Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
gzagorov
Мнения: 2693
Регистриран на: 19 юли 2008 12:27
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот gzagorov » 13 яну 2018 13:31

Костов не, но юношите най-вероятно ще имат поне по 25 гола в 28 мача при мъжете. :lol:

Доколкото разбирам, мнението на Serafim въобще не визира качествата на играчите, били те мъже или юноши, българи или чужденци, а по-скоро някои качества на публиката и в частност тези, които пишат по форуми.
Лицензионната комисия при БФС:
Въз основа на предоставените документи, с решение от 30.06.2016 година, се изменя издадения лиценз, както следва:
1. Наименованието „ПФК ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - “ПФК ЦСКА - СОФИЯ" ЕАД.

Jordan1914
Мнения: 791
Регистриран на: 19 фев 2017 14:29
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Jordan1914 » 13 яну 2018 13:55

Хора,аз не мога да ви разбера,защо толкова се вайкате за тази селекция?Не разбирате ли,че никой чужденец не иска да играе в ЛЕВСКИ!През последните 10 години нашите мили ръководители,привлякоха 100-на чужденци,които само след 1 полусезон обявиха,че не стават и ги изгониха.Отделно се изпокараха с половината мениджъри на футболисти,които следователно не казват и една добра дума за ЛЕВСКИ.Ние нямаме реклама,нямаме привлекателност за добрите футболисти.Не искам да се сравняваме с тирето и Лудогорец,ама да сте видели те да имат лоши отношения с напуснал футболист?Ми нормално да идват бразилци и подобни при тях,Каранга ще каже 3-4 думи на някой бразилец за ЦСКА и оп готово.ЛЕВСКИ не се тачи в Европа разберете го и всичко е заради Гонзовци,Тоневци,Батковци.Продадохме Дембеле насила за пари,Жоазинио за пари,Миланов за пари,Краев за Пари...изгонихме Пинто(сам си тръгна поради лошо отношение),изгонихме Силва,Арс,Гари Родригес,ами кой да иска да играе в Левски?!?!Може би,ако на Русев наистина му пука,това ще се промени,но ни трябва търпение и чакане.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот koisa » 13 яну 2018 14:15

Jordan1914 написа:Хора,аз не мога да ви разбера,защо толкова се вайкате за тази селекция?Не разбирате ли,че никой чужденец не иска да играе в ЛЕВСКИ!През последните 10 години нашите мили ръководители,привлякоха 100-на чужденци,които само след 1 полусезон обявиха,че не стават и ги изгониха.Отделно се изпокараха с половината мениджъри на футболисти,които следователно не казват и една добра дума за ЛЕВСКИ.Ние нямаме реклама,нямаме привлекателност за добрите футболисти.Не искам да се сравняваме с тирето и Лудогорец,ама да сте видели те да имат лоши отношения с напуснал футболист?Ми нормално да идват бразилци и подобни при тях,Каранга ще каже 3-4 думи на някой бразилец за ЦСКА и оп готово.ЛЕВСКИ не се тачи в Европа разберете го и всичко е заради Гонзовци,Тоневци,Батковци.Продадохме Дембеле насила за пари,Жоазинио за пари,Миланов за пари,Краев за Пари...изгонихме Пинто(сам си тръгна поради лошо отношение),изгонихме Силва,Арс,Гари Родригес,ами кой да иска да играе в Левски?!?!Може би,ако на Русев наистина му пука,това ще се промени,но ни трябва търпение и чакане.

Не е това проблема... Това, което ни липсва, за да имаме добри играчи са ПАРИТЕ! Друго си е да извадиш 10-20 млн. за селекция и съвсем друго да търсиш добри свободни агенти, които чакат най-добрата оферта.
Не смятам, че тирето са по-привлекателни като клуб. Ние сме малка държава със слаб футбол. За да дойдат тук играчите в повечето случаи имат непосилни за нас условия. Ние се опитваме да хващаме маймуни с трици, защото нямаме скаутско звено, което целогодишно да следи играчи в цял свят. Сигурен съм, че има играчи, които са едновременно евтини, млади и добри. Но някой трябва да ги открие, а не да разчита на дискове, ютуб и мениджъри предлагащи контузените си клиенти на балъци като нас.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Jordan1914
Мнения: 791
Регистриран на: 19 фев 2017 14:29
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Jordan1914 » 13 яну 2018 14:18

