Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Какви очаквания имате към евентуални нови попълнения

Ще мачкат наред
153
18%
Ще ни докарат поредните ментета
162
19%
Спас Русев знае как стават нещатаИзображение
167
20%
Искаме юноши
188
22%
Наздраве
178
21%

Общо гласове: 848

angelofdeath
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот angelofdeath » 12 май 2018 17:04

Във България искаме да взимаме силни играчи за без пари! Няма такъв филм! Лудогорец го доказа. Купуват футболисти за 1-2 милиона и резултите се виждат. Аз не ги харесвам, защото играят без нито един българин. Уж имат някаква школа, но юношите не помирисват терен! Ако Левски постигне дори частичен успех днес ще е подвиг!

Потребителски аватар
1914.1902
Контакти:

Мнениеот 1914.1902 » 12 май 2018 17:44

Нов треньор може би
Иначе НАЗДРАВЕ по анкетата :lol:
Не знам какво да очаквам вече . Този сезон щом не стана и с подобна селекция от качествени играчи и треньор , който е водил доста отбори в Серия А , не знам вече с каква селекция ще стане .

Потребителски аватар
gzagorov
Контакти:

Мнениеот gzagorov » 12 май 2018 17:48

Ако не се вземе нападател, който редовно поне да уцелва врата 17,86 м2, и Хайнкес да дойде, все тая.
Лицензионната комисия при БФС:
Въз основа на предоставените документи, с решение от 30.06.2016 година, се изменя издадения лиценз, както следва:
1. Наименованието „ПФК ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - “ПФК ЦСКА - СОФИЯ" ЕАД.

Потребителски аватар
tiamat
Контакти:

Мнениеот tiamat » 12 май 2018 18:13

Добър център нападател вкарвач и вратар като че ли е най-належащо.

Господата Кабрал и Костов директно в трансферната листа и само като четвърти резерви в най-краен случай. По-добре юноши да играят и да трупат практика вместо тях.

На Белаид не знам какво чак толокова кусур му се намира. Много си е добре даже за резерва.

На Митрев ако му се вземе добра конкуренция, може пък и да подобри представянето, по подобие на Горанов.

Потребителски аватар
1palq4o1
Контакти:

Мнениеот 1palq4o1 » 12 май 2018 18:43

tiamat написа:Добър център нападател вкарвач и вратар като че ли е най-належащо.

Господата Кабрал и Костов директно в трансферната листа и само като четвърти резерви в най-краен случай. По-добре юноши да играят и да трупат практика вместо тях.

На Белаид не знам какво чак толокова кусур му се намира. Много си е добре даже за резерва.

На Митрев ако му се вземе добра конкуренция, може пък и да подобри представянето, по подобие на Горанов.

Белаид...гледаш ли мача в момента?
"...в България има два отбора-"Левски" и юношите на "Левски..." Рихард Езра :) :) :)

Изображение ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
tiamat
Контакти:

Мнениеот tiamat » 12 май 2018 18:50

1palq4o1 написа:
tiamat написа:Добър център нападател вкарвач и вратар като че ли е най-належащо.

Белаид...гледаш ли мача в момента?

Сакън, какви съм ги наприказвал хахахахах

Потребителски аватар
wilge
Контакти:

Мнениеот wilge » 12 май 2018 19:04

tevez написа:ВРАТАР!!!!

Още голаджия, ляв и десен бек.

Потребителски аватар
Neron
Контакти:

Мнениеот Neron » 12 май 2018 19:28

Преди всичко трябва да запазим качествените футболисти. Трябват ни не повече от 3 или максимум 4 нови. Най най най задължително е да се вземе вратар. Остане ли Митрев титулярен вратар по-добре да отпишем сезона още август.
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!

Потребителски аватар
DrAvalanche
Контакти:

Мнениеот DrAvalanche » 12 май 2018 19:37

bilyaletdinov написа:Нов треньор и Стивън Петков да води атаката на Левски :!: :!: :!:
Нека новият треньор да прецени кои футболисти ще му свършат работа и кои ще си ходят. За мен един Рошу ми направи добро впечатление в мачовете, в които участваше. Но в същото време е зачеркнат от Роси. Да се види в игрова обстановка кои играчи имат качества за Левски и кои не и тогава да се взимат решения.

Стивънчо ли бе? Тоя лемур се снима с горнище на дефанзива и избяга в антибиотик.
Ние сме Чък Норис на А група, разбираш ли. Ние сме лелката за водата... На който искаме пишем 4 кубика, на който искаме пишем 20 кубика. Ние сме закона! Ние сме конституцията! Левскарски режим!!!

ОВ 1948 ГГ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Върни се в “Левски”