ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) / 1:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23081
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София)

Мнениеот W84me » 17 мар 2018 18:26

tevez написа:Не ми се мисли, ако на Яблонски или Ейолфсон им стане нещо.
Да нямаш централен защитник на пейката е много, много рисковано.

Що, на Цветкович, ако му стане нещо, кой ще влезе? :mrgreen:
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38907
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София)

Мнениеот tevez » 17 мар 2018 18:28

W84me написа:
tevez написа:Не ми се мисли, ако на Яблонски или Ейолфсон им стане нещо.
Да нямаш централен защитник на пейката е много, много рисковано.

Що, на Цветкович, ако му стане нещо, кой ще влезе? :mrgreen:

Прохазка.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9277
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София)

Мнениеот mikata » 17 мар 2018 18:37

Тиам ще играе в защитата,ако се наложи :cry:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

goro_man
Мнения: 594
Регистриран на: 18 авг 2008 16:07
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София)

Мнениеот goro_man » 17 мар 2018 18:37

Мисля че след днешният мач в Стара Загора вече всичко е ясно Берое не взе точки срещу Бистрица за да не притиска Левски така Цска-София си вземат мачовете за първенство ние за купата. Те пляснаха с ръце и се прегърнаха а феновете никой не го интересуват даже колкото по малко толкова по добре....

gihuelo
Мнения: 5672
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София)

Мнениеот gihuelo » 17 мар 2018 19:07

goro_man написа:Мисля че след днешният мач в Стара Загора вече всичко е ясно Берое не взе точки срещу Бистрица за да не притиска Левски така Цска-София си вземат мачовете за първенство ние за купата. Те пляснаха с ръце и се прегърнаха а феновете никой не го интересуват даже колкото по малко толкова по добре....

Уговорка е невъзможна. Не знам как го измисли това.Няма как да ви дадем цяла купа срещу шест точки,които едва ли ще ни стигнат . И пред двата отбора реалната цел е купата.

sinitevataka
Мнения: 52
Регистриран на: 12 мар 2018 21:37

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София)

Мнениеот sinitevataka » 17 мар 2018 19:20

goro_man написа:Мисля че след днешният мач в Стара Загора вече всичко е ясно Берое не взе точки срещу Бистрица за да не притиска Левски така Цска-София си вземат мачовете за първенство ние за купата. Те пляснаха с ръце и се прегърнаха а феновете никой не го интересуват даже колкото по малко толкова по добре....


Що ни е пък на нас да се договаряме баш с Литекс? Ние за купата ще си ги дрънкаме така или иначе, а за първенство ще им вземем достатъчно точки, че да си останат твърдо втори :oops:

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София)

Мнениеот koisa » 17 мар 2018 19:23

goro_man написа:Мисля че след днешният мач в Стара Загора вече всичко е ясно Берое не взе точки срещу Бистрица за да не притиска Левски така Цска-София си вземат мачовете за първенство ние за купата. Те пляснаха с ръце и се прегърнаха а феновете никой не го интересуват даже колкото по малко толкова по добре....


Това го чувам от няколко месеца от различни места и хора... Надявам се, че не е вярно, защото, ако се окаже истина ще се наложи да прекратя гледането на български футбол и адски много ще се разочаровам, че Левски участва в подобни схемички. :(
Дано не е истина и утре да ударим урода!
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София)

Мнениеот sin4ec » 17 мар 2018 19:41

Витоша далеч не са толкова лош отбор, колкото предполага точковият им актив. За мен хиксът в Заара не е никаква изненада. Берое в шестицата тепърва ще берат ядове, дори и от съгражданите си. Ако не стане нещо чрезвичайно, за мен местата в тройката са ясни. Чака се кой ще е четвъртият и кой носителят на Купата.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Сашо
Мнения: 444
Регистриран на: 23 апр 2014 17:46
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София)

Мнениеот Сашо » 17 мар 2018 20:12

Нито Гришко, нито Спас са малоумни, за да правят сметки без кръчмаря. А кръчмаря на този етап е недосегаем. Гришко има нужда от публика и за тази публика врагът е Левски, не Лудогорец, не който и да било друг! Трябва да си много ниско паднал, за да може дори и през мисъл да ти минат синьо-оранжеви уговорки.

goro_man
Мнения: 594
Регистриран на: 18 авг 2008 16:07
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София)

Мнениеот goro_man » 17 мар 2018 20:23

Сашо написа:Нито Гришко, нито Спас са малоумни, за да правят сметки без кръчмаря. А кръчмаря на този етап е недосегаем. Гришко има нужда от публика и за тази публика врагът е Левски, не Лудогорец, не който и да било друг! Трябва да си много ниско паднал, за да може дори и през мисъл да ти минат синьо-оранжеви уговорки.

Ти от твоята висота как виждаш днес положението на Камбуров на празна врата? ??
Незнам на мен ми се видя супер странно изигра я по левашки и от Кабрал което е теудно за вярване само по себе си


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: dimoto1, k20dan4o, TristaNNN и 36 госта