Славиша Стоянович

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Вълчан
Мнения: 4275
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот Вълчан » 10 яну 2019 11:49

Ясен Петров ще доиде ако го искат от лятото.......ама не знам дали влиза във тази графа сериозни.

vvessel
Мнения: 4315
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот vvessel » 10 яну 2019 13:49

Вълчан написа:Ясен Петров ще доиде ако го искат от лятото.......ама не знам дали влиза във тази графа сериозни.

Ясен Петров е същият като Славиша. Вдигна отбора за 3 месеца , направи и пробив в Европа за това време и после тръгна надолу. Със супер футболисти и без Лудогорец в първенството, добута до второ място и падна на финала за купата. Може би е по-добър от Стоянович, със сигурност има повече опит, но не става за Левски , според мен.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21352
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот metodito » 10 яну 2019 13:53

vvessel написа:
Вълчан написа:Ясен Петров ще доиде ако го искат от лятото.......ама не знам дали влиза във тази графа сериозни.

Ясен Петров е същият като Славиша. Вдигна отбора за 3 месеца , направи и пробив в Европа за това време и после тръгна надолу. Със супер футболисти и без Лудогорец в първенството, добута до второ място и падна на финала за купата. Може би е по-добър от Стоянович, със сигурност има повече опит, но не става за Левски , според мен.


Пич, какъв е тоя хейт към Стоянович? Нещо обосновка?

vvessel
Мнения: 4315
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот vvessel » 10 яну 2019 14:08

metodito написа:
vvessel написа:
Вълчан написа:Ясен Петров ще доиде ако го искат от лятото.......ама не знам дали влиза във тази графа сериозни.

Ясен Петров е същият като Славиша. Вдигна отбора за 3 месеца , направи и пробив в Европа за това време и после тръгна надолу. Със супер футболисти и без Лудогорец в първенството, добута до второ място и падна на финала за купата. Може би е по-добър от Стоянович, със сигурност има повече опит, но не става за Левски , според мен.


Пич, какъв е тоя хейт към Стоянович? Нещо обосновка?

Хейт? Погледни му мачовете от този за купата насам. Освен този с Ботев Пловдив нямаме свестен мач. Грешки в титуляри, смени, тактика и каквото се сетиш. Етър, Септември и Ботев Враца ни прав смешни в София. На Берое и Морето не успяхме да се противопоставим по никакъв начин.И всички тръгнаха да скачат на футболистите. Яблонски, Цветкович, Обертан станаха най-виновните, а преди това бяха героите. Е как става без участието на треньора?
Още ли мислиш че е Хейт или скучаеш и си търсиш дискусия?

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21352
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот metodito » 10 яну 2019 14:37

vvessel написа:
metodito написа:
vvessel написа:
Вълчан написа:Ясен Петров ще доиде ако го искат от лятото.......ама не знам дали влиза във тази графа сериозни.

Ясен Петров е същият като Славиша. Вдигна отбора за 3 месеца , направи и пробив в Европа за това време и после тръгна надолу. Със супер футболисти и без Лудогорец в първенството, добута до второ място и падна на финала за купата. Може би е по-добър от Стоянович, със сигурност има повече опит, но не става за Левски , според мен.


Пич, какъв е тоя хейт към Стоянович? Нещо обосновка?

Хейт? Погледни му мачовете от този за купата насам. Освен този с Ботев Пловдив нямаме свестен мач. Грешки в титуляри, смени, тактика и каквото се сетиш. Етър, Септември и Ботев Враца ни прав смешни в София. На Берое и Морето не успяхме да се противопоставим по никакъв начин.И всички тръгнаха да скачат на футболистите. Яблонски, Цветкович, Обертан станаха най-виновните, а преди това бяха героите. Е как става без участието на треньора?
Още ли мислиш че е Хейт или скучаеш и си търсиш дискусия?


