Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

sinfen14
Мнения: 692
Регистриран на: 11 ное 2017 14:03
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот sinfen14 » 30 яну 2018 14:58

Не искам нито да обиждам някого,нито да влизам в излишни конфронтации,но да се казва предварително кой е слаб и кой е силен играч е несериозно.Дайте да дадем малко време на новите поне.Паулиньо и Ривалдиньо са по назад с подготовката,особено първия.Дори и останалите ще има нужда от аклиматизация с останалите момчета в отбора.Тепърва ще се изгражда и колектив с новите.С взимането на левия бек от Рен,селекцията придобива завършен вид.Взехме млади и перспективни играчи.Сметнете средната възраст на отбора. ;) При юношите също се забелязва развитие,макар че генерално там нещата ще станат по-трудно.Просто школата е на потресаващо ниво.Ако Роси успее да направи от Найденов добър десен бек,дори само с това си ще е постигнал много повече от треньорите ни след Мъри насам.

Потребителски аватар
zlatan
Мнения: 4921
Регистриран на: 08 мар 2009 22:39
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот zlatan » 30 яну 2018 15:31

mikata написа:Двамата ни палави вратари много ме притесняват за пролетта :oops:


не исках да вкарвам интриги,но си мисля че Божката има лек спад последните месеци,сега и в контролите много му мушнаха.
LEVSKI_FOREVER

Потребителски аватар
Avanti_Ragazzi
Мнения: 4015
Регистриран на: 02 авг 2010 09:01
Местоположение: ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ!!!
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Avanti_Ragazzi » 30 яну 2018 15:41

За мен бъдещето не само на Левски но и националния отбор е Кръстев! На него Бог толкова му е дал като за вратар, че няма на къде повече! Има и ръст и качества, трябва му само малко увереност и опит, и ще стане супер вратар! Само трябва да се работи добре с него!
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/742/9410742s.png[/wrapimg][/center]
[center]Чардар, Ловеч, Микре, кои сте всъщност вие? Знаем, че сте само фенове на Литекс! Фенове на Литекс шаляляля, ооо фенове на Литекс шаляляляла![/center]

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2125
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот eelche » 30 яну 2018 16:32

csimoen2 написа:
Пич, я ми кажи от последните 5 години, по-добър нападател от Мапуко?

Обясни ми кое точно не му харесваш (чисто спортно-технически), обоснови се... После помисли с какъв футболист го заместващ (Станислав Костов от Пирин), в най-добрия случай едно пълно менте, разочароващо навсякъде, без никакъв опит тук (Ривалдиньо).

Това ни беше най-важното да направим зимата - да го задържим. Ако искаме да се конкурираме с Литекс, за Лудогорец няма смисъл да говоря...

Мапуко щеше да изкара качествена подготовка, да влезе със супер желание в мачовете и да изоре терена...

Но тук има коментиращи, дето си мислят, че Вутов става за футболист, че на Обертан му се играе в БГ, че от Гомез става нещо...


Едва ли има човек,който да се съгласи с това мнение повече от мен! Само едно доуточнение от мен,не сме имали по-завършен нападател с голов нюх не от 5 години, а от както края на месец май 2011-та година,когато Гарра Дембеле беше продаден на Фрайбург за 2.5 милиона евро.

Но какво си тръгнал да отваряш очите на хора,дето се кланят на един футболист с посредствена визитка, дължащ кариерата си на световно-известният си баща?

Айде нека ви попитам футболни специалисти - предвид супер предвидимият състав през есента и ОГРОМНИТЕ проблеми на бековете в защита,където всяко центриране или пробив на противников играч беше потенциален гол и в нападение (липса на флангови играч с качества, ниска форма на Буш и Жуниор заради постоянните ротации на Роси) с какви играчи трябваше да стартира селекцията? Как би било правилно да се проведе трансферната политика на клуба? КАК БЕ,АХМАЦИ? С трансфер на най-качественият нападател и с постоянни спекулации за бъдещето на най-качественият плеймейкър играл някога в България! Като към това добавим и трансфера на националният състезател Пиргов в прекият конкурент Ботев,което за мен е безумен трансферен гаф,при положение,че Митко можеше и трябваше да бъде пуснат под наем при положение,че не може да му се осигури игрово време.

Бях "окей" с трансфера на червената подлога Костов,който освен че се е клел на "чорбата" е и изключително просто момче.Да бъде твърда резерва на Жуниор и Буш и да влиза при решени мачове като смяна на един от двамата или срещу откровени ботушари като Септември,Ботев (Гълъбово),Витоша(Бистрица) и т.н.Трансфера на Белаид може и да се окаже успешен ако се пробва на левият бек, като Горанов му е резерва.Паулиньо,Ривалдиньо и Насименто са си изстрел в тъмното и само бъдещето ще покаже дали ще правят кариера при нас или просто ще прекарат част от "кариерата" си при нас...

