ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) /2:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Лудогорец
99
35%
Равен
47
17%
Победа за Левски
134
48%
 
Общо гласове: 280

Потребителски аватар
terata
Мнения: 4549
Регистриран на: 25 май 2009 14:49
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) /2:1 FT

Мнениеот terata » 21 окт 2018 21:44

IvailoRz написа:
DrAvalanche написа:
fixxxsers написа:Коментари като: "има само десет счупени седалки" и "феновете на Лудогорец дразнеха...и затова" показва много ниско ниво. Този тип агресия няма как да бъде оправдана.

В сектора имаше 300 човека над капацитета. Със сигурност не са умишлено счупени седалките.

Да бе да :lol: . И как се чупи без да искаш ? Много добре видях един как блъскаше по вратата със седалка. А на пича дето вика око за око... 10-15 Мин преди началото на мача , скандирахте редовното "умрете селяни" . И гледам аз чаршафите и чета на жената - Кюстендил , Костенец (където и да се намира това ) и т.н. :mrgreen: . Та.. да ви гледаме ,слушаме и аплодираме ли ? :mrgreen:


Ми държането ви на терена идеално пасваше на скандирането "умрете селяни". А пък и ти конкретно кво си слушал и аплодирал пред телевизора.

vvessel
Мнения: 4297
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) /2:1 FT

Мнениеот vvessel » 21 окт 2018 22:48

Чета коментарите и се чудя как лесно се манипулират хората по телевизията. Става дума за т.н. "червен картон" за Цветкович.
Излезли някакави самозвани аналЛизатори и обясняват как едва ли не това бил най-чистия червен картон и съдията го пожалил, защото било началото на мача. Такива влизания има често и се дава максимум жълт. И то за опасна игра, защото Цветкович беше вдигнал високо крака, но не докосна артиста, който направи 3-4 претъркалвания. Почти всеки мач се влиза така в кратката на футболистите на Левски, но по Диема не съм чул така категорично да реват. Обаче, понеже, защото, тъй като, парите им идват от едно определено място, главите им са завряни в едно друго конкретно място, когато става дума за ощетяване на Левски.
Чак ме е яд, че гледах въпросното клипче, пълно с откровени манипулации от кръгли идиоти.

Потребителски аватар
DrAvalanche
Мнения: 2877
Регистриран на: 06 апр 2009 08:11
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) /2:1 FT

Мнениеот DrAvalanche » 21 окт 2018 23:04

IvailoRz написа:
DrAvalanche написа:
fixxxsers написа:Коментари като: "има само десет счупени седалки" и "феновете на Лудогорец дразнеха...и затова" показва много ниско ниво. Този тип агресия няма как да бъде оправдана.

В сектора имаше 300 човека над капацитета. Със сигурност не са умишлено счупени седалките.

Да бе да :lol: . И как се чупи без да искаш ? Много добре видях един как блъскаше по вратата със седалка. А на пича дето вика око за око... 10-15 Мин преди началото на мача , скандирахте редовното "умрете селяни" . И гледам аз чаршафите и чета на жената - Кюстендил , Костенец (където и да се намира това ) и т.н. :mrgreen: . Та.. да ви гледаме ,слушаме и аплодираме ли ? :mrgreen:

Нямаше как да ни аплодирате, защото бяхте заети със снимане на клипове от синия сектор. Нещо не ви се вярваше. Не разбрах само какво бойкотирате, че не се чухте дори и един път :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ние сме Чък Норис на А група, разбираш ли. Ние сме лелката за водата... На който искаме пишем 4 кубика, на който искаме пишем 20 кубика. Ние сме закона! Ние сме конституцията! Левскарски режим!!!

ОВ 1948 ГГ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

fen1914
Мнения: 776
Регистриран на: 06 дек 2008 22:26

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) /2:1 FT

Мнениеот fen1914 » 22 окт 2018 00:24

Добър мач стана. Жалко, че направихме глупави грешки, а и нямахме шанс топката да влезе в тяхната врата. Спешно трябва да се потърси добър и сигурен вратар. На прав път сме и това се дължи на треньора. Само Левски!

Потребителски аватар
bold
Мнения: 1114
Регистриран на: 15 сеп 2013 19:40
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) /2:1 FT

Мнениеот bold » 22 окт 2018 07:47

vvessel написа:Чета коментарите и се чудя как лесно се манипулират хората по телевизията. Става дума за т.н. "червен картон" за Цветкович.
Излезли някакави самозвани аналЛизатори и обясняват как едва ли не това бил най-чистия червен картон и съдията го пожалил, защото било началото на мача. Такива влизания има често и се дава максимум жълт. И то за опасна игра, защото Цветкович беше вдигнал високо крака, но не докосна артиста, който направи 3-4 претъркалвания. Почти всеки мач се влиза така в кратката на футболистите на Левски, но по Диема не съм чул така категорично да реват. Обаче, понеже, защото, тъй като, парите им идват от едно определено място, главите им са завряни в едно друго конкретно място, когато става дума за ощетяване на Левски.
Чак ме е яд, че гледах въпросното клипче, пълно с откровени манипулации от кръгли идиоти.


Аз също смятам, че това влизане не беше за червен картон, понеже игра с топката Цветкович, а с другия крак дори не докосна футболиста на Лудогорец.

Потребителски аватар
ELFen
Мнения: 1048
Регистриран на: 04 юни 2014 17:22
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) /2:1 FT

Мнениеот ELFen » 22 окт 2018 08:50

blue avalanche написа:Два "зеленчука" са заседнали здраво в темата и се упражняват в писане. Вместо да са си във форума и да обсъждат поредната велика победа над "слабия Левски".
Интересно защо?

