ППЛ: Верея (Стара Загора) - Левски (София) 0:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Какво очакваме от мача на годината за Левски

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
Pragmatichen
Мнения: 953
Регистриран на: 12 май 2014 06:43

Re: ППЛ: Верея (Стара Загора) - Левски (София) , Неделя от 20:00

Мнениеот Pragmatichen » 16 май 2018 21:46

vvessel написа:
Pragmatichen написа:Кое ти гарантира, че Левски ще бие Верея?
Вие не можахте да ги биете на баража насред Сф, та сега ли?
Добре, че онези изпуснаха тогава решаваща дузпа, иначе бяхте "чао".
Човек, Верея не са с нищо по-слаби от една Славия, вие тях бихте ли ги?

Ами гледай мача и после приказвай. 3:0 без напъване. А мача със Слабия гледа ли го? Слабия биха ли ни? За два часа имаха 2 удара от разстояние. 3 дена да бяхме играли нямаше да имат голово положение. Лежаха цял мач и чакаха Петков да ги спаси, както и се случи.
А ти целувай ръка (може и друго) на Кабака , че не даде чиста дузпа за Левски, щото щяхте да паднете баш на награждаването и сега щеше да ти се наложи да обясняваш, как Лудогорец е дал мача на Левски да отидат директно на бараж.
Изобщо ако тръгнем да смятаме колко съдийски победи имате тоя сезон, първото ви място е под въпрос, но ти не се притеснявай, Киро плаща не само на футболисти ;)

при 26 точки разлика от лидера да говориш за купуване на мачове, е нелепо.
честно!
радвай се, че не ви биха в разград, и не пуснаха на берое вчера, че тогава, при този вариант утре и победа не ви спасяваше с верея.
погледни класирането.
лудогорец буквално ви даде 1 точка и отне 2 на берое, иначе бяхте пътници.
я добави сега 3 точки за берое и ми кажи дали победата с верея ви помагаше по някакъв начин?
това се нарича неблагодарност!
сигурно не си видял и как се смееха и си пиеха питието Киро и Спас в ложата?
поне едно благодаря, че баража ви е благодарение на разград, нямаше да е зле да кажете.
Държава, в която пациентите бият лекарите, не е държава.

vvessel
Мнения: 4314
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: ППЛ: Верея (Стара Загора) - Левски (София) , Неделя от 20:00

Мнениеот vvessel » 16 май 2018 22:00

Pragmatichen написа:
vvessel написа:
Pragmatichen написа:Кое ти гарантира, че Левски ще бие Верея?
Вие не можахте да ги биете на баража насред Сф, та сега ли?
Добре, че онези изпуснаха тогава решаваща дузпа, иначе бяхте "чао".
Човек, Верея не са с нищо по-слаби от една Славия, вие тях бихте ли ги?

Ами гледай мача и после приказвай. 3:0 без напъване. А мача със Слабия гледа ли го? Слабия биха ли ни? За два часа имаха 2 удара от разстояние. 3 дена да бяхме играли нямаше да имат голово положение. Лежаха цял мач и чакаха Петков да ги спаси, както и се случи.
А ти целувай ръка (може и друго) на Кабака , че не даде чиста дузпа за Левски, щото щяхте да паднете баш на награждаването и сега щеше да ти се наложи да обясняваш, как Лудогорец е дал мача на Левски да отидат директно на бараж.
Изобщо ако тръгнем да смятаме колко съдийски победи имате тоя сезон, първото ви място е под въпрос, но ти не се притеснявай, Киро плаща не само на футболисти ;)

при 26 точки разлика от лидера да говориш за купуване на мачове, е нелепо.
честно!
радвай се, че не ви биха в разград, и не пуснаха на берое вчера, че тогава, при този вариант утре и победа не ви спасяваше с верея.
погледни класирането.
лудогорец буквално ви даде 1 точка и отне 2 на берое, иначе бяхте пътници.
я добави сега 3 точки за берое и ми кажи дали победата с верея ви помагаше по някакъв начин?
това се нарича неблагодарност!
сигурно не си видял и как се смееха и си пиеха питието Киро и Спас в ложата?
поне едно благодаря, че баража ви е благодарение на разград, нямаше да е зле да кажете.

За дузпата нищо не казваш. Не е първата нито последната, която не дават срещу вас. Имунизирани сте и от червени картони. Ритане, шамари, щом е от Лудогорец - не се брои. Иначе за вас дават и дузпи и червени картони за неправилно дишане. Важното е Каузата да победи. Но това не е важно. Важното е ,че си вярваш. То не е чудно, че като гледам и с математиката си зле освен с всичко останало.