Ми така смятам, да. Иначе, ако търсиш теле, не го търси под вола.
Иначе, аз също на няколко пъти казах, че според мен нито Давид, нито Милош са големите виновници за последните ни игри. И не смятам, че са занижили толкова формата си. Причините са комплексни. За едната и съща тактика и титуляри и закъснели смени във всеки мач същото го мисля и аз. И за грешните позиции на Давид и Габи написах поне десет пъти.

Това, което казвам е, че е твърде рано да се говори, ок? И че отричането му на един толкова ранен етап от престоя му в "Левски" ми прилича на преднамерено говорене.

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот t0bl3ro_bg » 10 яну 2019 14:41

vvessel написа:
metodito написа:
vvessel написа:
Вълчан написа:Ясен Петров ще доиде ако го искат от лятото.......ама не знам дали влиза във тази графа сериозни.

Ясен Петров е същият като Славиша. Вдигна отбора за 3 месеца , направи и пробив в Европа за това време и после тръгна надолу. Със супер футболисти и без Лудогорец в първенството, добута до второ място и падна на финала за купата. Може би е по-добър от Стоянович, със сигурност има повече опит, но не става за Левски , според мен.


Пич, какъв е тоя хейт към Стоянович? Нещо обосновка?

Хейт? Погледни му мачовете от този за купата насам. Освен този с Ботев Пловдив нямаме свестен мач. Грешки в титуляри, смени, тактика и каквото се сетиш. Етър, Септември и Ботев Враца ни прав смешни в София. На Берое и Морето не успяхме да се противопоставим по никакъв начин.И всички тръгнаха да скачат на футболистите. Яблонски, Цветкович, Обертан станаха най-виновните, а преди това бяха героите. Е как става без участието на треньора?
Още ли мислиш че е Хейт или скучаеш и си търсиш дискусия?


На Стоянович му отчитам като пропуск втория мач с морето - пускането на Паулиньо, друго не.
Вярно, че имаше грешка в титулярите. Тази грешка е постоянно присъстващата звезда. От там почват грешките и объркания състав, защото ако беше седнал пейка, нямаше да се налага Мариани да ходи дефанзивен и отпред щяхме да имаме не -1, а нормално трио/квартет. За да му се угоди на тоя изруд, се получи така, че другите страдат. Още няма адекватно обяснение защo беше титуляр всеки мач, като не е никва важна част от отбора. То няма, за това.
Човекът излиза и директно казва, че зарад него е такъв състава, вие слепите и глухите сте гледали и слушали нещо други когато е говорил. Сираков зададе въпрос относно отношенията на треньора и собственика с тоя - много правилна питанка с ясен отговор.
Треньорът ли е виновен, че вратарите са за друг спорт. Че чехът прави женски номера. Че при 30 души няма адекватни резерви. Какви смени искате, като Ст.И. влиза, не покрива и пада гол. Какви смени като няма налични такива. Големите отбори не си позволяват смени с неможачи, но той като по-умен трябва да го прави. Той ли е виновен, разбирачи по футбол. Айде отворете си очите поне, па може да ги видите нещата защо са така. Масово се говори обратното на това, което е истината. Мазохисти ли сте, НЕумни ли, наистина неразбиращи ли, какви ?

Потребителски аватар
terata
Мнения: 4549
Регистриран на: 25 май 2009 14:49
Местоположение: София
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот terata » 10 яну 2019 14:51

vvessel написа:
metodito написа:
vvessel написа:
Вълчан написа:Ясен Петров ще доиде ако го искат от лятото.......ама не знам дали влиза във тази графа сериозни.

Ясен Петров е същият като Славиша. Вдигна отбора за 3 месеца , направи и пробив в Европа за това време и после тръгна надолу. Със супер футболисти и без Лудогорец в първенството, добута до второ място и падна на финала за купата. Може би е по-добър от Стоянович, със сигурност има повече опит, но не става за Левски , според мен.


Пич, какъв е тоя хейт към Стоянович? Нещо обосновка?

Хейт? Погледни му мачовете от този за купата насам. Освен този с Ботев Пловдив нямаме свестен мач. Грешки в титуляри, смени, тактика и каквото се сетиш. Етър, Септември и Ботев Враца ни прав смешни в София. На Берое и Морето не успяхме да се противопоставим по никакъв начин.И всички тръгнаха да скачат на футболистите. Яблонски, Цветкович, Обертан станаха най-виновните, а преди това бяха героите. Е как става без участието на треньора?
Още ли мислиш че е Хейт или скучаеш и си търсиш дискусия?


Мето, що Роси беше плюван нонстоп при по-добри резултати от Славишата? А за сърбина не давате и дума за се издума. Ок, Русев и сие са ясни, обаче те ли са му виновни, че Ботев Враца те надиграва насред София. Русев и Вангелов ли са му виновни, че не може да бие Септември. Че му трябва съдийска помощ срещу Етър за да ги бие в София. Русев и Вангелов ли му забраниха да направи смяната в 90-та минута срещу Морето за купата, с което щеше да убие темпото и да спечели време. Русев ли му нареди да пусне футболист в 120-та минута, техничен футболист, за да бие дузпа на мокър терен, като преди тва ясно си демонстрирал на този футболист, че няма да разчиташ на него, а го пускаш да ти решава мач. Русев и Вангелов ли му нареждат Мариани да е опорен, а Обертан зад нападателя, където се вижда, че за безполезни и това се повтаряше и повтаряше. Отделно купища погрешни смени и т.н. Значи проблема беше Роси и спрелия му футбол и обяснявахте тука как с тия футболисти трябвало да бив децата на Славия, Витоша и т.н. обаче сега, същите тия футболисти вече станаха виновни за подобни издънки, а треньора невинен. И защо? Щото припадате по приказки за играене със сърце, хъс, агресия, юношки и българчета. Чета и че казал какъв боец бил Иванков и се чудя, футбол ли трябва да играят тия на терена или некъв друг спорт. Въртете сучете, оправдавайте си Славиша колкото искате. Фактите не може да промените. А и треньор, който излиза и ти казва, че даден футболист играе еди къде си защото не обичал да се връща в защита и че си имал собствен начин за трениране.... :!: , пуска футболист само за да бие дузпа... Извинете, ама кьорави ли сте бе дееба!!!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21352
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот metodito » 10 яну 2019 15:21

terata написа:
vvessel написа:
metodito написа:
vvessel написа:
Вълчан написа:Ясен Петров ще доиде ако го искат от лятото.......ама не знам дали влиза във тази графа сериозни.

Ясен Петров е същият като Славиша. Вдигна отбора за 3 месеца , направи и пробив в Европа за това време и после тръгна надолу. Със супер футболисти и без Лудогорец в първенството, добута до второ място и падна на финала за купата. Може би е по-добър от Стоянович, със сигурност има повече опит, но не става за Левски , според мен.


Пич, какъв е тоя хейт към Стоянович? Нещо обосновка?

Хейт? Погледни му мачовете от този за купата насам. Освен този с Ботев Пловдив нямаме свестен мач. Грешки в титуляри, смени, тактика и каквото се сетиш. Етър, Септември и Ботев Враца ни прав смешни в София. На Берое и Морето не успяхме да се противопоставим по никакъв начин.И всички тръгнаха да скачат на футболистите. Яблонски, Цветкович, Обертан станаха най-виновните, а преди това бяха героите. Е как става без участието на треньора?
Още ли мислиш че е Хейт или скучаеш и си търсиш дискусия?


Мето, що Роси беше плюван нонстоп при по-добри резултати от Славишата? А за сърбина не давате и дума за се издума. Ок, Русев и сие са ясни, обаче те ли са му виновни, че Ботев Враца те надиграва насред София. Русев и Вангелов ли са му виновни, че не може да бие Септември. Че му трябва съдийска помощ срещу Етър за да ги бие в София. Русев и Вангелов ли му забраниха да направи смяната в 90-та минута срещу Морето за купата, с което щеше да убие темпото и да спечели време. Русев ли му нареди да пусне футболист в 120-та минута, техничен футболист, за да бие дузпа на мокър терен, като преди тва ясно си демонстрирал на този футболист, че няма да разчиташ на него, а го пускаш да ти решава мач. Русев и Вангелов ли му нареждат Мариани да е опорен, а Обертан зад нападателя, където се вижда, че за безполезни и това се повтаряше и повтаряше. Отделно купища погрешни смени и т.н. Значи проблема беше Роси и спрелия му футбол и обяснявахте тука как с тия футболисти трябвало да бив децата на Славия, Витоша и т.н. обаче сега, същите тия футболисти вече станаха виновни за подобни издънки, а треньора невинен. И защо? Щото припадате по приказки за играене със сърце, хъс, агресия, юношки и българчета. Чета и че казал какъв боец бил Иванков и се чудя, футбол ли трябва да играят тия на терена или некъв друг спорт. Въртете сучете, оправдавайте си Славиша колкото искате. Фактите не може да промените. А и треньор, който излиза и ти казва, че даден футболист играе еди къде си защото не обичал да се връща в защита и че си имал собствен начин за трениране.... :!: , пуска футболист само за да бие дузпа... Извинете, ама кьорави ли сте бе дееба!!!


Защо въобще намесваш името на Роси? Лично аз това, което казах за него (и това беше през пролетта, а не през есента)
е, че той не е за "Левски" и "Левски" не е за него. Пеп не беше за Байерн, Моу за Реал и Юнайтед. Това говори ли нещо за качествата им в общ план? Плюс това, за мен на Роси му се намесиха през зимата. Как да е. Аз бях на нож относно тази конфронтация, която се получи и една мини-секта на Роси, която си позволи да обижда заслужили футболисти и ръководители на "Левски", които просто казваха, че нещата не са ок. Тук във форума също бяха обиждани и анатемосвани, всички, изразили някакво различно мнение (аз бях по-скоро зад Роси. Просто не виждах защо се получаваше тази конфронтация и бях на страната на неоправданото малцинство, а в същото време играта ни от есента ми харесваше...).

Относно Славиша... И мен не ми харесват някои неща. Имаше и немалко неща, които не ми харесваха при Роси.Но нямам твърдо мнение за Славиша. Най-добре се съди за един треньор, когато напусне. Смятам, че е твърде рано за крайни мнения.

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот bilyaletdinov » 10 яну 2019 15:47

К**е, Ясен постигна 13 победи от 15 мача втория полусезон, аре да не не обясняваш колко слаб треньор е всъщност. Т'ва, че шуменския капут Тодоров ни закла в Ловеч е друга история. Аре ми обясни що бяха наказали Гарата за 3 мача?
Същата работата и Славиша. Как бием Берое, Ботев, Тирето без опасно положение и удар оъ вратата и изведнъж, някак от нищото започваме да губим от Сульо и Пульо?
Сигурно сме използвали инерцията от Делио Роси.
Да си хваща пътя за Латвия. Аз съм затова. Няма смисъл да се отбива номера до лятото и после да се гонят още играчи.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

vvessel
Мнения: 4315
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот vvessel » 10 яну 2019 16:03

bilyaletdinov написа:К**е, Ясен постигна 13 победи от 15 мача втория полусезон, аре да не не обясняваш колко слаб треньор е всъщност.

И как не стана шампион след толкова победи?
Със състава който имахме трябваше да излезем от групите на ЛЕ и да сме шампиони с поне 10 точки разлика.
Но Ясен се наака. Поради некадърност. После се върна за малко и показа колко малък треньор е.
Да не навлизам в подробности , че се дразня.
А Славиша според мен е от ранга на Митов или Вуцов, с тая разлика , че те познават по-добре нашето първенство и няма да си бият камшика след първата оферта.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: CSKA 78, suni и 156 госта