Черно море - Левски | 1:0FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Черно море
123
37%
Равен
37
11%
Победа за Левски
174
52%
 
Общо гласове: 334

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Черно море - Левски | 1:0FT

Мнениеот bilyaletdinov » 11 ное 2018 09:30

Нбуко ли си къв' си, ти си чист ******** :!:
Топка в центъра на вратата се спасява.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
gzagorov
Мнения: 2693
Регистриран на: 19 юли 2008 12:27
Контакти:

Re: Черно море - Левски | 1:0FT

Мнениеот gzagorov » 11 ное 2018 09:34

Nabucco написа:
gzagorov написа:
Nabucco написа:
gzagorov написа:
Nabucco написа:
niki4Him написа:Доста точно мнение. За пръв път от много години надиграхме лудогорец, бихме с лекота тирето, а с Морето си играем трудно във Варна по стара традиция, но и пак заради вратарска грешка ни биха. Иначе са смешно отборче, което още следващия кръг има силите да падне гръмко от Септември

С Морето играхте 3 мача и неги победихте в нито един. Надиграли сте Лудогорец..когато спряха да играят. Само с тирето имате що годе успешен мач. Пак летите високо и падате от още по-високо. боли, но не вините себе си, а слънцето, вятъря и другите летящи около вас птици.

Хайде пак си помисли кой кого вини.


Четох вчера доста коментари. Особено бих отличил един вулкан от Мексико-за него всичко е против левски във варна (а защо трябва да е за левски не казва). Очаквам, сигурно и варненските фенове, да покажете изцапана фланелка от наводнения и кален терен. точно тоя вулкан не спря да пише за наводнен терен..май никога през вулканичния си живот не е виждал наводнен терен!!!!

Чакай малко, аз също писах за хлъзгавия терен, даже gif-че направих как Буш падна по задник, а чимовете от подхлъзването му се виждаха ясно на репортажа още доста време. Не знам наводнен ли е или има някакъв друг проблем теренът, но за мен очевидно играчите на "Левски" вече втори мач на Тича не бяха достатъчно стабилни, за да разгърнат възможностите си. Това обаче НЕ е причина за загубата. Според мен, наред с някои треньорски решения, това можеше да една от причините "Левски" да не спечели мача, но за загубата причината си е точно грешката (за някои на Полачек, за други на Яблонски) при изнасянето на топката. Трябва да се прави разликата.


Видях ти гифа...Но и след него..нямате поне един играч с изцапан екип. Полачек се хвърля поне 20 пъти, а е все така жълт....Буш се хлъзна и защо не е кален? вече е ноемри, идат дъждове-с какво ще се оправдавате-"Валеше дъжда, а нашите не са свикнали да играят в дъжд!?!" някакъв не виждал дренажа..как да види, като дренажа е на 20 см под чимовете?!?

Както написах, не знам какъв е проблемът на терена, но определено не е в топ 3. И не е оправдание за загубата, а просто дразнещ фактор. Толкоз. Който иска, да чете.
Лицензионната комисия при БФС:
Въз основа на предоставените документи, с решение от 30.06.2016 година, се изменя издадения лиценз, както следва:
1. Наименованието „ПФК ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - “ПФК ЦСКА - СОФИЯ" ЕАД.

Nabucco
Мнения: 70
Регистриран на: 11 ное 2018 03:06

Re: Черно море - Левски | 1:0FT

Мнениеот Nabucco » 11 ное 2018 09:39

bilyaletdinov написа:Нбуко ли си къв' си, ти си чист ******** :!:
Топка в центъра на вратата се спасява.


Гледал ли си как Неескенс бие дузпа? Преброй и колко дузпи е пропуснал! варненският ритна топката, а вашият подскочи, да не го удари в краката..какво може да направи вратарят?!
Вярно е, че пусна силна топка към защитника, а той не се ориентира и варненският я взе..елементарно изпълнение, но успешно за моряците. защитник да не може да поеме пас от ръка е за убиване..или за гонене от феновете а вие го умеете.
Не ти достига злобата? Тогава не я раздавай!

Nabucco
Мнения: 70
Регистриран на: 11 ное 2018 03:06

Re: Черно море - Левски | 1:0FT

Мнениеот Nabucco » 11 ное 2018 09:46

gzagorov написа:
Nabucco написа:
gzagorov написа:
Nabucco написа:
gzagorov написа:
Nabucco написа:С Морето играхте 3 мача и неги победихте в нито един. Надиграли сте Лудогорец..когато спряха да играят. Само с тирето имате що годе успешен мач. Пак летите високо и падате от още по-високо. боли, но не вините себе си, а слънцето, вятъря и другите летящи около вас птици.

Хайде пак си помисли кой кого вини.


Четох вчера доста коментари. Особено бих отличил един вулкан от Мексико-за него всичко е против левски във варна (а защо трябва да е за левски не казва). Очаквам, сигурно и варненските фенове, да покажете изцапана фланелка от наводнения и кален терен. точно тоя вулкан не спря да пише за наводнен терен..май никога през вулканичния си живот не е виждал наводнен терен!!!!

Чакай малко, аз също писах за хлъзгавия терен, даже gif-че направих как Буш падна по задник, а чимовете от подхлъзването му се виждаха ясно на репортажа още доста време. Не знам наводнен ли е или има някакъв друг проблем теренът, но за мен очевидно играчите на "Левски" вече втори мач на Тича не бяха достатъчно стабилни, за да разгърнат възможностите си. Това обаче НЕ е причина за загубата. Според мен, наред с някои треньорски решения, това можеше да една от причините "Левски" да не спечели мача, но за загубата причината си е точно грешката (за някои на Полачек, за други на Яблонски) при изнасянето на топката. Трябва да се прави разликата.


Видях ти гифа...Но и след него..нямате поне един играч с изцапан екип. Полачек се хвърля поне 20 пъти, а е все така жълт....Буш се хлъзна и защо не е кален? вече е ноемри, идат дъждове-с какво ще се оправдавате-"Валеше дъжда, а нашите не са свикнали да играят в дъжд!?!" някакъв не виждал дренажа..как да види, като дренажа е на 20 см под чимовете?!?

Както написах, не знам какъв е проблемът на терена, но определено не е в топ 3. И не е оправдание за загубата, а просто дразнещ фактор. Толкоз. Който иска, да чете.


ОК....След месец луната влиза във фаза, която прави терените невидими и още по-хлъзгави. Очаква се размяна на съдии между БФС и Алфа-Центавър. голямат амечка се готви за зимен сън, но преди това щяла да намине покрай Иван-Асен 26 ида изяде всички съдии, заедно с цялата съдийска комисия, а на левски ще имсвирят извънземните от мъглявината Андромеда.
Не ти достига злобата? Тогава не я раздавай!

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: Черно море - Левски | 1:0FT

Мнениеот specter » 11 ное 2018 10:15

Един път тая пауза за националните отбори да дойде в подходящо и за нас време. Предните пъти все ни сварваше баш, когато не трябваше и набирахме инерция... :mrgreen: Дано поне тоя път след нея влезнем добре в мачовете, а и тъкмо ще поспадне напрежението малко от тая куца загуба.
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Черно море - Левски | 1:0FT

Мнениеот ralka_levskarka » 11 ное 2018 11:10

То хубаво, но когато вратарите ти са такива, всички пред тях се отчайват. Футболистите вече ще излизат с мисълта, че мачът започва с 1:0 за другия отбор..
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21339
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Черно море - Левски | 1:0FT

Мнениеот metodito » 11 ное 2018 11:18

Резонна загуба. Но мисля, че заслужавахме равния. Резонна е заради ината на Стоянович да налага креативен футболист като Давиде, като дефанзивен халф (което не става) или като крило (което е щета), Габи да не е на крилото, където му е силата, а на мястото на Давиде. Всеки мач страдаме от това. Започна с инат да налага БББ. Видя, че няма да стане. Позакъсня. Отделно от това тези сгрешени схематики са щета за Костов. Щета за отбора. Мисля, че и в мача за Купата и в този можеше да видим мощния Виана - нека го ритат и го блъскат моряците да видим какво толкова ще му направят.

Полачек и Божката заедно не правят един вратар. Не ми се мисли, ако имахме за трети вратар Ники Михайлов. :lol: Защо не пробва един Петър Иванов, не знам... той си знае.

Положителното. Доста неща са. Костов е изключителен. Погледнете колко помага и се връща. Освен, че вкарва. Сравнете го с румънеца от Разград. Рейш е истински поливалентен футболист. Изключително представяне и в защита и в дефанзивния вал на халфовата линия. Нганиони е чудесен. Давид е един от най-важните футболисти. Кабрал, колкото и да не го харесвам, без него не виждам нападението ни. А за Тиам... какво да кажа?! Извинявай, докторе, че те подцених. Към всички, които изброих, без Рейш и Давид, си имам забележки, но са дребни неща.

сини богове
Мнения: 526
Регистриран на: 31 авг 2010 12:18
Контакти:

Re: Черно море - Левски | 1:0FT

Мнениеот сини богове » 11 ное 2018 12:40

Срещу моряците трябва да се играе преса. Това е грешката ни. На Обертан не му се тича, Павлин не е готов още, а Мариани свършва въздуха към 60 минута. Няма как да стане. Има и такива мачове, нищо страшно не е станало.
PS: В следващите мачове можем да излизаме без вратар, с още един полеви играч. Ще сме по-добре. По-смешен вратар от Полачек не съм виждал. Преди 2 месеца изразих подобно мнение и тук ми се нахвърлихте, че съм хейтър. Обещах да се извиня, ако ме опровергае. Смятам да не се извинявам.

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Черно море - Левски | 1:0FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 11 ное 2018 13:19

Неприятна загуба.
Сега ни се иска да се беше повторил резултатът от мача за Купата, поне щяхме да сме с точка. :mrgreen:

Не играхме толкова зле, имахме 2-3 положения, трябваше да вземем нещо, но явно все още имаме проблеми във фаза атака.
Макар вече като домакини да вкарваме значително повече голове от предходните сезони.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21339
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Черно море - Левски | 1:0FT

Мнениеот metodito » 11 ное 2018 13:28

Между другото не съм съгласен с определенията за "морето", като смешни, некадърни и тъ нъ. Ние в два мача не показахме, че сме по-силни от тях. Така че заслужават уважение. Грубата игра, наводнения терен от предишния мач, пазенето на резултат. Това са най-нормалните неща. И да, случва се навсякъде. Това с терена последно го видях на Валядолид - Барса. И Барса опищяха света след това, но си взеха мача. Определено беше в техен ущърб. Но го има.

И е крайно време да забранят на Мариани да бие корнери. Не закусва ли това момче, не знам, ма той не може да вдигне топката. От пет центрирания, четири са тотал щета. :evil:
Последна промяна от metodito на 11 ное 2018 13:30, променено общо 1 път.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: CSKA_FEN4E, Google [Bot], jusi, LoveAndPeace, tmanolov, TristaNNN, WPWW и 62 госта