Славиша Стоянович

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21345
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот metodito » 18 ное 2020 13:41

[offtopic]
koisa написа:
metodito написа:
koisa написа:Като изключим Холмар, Яблонски и Прохазка, останалите са приключили с футбола. Първите двама бяха тук само за пачките. Една Славия не можаха да бият на финал. Ти ще ми ги спояваш. Горанката е тежка резерва в Белгия. И то не във водещите отбори. Толкова за супер единиците!

Верно ли? И Давиде забравих, Гомес. Мапуку? Абе, Гомес трети сезон ще е титуляр в отбора си, играе в Европа... А за Йерсон... добре... След седем сезона в Ередивизи, Ганьо го "разкри". :lol: Не мое ви се верва.

Нищо общо няма това къде са играли и къде играят сега... Важното е какво са играли и показали при нас. Резултатите и успехите им с Левски го показват. Кръгла НУЛА.
- Това, че себе си определяш като Ганьо, не означава, че останалите са такива!
- Никой не те кара и принуждава да вярваш. Приеми, че има и друга гледна точка. За мен тези са и си остават далеч от супер играчи!

- не определям "себе си" като Ганьо;
- не вярвам на плювачи и псувняри, проблем? Казах ти: ТРЕНЬОРИТЕ! Радвай си се на Хубси, Топчо,мопчо, Жадното, Валеканото и всички онези онодили се на "Левски" през последните сезони. И обвинявай футболистите. Фактите са такива! Назначават се посредственици начело на "Левски" в последните сезони. Да, и този от аватара ми се оказа такъв.
Нищо общо няма това къде са играли и къде играят сега... Важното е какво са играли и показали при нас. Резултатите и успехите им с Левски го показват. Кръгла НУЛА.
.
:lol:
Като Давиде ли? Ма знаеш ли? Ами че то по твоята логика и Жо спада към тези футболисти. Какво постигна с нас? Нада, НУЛА! Ами Йорга, Давид, Роман? НУЛА! Те какво постигнаха? Мехди? Гари Родригес? Дарко Тасевски. Ами Холмар? Определено ти е супер странна логиката, koisa? Резултатите и успехите им с "Левски" го показвали. Сега разбрах значи: гореизброените футболисти не бяха супер добри футболисти, защото не са постигнали нищо с "Левски". Дооообре. Викам да докараме Роналдо и Меси, ще им назначиим Сухия или Темерута и като не направят нищо с "Левски", значи не са добри. :lol:[/offtopic]

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот rane » 18 ное 2020 19:54

metodito написа:
rane написа:
metodito написа:Вземи тоз' фалит тогава.
Спотно-техническият ли, към който сме се запътили в момента?

Не, оня, който следва от това да играеш със скъпоплатени чужденци (независимо добри ли са или не).

нивото на българските футболисти е толкова ниско в последните години, че на 100% бих селектирал Левски само от чужденци,

Това е реалния живот, а не Football Manager. На бг футбола, последния му проблем са родните футболисти. Чипът ни е сбъркан, чипа.
Не е задължително да са скъпоплатени, но е задължително да са чужденци, точно защото техния чип няма нищо общо с нашия ;)

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21345
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот metodito » 19 ное 2020 08:10

[offtopic]
rane написа:
metodito написа:
rane написа:
metodito написа:Вземи тоз' фалит тогава.
Спотно-техническият ли, към който сме се запътили в момента?

Не, оня, който следва от това да играеш със скъпоплатени чужденци (независимо добри ли са или не).

нивото на българските футболисти е толкова ниско в последните години, че на 100% бих селектирал Левски само от чужденци,

Това е реалния живот, а не Football Manager. На бг футбола, последния му проблем са родните футболисти. Чипът ни е сбъркан, чипа.
Не е задължително да са скъпоплатени, но е задължително да са чужденци, точно защото техния чип няма нищо общо с нашия ;)

То, ако беше толко лесно. А отбор от 11 белмондовци не искаш ли? Моделът, който беше избран при Русев - чуждестранен състав, съставен от ...доста читави футболисти (не включвам издънките) + чуждестранен треньор, скъпоплатен, не беше грешен по дизайн, а по изпълнение. И още нещо - той не беше за "Левски" към онзи момент. Този модел изискваше дълготраен източник на сериозни финанси - какъвто липсваше - бай Срас е бай ой. Защото, ако не си готов да кажеш 'Б', след като си казал 'А', не си отваряй устата. Нямаше и сериозно име за директор. Оттам дойде и назначението на Роси, който не беше работил дълго време, не знаеше английски (не е смешно - основно е) и е треньор, който работи явно бавно - с мисъл за бъдещето. Един добър директор щеше да го е уволнил в началото на пролетния полусезон. В този форум много хора виждаха накъде отиват работите (аз не бях от тях) и те отидоха там точно. Този модел освен това противоречеше на ДНК-то на този клуб. Да не говорим колко неустойчив беше в бъдеще. Да искаш "Левски" съставен изцяло от чужденци, означава, че не познаваш идентичността на този клуб Не, че имам против от един отбор съставен от прохазки, спировци, давидовци и холмаровци. Няма как да стане. И не знам касата на клуба да е можело някога да си го позволи.[/offtopic]