За Мапуку едва ли е имало левскар,който да се е радвал повече от мен когато го привлякохме, защото знаех че е доказан голмайстор с качества, техника и физика.Но какво ли се учудвам,че тук има хора,които настояваха на този трансфер...Само до преди някакви си 4 месеца тука се лееха сълзи за Франсис Нар и вечната надежда Адениджи,като някои проклинаха Роси и Букарев.

Ще поживеем,ще видим.Дано да съм лош пророк.Кредита на доверие изтече и обратното броене започна.

САМО ЛЕВСКИ!
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21423
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот metodito » 30 яну 2018 16:46

Avanti_Ragazzi написа:За мен бъдещето не само на Левски но и националния отбор е Кръстев! На него Бог толкова му е дал като за вратар, че няма на къде повече! Има и ръст и качества, трябва му само малко увереност и опит, и ще стане супер вратар! Само трябва да се работи добре с него!


Абсолютно! И аз това го повтарям не знам колко пъти. Просто момчето изглежда с голямо бъдеще. Смърди от него на футбол. Но разбира се, трябва си и късмет (като всичко в живота) и постоянство (понеже то и на Божинката съдбата му беше сипала с кофите, ама той...). Надявам се Роси и помощниците му, като хора, идващи от страната с най-силна вратарска школа в Европа да развият този пич. Тук беше сринат със земята заради онзи мач с ганчевата чета, което не го проумях. На мен пък и Митрев много ми допада. Не само защото е "момче-левскарче". Явно е, че управлява добре защитата пред себе си. Отблизо има много добър рефлекс. Влиза в единоборствата без да се замисля, дали човекът пред него няма да му отнесе главата и в крайна сметка, нещата си дойдоха на мястото, защото той трябваше да варди в онзи мач с Вердер... За мен, в момента, при отсъствието на Веско, той е истинския капитан на "Левски".

Serafim
Мнения: 5237
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Serafim » 30 яну 2018 16:55

eelche написа:Едва ли има човек,който да се съгласи с това мнение повече от мен! Само едно доуточнение от мен,не сме имали по-завършен нападател с голов нюх не от 5 години, а от както края на месец май 2011-та година,когато Гарра Дембеле беше продаден на Фрайбург за 2.5 милиона евро.

Но какво си тръгнал да отваряш очите на хора,дето се кланят на един футболист с посредствена визитка, дължащ кариерата си на световно-известният си баща?

Айде нека ви попитам футболни специалисти - предвид супер предвидимият състав през есента и ОГРОМНИТЕ проблеми на бековете в защита,където всяко центриране или пробив на противников играч беше потенциален гол и в нападение (липса на флангови играч с качества, ниска форма на Буш и Жуниор заради постоянните ротации на Роси) с какви играчи трябваше да стартира селекцията? Как би било правилно да се проведе трансферната политика на клуба? КАК БЕ,АХМАЦИ? С трансфер на най-качественият нападател и с постоянни спекулации за бъдещето на най-качественият плеймейкър играл някога в България! Като към това добавим и трансфера на националният състезател Пиргов в прекият конкурент Ботев,което за мен е безумен трансферен гаф,при положение,че Митко можеше и трябваше да бъде пуснат под наем при положение,че не може да му се осигури игрово време.

Бях "окей" с трансфера на червената подлога Костов,който освен че се е клел на "чорбата" е и изключително просто момче.Да бъде твърда резерва на Жуниор и Буш и да влиза при решени мачове като смяна на един от двамата или срещу откровени ботушари като Септември,Ботев (Гълъбово),Витоша(Бистрица) и т.н.Трансфера на Белаид може и да се окаже успешен ако се пробва на левият бек, като Горанов му е резерва.Паулиньо,Ривалдиньо и Насименто са си изстрел в тъмното и само бъдещето ще покаже дали ще правят кариера при нас или просто ще прекарат част от "кариерата" си при нас...

За Мапуку едва ли е имало левскар,който да се е радвал повече от мен когато го привлякохме, защото знаех че е доказан голмайстор с качества, техника и физика.Но какво ли се учудвам,че тук има хора,които настояваха на този трансфер...Само до преди някакви си 4 месеца тука се лееха сълзи за Франсис Нар и вечната надежда Адениджи,като някои проклинаха Роси и Букарев.

Ще поживеем,ще видим.Дано да съм лош пророк.Кредита на доверие изтече и обратното броене започна.

САМО ЛЕВСКИ!


Я кажи за Дембеле беше ли сигурен в неговите качества като дойде при нас? Или и той беше изстрел в тъмното, като сегашните. Я погледни кариерата на Гарата. От голяма звезда и обещават талант до 12-13 гола за 4 години, преди да дойде при нас. Цял късмет е, че направи сезона на живота си и разгърна потенциала си в Левски, а след продажбата му се сгромоляса. Още тук му се носеше репутацията на човек с кофти дисцпилина, а след това се и оправда. Видяхме го до къде я докара. Да не говорим, че ако нямаше играчи, като Тасевски, Жоазиньо, Дани Младенов и Йовов не знам дали представянето на Гарата щеше да е такова. Какво те кара да мислиш, че Мапуку, за когото също знаехме, че е труден характер и има проблеми с дисциплината щеше да се развихри през пролетния полусезон. И дали щеше да поддържа тази форма и през следващия сезон? И това за човек, който от лятото насам не успя да влезе във форма, позволяваща му да играе пълни 90 минути.
За Пиргов - вярно, национален състезател, ама с един мач от 2016 насам. Обаче какво те кара да си мислиш, че има желание да е резерва в Левски? Чест му прави, че не каза нищо лошо за отбора, дори и след като напусна, но може да не е искал да е резерва и съответно да преподпише договор. Което води до следващия ми въпрос - как се преотстъпва играч, чийто договор изтича след 6 месеца? На кой отбор, който не ни е пряк конкурент да го преотстъпим? Септември, Славия, Пиринг, Етър...? Дали той самия ще иска да играе в такива отбори или ще предпочете един клуб, като Ботев, който съвсем успешно налага и реабилитира играчи, чийто кариери са в застой. Освен това направиха по-силна ЕКТ кампания от Левски през лятото, макар, че като гледам тая година няма да ги огрее. Целия ти коментар за Пиргов е абсурден.
Да си видял някой тука да се кланя и да възхвалява Ривалдиньо? И въобще - други тъпи въпроси и заключения, които искаш да споделиш с нас?

csimoen2
Мнения: 585
Регистриран на: 18 фев 2010 10:33
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот csimoen2 » 30 яну 2018 16:57

metodito написа:
Avanti_Ragazzi написа:За мен бъдещето не само на Левски но и националния отбор е Кръстев! На него Бог толкова му е дал като за вратар, че няма на къде повече! Има и ръст и качества, трябва му само малко увереност и опит, и ще стане супер вратар! Само трябва да се работи добре с него!


Абсолютно! И аз това го повтарям не знам колко пъти. Просто момчето изглежда с голямо бъдеще. Смърди от него на футбол. Но разбира се, трябва си и късмет (като всичко в живота) и постоянство (понеже то и на Божинката съдбата му беше сипала с кофите, ама той...). Надявам се Роси и помощниците му, като хора, идващи от страната с най-силна вратарска школа в Европа да развият този пич. Тук беше сринат със земята заради онзи мач с ганчевата чета, което не го проумях. На мен пък и Митрев много ми допада. Не само защото е "момче-левскарче". Явно е, че управлява добре защитата пред себе си. Отблизо има много добър рефлекс. Влиза в единоборствата без да се замисля, дали човекът пред него няма да му отнесе главата и в крайна сметка, нещата си дойдоха на мястото, защото той трябваше да варди в онзи мач с Вердер... За мен, в момента, при отсъствието на Веско, той е истинския капитан на "Левски".


Към момента и двамата вратари не са в особено добра форма...

Кръстев съм го гледал последно при нас - пълна щета в мачовете с ЦСКА, Лудогорец тук, Черно Море и още мога да изброя...

Има един силен мач, всички знаем кой е, дано е претърпял положително развитие когато беше отдаден под наем...

Божката не е лош вратар, но малко под средното ниво... Лично мнение...

На Левски му трябва силен, опитен вратар (Йорга, Блажевич).

Ддаже към момента Пламен Илиев е страхотен избор, но няма как да го вземем - може би най-добрият на своя пост в Румъния.
От бившата Стяуа го иска...

Покрай един такъв вратар се гради друг, по-млад и не опитен... Обратните случай са рядкост...

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12351
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот TristaNNN » 30 яну 2018 17:57

Какво става, колеги, доволни ли сте от селекцийката? :)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32331
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот modor » 30 яну 2018 17:59

TristaNNN написа:Какво става, колеги, доволни ли сте от селекцийката? :)

От тия новите нищо не става! Досега с нищо не показват, че заслужават да са в Левски :evil: Всички вън! :lol:
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
сини шампиони
Мнения: 993
Регистриран на: 16 фев 2012 19:05

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот сини шампиони » 30 яну 2018 20:08

TristaNNN написа:Какво става, колеги, доволни ли сте от селекцийката? :)

Когато се докажат тогава ще съм доволен. За сега са с крак и половина аут. :lol:
И само Левски оле


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: jungle, kamilata3, vvessel и 68 госта