5 кръг / Левски (София) - Септември (София) / 2:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Serafim
Мнения: 5225
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: 5 кръг / Левски (София) - Септември (София) / 19.08 / 18:15

Мнениеот Serafim » 19 авг 2018 20:35

1palq4o1 написа:
Serafim написа:Дано ги праснем тия с още голове и да стане разгромна победа, поне за самочувствие. Инак тия Септември са много зле, отбор за втора лига. Не знам тоя Митов на какво ги учи, ама те и без треньор ще играят долу горе така. А между другото май нямат нито един фен на стадиона.



В сектора за гости имаше един милиционер през първия хафтин, както казваше баща ми преди време


Ко каза, Ко?

Serafim
Мнения: 5225
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: 5 кръг / Левски (София) - Септември (София) / 2:0 FT

Мнениеот Serafim » 19 авг 2018 20:37

Въобще не мисля да защитавам Обертан, понеже игра без настроение и излишно задържаше понякога топката, опитвайки се да минава пак всичките играчи на противника, но при ситуацията където беше сам срещу вратаря, защитника му чукна топката точно преди да нанесе удар.

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: 5 кръг / Левски (София) - Септември (София) / 2:0 FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 19 авг 2018 20:37

Tихо мирно и кротко се взеха 3-те точки. :lol:
Очевидно е, че играем на приливи и отливи, което се надявам да се пооправи с времето.
Не е нормално 20-на мин съперника да не мине центъра и после в рамките на 2 минути да стрелят 5 пъти към вратата ни.
Още липсва прословутият баланс... За който обаче си трябват и играчи с качества.

Добър мач на Полачек, Цветко, Мариани и Кабрал, другите се стараха, но могат повече.
Радващо е. че Буш и Нашименто се върнаха в игра.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][/center]
Image Image

Потребителски аватар
1palq4o1
Мнения: 1647
Регистриран на: 03 фев 2011 13:19
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: 5 кръг / Левски (София) - Септември (София) / 19.08 / 18:15

Мнениеот 1palq4o1 » 19 авг 2018 20:44

Serafim написа:
1palq4o1 написа:
Serafim написа:Дано ги праснем тия с още голове и да стане разгромна победа, поне за самочувствие. Инак тия Септември са много зле, отбор за втора лига. Не знам тоя Митов на какво ги учи, ама те и без треньор ще играят долу горе така. А между другото май нямат нито един фен на стадиона.



В сектора за гости имаше един милиционер през първия хафтин, както казваше баща ми преди време


Ко каза, Ко?





:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Първото полувреме ( хафтин) “Септември” имаха за фен един милиционер
"...в България има два отбора-"Левски" и юношите на "Левски..." Рихард Езра :) :) :)


Изображение ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: 5 кръг / Левски (София) - Септември (София) / 2:0 FT

Мнениеот specter » 19 авг 2018 20:46

Аз съм доволен от целия отбор - абсолютно спокойно и рутинно си ги взехме 3-те точки и не съм очаквал нищо различно още от началото на мача... Никакво напрежение нямаше в мен в нито един момент. Единствено за пореден път Стаси показа, че не е много за Левски, камо ли пък титуляр, ама предполагам му беше за последно титулярното място. Тиам - огромен! Няма такъв дефанзивен халф! Мариани все повече започва да ми харесва. Защитата ни за пореден път - бетон. Горанката не знам откъде я вади тая неизчерпаема енергия даже и като нападател да се пробва, ама... :lol: Отново ми направи впечатление съдийската грешка - спестения червен картон на номер 26 от Септември - направо му спря тока на Цветкович. :shock: Това ако не е втори жълт и червен, не знам кое е... Ред е на Етър сега. Само Левски!
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: 5 кръг / Левски (София) - Септември (София) / 2:0 FT

Мнениеот sin4ec » 19 авг 2018 21:18

Рутинна победа на ходом. Много положения пропиляваме обаче. Без Паулиньо губим огромен процент от нападателната си мощ. Жизненоважно е да го възстановим, както и Яблонски.
Спечелим ли двата мача до мнинипаузата, ще можем да вземем глътка въздух.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: 5 кръг / Левски (София) - Септември (София) / 2:0 FT

Мнениеот popokutepetel » 19 авг 2018 21:25

specter написа:Аз съм доволен от целия отбор - абсолютно спокойно и рутинно си ги взехме 3-те точки и не съм очаквал нищо различно още от началото на мача... Никакво напрежение нямаше в мен в нито един момент. Единствено за пореден път Стаси показа, че не е много за Левски, камо ли пък титуляр, ама предполагам му беше за последно титулярното място. Тиам - огромен! Няма такъв дефанзивен халф! Мариани все повече започва да ми харесва. Защитата ни за пореден път - бетон. Горанката не знам откъде я вади тая неизчерпаема енергия даже и като нападател да се пробва, ама... :lol: Отново ми направи впечатление съдийската грешка - спестения червен картон на номер 26 от Септември - направо му спря тока на Цветкович. :shock: Това ако не е втори жълт и червен, не знам кое е... Ред е на Етър сега. Само Левски!


Първото полувреме да. Но второто бяха напът да си направят мача труден. Не може да се пропиляват толкова положения просто от липса на концентрация.

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: 5 кръг / Левски (София) - Септември (София) / 19.08 / 18:15

Мнениеот Sisi 1914 » 19 авг 2018 21:32

LSFC 1914 написа:
Sisi 1914 написа:Лесна победа и дано след 23 часа да сме на първо място. 8-)


Отново си неподготвен. Това за първото място ще го разберем след по-малко от 3 часа. :ugeek:


Не си прав, защото мача ще свърши към 23.00!
Лудогорец поведе, което ни устройва.
Левски завинаги в моето сърце![

Serafim
Мнения: 5225
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: 5 кръг / Левски (София) - Септември (София) / 19.08 / 18:15

Мнениеот Serafim » 19 авг 2018 21:34

1palq4o1 написа:
Serafim написа:
1palq4o1 написа:
Serafim написа:Дано ги праснем тия с още голове и да стане разгромна победа, поне за самочувствие. Инак тия Септември са много зле, отбор за втора лига. Не знам тоя Митов на какво ги учи, ама те и без треньор ще играят долу горе така. А между другото май нямат нито един фен на стадиона.



В сектора за гости имаше един милиционер през първия хафтин, както казваше баща ми преди време


Ко каза, Ко?





:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Първото полувреме ( хафтин) “Септември” имаха за фен един милиционер


ААА видях а,з, ама той длъжностно лице, не се брой. :)

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: 5 кръг / Левски (София) - Септември (София) / 2:0 FT

Мнениеот Player » 19 авг 2018 22:37

Така се побеждава като имаш по-голяма класа. Два гола сравнително рано , убиване на надеждите на противника и възможност да поиграеш за кеф.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 75 госта