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот koisa » 19 ное 2020 11:06

[offtopic]
metodito написа: :lol:
Като Давиде ли? Ма знаеш ли? Ами че то по твоята логика и Жо спада към тези футболисти. Какво постигна с нас? Нада, НУЛА! Ами Йорга, Давид, Роман? НУЛА! Те какво постигнаха? Мехди? Гари Родригес? Дарко Тасевски. Ами Холмар? Определено ти е супер странна логиката, koisa? Резултатите и успехите им с "Левски" го показвали. Сега разбрах значи: гореизброените футболисти не бяха супер добри футболисти, защото не са постигнали нищо с "Левски". Дооообре. Викам да докараме Роналдо и Меси, ще им назначиим Сухия или Темерута и като не направят нищо с "Левски", значи не са добри. :lol:[/offtopic]


[offtopic]Големи глупости си надраскал и продължаваш да отклоняваш темата с безумните си сравнения...
Жо има участие в груповата фаза на ЛЕ с Левски. Дори не четеш какво ти пиша. За Яблонски, Холмар и Прохазка съм отговорил още в първото изречение. За останалите ти твърдиш, че са супер добри футболисти, за мен не са в категория "супер". Добри - да, но супер като за нещо повече от второ-трето място и два кръга в Европа не бяха и то се доказа!
Отделно, ако си следял какво пиша тук от години, нямаше да ми натрапваш глупостите за Топчо, Жадното, Валеканото и Хубчев, които не съм защитавал никога. Единствения треньор, който съм защитавал тук е дЕдо Люпко. Защото последно при него имаше шанс да направим нещо, но Срас осра всичко нарочно.[/offtopic]
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21345
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот metodito » 19 ное 2020 11:53

koisa написа:[offtopic]
metodito написа: :lol:
Като Давиде ли? Ма знаеш ли? Ами че то по твоята логика и Жо спада към тези футболисти. Какво постигна с нас? Нада, НУЛА! Ами Йорга, Давид, Роман? НУЛА! Те какво постигнаха? Мехди? Гари Родригес? Дарко Тасевски. Ами Холмар? Определено ти е супер странна логиката, koisa? Резултатите и успехите им с "Левски" го показвали. Сега разбрах значи: гореизброените футболисти не бяха супер добри футболисти, защото не са постигнали нищо с "Левски". Дооообре. Викам да докараме Роналдо и Меси, ще им назначиим Сухия или Темерута и като не направят нищо с "Левски", значи не са добри. :lol:[/offtopic]


[offtopic]Големи глупости си надраскал и продължаваш да отклоняваш темата с безумните си сравнения...
Жо има участие в груповата фаза на ЛЕ с Левски. Дори не четеш какво ти пиша. За Яблонски, Холмар и Прохазка съм отговорил още в първото изречение. За останалите ти твърдиш, че са супер добри футболисти, за мен не са в категория "супер". Добри - да, но супер като за нещо повече от второ-трето място и два кръга в Европа не бяха и то се доказа!
Отделно, ако си следял какво пиша тук от години, нямаше да ми натрапваш глупостите за Топчо, Жадното, Валеканото и Хубчев, които не съм защитавал никога. Единствения треньор, който съм защитавал тук е дЕдо Люпко. Защото последно при него имаше шанс да направим нещо, но Срас осра всичко нарочно.[/offtopic]

[offtopic]То по принцип с теб през годините тук защитаваме едни и същи тези, освен може би това за играчите. Когато търся вина за неуспехите винаги степенувам нещата така: ръководство, треньор и едва тогава футболисти. Те нито се самопривличат сами в клуба (ръководство, треньор), нито се тренират сами (треньор), а колективът е винаги по-важен от единиците. Това е и причината да защитавам и понякога пренебрегвам недостатъците на отделни футболисти. И между стратегиите футболисти или треньор съм на мнение, че ако трябва да се избира - сменяш треньора, а не футболистите. Особено, ако има колектив, не го разбиваш.[/offtopic]

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4230
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот LoveAndPeace » 19 ное 2020 12:08

Славиша дали е научил и ще успее ли въобще някога да научи Стамат да прави точен пас на повече от 2 метра :?