Не всеки пише по инерция...Няма как обективен зрител да каже, че Левски са играли слабо /мисля, че ви беше най-силния мач за сезона от това, което съм гледал/, по-скоро Лудогорец наистина "почнаха да мислят рано" за мача в четвъртък и можеше да го "отнесем" . Поздравления за феновете на трибуната, с малки изключения !
висша математика:314 :idea:

drvasko98
Мнения: 6926
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) /2:1 FT

Мнениеот drvasko98 » 22 окт 2018 10:05

Място за възторг няма, за оптимизъм -определено. За първи път от около 9 години насам Левски излезе в пряк двубой за титлата да надиграе противника с футбол и успя през голяма част от мача. Освен че вратарят явно е некадърник (няма как да е друго определението щом нито на високи нито на далечни топки и адекватен), за мен на дефанзивните ни халфове за първото полувреме оценката е чиста 2, вкл на Тиам и то не само за грешката. Не можеш да допускаш 8 далечни удара от нелоши позиции и постоянно в предмостието да има свободен за комбинация играч. Останалото за наличния потенциал е повече от добро. Изключителен Кабрал! И отлична реакция на Славиша на полувремето. От Обертан голове не могат до се чакат. Някой да види ударът на Марсиал. Съвсем лек вътрешен фалц при по-малка сила и топката си влиза

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15027
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) /2:1 FT

Мнениеот miro_rz » 22 окт 2018 11:40

drvasko98 написа:Място за възторг няма, за оптимизъм -определено. За първи път от около 9 години насам Левски излезе в пряк двубой за титлата да надиграе противника с футбол и успя през голяма част от мача. Освен че вратарят явно е некадърник (няма как да е друго определението щом нито на високи нито на далечни топки и адекватен), за мен на дефанзивните ни халфове за първото полувреме оценката е чиста 2, вкл на Тиам и то не само за грешката. Не можеш да допускаш 8 далечни удара от нелоши позиции и постоянно в предмостието да има свободен за комбинация играч. Останалото за наличния потенциал е повече от добро. Изключителен Кабрал! И отлична реакция на Славиша на полувремето. От Обертан голове не могат до се чакат. Някой да види ударът на Марсиал. Съвсем лек вътрешен фалц при по-малка сила и топката си влиза

Добре де как точно сте ни надиграли :
Удари във вратата 8:3
Корнери 6:3
54 % срещу 46%
До 55 минута ние владеехме мача , след това вие !
Изображение

Потребителски аватар
Corwin
Мнения: 2733
Регистриран на: 02 дек 2008 09:36
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) /2:1 FT

Мнениеот Corwin » 22 окт 2018 13:56

Два дни след мача:

Все още си мисля, че с оглед разделеното надмощие и положенията на двата отбора, всякакъв резултат от 2:0 до 2:3 щеше да е резонен. Зелените си заслужиха победата (ако ще и с лежане накрая). При нас място за трагедии няма, а само да си направим изводите, че ни трябва добър вратар.

За Разград (града) - айляк град, а който е влязъл от юг, е видял и базата им. Че то цялата останала А група не е направила общо толкова инвестиции, колкото има в тая база. Същото важи и за сектора (за гости; предполагам, че и другите са така) - изключително удобно, културно и стабилно направено (с изключение на психотропната война, която се стелеше от високоговорителите). Подозирам, че в България няма други такива сектори (сектор А на Герена може и да е на същото ниво).

За публиката - срамно е, че нанесохме щети на сектора (макар и малки - нямаше счупени, а само отвинтени седалки). Който каквото ще да мисли за Домуса, нито едни гости в България не се радват на такива условия и не е коректно да го правим кочина, щото другия път ще ни кажат 'ебете се, даваме ви 1000 билета' и ще се чудим кой ни е виновен.


Първенството тепърва започва отново.

drvasko98
Мнения: 6926
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) /2:1 FT

Мнениеот drvasko98 » 22 окт 2018 14:37

miro_rz написа:
drvasko98 написа:Място за възторг няма, за оптимизъм -определено. За първи път от около 9 години насам Левски излезе в пряк двубой за титлата да надиграе противника с футбол и успя през голяма част от мача. Освен че вратарят явно е некадърник (няма как да е друго определението щом нито на високи нито на далечни топки и адекватен), за мен на дефанзивните ни халфове за първото полувреме оценката е чиста 2, вкл на Тиам и то не само за грешката. Не можеш да допускаш 8 далечни удара от нелоши позиции и постоянно в предмостието да има свободен за комбинация играч. Останалото за наличния потенциал е повече от добро. Изключителен Кабрал! И отлична реакция на Славиша на полувремето. От Обертан голове не могат до се чакат. Някой да види ударът на Марсиал. Съвсем лек вътрешен фалц при по-малка сила и топката си влиза

Добре де как точно сте ни надиграли :
Удари във вратата 8:3
Корнери 6:3
54 % срещу 46%
До 55 минута ние владеехме мача , след това вие !


Имаше 10 минути в началото на мача и 10 минути след гола ви, в които си направихте повечето ситуации и тогава можеше да вкарате и други голове. В останалото време играта беше равностойна или с наш превес. Тя и гредата на Обертан не е точен удар, нито положението в което Сисиньо изби през краката на Костов пред празната врата е някакво положение от статистиката.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: tmanolov, TristaNNN и 53 госта