1 кръг / Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 0:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14214
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: 1 кръг / Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 21.07 / 20:45

Мнениеот damyanov1963 » 20 юли 2018 08:50

wilge написа:
damyanov1963 написа:Като гледам спряганите за треньори, по-добре Роси да остане. Прехваленият Муслин и той беше изгонен навремето от Левски за "добри" резултати.

Не си прав. По принцип, Роси изобщо не биваше да бъде назначаван. Всички видяхме защо. Но и Муслин не е човекът. Част от трудовата му биография:
...
Левски София
В края на март 2002 е назначен за старши-треньор на български Левски, заменяйки на поста Рюдигер Абрамчик. Под негово ръководство Левски печели дубъл. През април 2003 е уволнен поради слаби резултати, изоставайки на 8 точки от лидерите.
Цървена звезда
Само два месеца след като е уволнен от Левски, Муслин се завръща начело на Цървена звезда, на мястото на уволнения Зоран Филипович. В последвалия сезон Муслин става шампион за трети път като треньор на Звезда, но отново не успява да спечели дубъл. След като печели титлата, Муслин обявява, че иска повече участие в трансферната политика на клуба. Последва скандал с президента на отбора Драган Джаич, вследствие от който Муслин е уволнен.
Металург Донецк
Металург Донецк е следващият отбор, на който Муслин е треньор. Поема отбора през лятото на 2004. За Купата на УЕФА през сезон 2004/05 Металург претърпява катастрофално поражение от Лацио с общ резултат 0–6. На 8 март 2005 подава оставка. По време на напускането му отборът заема 3-то място във временното класиране в първенството.
Локомотив Москва
Стартът на следващия сезон е силен за отбора. Воден на терена от Дмитрий Сичов, Локомотив записва 18 мача без загуба. Последват обаче серия от слаби резултати, заради които Локомотив губи борбата за титлата с ЦСКА Москва. След като Лкомотив отпада и от Купата на УЕФА, Славолюб Муслин е уволнен.
Локерен
На 26 ноември 2006 се завръща в закъсалия тогава отбор на Локерен. Въпреки неговот присъствие обаче, отборът не успява да се стабилизира и завършва на 16-то място от общо 18 отбора, и в края на сезона е заменен от Жорж Леекенс.
Химки
През септември 2007 подписва договор с Химки. Под ръководството му, през сезон 2007, Химки завършва на 11-то място в класирането, на три точки от зоната на изпадащите. Последвалият слаб старт на сезон 2008 е причината на 14 април Муслин да бъде уволнен.
Динамо Минск
На 17 септември 2008 е обявен за новият треньор на беларуския Динамо Минск, но след няколко месеца е уволнен.
Анортосис Фамагуста
През август 2009 застава начело на кипърския Анортосис Фамагуста, участвал в Груповата фаза на Шампионската лига през миналия сезон. През следващата 2010 година е уволнен, след като отборът отпада на 1/4-финалите за Купата на страната.
Амкар Перм
На 17 юни 2014 поема руския Амкар Перм. Отборът обаче се представя слабо през сезон 2014/15, и Муслин е уволнен след края на сезона.
Стандарт Лиеж
Славолюб Муслин е обявен за треньор на белгийския Стандарт Лиеж на 5 юни 2015, но само три месеца по-късно е уволнен.
Национален отбор на Сърбия
На 5 май 2016 е избран за треньор на националния отбор на Сърбия, на мястото на Радован Чурчич. Класира отбора за СП и...
отново уволнен.
Ако има кой от ръководството да го чете, нека го има предвид. Но едва ли. Самозабравили се доволни некадърници. Една селекция не могат (или не искат) да направят. Но кучето скача според тоягата.

Абе при тая бъркотия и аз вече не знам какво да мисля. Лошото е, че се сбъднаха страховете ми за новото завъртане на порочния кръг.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

ikar
Мнения: 1276
Регистриран на: 24 мар 2008 17:22
Контакти:

Re: 1 кръг / Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 21.07 / 20:45

Мнениеот ikar » 20 юли 2018 10:05

Трудно е човек да си представи че може да бъде свидетел на подобен пословичен мазохизъм демонстриран през последната година и нещо, какъвто ни бе демонстриран от президента Русев......Както се казва в една китайска поговорка - "Нищо не е вечно........дори и глупостта". Трябва да признаем че през цялото си пребиваване Делио Роси имаше вид на музикант който свири на цигулка в духов оркестър.....Агонията бе пълна както за музикантите, така и за зрителите.Все пак нека бъдем наясно че с напускането на Роси проблемите няма да бъдат решени. В този клуб повече от 10г липсва, каквато и да е стратегия за развитие и ако Русев няма потенциала да я създаде има поне ресурса с който да намери подходящият човек за това.Най-добрият начин да излезеш от тунела е да минеш през него.....Този клуб вместо пример за подражание се е превърнал във царство на посредствеността......
Колкото до верните фенове - никога не забравяйте !Обичта е ирационална, като омразата, любимият/любимата/ никога не са мъртви!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21346
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: 1 кръг / Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 21.07 / 20:45

Мнениеот metodito » 20 юли 2018 10:28

ikar написа:Трудно е човек да си представи че може да бъде свидетел на подобен пословичен мазохизъм демонстриран през последната година и нещо, какъвто ни бе демонстриран от президента Русев......Както се казва в една китайска поговорка - "Нищо не е вечно........дори и глупостта". Трябва да признаем че през цялото си пребиваване Делио Роси имаше вид на музикант който свири на цигулка в духов оркестър.....Агонията бе пълна както за музикантите, така и за зрителите.Все пак нека бъдем наясно че с напускането на Роси проблемите няма да бъдат решени. В този клуб повече от 10г липсва, каквато и да е стратегия за развитие и ако Русев няма потенциала да я създаде има поне ресурса с който да намери подходящият човек за това.Най-добрият начин да излезеш от тунела е да минеш през него.....Този клуб вместо пример за подражание се е превърнал във царство на посредствеността......
Колкото до верните фенове - никога не забравяйте !Обичта е ирационална, като омразата, любимият/любимата/ никога не са мъртви!


Подкрепям. Това за цигулката в духовия в духовия оркестър е страхотно попадение. Поздравления!

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: 1 кръг / Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 21.07 / 20:45

Мнениеот Sisi 1914 » 20 юли 2018 10:40

DaNi_mLaDeNoV написа:
Sisi 1914 написа:
DaNi_mLaDeNoV написа:
Sisi 1914 написа:1-2


Сисе откога пак си Левскарка. Иначе за мача ще говория след като разберем кой ще води отбора.


Георги Тодоров ще води мача.


Видях, но по-важното е че Белмонт и Буш са контузени, което означава че ще играем с 11 човека и ще го вземем този мач.


Костов сигурно ще е титуляр, щом Буш е контузен.
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
vg_vasilev
Мнения: 754
Регистриран на: 03 апр 2013 09:39
Контакти:

Re: 1 кръг / Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 21.07 / 20:45

Мнениеот vg_vasilev » 20 юли 2018 11:26

divenev написа:Левски може да вземе мача с характера който показа след като резултата стана 2:2 с Вадуц.
Притеснява ме кой ще пази за Левски. Единият изглежда тромав и неуверен, а другия е качествен вратар с разбита психика (т.е. в момента е развалина). Дано пуснат някоя юношка.


Вместо да пускат малкия Шейтанов те вземат някакъв 100 кила за 10 пъти по-голяма заплата.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12285
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: 1 кръг / Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 21.07 / 20:45

Мнениеот TristaNNN » 20 юли 2018 12:05

Аз безрезервно вярвам на мненията на колегите, че отборът е бил задушен при Роси, като не е успял да покаже пълния си потенциал, затова сега смело прогнозирам победа с минимум 10-1 за нас. Момчетата ще играят със самочувствие, с усмивки, леко и пъргаво, като млади хореиграчки в шопски фолклорен ансамбъл, а атаките пред жълтата врата ще се нижат една след друга.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
DaNi_mLaDeNoV
Мнения: 213
Регистриран на: 11 юли 2011 14:06
Местоположение: София
Контакти:

Re: 1 кръг / Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 21.07 / 20:45

Мнениеот DaNi_mLaDeNoV » 20 юли 2018 14:09

Sisi 1914 написа:
DaNi_mLaDeNoV написа:
Sisi 1914 написа:
DaNi_mLaDeNoV написа:
Sisi 1914 написа:1-2


Сисе откога пак си Левскарка. Иначе за мача ще говория след като разберем кой ще води отбора.


Георги Тодоров ще води мача.


Видях, но по-важното е че Белмонт и Буш са контузени, което означава че ще играем с 11 човека и ще го вземем този мач.


Костов сигурно ще е титуляр, щом Буш е контузен.


Да вземат някой 15 годишен от публиката по-добре ще се справи от тоя некадарник с 9ката отзад. Срам че носи този номер и го е страх да бие на 5 метра от вратата да не би да влезне случаийно. Иначе както казах Костов се раздава момчето, но трябва да се даде шанс на Илия.
[wrapimg=]http://e2.365dm.com/17/11/16-9/30/skysports-heung-min-son-tottenham-hotspur-football_4147881.jpg?20171105145303[/wrapimg]

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: 1 кръг / Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 21.07 / 20:45

Мнениеот Player » 20 юли 2018 14:27

С какво Илия е впечатлил или доказал, че някои го искат за титуляр? Аз лично не се сещам за абсолютно нищо. И не мисля, че нападателят на Левски, трябва да е всеки който може да тича.

helic
Мнения: 1255
Регистриран на: 02 дек 2012 17:13
Контакти:

Re: 1 кръг / Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 21.07 / 20:45

Мнениеот helic » 20 юли 2018 14:48

Player написа:С какво Илия е впечатлил или доказал, че някои го искат за титуляр? Аз лично не се сещам за абсолютно нищо. И не мисля, че нападателят на Левски, трябва да е всеки който може да тича.

нападателя на Левски трябва да е човек с 15 гола на сезон като минимум.
Ама след Дембеле в прословутия му сезон аз лично не си спомням изобщо да сме имали някой, дето с чиста съвест да го нарека нападател.
Може би само тоя Сьорд Арс, който беше куче отвсякъде.
Останалите след Арс даже и неща да се опитвам да си ги спомня, щом с нищо не са влезли в съзнанието ми

Serafim
Мнения: 5223
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: 1 кръг / Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 21.07 / 20:45

Мнениеот Serafim » 20 юли 2018 14:52

helic написа:
Player написа:С какво Илия е впечатлил или доказал, че някои го искат за титуляр? Аз лично не се сещам за абсолютно нищо. И не мисля, че нападателят на Левски, трябва да е всеки който може да тича.

нападателя на Левски трябва да е човек с 15 гола на сезон като минимум.
Ама след Дембеле в прословутия му сезон аз лично не си спомням изобщо да сме имали някой, дето с чиста съвест да го нарека нападател.
Може би само тоя Сьорд Арс, който беше куче отвсякъде.
Останалите след Арс даже и неща да се опитвам да си ги спомня, щом с нищо не са влезли в съзнанието ми


Такива нападатели имаше, че... Диаби, дето вкара един гол на Славия и то беше май нещо много комично... Паднал и с глава или нещо такова. Един дойде , аха да подпише, болен от хепатит... Жоао Силва изглеждаше страшно нескопосан, но вкара един в 90-та минута на умрялата чорба и долу-горе това беше. Наско Курдов, дето топката го хапеше. Великото дуо Генков-Макриев. Единия бавен, като трамвай, другия неориентиран до безкрай. Колективно неразличимо слаби. Един поляк Гикиевич, дето игра един мач, напсува Стоев на тренировка и го изгониха. Китамбала се запомни с някакви страшно неточни удари. Да не забравяме и Божигол, дето поне вкара няколко гола и се закле във вярност на Левски.

Като изключим Арс, единствения ставащ беше де Барвальо. Ама и с него имаше изпълнения иди ми доди ми. :lol:
Последна промяна от Serafim на 20 юли 2018 14:57, променено общо 1 път.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 129 госта