ППЛ: Дунав (Русе) - Левски (София) / 0:4FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: ППЛ: Дунав (Русе) - Левски (София) - Сряда от 17:30

Мнениеот doktora25 » 27 ное 2017 17:27

Имам предчувствието, че двата предстоящи мача с Дунав няма да свършат с еднакъв знак. Дано ако има грешна стъпка да е тук, както и да се пазим от контузии. Прогноза: под 2,5 гола.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32510
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: ППЛ: Дунав (Русе) - Левски (София) - Сряда от 17:30

Мнениеот 1914.1902 » 27 ное 2017 17:40

Левски ще бъде без полузащитника си Жорди Гомес в гостуването на Дунав от 18-ия кръг на Първа лига. Испанецът получи пети жълт картон срещу Верея (1:0) и ще изтърпи наказание от една среща.

tipin
Мнения: 73
Регистриран на: 15 юли 2011 17:34
Контакти:

Re: ППЛ: Дунав (Русе) - Левски (София) - Сряда от 17:30

Мнениеот tipin » 27 ное 2017 18:00

groti написа:Очаквам поредния антифутболен мач. Картофена нива....


Кога си 'видял картофена' нива в Русе? ;)
Тук си имаме блато и в момента го пълним с пълна сила от неспирния дъжд...

Потребителски аватар
DrAvalanche
Мнения: 2877
Регистриран на: 06 апр 2009 08:11
Контакти:

Re: ППЛ: Дунав (Русе) - Левски (София) - Сряда от 17:30

Мнениеот DrAvalanche » 27 ное 2017 18:23

Нямам идея какъв ще е терена след очаквания обилен валеж и евентуалното застудяване.
Победа за Левски.
Ние сме Чък Норис на А група, разбираш ли. Ние сме лелката за водата... На който искаме пишем 4 кубика, на който искаме пишем 20 кубика. Ние сме закона! Ние сме конституцията! Левскарски режим!!!

ОВ 1948 ГГ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3224
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: ППЛ: Дунав (Русе) - Левски (София) - Сряда от 17:30

Мнениеот alexdb » 27 ное 2017 19:36

metodito написа:
mikata написа:Доста труден мач срещу предпоследния в класирането


Баси, човек, преди десетина години, ако го бях видял това изречение щях да се спукам от смях... :lol:


Сега не ми е смешно въобще. :oops:


И кое щеше да е смешното? Левски по традиция от не помня колко десетилетия дарява и губи точки точно срещу последните. То през годините на бяха Беласица, Марек, Хасково, че от последните години Монтана, а сега и Бистрица.

Потребителски аватар
LSFC 1914
Мнения: 7455
Регистриран на: 25 юли 2009 13:00
Контакти:

Re: ППЛ: Дунав (Русе) - Левски (София) - Сряда от 17:30

Мнениеот LSFC 1914 » 27 ное 2017 19:44

Очаква ни много труден мач. Прогнозирам 1:1
Много сме зле...

Потребителски аватар
Vura
Мнения: 742
Регистриран на: 30 апр 2015 19:47
Местоположение: София

Re: ППЛ: Дунав (Русе) - Левски (София) - Сряда от 17:30

Мнениеот Vura » 27 ное 2017 21:46

2:1

Миро Будинов ще наказва.

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2125
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: ППЛ: Дунав (Русе) - Левски (София) - Сряда от 17:30

Мнениеот eelche » 28 ное 2017 02:50

mikata написа:Ето го новия терен :lol:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=CcpHZqoBboA[/youtube]


Държавата да ти даде пари за да си направиш терен,а ти да откраднеш парите,да свършиш некачествен ремонт и на всичкото отгоре да експлоатираш НЕПРАВИЛНО ТЕРЕНА! Ето ти го крайният резултат.