Blue_Blood84
Мнения: 2058
Регистриран на: 25 авг 2018 22:34

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот Blue_Blood84 » 19 ное 2020 12:54

LoveAndPeace написа:Славиша дали е научил и ще успее ли въобще някога да научи Стамат да прави точен пас на повече от 2 метра :?

Ето защо договорите на повечето играчи бяха предимно за един сезон, поне за това нещо Наско уцели и да няма компенсации и да се чудим как да разтрогнем с някой играч. След нова година може всеки да преговаря с тях и да ги вземат от лятото като свободни агенти, ако някой изобщо има интерес.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12282
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот TristaNNN » 19 ное 2020 13:53

Blue_Blood84 написа:
LoveAndPeace написа:Славиша дали е научил и ще успее ли въобще някога да научи Стамат да прави точен пас на повече от 2 метра :?

Ето защо договорите на повечето играчи бяха предимно за един сезон, поне за това нещо Наско уцели и да няма компенсации и да се чудим как да разтрогнем с някой играч. След нова година може всеки да преговаря с тях и да ги вземат от лятото като свободни агенти, ако някой изобщо има интерес.

При едно от първите си официални изявления, първият припознавач на републиката каза, че грешките, които са допускани със селекцията досега, вече остават в миналото. Демек, селекцията трябва да се прави така, както е направена сега. Да видим, аз на медийни интриги за чистки не вярвам, ама чакаме и следим, де. :?
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот rane » 19 ное 2020 15:10

metodito написа:[offtopic]
rane написа:
metodito написа:
rane написа:
metodito написа:Вземи тоз' фалит тогава.
Спотно-техническият ли, към който сме се запътили в момента?

Не, оня, който следва от това да играеш със скъпоплатени чужденци (независимо добри ли са или не).

нивото на българските футболисти е толкова ниско в последните години, че на 100% бих селектирал Левски само от чужденци,

Това е реалния живот, а не Football Manager. На бг футбола, последния му проблем са родните футболисти. Чипът ни е сбъркан, чипа.
Не е задължително да са скъпоплатени, но е задължително да са чужденци, точно защото техния чип няма нищо общо с нашия ;)

То, ако беше толко лесно. А отбор от 11 белмондовци не искаш ли? Моделът, който беше избран при Русев - чуждестранен състав, съставен от ...доста читави футболисти (не включвам издънките) + чуждестранен треньор, скъпоплатен, не беше грешен по дизайн, а по изпълнение. И още нещо - той не беше за "Левски" към онзи момент. Този модел изискваше дълготраен източник на сериозни финанси - какъвто липсваше - бай Срас е бай ой. Защото, ако не си готов да кажеш 'Б', след като си казал 'А', не си отваряй устата. Нямаше и сериозно име за директор. Оттам дойде и назначението на Роси, който не беше работил дълго време, не знаеше английски (не е смешно - основно е) и е треньор, който работи явно бавно - с мисъл за бъдещето. Един добър директор щеше да го е уволнил в началото на пролетния полусезон. В този форум много хора виждаха накъде отиват работите (аз не бях от тях) и те отидоха там точно. Този модел освен това противоречеше на ДНК-то на този клуб. Да не говорим колко неустойчив беше в бъдеще. Да искаш "Левски" съставен изцяло от чужденци, означава, че не познаваш идентичността на този клуб Не, че имам против от един отбор съставен от прохазки, спировци, давидовци и холмаровци. Няма как да стане. И не знам касата на клуба да е можело някога да си го позволи.[/offtopic]
Искам отбор с играчи като Йоргачевич/Миятович, агент Мюлдер, Холмар, Яблонеца/Рабех(на онзи бразилец от Баку зъбите му сигурно още летят в космоса), Л. Вагнер, Тиам/Ричи, Серго Грийн/Прохазка/Гомес, Бардон/сладоледи Дарко/Спиро, Жо/Г. Родригес, Гара Дембеле/Робърта, Зе Соареш/Обертан.
Имаше и много други като Драгич, Пантелич, Томашич, Цихмейнструк, Головской, Пинто, Карвальо, Рамос, Бедоя, Аниенте и т.н. , ама сега няма.
Остана само един Робърта, който сигурно през зимата ще си тръгне.
Последна промяна от rane на 19 ное 2020 15:27, променено общо 1 път.

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот Warped » 19 ное 2020 15:23

Прекалено много очаквате от Славиша.
Той си е класически среден треньор
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 67 госта