Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Какви очаквания имате към евентуални нови попълнения

Ще мачкат наред
153
18%
Ще ни докарат поредните ментета
162
19%
Спас Русев знае как стават нещатаИзображение
167
20%
Искаме юноши
188
22%
Наздраве
178
21%
 
Общо гласове: 848

csimoen2
Мнения: 585
Регистриран на: 18 фев 2010 10:33
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот csimoen2 » 25 юни 2018 12:21

THE G.A.M.E написа:Истината е, че Роман още от зимата е бил в контакт с чехите.
За това още от тогава той и ръководството са знаели кое-как и защо.

Сега, дали Прохазка беше ценен за Левски ? Факт, ценен беше.
Дали е добър футболист ? Да, добър е, но не е някакъв незаменим играч.
Справяше се добре на доста позиции, но реалноста е, че НИКЪДЕ не се справяше достатъчно добре.
Обаче компенсираше с раздаване и интелект.
Да, Роси е прав, че спокойно можем да намерим 2, че и 3 пъти по добър играч.
Просто словакът не беше ценен толкова с футболните си достойнства ( както писах, те не надхвърлят средните/приемвливи такива ) ... Колкото с това, че се превърна в Левскар.

Да, вероятно ще намерим по добър футболист, вероятно дори италианският швейцарец е такъв, но дали той, или друг, ще приемат Левски присърце ?
Предлагам да не гадаем. Времето ще покаже.


Изключително точен коментар, дано главата на Методи уври най-сетне, аман от неговите споменавания за "Прохи" и "Срас" във всяко мнение...

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот specter » 25 юни 2018 12:38

"Меридиан Мач", "според запознати"... :mrgreen: Чак толкова малоумно да ни е настоящото ръководство - не е. При Батков, Тонев и подобните можеше и да мине тоя номер - да продадем титулярен ЦЗ 2 седмици преди започване на участие в квалификации за ЛЕ, но не мисля, че Русев би го позволил, освен ако не е дошла някоя мега оферта и после да надградим веднага с някой значително по-добър. Още повече, че съвсем наскоро заяви доста големи амбиции и ще е изключително нелогично да се случи. А ако в действителност се търси ЦЗ, то аз залагам на 99.9%, че става въпрос за напускане на Белаид, в което също се съмнявам.
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21369
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот metodito » 25 юни 2018 13:54

THE G.A.M.E написа:,,,.

Истината е, че това не е "истина", а фейк нюз.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21369
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот metodito » 25 юни 2018 13:58

csimoen2 написа:
Изключително точен коментар, дано главата на Методи уври най-сетне, аман от неговите споменавания за "Прохи" и "Срас" във всяко мнение...


Няма какво да увира. Посочил съм две реплики, които са достатъчно. Чета и мненията тук и вече ми е смешно. Преди се дразних, но вече горе-долу знам за какво става дума.

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот ralka_levskarka » 25 юни 2018 14:10

Методи, прегледай се, че май не ти е много добре.
Мрънкаш като мен. Вече е дразнещо да говориш за конспирации и т.н. Да, Прохазка имаше предварителен договор с Пилзен. А стига ръмжа как Срас ти бил виновен. Деа и раотата..
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Serafim
Мнения: 5225
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот Serafim » 25 юни 2018 14:45

metodito написа:
csimoen2 написа:
Изключително точен коментар, дано главата на Методи уври най-сетне, аман от неговите споменавания за "Прохи" и "Срас" във всяко мнение...


Няма какво да увира. Посочил съм две реплики, които са достатъчно. Чета и мненията тук и вече ми е смешно. Преди се дразних, но вече горе-долу знам за какво става дума.


Че всички сме агенти на Срас, който работи по това да унищожи клуба, а ние го покриваме във форума на Гонг? Или пък, че сме слепи за това, което се случва в Левски, а ти единствен го виждаш. :lol:

Ако искаш веднага мога да ти начертая план как се фалира и разбива клуб и да си направиш сам изводите дали се случва това с Левски в момента.

Ozzimozzi
Мнения: 7137
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот Ozzimozzi » 25 юни 2018 14:47

Вчера ли изтече ултиматума към Вили?
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21369
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот metodito » 25 юни 2018 14:48

ralka_levskarka написа:Методи, прегледай се, че май не ти е много добре.
Мрънкаш като мен. Вече е дразнещо да говориш за конспирации и т.н. Да, Прохазка имаше предварителен договор с Пилзен. А стига ръмжа как Срас ти бил виновен. Деа и раотата..


Няма нужда от псуване. Явно всеки иска да вижда това, което иска да вижда. А ти колкото и да го повтаряш това няма да стане истина, ок. Продължава да е фейк. Просто се спрете да разпространявате невярна информация. Кое не разбра от:

"Преговаряхме, а ми оставаше един месец до края на договора"???

Потребителски аватар
1palq4o1
Мнения: 1647
Регистриран на: 03 фев 2011 13:19
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот 1palq4o1 » 25 юни 2018 14:48

Това:
https://gong.bg/bg-football/parva-liga/ ... nes-494171

Как никой не го е постнАл все още?
"...в България има два отбора-"Левски" и юношите на "Левски..." Рихард Езра :) :) :)


Изображение ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21369
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот metodito » 25 юни 2018 14:50

Serafim написа:
metodito написа:
csimoen2 написа:
Изключително точен коментар, дано главата на Методи уври най-сетне, аман от неговите споменавания за "Прохи" и "Срас" във всяко мнение...


Няма какво да увира. Посочил съм две реплики, които са достатъчно. Чета и мненията тук и вече ми е смешно. Преди се дразних, но вече горе-долу знам за какво става дума.


Че всички сме агенти на Срас, който работи по това да унищожи клуба, а ние го покриваме във форума на Гонг? Или пък, че сме слепи за това, което се случва в Левски, а ти единствен го виждаш. :lol:

Ако искаш веднага мога да ти начертая план как се фалира и разбива клуб и да си направиш сам изводите дали се случва това с Левски в момента.


Няма смисъл постоянно да завоалираш какво искаш да кажеш. Разбрах те чудесно още първия път. "Говори" на български, не на френски.

И 15 пъти посочих, че човекът го прави явно защото си мисли, че знае как се управлява клуб. Пак ми слагаш думи в устата, които в пряк текст не съм ги казал (но ги допускам, да. Както допускам извънземни и всякакви други недоказуеми неща). Това ли са оръжията, Матросов - ирония и фейкомети?
Последна промяна от metodito на 25 юни 2018 14:56, променено общо 3 пъти.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Plamen_i00, tiamat, tmanolov и 136 госта