За мача:Великов не е треньор на Дунав и ако техният наставник не реши да паркира автобусите пред вратата,а играят открито може и да го вземем мача.Със сигурност няма да загубим.С оглед на факта,че първенството е предрешено,няма да се сърдя и на някое нулево равенство без контузени и наказани играчи в нашият лагер,а и предвид вчерашните простотии в Пловдив ми се струва,че мач,който трябваше да бъде прекратен и загубен служебно от ФК Тире-Микре бе доигран просто няма смисъл да се напъваме повече в Перукановата лига,а да доиграем мачовете до края на декември на полу-съединител.

Относно нашата игра:Струва ми се,че в състава има 2 проблема:

1.Психологически - играчите имат прекалено голям респект от Роси и от страх да не объркат тактическите указания не разкриват напълно потенциала си.Някои от тях за съжаление нямат алтернатива и мотивацията им пада от факта,че просто нямат конкуренция и са спокойни за мястото си на терена.Не виждам иначе друго обяснение за проблемите в нашата игра.

2.Игрови - липсата на идеи,идващи от крилата си пролича най-вече в мача срещу Бистрица.Срещу Верея играха открито,но Илиев (блестящ тактик и майстор на играта,корифей на атрактивният и нападателен футбол) затоври с два паркирани автобуса пред сектор Г на "Герена".Няма кой да пробие на скорост, да пусне едно центриране,да излъже някой и да влезе навътре - казано на прост футболен език.Нямаме го тоя играч и всичките ротации на Обертан, Кабрал, Прохазка, Вутов са си чисто и просто спекулации.

Както казах ми е все тая за резултата,защото до Нова година това е нивото.Няма смисъл да се напрягаме в безсмислени мачове.Дори да завършим наравно пак ще е без значение.

Прогноза:0-0.
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21311
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ППЛ: Дунав (Русе) - Левски (София) - Сряда от 17:30

Мнениеот metodito » 28 ное 2017 10:17

eelche написа:....


Бил съм прав за дежавюто от втората седмица. Как няма сми резултата, човек? Кое има сми във футбола? Най-вече резултата има значение, защото ни дишат във врата "Ботев" и Берое. Ако нямаше разделяне на шестици, някакси иди-дойди.

Аз бих призовал за по-трезво мислене. Едната страна казва "Роси, вън", което е глупост голяма, защото ще продължим цикъла и не сезон 2019/20, ами 2050 няма да помиришем титла. Другата страна преди всеки мач казва как то видиш ли било, гледайте какво става. Оп, оп, още малко. Пу, язък.

Прогнозата ми 2-1.

В момента играем с някакъв сбирщайн, който макар и да не са лоши като единици, то вече половин година не могат да заработят като екип. Ако ще и Роналдо и Меси, Мата и не знам какво да са, ако не се разбират, ако не са екип, не чакай резултат. Един мач ще печелят, един ще губят. Има футболисти, които колкото и да ги чакаме няма да станат нормални футболисти за клуб, като "Левски". Има откровено посредствени ритнитопковци, де са си паднали на г*за в София. Роси не може да превключи на различен режим. Дали ще успее? Все повече смятам, че няма. Ще "счупи" ли ината си. Смятам, че не.

Та да си го кажем, в патова ситуация сме. И общо взето чакаме следващия сезон. Този го зачеркваме. Ако другия не стане, може би нещата ще се променят. Може би не. Това за пролетта как ще разбием ППЛ, ще сме някакви "барцилонци". Замисли се. И така да е, загубихме много точки. Третото място се клати. Този сезон свърши. Една купа остана. Това е, според мен. Само да бием - в което се съмнявам - трето място. С толкова загубени точки, толкова.

Относно Роси, ще го видим. И да не му се получи на човека, няма да значи, че е лош треньор. Просто понякога така се получава.
Последна промяна от metodito на 28 ное 2017 10:27, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21311
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ППЛ: Дунав (Русе) - Левски (София) - Сряда от 17:30

Мнениеот metodito » 28 ное 2017 10:21

Vura написа:2:1

Миро Будинов ще наказва.

Тоя па Будинов е толко спрял, че няма накъде. По-скоро Карагарен, защото Цветкович постоянно изоставя позицията си и не може да се връща.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 56 госта