ППЛ: Септември (София) - Левски (София) / 1:4 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Септември
22
11%
Равен
27
13%
Победа за Левски
152
76%
 
Общо гласове: 201

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: ППЛ: Септември (София) - Левски (София) / Събота от 17:30 /

Мнениеот Groucho » 25 фев 2018 15:36

phd написа:Роси: "През първото полувреме не си подавахме топката много бързо, повече я водехме. Затова играта беше по-бавна. През второто полувреме се отвориха пространства и се представихме по-добре."
Митов: "През първата част Левски играеше по-бързо от нас, през втората контролирахме нещата, но ни вкараха втори и трети гол."

:shock:

Двете изказвания за скоростта през първото полувреме не си противоречат по принцип. Играта може да е по-бавна и същевременно Левски да играе по-бързо от Септември. Двамата сравняват с различни неща.

Потребителски аватар
jungle
Мнения: 235
Регистриран на: 18 фев 2014 22:46
Местоположение: София

Re: ППЛ: Септември (София) - Левски (София) / 1:4 FT

Мнениеот jungle » 25 фев 2018 22:26

Есента в такива мачове или биехме с един гол или правехме равен. Сега се намират пролуки, играе с едно докосване, има свежест и най-важното ... вкарват се голове.
Левскар да си братко е дума голяма, Левскар да си братко е чест!
09.09.2016

Elliah
Мнения: 480
Регистриран на: 15 юни 2008 15:49
Контакти:

Re: ППЛ: Септември (София) - Левски (София) / 1:4 FT

Мнениеот Elliah » 25 фев 2018 22:54

Радвам се, че плюенето по треньора и играчите намалява със всеки изминал мач. :)
Септември просто няма футболни аргументи да ни победи. Толкова за мача.

ПС: Само не говорете за титла, защото тази година просто няма как да стане. Отбора все още се сработва и чисти играта си.
Искам борба за купата и лятото читаво представяне в Европа. Другия сезон може и да се борим за титла :)

csimoen2
Мнения: 584
Регистриран на: 18 фев 2010 10:33
Контакти:

Re: ППЛ: Септември (София) - Левски (София) / 1:4 FT

Мнениеот csimoen2 » 26 фев 2018 09:34

Дано следващият мач не видим в състава Гомез, Вутов, Кабрал...

Все си мисля, че до дузпата (нямаше такава) нямаше да се стигне, ако не бяха извадили Тиам, направо се мина на парад през центъра...

Колкото до мача - за първи път от няколко мача се забелязва настроение, желание за отбелязване на голове, повече движение и т.н. Всички знаем, че Гомез и Вутов пречат, както и Кабрал...

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12137
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ППЛ: Септември (София) - Левски (София) / 1:4 FT

Мнениеот TristaNNN » 26 фев 2018 12:15

Най-напред поздравления за Септември, че не паркираха автобуса и не се въргаляха по терена като едни футболистчета миналия уикенд. Хората се опитаха да играят що годе отворен футбол, но това са им възможностите. Желая им успех в борбата за оцеляване.
Аз лично си направих няколко извода след този мач:
-Видя се какво чака отборите, които не смятат да играят затворено срещу нас.
-Видя се какво чака отборите с по-лоша физическа подготовка от нашата.
-Видя се защо беше привлечен Тиам, или поне се надявам форумните спецове да са разбрали, че в негово лице имаме вече нужния здрав боец-разбивач в средата на терена.
-Видя се, че Роси не робува на имена.
-Видя се, че имаме убийствена дълбочина на състава, и то качествена, което не помня кога за последно е било.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: vvessel и 52 госта