затова съм длъжен да се включа и да уточня, че след направения ремонт на стадион Тича, тревното покритие е може би в топ 3 на терените в БГ. Освен това, преди АБСОЛЮТНО всеки мач, след разгрявката и преди да излязат отборите, терена се полива за около 2-3 минути, за да не е твърд. Това между впрочем е световна практика, капиш? И стига сте се оправдали с терена, който на всичкото отгоре, бил причина за контузиите на двама ваши играчи. Първо Холмар се самоконтузи в опит да отнеме топка, а при Горанов ситуацията е по скоро в някое единоборство.
В хода на мача, нямаше момент в който да сте ни надиграли и да, в два случая шанса беше на наша страна, в последната минута и при пропуска на Нашименто.
Това е, не смятам, че нашия отбор е по-добър от вашия, но просто в този мач момчетата играха на 100% от възможностите си.
В събота сте длъжни да биете, но повярвайте ми, никак няма да ви е лесно.


Да, световна практика е да се полива терена, за да върви топката по-добре. Не е световна практика, обаче, да се наводнява и следователно футболистите ни да се подхлъзват през 10-15 секунди при всеки опит за спринт, удар или подаване на топката. А вратарят ни дори да не успее да се хвърли да спаси елементарна топка. Странно защо не съм видял футболистите на нито един отбор от Европа да се хлъзгат като ненормални по терена след такова поливане? На какво го отдаваш това при нас? На това, че са играли с обувки за зала или на некачествени бутонки след като не е от вашия прекрасен терен? Или просто някакво съвпадение, че единственото място, на което се е случило това за момента е при вас. В топ 3 може да е, когато не го унищожавате умишлено. Айде, моля ти се не ми говори глупости за световни практики и т. н., че се излагаш...
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8885
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Черно море - Левски | 10.11 | 15:00Ч.

Мнениеот bilyaletdinov » 07 ное 2018 10:01

Бой ***** и сръбска музика. Пръскачките ще работят цяла седмица. Селските номера са факт, а варненското отборче ще играе един от двата си мача на годината.
Важното е а си вземем победата. Без значение как.
[center][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
nicromanser
Мнения: 962
Регистриран на: 27 юни 2013 08:31
Контакти:

Re: Черно море - Левски | 10.11 | 15:00Ч.

Мнениеот nicromanser » 07 ное 2018 10:09

Славиша показа, че всъщност е треньор средна ръка от 7 мача с Левски загуби 3 спечели 4, но срещу уж по-непретенциозни отбори, като една от победите му беше срещу ЦСКА-София, но по-скоро на мускули от колкото на някакво превъзходство и умения, също и на късмет, но само с надъхване цял сезон не се играе, а Левски нямат големи аргументи за да се все във вихъра, нямат и дълга резервна скамейка, черно море са отбор силен но като морето на приливи и отливи и, ако имат желание за игра могат спокойно да победят, ако ги домързи могат и да загубят от всеки дори и от Верея. не мисля, че в останалите 5 мача Левски ще вземе 15 точки логично е да загуби някоя във Варна, може би и после още някоя но има много мачове 0-0
[center]ЕДИН ГОСПОД БОГ И СИНА МУ ИСУС ХРИСТОС
ЕДНА РЕЛИГИЯ-ПРАВОСЛАВИЕ
ЕДНА МИЛА СТРАНА-БЪЛГАРИЯ
ЕДИН НАРОД-БЪЛГАРСКИ
ЕДИН ОТБОР
ЦСКА НИЩО ДРУГО НЯМА ЗНАЧЕНИЕ
[/center]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 37 госта