ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) /0:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Левски
194
66%
Равен
39
13%
Победа за Берое
63
21%
 
Общо гласове: 296

a4ama4ko
Мнения: 66
Регистриран на: 24 мар 2008 17:18

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / 03.03| 15:00ч.

Мнениеот a4ama4ko » 03 мар 2018 20:12

drvasko98 написа:Досега отправях някои критики към Роси, но след днешния мач съм напълно убеден, че въобще не съм бил прав. Голям мач им направи Роси и как само тактически запазихме преднината от 4 точки над пряк конкурент за Лига Европа. Ако бяхме тръгнали да ги атакуваме сляпо, сигурно щяха да ни набутат 2-3 гола, все пак имат млад и бърз нападател! Но особено майсторството му си пролича след като останахме с човек повече и затворихме напълно мача с постигнатия благоприятен резултат. С подобни тактически проведени двубои ни чакат много успехи с Делио начело!


Напълно подкрепям! Особено изключителният ход със смяната в 89 мин., когато спечели така важната точка и пореднната суха мрежа. Трябва да се направи петиция Делю да продължи и да запази този изключително привлекателен за феновете футбол. Да живей!

Гонзо
Мнения: 201
Регистриран на: 18 яну 2013 23:25
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / 03.03| 15:00ч.

Мнениеот Гонзо » 03 мар 2018 20:18

Господин Русев днес го изгониха от стадиона 4-5 орка, които преди мача му казаха, че е ***** и че ще му ебат майката, като междувременно го мереха със сняг.
Превърнахме се в публика от байганьовци.


От нашия форум. Няма да е зле да ни закрият като ония умрелите и да се свършва тая трагедия наречена БГ футбол. Да си стават шампиони всяка година Лудогорец, тук таме Литекс и така... Станахме клуб на дегенерати, наркомани и отрепки.

a4ama4ko
Мнения: 66
Регистриран на: 24 мар 2008 17:18

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / 03.03| 15:00ч.

Мнениеот a4ama4ko » 03 мар 2018 20:22

W84me написа:
LSFC 1914 написа:
pomiqr272 написа:При Никито Митов играехте абсолютно същия трагичен футбол в атака. Грам не сте мръднали за седем месеца.


Разликата е, че Роси взима по 110 000 лева на месец, а Митов работеше за не повече от 7000 лева, а разлика в играта не се вижда. Дали си заслужава парите Роси и все още някой вярва ли му, че ще направи нещо в Левски ?

Ей, Богу! Роси взема не повече от 30 000 месечно. Запрете се малко.


За тая игра дали си заслужава и 10?

blue_lavina
Мнения: 128
Регистриран на: 02 мар 2017 20:45

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / 03.03| 15:00ч.

Мнениеот blue_lavina » 03 мар 2018 20:24

Бесен съм от изпуснатата победа срещу марулите. Тези бяха готови да си тръгнат към Зарата без точка, малко трябваше да натиснем още в края на мача. Харесваше ми захождането по крилото на Паулиньо, но на новите момчета им трябва още време да се стиковат и да почнат да жънат победи в такива мачове. Чака ни ново изпитание във Варна, където играем по традиция трудно срещу Морето и дано Сеньор Роси си направи правилния анализ от днешното равенство. Тъкмо чорбата се издъни миналия кръг и трябваше да наваксаме с дистанцията. Аз съм оптимист, пътя по който сме тръгнали е добър, но дълъг и си трябва търпение и подкрепа. Искам да благодаря на благодетеля Русев, както и на спонсорите, които вдигнаха клуба ни от будна кома и факта, че отново мечтаем за титла и купа през Март е показателен. Само Левски !
Последна промяна от blue_lavina на 03 мар 2018 20:26, променено общо 1 път.
Сърце, душа....... за Левски София

a4ama4ko
Мнения: 66
Регистриран на: 24 мар 2008 17:18

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / 03.03| 15:00ч.

Мнениеот a4ama4ko » 03 мар 2018 20:26

popokutepetel написа:
a4ama4ko написа:
Балкански Орел написа:Това беше най-спънатия мач, който съм гледал от началото на годината.Тия футболисти не стават за нищо.Само Костов играеше и Горанов.


Треньорът не става, не футболистите.


Херо и Белчев стават ли? Или може би Томаш?