Потребителски аватар
Pragmatichen
Мнения: 953
Регистриран на: 12 май 2014 06:43

Re: ППЛ: Верея (Стара Загора) - Левски (София) , Неделя от 20:00

Мнениеот Pragmatichen » 16 май 2018 22:09

vvessel написа:
Pragmatichen написа:
vvessel написа:
Pragmatichen написа:Кое ти гарантира, че Левски ще бие Верея?
Вие не можахте да ги биете на баража насред Сф, та сега ли?
Добре, че онези изпуснаха тогава решаваща дузпа, иначе бяхте "чао".
Човек, Верея не са с нищо по-слаби от една Славия, вие тях бихте ли ги?

Ами гледай мача и после приказвай. 3:0 без напъване. А мача със Слабия гледа ли го? Слабия биха ли ни? За два часа имаха 2 удара от разстояние. 3 дена да бяхме играли нямаше да имат голово положение. Лежаха цял мач и чакаха Петков да ги спаси, както и се случи.
А ти целувай ръка (може и друго) на Кабака , че не даде чиста дузпа за Левски, щото щяхте да паднете баш на награждаването и сега щеше да ти се наложи да обясняваш, как Лудогорец е дал мача на Левски да отидат директно на бараж.
Изобщо ако тръгнем да смятаме колко съдийски победи имате тоя сезон, първото ви място е под въпрос, но ти не се притеснявай, Киро плаща не само на футболисти ;)

при 26 точки разлика от лидера да говориш за купуване на мачове, е нелепо.
честно!
радвай се, че не ви биха в разград, и не пуснаха на берое вчера, че тогава, при този вариант утре и победа не ви спасяваше с верея.
погледни класирането.
лудогорец буквално ви даде 1 точка и отне 2 на берое, иначе бяхте пътници.
я добави сега 3 точки за берое и ми кажи дали победата с верея ви помагаше по някакъв начин?
това се нарича неблагодарност!
сигурно не си видял и как се смееха и си пиеха питието Киро и Спас в ложата?
поне едно благодаря, че баража ви е благодарение на разград, нямаше да е зле да кажете.

За дузпата нищо не казваш. Не е първата нито последната, която не дават срещу вас. Имунизирани сте и от червени картони. Ритане, шамари, щом е от Лудогорец - не се брои. Иначе за вас дават и дузпи и червени картони за неправилно дишане. Важното е Каузата да победи. Но това не е важно. Важното е ,че си вярваш. То не е чудно, че като гледам и с математиката си зле освен с всичко останало.

Стига с тия дузпи бе, човек, със Славия вкарахте ли я, после при другите дузпи колко вкарахте на белите? на финала бихте общо 5 дузпи и от тях вкарахте 2. 8-)
Аз знам, че сте на 26 точки, знам, че сте на 17 от ЦСКА-СФ, знам, че Лудите ви водеха през целия мач и накрая като стана 2:1, бързо ви пуснаха след 4 мин 2:2, за да стане купона на Киро и Спас.
Знам, че ако Лц ви беше бил и беше дал на Берое вчера мача, сега и с 10:0 да биехте Верея, все тая.
Защо отричаш очевидни неща?
Спирам спора, няма смисъл, жив и здрав ;)
Държава, в която пациентите бият лекарите, не е държава.

vvessel
Мнения: 4314
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: ППЛ: Верея (Стара Загора) - Левски (София) , Неделя от 20:00

Мнениеот vvessel » 16 май 2018 22:19

Pragmatichen написа:Стига с тия дузпи бе, човек, със Славия вкарахте ли я, после при другите дузпи колко вкарахте на белите? на финала бихте общо 5 дузпи и от тях вкарахте 2. 8-)
Аз знам, че сте на 26 точки, знам, че сте на 17 от ЦСКА-СФ, знам, че Лудите ви водеха през целия мач и накрая като стана 2:1, бързо ви пуснаха след 4 мин 2:2, за да стане купона на Киро и Спас.
Знам, че ако Лц ви беше бил и беше дал на Берое вчера мача, сега и с 10:0 да биехте Верея, все тая.
Защо отричаш очевидни неща?
Спирам спора, няма смисъл, жив и здрав ;)

Ако аз отричам очевидни неща , значи ти си Стиви Уондър. Да погледнем фактите:
Лудогорец излезе ли с титулярите срещу Левски?
Имаще ли 100% дузпа за Левски, която съдията не свири?
Лудогорец излезе ли с юноши срещу Берое?
И въпреки това ти твърдиш , че Лудогорец са легнали на Левски иначе щели да ги бият и след това са скочили на Берое да ни направят услуга?!? :shock:
А сега не ми се занимава, но ако тръгна да ти вадя колко съдийски аванти имате през всичките си 36 мача много ще олекнете от точки. Така че, вярвай си в Каузата, надъхвай се с още 20-30 фена на държавното стадионче и не троли в нашия форум, понеже няма с кой да си пишеш във вашия.

