Купа на България: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 0:2FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за домакините
133
44%
Равен
49
16%
Победа за Левски
123
40%
 
Общо гласове: 305

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Купа на България: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 0:2FT

Мнениеот Warped » 12 апр 2018 11:33

Red thunderstorm написа:Този мач беше просто едно добро стечение на обстоятелствата за Левски. Следващите мачове за първенство ще го докажат, както и реваншът, разбира се. Остава ви само да се молите, да не се окажете вие с осакатен състав до 25-ти април. Но и с титулярите да сте, все тая.

Защо си мислите, че не го знаем тва :lol: :lol: :lol: Вие сте хората с илюзиите и припознаването 8-) ;) Оства ви само да чакате и дотогава да се успокоявате, че сте били с "резервите". Същото правите и в шампионата, срещу луноходец бяхте с отбора до 15 години :lol: :lol: :lol:
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
Red thunderstorm
Мнения: 1502
Регистриран на: 01 авг 2012 15:43

Re: Купа на България: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 0:2FT

Мнениеот Red thunderstorm » 12 апр 2018 11:38

Давай, давай, имаш още време да се посмееш. На 10 мача веднъж биете, но иначе всичко е точно. :mrgreen:

сини богове
Мнения: 526
Регистриран на: 31 авг 2010 12:18
Контакти:

Re: Купа на България: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 0:2FT

Мнениеот сини богове » 12 апр 2018 11:39

Вчера Левски игра всичко друго, но не и страхливо. Имаше брак в действията ни, имаше индивидуални грешки, имаше и футболисти на които не им вървеше мача, но страхлива игра не видях. Тука чета мнения, че не сме качили тирето на разлика. Ако беше влязло положението на Буш, мача отиваше на петица, но има и такива моменти. Голямата разлика вчера е направи Обертан, не само заради асистенциите, покри сериозен периметър, а отне и доста топки в защита. Тиам също беше перфектен. Ако Паулиньо и Вутов имаха ден, тогава за тирейци щеше да стане страшно. Вчера Левски надигра тирето, в предния мач ония спечелиха с късмет. Нека да минат и другите 3 мача и тогава да вадим генералните изводи.

Serafim
Мнения: 5217
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Купа на България: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 0:2FT

Мнениеот Serafim » 12 апр 2018 11:40

Аз пък не виждам кой толкова се оплаква. Мача си беше перфектен за нашите стандарти, първо, второ за такова дерби с Литекс, което винаги е напрегнато и трето - на фона на последните ни мачове и цялостното представяне на отбора. Само се надявам да не е някакъв лъч, който ще замре, задушен от "тактически указани и дисциплина" още следващия мач. Имайте в предвид, че на нас най-много ни куца това да "отлепим" с ранен гол. А в този мач се случи на два пъти, в началото на полувремената. Аз още не мога да се нарадвам на това, че Обертан и Вутов играха на правилните си позиции, може би за пръв път откак начело е Роси. Вутов и преди е бил в центъра, даже последно в Пловдив, ама бе нещо като нападател, а днес си действаше зад Буш. А Обертан такъв мач не е изнасял срещу силни отбори. Тиам си е класа и не виждам какво има да се чудите защо е титуляр. Халфовата им линия бе плаха и задушена, като Малинов само се чудеше на кого да подава, а Тиам спечели немалко високи топки. Ама да не се залъгваме, реванша ще е много различен с Каранга, Десподов и Манолев. Реално Космонавта е най-опасния им играч, защото е бърз и добър, наистина. Но другите двама им вдигат много насторението, защото са провокатори и нерваци.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Купа на България: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 0:2FT

Мнениеот koisa » 12 апр 2018 11:47

Това е турнирен двубой и съм напълно съгласен, че "целта оправдава средствата". Грозно, бавно, тромаво, на късмет... Както и да победим е без значение. Само победата и крайният резултат са важни в тези мачове.
Единственото, за което ме е яд е, че не се възползвахме от сакатия им състав и не ги бихме с 3-4:0 гола
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Serafim
Мнения: 5217
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Купа на България: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 0:2FT

Мнениеот Serafim » 12 апр 2018 11:51

Между другото тия не знам кой мач са гледали, ама спечелихме битката и по трибуните. Общо-взето само когато мълчахме се чуваха. А това се случваше във фас паузите, дет се вика.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10850
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Купа на България: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 0:2FT

Мнениеот ivan56 » 12 апр 2018 12:34

Red thunderstorm написа:Давай, давай, имаш още време да се посмееш. На 10 мача веднъж биете, но иначе всичко е точно. :mrgreen:


Те не знам дали ще се смеят, ама смеха ще е голям за вас, бъди сигурен.
Титла, купа, ау, накрая "Кор тате баница" :lol:
И както казва Милко, "кой откъде е" :mrgreen:
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3374
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Купа на България: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 0:2FT

Мнениеот groti » 12 апр 2018 13:34

Red thunderstorm написа:Давай, давай, имаш още време да се посмееш. На 10 мача веднъж биете, но иначе всичко е точно. :mrgreen:

Толкова ли станаха? Вече 10 мача ли имаме срещу Проекта? Как се търкули времето. Е, кога ви създадоха преди година - две. Кофти статистика, съгласен съм. Не знам как е с Лудогорец, ама май вие сте единственият отбор с положителна статистика в мачовете срещу нас в Гриша лигата?
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Купа на България: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 0:2FT

Мнениеот ralka_levskarka » 12 апр 2018 14:35

koisa написа:
ralka_levskarka написа:36 страници, много малко деба..

Така е когато няма "бойкоти".

Явно не си успял да прочетеш цитата, който бях публикувала. Умишлено го изтрих, но няма отново да казвам какво са се разбрали нашите помежду си. Дотук излиза вярно.
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Купа на България: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 0:2FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 12 апр 2018 14:53

realno написа:А кой от отборите в първата шестица има тези футболисти? Но за разлика от тях, играем най- затворения и страхлив футбол. Тук става въпрос за способности и манталитет на треньора.
Това за "затвореният" и "страхлив" футбол не е вярно.
Поне статистиката казва, че в едва няколко мача ( срещу Лудогорец и пребоядисаните ) имаме по малко държане на топката и удари.
Статистиката показва, че поне в 80 % от мачовете сме водещият отбор, както като % държане на топката, така и като удари/атаки.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 90 госта