Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот sin4ec » 30 яну 2018 20:27

modor написа:
TristaNNN написа:Какво става, колеги, доволни ли сте от селекцийката? :)

От тия новите нищо не става! Досега с нищо не показват, че заслужават да са в Левски :evil: Всички вън! :lol:

Вън, вън! И тия близнаците, Иво, Стаси-и те вън! Който ги е довел, да си ги взима, некадърник! Роси-съсухрен спагетаджия, нищо не отбира от футбол, изгони всичкото добро печка от Левски, да се маха!
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1893
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Sstefanov » 30 яну 2018 20:28

Ще си проличи след по малко от месец. С клипчета от тубата могат да се впечатляват само заблудените. Аз все още съм на мнение, че Костов е чорбар и не му е мястото при нас.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот sin4ec » 30 яну 2018 20:54

Предавателят ми подсказва, че ако няма някакви спънки-до неделя приключваме със селекцията. Отборът, с много малки изключения, е влязъл в зададените параметри на физическите тестове. Контузиите са сведени до минимум, въпреки изключително тежките натоварвания. Мисля, вече го споменах, но са интересни лидерите по физически показатели: Белаид и Найденов.
Дотук нещата вървят по план.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот koisa » 30 яну 2018 21:02

Левски уреди шесто ново попълнение в лицето на Афонсо Фигейредо, който идва от френския Рен и ще играе на "Герена" под наем.

"Португалският ляв бек Афонсо Фигейредо подписа договор с ПФК ЛЕВСКИ. 25-годишният играч ще играе под наем в тима, като двете страни парафираха днес контракта помежду си", написаха в сайта на клуба.

Не е ясно какъв е срокът на договора и детайлите в него. Още вчера в медийното пространство се появи информация за 25-годишния португалец.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
zlatan
Мнения: 4921
Регистриран на: 08 мар 2009 22:39
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот zlatan » 30 яну 2018 21:16

имаме 18 дни да влезем в час,с изключение на Паулиньо всички нови ще са готови според мен.
Всичко вече е ясно стартовия състав ще има само един Българин.
LEVSKI_FOREVER

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот PFC Litex » 30 яну 2018 21:28

За 18 дни (не зная, колко са новите ви попълнение и кои са напуснали), но и тандем от най-добрите световни треньори няма да се справят.
Колектив лесно не се гради.
Изображение

Потребителски аватар
zlatan
Мнения: 4921
Регистриран на: 08 мар 2009 22:39
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот zlatan » 30 яну 2018 21:43

PFC Litex написа:За 18 дни (не зная, колко са новите ви попълнение и кои са напуснали), но и тандем от най-добрите световни треньори няма да се справят.
Колектив лесно не се гради.


прав си ,но отбора не е нов.Отзад е ясно-Яблонски-Ейлофсон-Цветкович+Фигейредо.В средата ще настъпят някои изненади според мен,напред вече имаме избор.Тоест ядрото го има ще има 3-4 промени.
LEVSKI_FOREVER

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3254
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот alexdb » 30 яну 2018 21:51

zlatan написа:
PFC Litex написа:За 18 дни (не зная, колко са новите ви попълнение и кои са напуснали), но и тандем от най-добрите световни треньори няма да се справят.
Колектив лесно не се гради.


прав си ,но отбора не е нов.Отзад е ясно-Яблонски-Ейлофсон-Цветкович+Фигейредо.В средата ще настъпят някои изненади според мен,напред вече имаме избор.Тоест ядрото го има ще има 3-4 промени.


Всъщност нещата с толкова много нови са ясни - Левски няма да покаже и напролет кой знае какви резултати. Вероятно дори няма да успее да вземе купата, но до лятото ще успее да изгради отбор с по-дълга перспектива. Ако успеят да се класират за ЕКТ е възможно там да се видят първите добри резултати.
Да се надяваме, че този път скаутите и Роси са успели да си свършат добре работата. Защото това, което прави впечатление е, че новите играчи идват с договори 2,5 г. (вероятно и с кауза, която дава добри възможности за продължаване на тези договори) което от една страна е добре, ако футболистите си струват. От друга обаче ако всичките се укажат издънки в следващите години резултатите ще са ужасяващи.

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3254
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот alexdb » 30 яну 2018 21:55

zlatan написа:имаме 18 дни да влезем в час,с изключение на Паулиньо всички нови ще са готови според мен.
Всичко вече е ясно стартовия състав ще има само един Българин.


И защо така реши за единия българин?
Футболистите които се взеха са с различни качества, което дава по-голяма вариативност в средата на терена съобразно противника. Предвид по-тежките мачове с Тирето и Лудогорец в основния състав освен Митрев е гарантирано и мястото на Панайотов, а вероятно и на Вутов.

Потребителски аватар
zlatan
Мнения: 4921
Регистриран на: 08 мар 2009 22:39
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот zlatan » 30 яну 2018 22:30

alexdb написа:
zlatan написа:имаме 18 дни да влезем в час,с изключение на Паулиньо всички нови ще са готови според мен.
Всичко вече е ясно стартовия състав ще има само един Българин.


И защо така реши за единия българин?
Футболистите които се взеха са с различни качества, което дава по-голяма вариативност в средата на терена съобразно противника. Предвид по-тежките мачове с Тирето и Лудогорец в основния състав освен Митрев е гарантирано и мястото на Панайотов, а вероятно и на Вутов.


колкото и да ми е мъчно Вутов няма да помирише терен.Лично мнение.Колкото до Панайот харесвам го и да вероятно е да започне в някои наши гостувания.
LEVSKI_FOREVER


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: DoSomethingDifferent, groti, mikata, olimpi, vlong и 47 госта