ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 2:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за домакините
79
40%
Равен
41
21%
Победа за Левски
80
40%
 
Общо гласове: 200

Потребителски аватар
Avanti_Ragazzi
Мнения: 4015
Регистриран на: 02 авг 2010 09:01
Местоположение: ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ!!!
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 2:2 FT

Мнениеот Avanti_Ragazzi » 19 апр 2018 09:55

След вчерашния мач за мен смятам, че шанса дори да ги бием в сряда е доста голям. Според мен ще ни натиснат зверски първите 30 минути и ще ни вкарат назад в нащо поле. И ако удържим 0-0, а защо не дори да им вкараме гол на контра те са дотук. Второто както видяхме вчера те няма как да ни мачкат и атакуват, защото просто нямат въздух за повече от 1 полувреме такъв футбол макс. И смятам, че второто ще рухнат физически още в 60-тата минута!
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/742/9410742s.png[/wrapimg][/center]
[center]Чардар, Ловеч, Микре, кои сте всъщност вие? Знаем, че сте само фенове на Литекс! Фенове на Литекс шаляляля, ооо фенове на Литекс шаляляляла![/center]

Потребителски аватар
Megatron_69
Мнения: 838
Регистриран на: 13 юни 2013 19:07
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 2:2 FT

Мнениеот Megatron_69 » 19 апр 2018 10:57

още ли си мислите,че след опита за убийство вчера(а то си е точно това),"играта" и "футболистчетата" трябва да бъдат обсъждани???
или ни трябва нов Младен Младенов???
Когато си мъртъв,не усещаш нищо-страдат тези около теб...
Когато си тъп е същото....
ЧОВЕК СЕ УЧИ ОТ ПРОВАЛА СИ,ОТ УСПЕХА НЯМА КАКВО ДА НАУЧИ....
4и4ковите 4ервенотри4ков4ета......

vvessel
Мнения: 4206
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 2:2 FT

Мнениеот vvessel » 19 апр 2018 11:57

Megatron_69 написа:още ли си мислите,че след опита за убийство вчера(а то си е точно това),"играта" и "футболистчетата" трябва да бъдат обсъждани???
или ни трябва нов Младен Младенов???

Май си объркал форума. Какъв опит за убийство? И кой е Младен Младенов??

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21189
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 2:2 FT

Мнениеот metodito » 19 апр 2018 12:15

vvessel написа:
Megatron_69 написа:още ли си мислите,че след опита за убийство вчера(а то си е точно това),"играта" и "футболистчетата" трябва да бъдат обсъждани???
или ни трябва нов Младен Младенов???

Май си объркал форума. Какъв опит за убийство? И кой е Младен Младенов??


Момчето, което убиха с бомба. И сега слушам да казват "бомбичка". Няма такова нещо като "бомбичка", както няма такова нещо, като "куршмченце". 8-) И да, това трябваше да се води опит за убийство, а извършителят - ефективна присъда - пет години в зандана! :!:

vvessel
Мнения: 4206
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 2:2 FT

Мнениеот vvessel » 19 апр 2018 12:24

Ясно. Простотията с тия бомби е голяма и не знам колко трябва да пострадат, за да се вземат мерки. Няма мач на който съм бил без бомба. И клубовете и държавата трябва да направят нещо по въпроса. А сега, глобяват ги, наказват ги с незнамколко мача, ама човека си остава без око, ухо или въобще го няма.
И това не са фенове а някакви пиромани и олигофрени, които правят всичко друго но не и да гледат мача.

goro_man
Мнения: 594
Регистриран на: 18 авг 2008 16:07
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 2:2 FT

