Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Какви очаквания имате към евентуални нови попълнения

Ще мачкат наред
153
18%
Ще ни докарат поредните ментета
162
19%
Спас Русев знае как стават нещатаИзображение
167
20%
Искаме юноши
188
22%
Наздраве
178
21%
 
Общо гласове: 848

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот rane » 12 май 2018 20:47

Вратар, десен защитник, ляв защитник, 2 централни бранители(единия да е Д. Иванов), ц. нападател, крило(Кабов). Това е минимума към момента.

Буш+Костов да ги продават, ако ще и за 50 000лв общо. Кабрал, Фелафела и Найденов задължително да бъдат изгонени! Ако може и да си платят разходите за престоя в клуба ще е още по-добре! Митрев и той да хваща пътя. Доста вреди нанесе на отбора - време му е да го гонят.

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот bilyaletdinov » 12 май 2018 21:01

DrAvalanche написа:
bilyaletdinov написа:Нов треньор и Стивън Петков да води атаката на Левски :!: :!: :!:
Нека новият треньор да прецени кои футболисти ще му свършат работа и кои ще си ходят. За мен един Рошу ми направи добро впечатление в мачовете, в които участваше. Но в същото време е зачеркнат от Роси. Да се види в игрова обстановка кои играчи имат качества за Левски и кои не и тогава да се взимат решения.

Стивънчо ли бе? Тоя лемур се снима с горнище на дефанзива и избяга в антибиотик.

АКо ще и с к--- ми да се снима, момчето е добър футболист. Не знам откъде ви идва това самочувствие, предвид че сме мега несъстоятелни. На нас феновете само устите ни са големи, а не виждаме, че не ставаме за чеп на зеле. Ходи при Лавината обяснявай колко са слаби българските футболисти и как сме моралния носител на Купата, щото сме създали 20 положения и имаме Обертан и Гомез. С помоща на Играта може да заблудите баламите, че имаме треньор и силен отбор.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Sisi 1914 » 12 май 2018 21:06

Трансферите ще зависят от това дали ще играем в ле.
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9291
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот mikata » 12 май 2018 21:19

Десен и ляв бек,централен защитник,човек зад нападателя,вратар и централен нападател!
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
AzSumRazbirach
Мнения: 139
Регистриран на: 25 сеп 2017 09:37
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот AzSumRazbirach » 12 май 2018 21:26

bilyaletdinov написа:Нов треньор и Стивън Петков да води атаката на Левски :!: :!: :!:
Нека новият треньор да прецени кои футболисти ще му свършат работа и кои ще си ходят. За мен един Рошу ми направи добро впечатление в мачовете, в които участваше. Но в същото време е зачеркнат от Роси. Да се види в игрова обстановка кои играчи имат качества за Левски и кои не и тогава да се взимат решения.


Онова франсе Белмонд е доста добър футболист. На тренировки съм го гледал как жонглира с топката. Доста класа има, но така и не взима участия в мачовете.

За мен футболистите, които задължително трябва да останат са Панайотов, Вутов, Горанов, Обертан, Ейолфсон, Яблонски, Прохазка, Паулиньо, Нашименто, Цветкович(само заради центриранията), Костов(за резерва).

Хората, които задължително трябва да се махнат: треньор Делио Роси, играчи: Гомез(само бави играта като връща топките все назад), Буш, Кабрал, сина на Ривалдо, Белаид, Кръстев, Митрев.

Позиции, за които трябват играчи: треньор - ЗАДЪЛЖИТЕЛНО БЪЛГАРИН(Ясен Петров(най-добрият вариант) или Емил Велев - Кокала(със сигурност по-добър вариант от Делио Роси), ВРАТАР, дефанзивен халф, НАПАДАТЕЛ (ЧЕРНОКОЖ ОКОЛО 1.90). Това е, всичко друго имаме като ресурс.

Потребителски аватар
DrAvalanche
Мнения: 2877
Регистриран на: 06 апр 2009 08:11
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот DrAvalanche » 12 май 2018 21:34

bilyaletdinov написа:
DrAvalanche написа:
bilyaletdinov написа:Нов треньор и Стивън Петков да води атаката на Левски :!: :!: :!:
Нека новият треньор да прецени кои футболисти ще му свършат работа и кои ще си ходят. За мен един Рошу ми направи добро впечатление в мачовете, в които участваше. Но в същото време е зачеркнат от Роси. Да се види в игрова обстановка кои играчи имат качества за Левски и кои не и тогава да се взимат решения.

Стивънчо ли бе? Тоя лемур се снима с горнище на дефанзива и избяга в антибиотик.

АКо ще и с к--- ми да се снима, момчето е добър футболист. Не знам откъде ви идва това самочувствие, предвид че сме мега несъстоятелни. На нас феновете само устите ни са големи, а не виждаме, че не ставаме за чеп на зеле. Ходи при Лавината обяснявай колко са слаби българските футболисти и как сме моралния носител на Купата, щото сме създали 20 положения и имаме Обертан и Гомез. С помоща на Играта може да заблудите баламите, че имаме треньор и силен отбор.

Толкова е добър, че дори при коматевци не може да се наложи за титуляр. И е дебел.
Ние сме Чък Норис на А група, разбираш ли. Ние сме лелката за водата... На който искаме пишем 4 кубика, на който искаме пишем 20 кубика. Ние сме закона! Ние сме конституцията! Левскарски режим!!!

ОВ 1948 ГГ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
gacony
Мнения: 1
Регистриран на: 28 юли 2017 22:50
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот gacony » 12 май 2018 22:04

Ludogorskiq написа:Трудно ще се преборите с Нордерланд.Датските отбори са много богати и 200-300 000 евро може да изкара всеки един отбор.Дори и 500 000 евро са малко за тях.Много ми харесва как Лудогорец пази в тайна трансферите си и се обявяват,когато всичко е подписано,а не като в Левски и ЦСКА да се пише веднага когато има интерес към някой футболист и после защо не ставали трансферите.


Левски обявява интерес към играчи, които предварително знае, че няма да дойдат в Левски. Та този е един от тях. Не мога да си представя как бъдещ румънски национал ще дойде в Левски. Това означава да му падне формата и да не бъде национал. Виж, в Лудогорец няма да е същото. Левскар съм, но съм реалист.

fen1914
Мнения: 776
Регистриран на: 06 дек 2008 22:26

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот fen1914 » 12 май 2018 22:06

Нов треньор, вратар, централен защитник (на мястото на Белаид), десен защитник, плеймейкър, крило, централен нападател. Задължително да задържим Прохазка, който трябва да е капитан на този отбор.

phd
Мнения: 1058
Регистриран на: 29 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот phd » 12 май 2018 23:22

Бих искал да видя Жоазиньо в отбора. Българи да се привлекат за резерви.
Не искам да разпродават титулярите, нито да освобождават Рошу и Белмонт. За Гомес, Кабрал и Вутов не съм сигурен. За Белаид е ясно. Но всичко зависи от класирането за евротурнири. Селекция за борба с Л-ц ми се вижда безсмислена ивестиция.
Ако настроенията в отбора са срещу Роси, ще трябва да го сменят.
Такива ми ти работи.
Приятно писане за Балтанов и Огнянов, Стивън Петков и Мисяк. Не ми е интересно даже да се възмущавам на това, че за N-та година подред се коментира едно и също.

ChuckNorris
Мнения: 754
Регистриран на: 20 юли 2017 23:14
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот ChuckNorris » 12 май 2018 23:45

Задължително нов треньор. Роси ако остане едва ли някой си прави илюзии, че нещо добро ще се случи през новия сезон.

Нов вратар задължително. Не разбирам каква е ситуацията със Шейтанов? Със сигурност по-добре ще се справи от тоя инвалид Митрев.

Задължително качествен нападател. Много ялови и безидейни сме в атака.

Ще трябва Плеймейкър, централни защитници, ляв и десен бек.

Жоазиньо бил свободен агент. Някога говореше, че би се върнал в България.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 72 госта