ППЛ: Верея (Стара Загора) - Левски (София) 0:2 FT

Модератори: rhaegar, Rivaldo10, SkArY_9, ntodorov, TodorT, paceto, modor, kartago, slavia_forever, Madridist

Какво очакваме от мача на годината за Левски

Можете да изберете само 1 отговор

Виж резултатите

Потребителски аватар
Afganec

Re: ППЛ: Верея (Стара Загора) - Левски (София) , Неделя от 20:00

Мнениеот Afganec » 19 май 2018 13:27

sslevski написа:Победа за Левски 0:2.
Въпроса ми е заслужава ли си да си върнем Стивън Петков или да го оставим на ловчанлии,които почти си осигуриха подписа му?

Абе тоя не го ли изгониха от Левски с още един, заради принципа - нещо ми се върти у главата, че докато беше юношески ли, младежки ли национал, залагаше срещу своите и срещу себе си, накратко - скапан продажник ?

Ще пасне на схемите на тирето......

И между другото, имам някакво усещане, че и четвъртия (или участника в баража) може да играе в Европа.... :lol:

Потребителски аватар
tevez
Контакти:

Мнениеот tevez » 19 май 2018 18:01

Старши-треньорът на ЛЕВСКИ Делио Роси определи група от 18 футболисти за двубоя от десетия кръг на плейофите на Първа лига срещу Верея утре от 20:00 часа на стадион „Трейс Арена“.

Поради травми извън разширения състав са Милош Цветкович, Серджиу Буш и Николай Кръстев, а поради заболяване извън сметките остава и капитанът Божидар Митрев.

Цялата група:

Шейтанов, П. Иванов, Белаид, Ейолфсон, Горанов, Найденов, Паулиньо, Вутов, Ривалдиньо, Гомес, Прохазка, Нашименто, Яблонски, Панайотов, Юруков, Обертан, Костов, Ст. Иванов

Потребителски аватар
modor
Контакти:

Мнениеот modor » 19 май 2018 18:02

Божката е вън от групата. Обертан е на линия. Има надежда :lol:
Защото нашето име задължава! То е легенда и слава!

Потребителски аватар
mikata

Мнениеот mikata » 19 май 2018 18:17

Дано да е изиграл последния си мач за Левски :twisted:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

vvessel
Контакти:

Мнениеот vvessel » 19 май 2018 21:34

Само не знам защо Морето си изигра баража днес ,а ние играем утре и съответно имаме ден по-малко за възстановяване. Поредната недомислица, както и тази , отбора спечелил купата да играе в баражите.
Иначе от мача очаквам ваканционно настроение от Верея и мач в тренировъчно темпо.

Потребителски аватар
ogrizko
Контакти:

Мнениеот ogrizko » 19 май 2018 21:42

Има ли шанс да паднете утре от Верея и да не се класирате на 3 място и да играем с Берое на бараж?! :shock: Гледам някакви резервни вратари и работи ...да не стане от 1 положение 2 гола за Верея и да бият 2:1 ?! :roll:

Аз избързах да пусна тема за бараж срещу Левски ама.... ме заключиха, че съм я пуснал мн рано :oops:
Питат ли ме де зората ме огряла първи път, питат ли ме де земята що най любя на светa
Тамо аз ще отговоря де се бели Дунав лей, де от изток ЧЕРНО МОРЕ се бунтува и светлей
Българийо драга мила земя пълна с добрини, земя що си ме кърмила моя поклон приеми!

Потребителски аватар
modor
Контакти:

Мнениеот modor » 19 май 2018 21:47

ogrizko написа:Има ли шанс да паднете утре от Верея и да не се класирате на 3 място и да играем с Берое на бараж?! :shock: Гледам някакви резервни вратари и работи ...да не стане от 1 положение 2 гола за Верея и да бият 2:1 ?! :roll:

Аз избързах да пусна тема за бараж срещу Левски ама.... ме заключиха, че съм я пуснал мн рано :oops:

Винаги има шанс да се наакаме....И заглавието на темата ти е много подвеждащо. Човек ще си помисли, че ще играете финал за ЛЕ 8-) :lol:
Защото нашето име задължава! То е легенда и слава!

Потребителски аватар
ogrizko
Контакти:

Мнениеот ogrizko » 19 май 2018 21:59

modor написа:Винаги има шанс да се наакаме....И заглавието на темата ти е много подвеждащо. Човек ще си помисли, че ще играете финал за ЛЕ 8-) :lol:

Е, щом имате ..значи добре, че са заключили темата. Аз мислех, че все до Х ще се доберете на 100% дори и да не биете :oops: Не, че Берое няма да паднат 5:0 и те... :lol: :lol:

Направил съм си кефа с това заглавие ..скоро може да нямам подобен шанс, тъй като не вярвам да стигнем до истинския финал :P даже и за Европа не държа да се класираме предвид нуждата от стабилна подготовка лятото, ама щом сме на 1 мач сме длъжни да пробваме :roll:
Питат ли ме де зората ме огряла първи път, питат ли ме де земята що най любя на светa
Тамо аз ще отговоря де се бели Дунав лей, де от изток ЧЕРНО МОРЕ се бунтува и светлей
Българийо драга мила земя пълна с добрини, земя що си ме кърмила моя поклон приеми!

Потребителски аватар
koisa
Контакти:

Мнениеот koisa » 20 май 2018 08:00

То само това остава, да се ос*рем срещу Верея... Тогава резила ще е повече от пълен! :evil: И все пак недай си Боже, ако се случи някой сакатлък, поне оправданието Шейтанов е готово. :oops:

Иначе очакванията ми са играчите да се стегнат и да бият последните два мача, ако трябва на мускули да е, но да ги вземат.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)

Офтопик:
Image

Потребителски аватар
bold
Контакти:

Мнениеот bold » 20 май 2018 08:14

koisa написа:То само това остава, да се ос*рем срещу Верея... Тогава резила ще е повече от пълен! :evil: И все пак недай си Боже, ако се случи някой сакатлък, поне оправданието Шейтанов е готово. :oops:

Иначе очакванията ми са играчите да се стегнат и да бият последните два мача, ако трябва на мускули да е, но да ги вземат.

Не вярвам да има някакви драми с Верея, но за съжаление при нас нищо ни се знае. Не ми се мисли какво ще стане тука при наш неуспех.

Върни се в “Левски”