koisa написа:
Jordan1914 написа:Хора,аз не мога да ви разбера,защо толкова се вайкате за тази селекция?Не разбирате ли,че никой чужденец не иска да играе в ЛЕВСКИ!През последните 10 години нашите мили ръководители,привлякоха 100-на чужденци,които само след 1 полусезон обявиха,че не стават и ги изгониха.Отделно се изпокараха с половината мениджъри на футболисти,които следователно не казват и една добра дума за ЛЕВСКИ.Ние нямаме реклама,нямаме привлекателност за добрите футболисти.Не искам да се сравняваме с тирето и Лудогорец,ама да сте видели те да имат лоши отношения с напуснал футболист?Ми нормално да идват бразилци и подобни при тях,Каранга ще каже 3-4 думи на някой бразилец за ЦСКА и оп готово.ЛЕВСКИ не се тачи в Европа разберете го и всичко е заради Гонзовци,Тоневци,Батковци.Продадохме Дембеле насила за пари,Жоазинио за пари,Миланов за пари,Краев за Пари...изгонихме Пинто(сам си тръгна поради лошо отношение),изгонихме Силва,Арс,Гари Родригес,ами кой да иска да играе в Левски?!?!Може би,ако на Русев наистина му пука,това ще се промени,но ни трябва търпение и чакане.

Не е това проблема... Това, което ни липсва, за да имаме добри играчи са ПАРИТЕ! Друго си е да извадиш 10-20 млн. за селекция и съвсем друго да търсиш добри свободни агенти, които чакат най-добрата оферта.
Не смятам, че тирето са по-привлекателни като клуб. Ние сме малка държава със слаб футбол. За да дойдат тук играчите в повечето случаи имат непосилни за нас условия. Ние се опитваме да хващаме маймуни с трици, защото нямаме скаутско звено, което целогодишно да следи играчи в цял свят. Сигурен съм, че има играчи, които са едновременно евтини, млади и добри. Но някой трябва да ги открие, а не да разчита на дискове, ютуб и мениджъри предлагащи контузените си клиенти на балъци като нас.

Съгласен съм колега,но все пак,пак опираме до факта,че ръководсвтото и скаути са виновни за всичко!

Serafim
Мнения: 5165
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Serafim » 13 яну 2018 14:23

gzagorov написа: Доколкото разбирам, мнението на Serafim въобще не визира качествата на играчите, били те мъже или юноши, българи или чужденци, а по-скоро някои качества на публиката и в частност тези, които пишат по форуми.


Точно това имам предвид. Всеки ход на ръководството относно селекцията е грешен. Ако се разчита на юноши - те не са подготвени и години наред ще е суша. Ако са чужденци, то те ще са предимно свободни агенти със съмнителни качества, най-често неиграли по 6-7 месеца, ще са с контузии или проблеми с дисциплината. Ако пък се платят пари - защо се плащат пари, по-добре младежи или български играчи. Ако са български играчи - ми те тия са играли срещу Хасково, Арда, Царско Село. Какъв атестат е това за качествата им...

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Kris_men2000 » 13 яну 2018 14:26

Мнениеот Kris_men2000 » вт яну 09, 2018 2:59 pm
Франсис Нар -2.Един и десет с вдигнати ръце.Става за разиграващ халф.Изглежда ми малко надебелял.Роси ще го отсвири.

Та нали ви казах(любим израз на Уил Смит в Аз робота).Все още разбирам от футбол.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Serafim
Мнения: 5165
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Serafim » 13 яну 2018 14:36

Помните ли когато Гонзо намери един черен нападател по време на зимния лагер в Турция, дето игра контрола, ама се оказа болен от хепатит. Гонзо обаче побърза да успокои всички, като каза, че може да се заразиш по кръвен или полов път :) :)

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9211
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот mikata » 13 яну 2018 14:41

Есента имах някакви надежди след като Спас се активизира,но сега всичко си идва по старому.Доста аматьорска организация на работа има в Левски!
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Serafim
Мнения: 5165
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Serafim » 13 яну 2018 15:01

Малко преигравате. Не че няма да е хубаво новите да дойдат колко се може по-скоро, ама постоянно да се натяква, че другите започнали подготовката си със всички нови или пък, че са взели някакви безпрецедентно добри играчи... Лудогорец нямат още трансфери, люляците взеха двама, напълно неизвестни, а продадоха един от основните си играчи. Ботев мисля взеха един нападател. Другите?
Иначе Тилев вероятно ще се присъедини към Левски през лятото.

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Warped » 13 яну 2018 15:03

Всички ходове на ръководтството до сега са грешни. работи се в пълна мъгла и най важното; Букарев!! Човека става главен в най големия клуб в България а още няма диплома!!. Всичко е в пълна мъгла, ако нямат пари да казват "Ще работим само с юноши няма да има нови". Те взимат доказани некадърници. И да след като неможе да вкара гол на шерно море, Славия, Царско село и Миньор тва опеделено е атестат. И най лошото е че това се повтаря за 5та година
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта