ППЛ: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 1:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Левски
48
59%
Равен
20
25%
Победа за Локомотив Пловдив
13
16%
 
Общо гласове: 81

Serafim
Мнения: 5170
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 17:30 / Събота /

Мнениеот Serafim » 03 ное 2017 14:54

Най-вероятно ще излезем с различна схема или различно разположение на играчите в този мач. Освен ако Роси не го играе пак мудно с нагаждането към новостите и не чака първо едни месец тренировки по нови позиции и схема, за да свикнат играчите му.


Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9216
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: ППЛ: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 17:30 / Събота /

Мнениеот mikata » 03 ное 2017 18:33

Цялата група:

Митрев, Любенов, Яблонски, Цветкович, Пиргов, Ейолфсон, Горанов, Oрачев, Прохазка, Найденов, Рошу, Панайотов, Кабрал, Гомес, Обертан, Вутов, Буш, Мапуку
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 17:30 / Събота /

Мнениеот popokutepetel » 03 ное 2017 19:27

Serafim написа:Най-вероятно ще излезем с различна схема или различно разположение на играчите в този мач. Освен ако Роси не го играе пак мудно с нагаждането към новостите и не чака първо едни месец тренировки по нови позиции и схема, за да свикнат играчите му.


То проблемът не е в схемата. На практика една схема 5-4-1 може да е изключително офанзивна, а една схема 4-3-3 може да е тотално защитна. Въпрос на тактика и разпределение на задачите. А най-важното е да се вкарват положенията, което към момента е най-големия проблем на отбора.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 17:30 / Събота /

Мнениеот sin4ec » 03 ное 2017 20:27

Бавното обработване на топката и ужасяващата игра без топка( липса на движение и агресия, пасивност, никакво пласиране) са бичовете на БГ футбола. И това се почва от ранна възраст по школите!
Искаме да играем футбол на ходом, ама така не става.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

phd
Мнения: 1058
Регистриран на: 29 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 17:30 / Събота /

Мнениеот phd » 03 ное 2017 21:30

Аз пък си мисля, че въпросът е на кой метър ще наредиш линиите и какви указания ще дадеш, ако загубиш или спечелиш топката.
Засега Роси реди линиите близо една до друга зад центъра, при загуба на топката не се пресира, а всеки си търчи в зоната в нашето поле, при спечелване на топката не се е видяло досега с три паса да се направи положение, а се оглеждат къде е Обертан.
Това прави стилът на отбора такъв, какъвто е. Може би за друго няма изпълнители.
На зима - ляв бек и ляво крило минимум.

По темата - мачът трябва да се вземе убедително, за да позамълчат малко критиците по медиите. От Стоилов насам все едно и също правим с треньорите и съответно с отбора си. Да, ние - феновете-критикари и разбирачи и легендите на клуба, също критикари и разбирачи. За два месеца и вече всичко им е ясно на всички. Когато един родител иска от четиригодишното си дете да решава уравнения, а то не може, идиот е родителят, а не детето.

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 17:30 / Събота /

Мнениеот Player » 04 ное 2017 09:57

metodito написа:
Player написа:Не показаха характер в Разград. Трябва да го сторят в събота. Не мога да повярвам, че се агитира да се пуска майстора на пропуска, Адениджи. Нападателие ни не вкарват, защото почти нямат положения. Докато Баба имаше поне по 3 на мач и не уцелваше вратата. Сега играем с много пасове, докато сгрешим и почти никакни удари. За това и не вкарваме повече от гол, а не заради нападателите.

Пак ли с разпространението на тази фейк мантра?
Ти един мач гледал ли си на Мапуку въобще? Я ми кажи по колко удари към вратата отправя Мапуку на мач? Защо винаги стои с гръб към вратата и защо 80% от пасовете му са назад? Каква е ролята на централния нападател? Кой "създаваше" положенията на Гонзо? Кой създава положенията на Роман? Стреля ли Мапуку към вратата. Хваща Роман топката и я буха към вратата! А даже не е нападател! Виждал ли си Мапуку да прави така? Сега само да не ми кажеш, че сеньор Роси му е казал така. Това е другата широко разпространена смешка. С Мапуку трябва много да се работи. Много. Пичът постоянно или се крие или не знае основни неща - как да застава и да се открива, как да излиза в голови позиции. Той знае от Берое: седи на ръба на засадата, хвърлят напред топката, той тръгва и понеже е физически по-мощен от всеки белчо го надбягва, излиза сам срещу вратаря, вкарва. Това му беше играта в Берое. Ама ние не сме Берое и не играем на контри. Ние сме отбора, на който му правят контри обикновено. Работи ли се по тактиката с него, на пролет, той може да покаже друго лице, но да кажеш, че не вкарва само щото "не му създават положения" е смешно!

Тунде, не го величая, но "майстора на пропуска" има седем гола миналата година. Мапуку, кога?


Статистиката показва кое е реалност. Всеки знае, че бабата прави много и смешни пропуски. Не може от 5 метра да уцели вратата или шута му е слаб като на 5 годишно и не затруднява никой. Мапуку и Буш за 5 мача отправят толкова удари, колкото онзи за един. Малкото им удари или са гол или добри вратарски намери, но няма некадърни пропуски за които да се хванеш за главата.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21185
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 17:30 / Събота /

Мнениеот metodito » 04 ное 2017 10:41

Player написа:
Статистиката показва кое е реалност. Всеки знае, че бабата прави много и смешни пропуски. Не може от 5 метра да уцели вратата или шута му е слаб като на 5 годишно и не затруднява никой. Мапуку и Буш за 5 мача отправят толкова удари, колкото онзи за един. Малкото им удари или са гол или добри вратарски намери, но няма некадърни пропуски за които да се хванеш за главата.


Реалността? Колко удари, точни, имахме във вратата на Лудогорец. Не ги брой. Един. Дело на Габи. Колко бяха точните удари във вратата на ЦСКА-София (София)? Кой вкара головете? Колко точни удара, колко опита за удар имаха нападателите ни?


Иначе по темата. Според мен това ще е... може да е крайъгълен кръг за равновесието в челото. Поне за "Левски" и ЦСКА-София (София) и да станат ясни някои неща... А може, да бъде решаващ и за разградчани, макар че едва ли. Там няма напрежението, като в софийските отбори, имат медиен комфорт и често шефовете им са показвали хладен ум.

Ако, наистина Делио Роси спази обещанието си ("почваме да работим по атаката") и наистина вземе, че сложи Прохазка, където му е мястото и да речем махне от крилото Тони, премести там Габи и зад нападателя сложи по-агресивния (от Вутов) Кабрал или каквото и да е там разместване и бием убедително, това може да е началото с главно "Н", още преди зимната пауза.

Ако хиксим... по-скоро нищо няма да се промени. Но ако паднем (нямам си идея тоя босненец кой е, но при Войн Войнов си мисля нямаше да имаме грижи), нещата може да загрубеят. Същото се отнася и за "онези", които играят на "Българска армия". Поне според медиите, на Белчев от няколко мача му точат ножа. В мача си с "Левски", той не спечели една точка, а загуби три. Лудогорец не са извънземни наистина, но към момента са по-добрия и по-опитен отбор от софийските. С оглед на стреличките де си прехвърлиха наскоро Разград и Армията, себелюбивия сельо Ганчев ще иска (и ще си вярва, че е възможно, което в момента не е) ЦСКА-София (София) не просто да бие Лудогорец, а да ги смачка (строителят на къщички неведнъж е показал, че от футбол не разбира). Така, нищо чудно, логичната минимална загуба (според мен, може да не е така) ще коства главата на Белчев, а с това софиянци може да се спуснат по пързалката. Това, което ги спасява е паузата. Моментът е удачен за смяна на треньора... Херо от друга страна, според мен, ще търси промяна и да покаже на шефовете си, че вижда грешката си. Ако стане фал, може да изпусне съблекалнята. Така че едва ли пак ще се прави на Моуриньо.

Прогнозата ми: "Левски" - Локо Пд - 1/Х, Лудогорец - ЦСКА-София (София) - 1/Х. [offtopic]Типче: 1. 2-1; 2. 2-0[/offtopic]
Надеждата ми: Дотук да е с несигурните игри за "Левски", а след паузата, да играем още по-добре. Страхът ми: индивидуални грешки, изненадваща тактика на бошняка или поредно неумение на нападателите ни да доведе до хикс, недай се Боже до загуба. Тогава, въпреки уверенията на Срас, и ние се пускаме по пързалката.

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: ППЛ: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 17:30 / Събота /

Мнениеот Kris_men2000 » 04 ное 2017 11:38

metodito написа:
Player написа:
Статистиката показва кое е реалност. Всеки знае, че бабата прави много и смешни пропуски. Не може от 5 метра да уцели вратата или шута му е слаб като на 5 годишно и не затруднява никой. Мапуку и Буш за 5 мача отправят толкова удари, колкото онзи за един. Малкото им удари или са гол или добри вратарски намери, но няма некадърни пропуски за които да се хванеш за главата.


Реалността? Колко удари, точни, имахме във вратата на Лудогорец. Не ги брой. Един. Дело на Габи. Колко бяха точните удари във вратата на ЦСКА-София (София)? Кой вкара головете? Колко точни удара, колко опита за удар имаха нападателите ни?


Иначе по темата. Според мен това ще е... може да е крайъгълен кръг за равновесието в челото. Поне за "Левски" и ЦСКА-София (София) и да станат ясни някои неща... А може, да бъде решаващ и за разградчани, макар че едва ли. Там няма напрежението, като в софийските отбори, имат медиен комфорт и често шефовете им са показвали хладен ум.

Ако, наистина Делио Роси спази обещанието си ("почваме да работим по атаката") и наистина вземе, че сложи Прохазка, където му е мястото и да речем махне от крилото Тони, премести там Габи и зад нападателя сложи по-агресивния (от Вутов) Кабрал или каквото и да е там разместване и бием убедително, това може да е началото с главно "Н", още преди зимната пауза.

Ако хиксим... по-скоро нищо няма да се промени. Но ако паднем (нямам си идея тоя босненец кой е, но при Войн Войнов си мисля нямаше да имаме грижи), нещата може да загрубеят. Същото се отнася и за "онези", които играят на "Българска армия". Поне според медиите, на Белчев от няколко мача му точат ножа. В мача си с "Левски", той не спечели една точка, а загуби три. Лудогорец не са извънземни наистина, но към момента са по-добрия и по-опитен отбор от софийските. С оглед на стреличките де си прехвърлиха наскоро Разград и Армията, себелюбивия сельо Ганчев ще иска (и ще си вярва, че е възможно, което в момента не е) ЦСКА-София (София) не просто да бие Лудогорец, а да ги смачка (строителят на къщички неведнъж е показал, че от футбол не разбира). Така, нищо чудно, логичната минимална загуба (според мен, може да не е така) ще коства главата на Белчев, а с това софиянци може да се спуснат по пързалката. Това, което ги спасява е паузата. Моментът е удачен за смяна на треньора... Херо от друга страна, според мен, ще търси промяна и да покаже на шефовете си, че вижда грешката си. Ако стане фал, може да изпусне съблекалнята. Така че едва ли пак ще се прави на Моуриньо.

Прогнозата ми: "Левски" - Локо Пд - 1/Х, Лудогорец - ЦСКА-София (София) - 1/Х. [offtopic]Типче: 1. 2-1; 2. 2-0[/offtopic]
Надеждата ми: Дотук да е с несигурните игри за "Левски", а след паузата, да играем още по-добре. Страхът ми: индивидуални грешки, изненадваща тактика на бошняка или поредно неумение на нападателите ни да доведе до хикс, недай се Боже до загуба. Тогава, въпреки уверенията на Срас, и ние се пускаме по пързалката.


Приятен ски слалум.Ние от 10 години сме по пързалката.На нас ни трябва менажер а не треньор.Трябват ни бързи резултати с генериране на бързи печалби закупуване на добри играчи и налагане на евросцената.Както го направиха Лудогорец.Те са жив пример и сега нямат стигане.Не ни трябва 100 годишно градене на отбор.Това са го направили създателите на ЛЕВСКИ преди 103 години.Ние сме вече изграден гранд и ни трябва титли,победи и слава каквато имахме преди 10 години.ТРЯБВАТ НИ КАДЪРНИ ФУТБОЛНИ СПЕЦИАЛИСТИ И РЪКОВОДИТЕЛИ КАТО МЪРИ И НАСКО СИРАКОВ.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ППЛ: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 17:30 / Събота /

Мнениеот THE G.A.M.E » 04 ное 2017 14:46

Aз съм казал... Ще имаме избухване 1-2 пъти до края на полусезона, просто не е ясно кой ще го отнесе. :lol:
Може и днес да е. :mrgreen:

В проверката през седмицата се опитаха някои нови неща, но според мен, няма да е днес мачът, в който ще се направят експериментите.
Според мен Роси подготвя новите неща, още от сега, за новият сезон.
Така през зимната пауза няма да се почва с промените от нулата. :roll:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 54 госта