Мнениеот goro_man » 19 апр 2018 14:53

dafquezz написа:Голям мач. Браво на сините, очевидно пробуждането при вас е трайна тенденция. Не е ОК за никого години наред да ви къртим с по 2-3 гола разлика и да сте някакъв едва ходещ футболен труп. Искам като идва тоя мач да ми се свива всичко отвътре и да нямам идея как ще свърши.
Лично за мен съдията беше добър. Жеферсон го отнесе за провокация, ако някой не е разбрал, или се прави че не разбира. Напълно закономерно. Благодарение на Буш ескалираха нещата, т.е. провокацията беше успешна => 2 червени картона. Ако беше неуспешна, щеше да приключи с един жълт. Така е честно. Жеферсон във втори ключов мач прави глупости, общо взето става ясно защо наглед качествени играчи се озовават в България. Очевидно нещо не им достига, за да са в топ първенство - къде акъл, къде възпитание, къде елементарно спортсменство, къде всички изброени. Същото важи за Каранга, и за няколко отявлени наглеци от иначе много качествения Разградски отбор.
За Яблонски не отварям дума. Ясно е и на слепите, че беше за изгонване, по възможност с белезници, преди 30-тата минута. По същия начин обаче се размина изгонването на Каранга в поне три мача тоя полусезон, така че нямам право да се оплаквам.
Колкото то уговорките, и аз се съмнявах в нещо такова, и се радвам, че не ми се оправдаха страховете. Мача за купата ще е кървав, и ще се изкефя максимално независимо от резултата.

+1
Кажи чесно че не си фен на тоя ЦСКА-София моля те...

Потребителски аватар
dafquezz
Мнения: 1171
Регистриран на: 06 мар 2010 17:25
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 2:2 FT

Мнениеот dafquezz » 19 апр 2018 15:29

goro_man написа:+1
Кажи чесно че не си фен на тоя ЦСКА-София моля те...


Писал съм го много пъти по темите, подкрепям тирето, гмо-то и както там го наричате. Имам нужда от ЦСКА в живота си и тоя отбор е най-близкото нещо, което някога ще получа. Просто е.
Това на което не съм фен, е отчайващата селения на някои наши ръководители. Винаги съм ненавиждал войнстващата простащина на Стойчо Стоилов, и фактът, че сега е шеф на червен отбор на Армията не променя мнението ми за него. Гришата също не започнах внезапно да го наричам "г-н Ганчев" при идването му в София, но той поне говори достатъчно рядко за да бъде поносим. Всякакви Милковци, Стоиловци и подобни особи е най-добре да си работят в сянка и да оставят хора като Пламен Марков и Велизар да говорят пред медиите.
Вчера гледахме хубав мач и това е най-важното. Дипломирани адвокати станахме вече с всички простотии, които се случиха, и продължават да се случват. Аз не съм източвал фирми, че да се оправдавам или да ме е срам от нещо. Който е точил - затвор, аз си гледам футбола на червения отбор от Армията, отдавна не съм на 15 и нямам достатъчно свободно време и нерви да се тормозя за глупости и чужди проблеми. Никого не ангажирам с мненията си.

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 2:2 FT

Мнениеот rane » 19 апр 2018 17:29

vvessel написа:
Megatron_69 написа:още ли си мислите,че след опита за убийство вчера(а то си е точно това),"играта" и "футболистчетата" трябва да бъдат обсъждани???
или ни трябва нов Младен Младенов???

Май си объркал форума. Какъв опит за убийство? И кой е Младен Младенов??

Младен Младенов, Гергана, а сега и тази полицайка. Тъжно и най-вече страшно е, че такива престъпници ходят по стадионите, а държавата нехае тотално. След като имаме убит от бомба, след като имаш опит за убийство, сега 15-20 години по-късно допускаш отново това да се случи :x Нямам думи просто. Колко тъп и прост трябва да си за да внесеш бомба и да я хвърлиш по хората :evil: Затвор за този, който я е хвърлил и завинаги лишаване от правото да ходи по мачове :idea:

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 2:2 FT

Мнениеот rane » 19 апр 2018 17:52

dafquezz написа:Голям мач. Браво на сините, очевидно пробуждането при вас е трайна тенденция. Не е ОК за никого години наред да ви къртим с по 2-3 гола разлика и да сте някакъв едва ходещ футболен труп. Искам като идва тоя мач да ми се свива всичко отвътре и да нямам идея как ще свърши.
Лично за мен съдията беше добър. Жеферсон го отнесе за провокация, ако някой не е разбрал, или се прави че не разбира. Напълно закономерно. Благодарение на Буш ескалираха нещата, т.е. провокацията беше успешна => 2 червени картона. Ако беше неуспешна, щеше да приключи с един жълт. Така е честно. Жеферсон във втори ключов мач прави глупости, общо взето става ясно защо наглед качествени играчи се озовават в България. Очевидно нещо не им достига, за да са в топ първенство - къде акъл, къде възпитание, къде елементарно спортсменство, къде всички изброени. Същото важи за Каранга, и за няколко отявлени наглеци от иначе много качествения Разградски отбор.
За Яблонски не отварям дума. Ясно е и на слепите, че беше за изгонване, по възможност с белезници, преди 30-тата минута. По същия начин обаче се размина изгонването на Каранга в поне три мача тоя полусезон, така че нямам право да се оплаквам.
Колкото то уговорките, и аз се съмнявах в нещо такова, и се радвам, че не ми се оправдаха страховете. Мача за купата ще е кървав, и ще се изкефя максимално независимо от резултата.
Гледам споменаваш, че не изгонили Яблонски. Да приемем, че си прав, макар съдията да му свири фаул на него в една ситуация в края, при положение че той очевадно игра първи с топката( когато показа ж.к. на Пинто за протест). Нищо не споменаваш и кога на тирето беше показан първия ж.к.! Колко симулации имаше преди това, колко жестикулации имаше на Ръканга при отменения гол, заради засада? Ами абсурдната ситуация през второто полувреме, когато при две поредни влизания с бутоните напред в рамките на секунда-две, първо бе изритан Горанов, а веднага след това се влезе с бутоните напред и срещу Нашименто и съдията отсъди фаул.....в полза на Литекс :shock: Жълти картони за играчите на Литекс...нъцки!

Но най-важната помощ сякаш беше тази 6-та минута. Тогава, лично аз останах с впечатление, че съдията спести жълт картон в мача! Но това ми се струва, че беше по-малката му помощ. По-голямата и решаваща, лично според мен е, че зачете изпълнението на дузпата :!:
Ето какво казва правилника на УЕФА по този повод:

Q2: Why is illegal feinting by the penalty kicker an IDFK even when the player scores?
A player who deliberately stops at the end of their run and then feints to gain an advantage is deliberately breaking the Law. This is an act of deliberate unsporting behaviour so, as well as the caution (YC), the player does not deserve to have a second chance to score. This stronger punishment should deter an offence which is sometimes difficult to detect.


http://www.thefa.com/football-rules-gov ... nalty-kick


Пусни си видеото от мача, прегледай го няколко пъти и после напиши какво мислиш! Ръканга не само, че спира след първоначалната засилка! Той дори прави лека крачка назад :idea: Това е, което виждам аз. Ако се приеме, че е спрял, тогава защо съдията не му показа ж.к. и не отсъди фаул за Левски?

Потребителски аватар
dafquezz
Мнения: 1171
Регистриран на: 06 мар 2010 17:25
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 2:2 FT

Мнениеот dafquezz » 19 апр 2018 18:03

Ако трябва да съм честен, в първия момент си помислих, че изпълнението на дузпата не е редовно. В студиото на диема обаче твърдяха, че според последните промени в правилата по време на засилка може да се спира колкото пъти иска, стига да не е непосредствено крачката преди удара. Както и в примера който си дал - "A player who deliberately stops AT THE END of their run...". Каранга спря в средата на засилката, няколко крачки преди удара.

Пак повтарям, за мен съдията се справи добре и нямам претенции към Яблонски, просто защото ние по същия начин бяхме бутани неведнъж тоя сезон. И пак казвам, най-важното е, че стана много хубав мач.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта