ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора)/ 7:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

fen1914
Мнения: 776
Регистриран на: 06 дек 2008 22:26

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) , 26.10.

Мнениеот fen1914 » 22 окт 2018 00:18

В този мач е важно да вкараме много голове, Костов да дръпне в класацията за голмайсторите, публиката да напълни стадиона и да стане празник за сините привърженици. Само Левски!

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32328
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) , 26.10.

Мнениеот modor » 22 окт 2018 10:19

Мачкаме 8-)
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32328
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) , 26.10.

Мнениеот modor » 22 окт 2018 11:40

ПФК Левски с жест към привържениците за мача с Верея!
Левскари, в последните месеци около клуба се възражда една позабравена енергия. Връща се вярата в левскарския дух. В онзи неукротим устрем към върха, до който може да достигнеш само постигайки хармоничната спойка между отбор и привърженици. Именно този импулс ни вдъхнови и помогна да замечтаем за нови незабравими „сини“ мигове. Знаем, че те предстоят и знаем, че ще ги постигнем заедно. Имало ги е и пак ще ги има.

За никого не е новина, че „синята“ публика доминира и извън границите на „Герена“. За никого не е тайна, че отборът на народа е увличал и продължава да увлича хиляди привърженици. За всички нас в клуба обаче бе особено преживяване да проследим пътя на левскарската публика в гостуванията на Етър и Лудогорец, на които хиляди развяти сини шалчета, превърнаха Левски в домакин дори извън София. Видяхме оцветени в синьо магистрали, опашки по бензиностанции и крайпътни заведения с цели групи приятели и семейства, споделящи любовта към Левски. Видяхме, повярвахме и разбрахме, че Левски е нещо различно. Левски е семейство! Левски е любов и начин на живот или както всички левскари казват един отбор... а всъщност всичко!

Силно повлияни от тази магия, взехме решението да се отблагодарим на всички вас не само следвайки и материализирайки вашето вдъхновение с игра на терена, а отговаряйки ви и с един жест. На предстоящето домакинство на Верея в петък, 26.10, ПФК Левски ще отвори широко вратите на стадиона и ще покани всички „сини“ сърца на празник. Защото Левски играе и защото всички трябва да сме заедно. Да се обединим и да продължим борбата. Бъдете до нас! Доведете приятел! Елате със своето семейство! За да застанем рамо до рамо в името на Левски!

Всеки привърженик ще може да посети двубоя срещу СИМВОЛИЧНАТА СУМА ОТ 1 ЛЕВ (цената на билетите ще важи за всички сектори без ВИП-а в Сектор „А“).

Петък (26.10) от 19:45 часа. Левски срещу Верея!

ЕЛА И ПОДКРЕПИ „СИНИТЕ“!
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12290
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) , 26.10.

Мнениеот TristaNNN » 22 окт 2018 11:51

Хубаво е, че ръководството оценява подкрепата на синята публика, но билетче за левче е малко прекалено. Така заприличваме до голяма степен на кренвиршите (с кренвирши и безплатни рейсове) и припознавачите (безплатни рейсове и кампании "С децата на комшията") с техните изкуствени похвати да се пълнят трибуните. Да не говорим, че би трябвало и да има някой лев за бюджета след домакинствата на Герена, а тия идеи със символични цени са пропуснати ползи, изразяващи се в хиляди левове. То, в крайна сметка, който иска да подкрепя любимия Левски и е решил да ходи на мача в петък, ще го направи и срещу 8-10 лева. :roll:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Elliah
Мнения: 480
Регистриран на: 15 юни 2008 15:49
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) , 26.10.

Мнениеот Elliah » 22 окт 2018 12:03

TristaNNN написа:Хубаво е, че ръководството оценява подкрепата на синята публика, но билетче за левче е малко прекалено. Така заприличваме до голяма степен на кренвиршите (с кренвирши и безплатни рейсове) и припознавачите (безплатни рейсове и кампании "С децата на комшията") с техните изкуствени похвати да се пълнят трибуните. Да не говорим, че би трябвало и да има някой лев за бюджета след домакинствата на Герена, а тия идеи със символични цени са пропуснати ползи, изразяващи се в хиляди левове. То, в крайна сметка, който иска да подкрепя любимия Левски и е решил да ходи на мача в петък, ще го направи и срещу 8-10 лева. :roll:

Не мисля, че е чак толкова лоша идея.
Късен мач срещу Верея в петък, съвсем нормално е да не е особено посетен. Ръководството не желае да изпусне инерцията набрана в последните мачове. Със сигурност парите за билети от този мач не са фактор. Дано да има ефект.

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) , 26.10.

Мнениеот specter » 22 окт 2018 12:23

Страхотен жест към феновете от страна на ръководството! Поздравления! Много добър ход да се направи такъв жест точно в момент, когато се набира инерция с посещаемостта на мачовете. Надявам се този ход да доведе на стадиона още повече хора. Не виждам вече какви оправдания може да имат хората да не дойдат?! Петък вечер, отборът играе страхотно и се бори за титла... Отбор, който върви в комплект и със страхотен треньор, на практика безплатно посещение на мача, освен това го дават приемливо време без валежи... Всичко под 8-9 хиляди поне ще е излагация и всеки, който има възможност и не дойде трябва да се позасрами.
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1891
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) , 26.10.

Мнениеот Sstefanov » 22 окт 2018 12:27

TristaNNN написа:Хубаво е, че ръководството оценява подкрепата на синята публика, но билетче за левче е малко прекалено. Така заприличваме до голяма степен на кренвиршите (с кренвирши и безплатни рейсове) и припознавачите (безплатни рейсове и кампании "С децата на комшията") с техните изкуствени похвати да се пълнят трибуните. Да не говорим, че би трябвало и да има някой лев за бюджета след домакинствата на Герена, а тия идеи със символични цени са пропуснати ползи, изразяващи се в хиляди левове. То, в крайна сметка, който иска да подкрепя любимия Левски и е решил да ходи на мача в петък, ще го направи и срещу 8-10 лева. :roll:

8-10 лева срещу Верея в петък? Никой нормален не би се навил.

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) , 26.10.

Мнениеот ralka_levskarka » 22 окт 2018 12:29

За мен не е лоша идеята, има доста хора, които не могат да отделят всеки път 10 лева, но криво-ляво го правят заради отбора, а тези, които го искат си намират оправдание винаги, така че едва ли ще влязат много по-малко пари, отколкото, ако билетите бяха с реалните си цени. Аз съм студентка последна година, не работя, защото специалността ми не ми го позволява - е няма да ви казвам какви лишения съм си налагала, за да отделя в края на седмицата 10 лева, защото с еди си колко пари трябва да изкарам до еди си коя дата. До края на годината с този мач имаме 6 в София, със сигурност има къде да си дадем парите.
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12290
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) , 26.10.

Мнениеот TristaNNN » 22 окт 2018 12:53

Sstefanov написа:
TristaNNN написа:Хубаво е, че ръководството оценява подкрепата на синята публика, но билетче за левче е малко прекалено. Така заприличваме до голяма степен на кренвиршите (с кренвирши и безплатни рейсове) и припознавачите (безплатни рейсове и кампании "С децата на комшията") с техните изкуствени похвати да се пълнят трибуните. Да не говорим, че би трябвало и да има някой лев за бюджета след домакинствата на Герена, а тия идеи със символични цени са пропуснати ползи, изразяващи се в хиляди левове. То, в крайна сметка, който иска да подкрепя любимия Левски и е решил да ходи на мача в петък, ще го направи и срещу 8-10 лева. :roll:

8-10 лева срещу Верея в петък? Никой нормален не би се навил.

Що пък да не се навие никой нормален и какво значение имат деня и противника, при положение, че часът е удобен - след работа се засяда с аверите на по бира с някое кюфтенце и после хоп - на Герена. Виж, ако ще се търсят оправдания, за да не се ходи на мач, ще се намерят винаги: цена на билета, времето, денят, часът, противника, лунния цикъл и т.н. Не съм съгласен с тебе, че 8-10 лева са много за мач в удобен час и срещу противник, който се очаква да инкасира много голове. И най-важното - в момент, в който отборът ни е във възход, на точка от върха, с добри състезатели и читав треньор. Ама нейсе, кой съм аз да дава наклон на живота на разни хора с нестихващи претенции към Левски, с вечни капризи и почти нулев принос. Не визирам теб, по принцип говоря. :|
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

sinfen14
Мнения: 692
Регистриран на: 11 ное 2017 14:03
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) , 26.10.

Мнениеот sinfen14 » 22 окт 2018 13:19

Хайде да видим,сега като отпадне оправданието с парите да видим колко хора ще има.Щото нали Левски се подкрепя независимо от противника. ;)

ВСИЧКИ НА ГЕРЕНА В ПЕТЪК!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 153 госта