ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) /1:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Левски
430
61%
Равен
90
13%
Победа за Ботев
181
26%
 
Общо гласове: 701

Сашо
Мнения: 444
Регистриран на: 23 апр 2014 17:46
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) /Нд, 18.02, 17:30ч/

Мнениеот Сашо » 18 фев 2018 21:15

a4ama4ko написа:
Сашо написа:Или левскарите са станали прекалено наивни хора или в този форум се подвизават предимно деца. Срещу такъв коварен отбор като Ботевъ, как ги виждате тези 3-5 гола разлика не ми е ясно? Този мач е много вероятен за единица или двойка. И то с един гол в полза на победителя. На какво основание литнахте в небесата не знам... може би заради Сливнишкия герой :roll: И после пак ще има сълзи и сополи и гонене на Роси във форума на Гонг. Нашите новопривлечени "звезди" още си учат имената един друг и ако ги хванат децата на Хофенхайм ще ги направят на мармалад!!!
Молете се тихичко за минимална победа над Ботевъ и не летете много на високо, че падането от там е тежко.
В момента не са ни нужни мачове на юруш, а спокойно, постепенно и сигурно... :idea:


Този мач ще е разлика в полза на Левски, при това сериозна.

Следващият път не ми се подговаряй, Редник!! :)

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22992
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) /1:0 FT

Мнениеот W84me » 18 фев 2018 21:16

Говорите че Паулиньо трябвало да бъде титуляр. Слушам обаче думите на Роси и си мисля, че замисълът му беше той да влезе, когато гостите се изморят.
Аз не искам да ги хвърля и да направят лошо впечатление, преди да са готови, защото в очите на хората най-голямо отражение оставят първите впечатления.
Последна промяна от W84me на 18 фев 2018 21:20, променено общо 1 път.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

realno
Мнения: 6329
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) /1:0 FT

Мнениеот realno » 18 фев 2018 21:18

Може да играят тактичски правилно, но бавно,мноооого бавно. Все пак това е футбол, а не шах. В тази игра освен тактика, подреждане трябва и БЪРЗИНА. Бързината ще донесе острота и повече положения за гол, които днес липсваха. Роси е в предпенсионна възраст, но футболистите му още не са. Трябва скорост в действие и в мислене. :)
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

phd
Мнения: 1058
Регистриран на: 29 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) /1:0 FT

Мнениеот phd » 18 фев 2018 21:26

DrAvalanche написа:Дуче Дельо си слага на самолетоносача всички разбирачи журналисти и псевдофенове, и си карапо неговия план.

Дано да изкара. Без фойервирки и фокусТи няма да му се получи. Такъв е матрЯла.

svetli-lz
Мнения: 414
Регистриран на: 11 окт 2013 11:12
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) /1:0 FT

Мнениеот svetli-lz » 18 фев 2018 21:33

Играем слабичко, но е сладко да се бие която и да е чорба. "Умрете селяни" е най-малкото с което трябва да си тръгват наглите майни от София.

Потребителски аватар
zlatan
Мнения: 4921
Регистриран на: 08 мар 2009 22:39
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) /1:0 FT

Мнениеот zlatan » 18 фев 2018 21:36

изчетох много за тоя мач,аз ще кажа само някои неща.От новите започна само Нашимиенто,второ първи мач след подновяването на първенството и най-накрая най важното-Ботев е много добре научен отбор,който е заедно от две-три години.
LEVSKI_FOREVER

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) /Нд, 18.02, 17:30ч/

Мнениеот PFC Litex » 18 фев 2018 21:39

miro_rz написа:Колко точно удара имахте в мача ? :?

http://fpleague.bg/bg/live?matchID=3799
Изображение

Потребителски аватар
zlatan
Мнения: 4921
Регистриран на: 08 мар 2009 22:39
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) /Нд, 18.02, 17:30ч/

Мнениеот zlatan » 18 фев 2018 21:41

PFC Litex написа:
miro_rz написа:Колко точно удара имахте в мача ? :?

