ППЛ: Витоша (Бистрица) - Левски (София) / 0:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Левски
89
60%
Равен
43
29%
Победа за Витоша
17
11%
 
Общо гласове: 149

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: ППЛ: Витоша (Бистрица) - Левски (София) / Неделя / 17:30 /

Мнениеот sin4ec » 19 ное 2017 20:02

Само да вметна, че финта на Кабрал ( явно единствен) малкия го вдяна от няколко минути гледане и сега го повтаря едно към едно из хола с една гумена топка...с тази разлика, че я изстреля точно в трилистника, който вече е двулистник... :)
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

fen1914
Мнения: 776
Регистриран на: 06 дек 2008 22:26

Re: ППЛ: Витоша (Бистрица) - Левски (София) / Неделя / 17:30 /

Мнениеот fen1914 » 19 ное 2017 20:10

След днешния мач, може би отпада една от въпросителните за поста селекционер на националния отбор на Италия ;)

Възрастен
Мнения: 557
Регистриран на: 04 фев 2014 11:30
Местоположение: Густо, майна
Контакти:

Re: ППЛ: Витоша (Бистрица) - Левски (София) / Неделя / 17:30 /

Мнениеот Възрастен » 19 ное 2017 20:10

А, бе, това исландско боксьорче става за спаринг на някой от Кобрите. Как го измлати само! Повече ме интересува Вутов. Явно няма почва на "Герена". Ние (май?) зимъзка ще продаваме Виана. Хайде да помогнем на кариерата му, а? И му беше хубаво в Пловдив...

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3141
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: ППЛ: Витоша (Бистрица) - Левски (София) / Неделя / 17:30 /

Мнениеот wilge » 19 ное 2017 20:10

За мъката познах, само че резултата- не. Но така е като се хвалим, че тези "звезди" са ни излезли без пари. С безработни треньори и играчи добър отбор не се прави. В нормалният свят всичките тези прехвалени чужденци са били на трудовата борса и това е в следствие на спортнотехническите им качества. Още по- лошо е, че перспективата за бъдещото развитие на клуба е меко казано тревожна. Нали жабарят беше предпочетен пред Аврам Грант заради чисто треньорските си качества тъй като еврейна бил по- скоро тип мениджър. Не съм футболен капацитет, но тази игра ходом не се играе. Ако някой ми каже в кой мач Обертан и Гомес са показали бърза и комбинативна игра нека ми припомни. Сега слушам "капацитетът" да се оправдава и да ни обяснява как много щели да работят и всичко ЩЕ БЪДЕ по мед и масло. И с отстраняването на Боримиров този човек ще бъде овластен безгранично в спортно- технически аспект. Букарев не го броя. Мислех го за интелигентен човек, а той се оказа безличен приспособленец.
За зимна селекция се спрягат основно защитници. Как ще заиграем нападателно? С кого? Май щеше да бъде по- добре да викнат Наско, той да изрие тези западноевропейски излишъци, да си назначи треньор и играчи по свое осмотрение и каквото сабя покаже. Толкова непривлекателен футбол Левски не е играл никога. До сега мислех за кощунство призивите на определени колеги от форума за оставка на жабаря, но сега виждам, че аз съм грешал. Щом от августовските горещини до ноемврийския дъжд не успя на сглоби отбор, няма въобще да може. Все пак всеки си има капацитет. Неговият го видяхме. Стига толкоз! И ние, зрителите, имаме нерви. Проблемът не е в играчите. Кучето скача според тоягата. Който не иска- прав му път. Безработицата в Европа го зове.
Това не е и не бива да бъде Левски. Всички футболни сини легенди, къде директно, къде по заобиколен начин, изказват недоволството си от безличната игра. Не резилът тази вечер е решаващ. Играта на Левски не струва. Цяла есен е така. Ако бяха Топчо и Жадното, да ги оправдае човек. Но с този компромис не трябва да се прави. Или- или...
Към тези, които ще го защитят отправям въпроса: Доволни ли сте от играта на Обертан, Гомес, Кабрал, Белмонт, Буш, Рошу и Мапуку? Всеки един от тях поотделно взема по- голяма заплата от целия отбор на Витоша Бистрица.
Стига резил!

sokoleto46
Мнения: 108
Регистриран на: 01 окт 2017 19:05
Контакти:

Re: ППЛ: Витоша (Бистрица) - Левски (София) / Неделя / 17:30 /

Мнениеот sokoleto46 » 19 ное 2017 20:13

Хайде сега пък стадиона е виновен...Ако мача беше в Бистрица тревното покритие щеше да е виновно.
По-добре се вгледайте в играта на отбора.Бавна,статична,лесно предвидима и лесна за рушене.При това самите играчи на Левски се постараха сами да провалят играта с безброй неточни подавания ,хаотична игра,неумение,бавно придвижване и подавания направо "наизуст",без поглед върху играта.Отново закъснели смени.Вече ме е яд да гледам любимия отбор.От 65 години съм фен на Левски,но такова чудо не съм виждал.Хубавое,че отстраниха Боримиров,да продължат...

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: ППЛ: Витоша (Бистрица) - Левски (София) / Неделя / 17:30 /

Мнениеот popokutepetel » 19 ное 2017 20:22

blue_lavina написа:Атмосфера около отбора отново е отровена! Ни в клин, ни в ръкав се чуват отново подвиквания и Оставка ?! Защо ?! Защото сеньор Роси дойде да вади горещите кестени със заварени футболисти ли ? Защото всички се радвахме за завръщането на сините юноши Панайотов и Вутов ? Стига хейт, на тези футболисти и сеньор Роси им трябва време за да разръгнат потенциала, сигурен съм че напролет ще рулираме по родните стадиони, не бива да гневим и Спас Русев, дано само оставката на Боримиров не отключи агресия в сектор Б


Споко. След мача за Купата и достойното отпадане поради причина, че на светилото не му се получило пак нещо и противника играл много защитно няма да има такива проблеми. Просто на никой няма да му дреме. Тогава може Делчо да си бачка на спокойствие, куците коне да си прибират заплатите и мачовете да им ги гледа Спаско и Букарев. Други на стадиона едва ли ще има.

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: ППЛ: Витоша (Бистрица) - Левски (София) / Неделя / 17:30 /

Мнениеот Балкански Орел » 19 ное 2017 20:25

Ти луд ли си, тая публика стана за мезе на всеки.Представяш ли си, преди 15 години да завършим на равно с най големия слабак в елита и то в София.С 0 положения и спорна дузпа за нас.
Положението е трагично.
[center]Levski & Lazio[/center]

WPWW
Мнения: 882
Регистриран на: 30 дек 2009 12:37
Контакти:

Re: ППЛ: Витоша (Бистрица) - Левски (София) / Неделя / 17:30 /

Мнениеот WPWW » 19 ное 2017 20:35

За 3 месеца трябваше да се види напредък в играта на "Левски" - вижда се точно обратното, това даже не е игра. Роси явно не може да е треньор на отбор, който се бори за титла, купа и пр.
Проблемът обаче е генерален и това се вижда от безумните действия на Русев - да маха спортния директор и да сложи Букарев на новоизлюпен пост в клуба, при положение, че той няма никакъв управленски опит.
Първо се видя с Пелето, че е кръгла нула, сега какво цели с Букарев?!?!

Но главното - да намери поне треньор, който изповядва нещо различно от антифутбола на синьора.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21184
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ППЛ: Витоша (Бистрица) - Левски (София) / Неделя / 17:30 /

Мнениеот metodito » 19 ное 2017 20:48

drvasko98 написа:
popokutepetel написа:Гомез доказа защо е изгонен от нормалния футбол и е прибран тук. Бавен, тромав, безидеен. Основен виновник за тотално тромавата игра.


Сериозно? Недей така! Гомез е велика класа, питай форумните разбирачи.


Човекът е на 32... И играе по 90 минути. Аз пъък към него най-малко имам забележки. Към един от тези, които са ми любимци - Вутов - имам повече забележки. Топката без фал не могат да му я отнемат, но какво от това, като не подава. Едната техника не е голяма хвалба. Не, че има на кого да подава... Факт е, че и в този мач го ритаха здраво. Срещу Лудогорец трябваше да изкара червен картон и дузпа на оня бразилец. Обаче искам от него повече комбинативност,. Друг от любимците ми - Роман - играе на непривична позиция, НО! и играе и непривично слабо. Всъщност, освен Панайот, просто не виждам кой да отлича.

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: ППЛ: Витоша (Бистрица) - Левски (София) / Неделя / 17:30 /

Мнениеот popokutepetel » 19 ное 2017 20:49

WPWW написа:За 3 месеца трябваше да се види напредък в играта на "Левски" - вижда се точно обратното, това даже не е игра. Роси явно не може да е треньор на отбор, който се бори за титла, купа и пр.
Проблемът обаче е генерален и това се вижда от безумните действия на Русев - да маха спортния директор и да сложи Букарев на новоизлюпен пост в клуба, при положение, че той няма никакъв управленски опит.
Първо се видя с Пелето, че е кръгла нула, сега какво цели с Букарев?!?!

Но главното - да намери поне треньор, който изповядва нещо различно от антифутбола на синьора.


За три месеца ако не напредък поне аутсайдери като Витоша и Ботев Гълъбово трябваше да можем да бием


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 44 госта