Люпко Петрович, Стойчо Стоев ...

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / 03.03| 15:00ч.

Мнениеот ogrizko » 03 мар 2018 20:31

Оставете Роси да работи! Не виждате ли какво се опитва да направи? Иска да изгради отбор и е напълно наясно, че трябва време... чак се чудя как не го разбирате това. И Черно море падна 1:4 от Берое и не успяхме да бием днес Етър с човек повече... ама това са нормални резултати при изграждане на отбор. Трябва време просто :roll: Въпреки че признавам ..на мен ми е малко забавно, че хората искат емоцията и всеки мач да побеждават 5:0 и да надиграват напълно противника :lol: Но всеки отбор се мъчи да играе. Ще видим следващия мач какво ще стане между 2 отбора дето тепърва се градят.....
Изображение

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / 03.03| 15:00ч.

Мнениеот Кашчей » 03 мар 2018 20:37

Странно ми е на каква основа се пишат мнения, че "Левски" трябвало да няма никакви проблеми срещу отбори като "Ботев" Пд и "Берое"! С какво "Левски", като отбор и клуб, в момента е повече от тях? Клубът от години се управлява лошо, което не може да не рефлектира върху отбора, защото нещата са свързани.
Вие имахте страхотна публика, която печелеше закучили се мачове, но вече я няма, а са само някакви....в сектор Б.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Mirosvel
Мнения: 520
Регистриран на: 22 юни 2015 17:07
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / 03.03| 15:00ч.

Мнениеот Mirosvel » 03 мар 2018 20:41

popokutepetel написа:
W84me написа:
balef написа:Докога ще го търпим тоя ташак Роси ? С него много мъка ще има още ...........

Че Роси има вина е вярно, но едва ли той е казал на играчите да се спъват в топката, да центрират в аут, от 10 корнера и фалове Нашименто не успя да закара топката до наказателното поле.


Роси е тактик. С този мач заключи битката за 3-тото място. С тази точка и с оглед обстоятелството, че общинското тимче губи директни 12 т. от полягане на Микре и Каузата 3-тото място вече е бетон ;)


С тая игра и този тренер и вие точки от тима на ГГ няма да видите!

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / 03.03| 15:00ч.

Мнениеот Балкански Орел » 03 мар 2018 20:47

Изтеглете си мача някой ден и гледайте внимателно.Какво е виновен Роси, че един и същ бие два корнера и двата пъти топката не стига дори до наказателното, а един сръбски защитник поне три пъти изчисти топката с "боц" или в корнер, когато никой не го притесняваше и можеше да подаде на сътборник.А тоя Обертан, колко пъти се спъна в топката и се осука около оста си, няма да комнентирам, че е срам за това, че е бил в английски гранд.Заеби.
[center]Levski & Lazio[/center]

Mirosvel
Мнения: 520
Регистриран на: 22 юни 2015 17:07
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / 03.03| 15:00ч.

Мнениеот Mirosvel » 03 мар 2018 20:59

popokutepetel написа:
W84me написа:
Player написа:Слаб мач. Има и такива моменти и се случват на всички. Много селяния по трибуните. Мерки срещу тях- кога? Хубавото само е, че не се допусна гол.
Честит Празник!

Мисля, че на Роси трябва да му се даде шанс за евротурнирите, ако там обаче не покажем нищо, трябва да последва смяна, но не с познатите анимационни герои, а отново с някой доказан треньор.


Мачовете с Тирето за купата, както и мачовете с тях и Каузата за първенството ще са сериозен индикатор какво може да се очаква в ЕКТ. С този начин на игра и трудното допускане на голове от отбора си избягва една традиционна слабост на Левски в ЕКТ да отпадат от анонимници след някой и друг случаен гол. Но проблемите с тази затворена и дефанзивна тактита ще се видят в първите кръгове когато Левски ще е поставен и ще играе с много по-слаби и затворени отбори. Срещу по-силни този стил на игра вероятно ще е печеливш. Но предстои да видим


А хапчето кога? Ти в ред ли си? Какви подставени? Няма подставени български отборо при новите правила на УЕФА!! А Бобито с голямото влияние къде беше, като ги утвърждаваха тия правила??


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: CSKA_FEN4E, Google [Bot], metodito, suni и 162 госта