http://fpleague.bg/bg/live?matchID=3799

Ударите бяха 4 точни и 9 неточни,владеене на топката 58 за Левски 42 за Ботев,картоните не съм сигурен 2-5 жълти.
LEVSKI_FOREVER

trex
Мнения: 298
Регистриран на: 02 яну 2010 17:39
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) /1:0 FT

Мнениеот trex » 18 фев 2018 21:45

Днес съм разочарован само от 1 нещо. Много негативизъм и плюене от хора имащи се за фенове на отбора. Реално победата дойде с късмет. Но все пак повече търсихме победата. Какво не харесахте на Вутов? Момчето се бореше, имаше желание(това което уж всички искали и щели да подкрепят отборът, ако се раздава) и може да играе на скорост. Не може на 2 седмици тренировка на новите, да очаквате да ги пусне всички. Нашименто пипа топката, но това си беше ясно. Паулинио може да е находка, а Костов и за резерва да става пак ще е добре. Нали уж всички искаме силен отбор за лятото за Лига Европа. Затова бяха взети и толкова играчи. Малко по малко ще се пускат и ще се обиграват. Мислите, че виждате всичко ясно, а някакъв измислен треньор нищо не вдява от вашата гениалност. Кои отбори сте водили вие? Бързо забравихте, че знайни и незнайни отбори ни тупаха с по 2-3 гола в България. Там бяха все разбирачи на тази игра. Това беше с "умната" тактика грабвайте телата и всички напред. И хоп всичко лъсва в Европа. Това не е онзи футбол от едно време, че да почва мачът от 3:0. То е ясно, че не може да се угоди на всички, но да си фен не значи да си с отборът само ако побеждава. То като се замисля ние и победихме лелее ми ако бяхме загубили или равен :lol:
[offtopic]Не исках да споменавам други отбори, но преди дни нагледно видяхте, че "нищо не играе" един отбор, а другият "го надиграл", но резултатът е 3:0. Не казвам, че загубилият е слаб. Различен начин на игра различни футболисти. Там имаше един играч, който го купиха за 1 камара пари, а не виждам да къса мрежи, но виж всеки дошъл при нас трябва в дебюта си поне 2-3 гола да вкара и 2 асистенции.[/offtopic]
В нормалните първенства отборите първите 4-5 кръга влизат в оптимална форма. Стойчо Младенов точно тогава губеше много точки. Ако искаме отбор за лятото, то сега трябва да се изгради.
За Мапуку и Рошу. Отборът постъпи коректно към Мапуку и не излезе да каже еми той не може да издуржи повече от 60 минути примерно. Това знчи или да се ползва само като резерва или да има 1 задължителна смяна още преди мача. Откъде знаете, че на Роси не му е казано искаш този, този и този. Ако склониш да се разделиш с Мапуку ще ти ги осигурим. Въпросът с Рошу също всеки си го гледа както му изнася. Аз помня, че имаше минути в контролите. Вие от къде знаете, че той не е казал не искам тук повече или не ми се бяга, не ми се тренира? Сигурни ли сте, че той няма хронична контузия и не може около него да се гради отбор. Може да няма тактическа дисциплина. А може и просто да смята, че не иска такъв тип играчи, но защо винаги се избира храченето. Трябва име като треньор, а ние друго по-добро няма да осигурим. Такива като Митов, кой ще го слуша Обертан ли? Вероятно се работи правилно и не от днес за утре. Ако Роси не беше начело, а Обертан не беше тук дали нямаше да е много по-трудно да привлечем някои играчи? Може и Русев да пробва всичко или нищо. Или прави отбор и влиза в групите или хвърля акциите и точка.
За противникът: Проучвайте ги малко тези играчи, не може с дископатия да играят и цял мач да лежат. Иначе не се дадоха без бой, дано срещу всички е така.
Последна промяна от trex на 18 фев 2018 21:47, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) /1:0 FT

Мнениеот PFC Litex » 18 фев 2018 21:46

Това е официалният сайт на лигата, но щом броиш по-добре няма да споря.
Между другото удар в гредата се брои за неточен.
Изображение


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: dimoto1, Киро Пора и 42 госта