Потребителски аватар
gzagorov
Мнения: 2693
Регистриран на: 19 юли 2008 12:27
Контакти:

Re: ППЛ: Верея (Стара Загора) - Левски (София) , Неделя от 20:00

Мнениеот gzagorov » 16 май 2018 22:27

Pragmatichen написа:Левски трябва искрено да благодари на Лудогорец, защото хем пуснаха равен на Левски в Разград, хем не паднаха от Берое в Стз

Ибаси :o
Лицензионната комисия при БФС:
Въз основа на предоставените документи, с решение от 30.06.2016 година, се изменя издадения лиценз, както следва:
1. Наименованието „ПФК ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - “ПФК ЦСКА - СОФИЯ" ЕАД.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22637
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: ППЛ: Верея (Стара Загора) - Левски (София) , Неделя от 20:00

Мнениеот NOMER14 » 16 май 2018 23:36

Мач срещу дублиращия отбор на Берое. Един клуб да има два отбора в една дивизия - уефата спи ли?
За келешите, които ще ми скокнат ще кажа: заралии едната седмица ходят на домакинския мач на едните, следващата на другите. Едно време това се отнасяше и за бургаските отбори.

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15051
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: ППЛ: Верея (Стара Загора) - Левски (София) , Неделя от 20:00

Мнениеот miro_rz » 17 май 2018 00:45

vvessel написа:
Pragmatichen написа:Стига с тия дузпи бе, човек, със Славия вкарахте ли я, после при другите дузпи колко вкарахте на белите? на финала бихте общо 5 дузпи и от тях вкарахте 2. 8-)
Аз знам, че сте на 26 точки, знам, че сте на 17 от ЦСКА-СФ, знам, че Лудите ви водеха през целия мач и накрая като стана 2:1, бързо ви пуснаха след 4 мин 2:2, за да стане купона на Киро и Спас.
Знам, че ако Лц ви беше бил и беше дал на Берое вчера мача, сега и с 10:0 да биехте Верея, все тая.
Защо отричаш очевидни неща?
Спирам спора, няма смисъл, жив и здрав ;)

Ако аз отричам очевидни неща , значи ти си Стиви Уондър. Да погледнем фактите:
Лудогорец излезе ли с титулярите срещу Левски?
Имаще ли 100% дузпа за Левски, която съдията не свири?
Лудогорец излезе ли с юноши срещу Берое?
И въпреки това ти твърдиш , че Лудогорец са легнали на Левски иначе щели да ги бият и след това са скочили на Берое да ни направят услуга?!? :shock:
А сега не ми се занимава, но ако тръгна да ти вадя колко съдийски аванти имате през всичките си 36 мача много ще олекнете от точки. Така че, вярвай си в Каузата, надъхвай се с още 20-30 фена на държавното стадионче и не троли в нашия форум, понеже няма с кой да си пишеш във вашия.

Я да те видим при 1-0 отмениха ни редовен гол . При 2-0 отивахте на кино !
Голям рев за дузпата !
Изображение

qnchev
Мнения: 28
Регистриран на: 02 мар 2015 09:07
Контакти:

Re: ППЛ: Верея (Стара Загора) - Левски (София) , Неделя от 20:00

Мнениеот qnchev » 17 май 2018 01:04

0-2
А дали Делио Роси ще бъде треньор и догодина,от това по сигурно няма.Ако някой не вижда почерка на работа последните 2 месеца.....лошо говори за него

vvessel
Мнения: 4314
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: ППЛ: Верея (Стара Загора) - Левски (София) , Неделя от 20:00

Мнениеот vvessel » 17 май 2018 01:16

miro_rz написа:Я да те видим при 1-0 отмениха ни редовен гол . При 2-0 отивахте на кино !
Голям рев за дузпата !

Редовен според кого? Диема?
Митрев е хванал топката с едната ръка и Кешеру му я изритва. За това се свири нарушение.
И изобщо що ще ни вкарвате втори гол, нали сте ни легнали? Поне това е тезата на твоя съгражданин.
Иначе за дузпата ясно - поредна дузпа не е свирена срещу Разград, кво толкова ревем, а?
Много като нас вече плакаха ... и нищо.

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: Верея (Стара Загора) - Левски (София) , Неделя от 20:00

Мнениеот Player » 17 май 2018 01:58

Всичко освен победа ще е нелепо. Реално с този мач започва еврокампанията. Първенството на практика свърши. Вече има отбори във ваканция и доста футболисти от тези които имат по един мач. Интересно как ли е при Верея, които няма за какво да играят и би трябвало титулярите като тези на Лудогорец да са във ваканция.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: futbolqga, TristaNNN и 122 госта