ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) /2:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Лудогорец
126
48%
Равен
38
14%
Победа за Левски
100
38%
 
Общо гласове: 264

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21183
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) /2:0 FT

Мнениеот metodito » 30 окт 2017 09:33

Значи, един.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22992
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) /2:0 FT

Мнениеот W84me » 30 окт 2017 09:47

metodito написа:
ELFen написа:Не ми е работа да коментирам треньора ви, но съм озадачен от изказването:"...Първото полувреме имахме по-чистите положения", при все, че бяха инкасиарани два гола през периода/ макар и единият отменен/ :roll:, освен да е сравнявал играта на отбора си между двете полувремена.


Може да е мислил, че е треньор на вашия отбор. :lol: Между другото, освен удара отдалеч на Габриел, "Левски" други удари във врата направи ли? Май не. Или бъркам?

На Буж 1500% положение, което не можа да вкара от 8 метра...
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21183
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) /2:0 FT

Мнениеот metodito » 30 окт 2017 10:19

W84me написа:
metodito написа:
ELFen написа:Не ми е работа да коментирам треньора ви, но съм озадачен от изказването:"...Първото полувреме имахме по-чистите положения", при все, че бяха инкасиарани два гола през периода/ макар и единият отменен/ :roll:, освен да е сравнявал играта на отбора си между двете полувремена.


Може да е мислил, че е треньор на вашия отбор. :lol: Между другото, освен удара отдалеч на Габриел, "Левски" други удари във врата направи ли? Май не. Или бъркам?

На Буж 1500% положение, което не можа да вкара от 8 метра...

Да, да. Помня, имам предвид ВЪВ ВРАТАТА. Е, сега, 1500%. Тея удари с петичка ги вкарват едни други футболисти. Той просто не е от тях.

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) /2:0 FT

Мнениеот trokadero_ » 30 окт 2017 10:42

Толкова слаб и безидеен Левски , че няма и на къде.
Големи очаквания имахте за Делио Роси , ама и той няма какво да направи. Играчи на килограм и до там.

Потребителски аватар
Torino FC 1906
Мнения: 454
Регистриран на: 07 авг 2010 16:19
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) /2:0 FT

Мнениеот Torino FC 1906 » 30 окт 2017 10:46

Честита победа на Гората , абсолютно заслужена !

Съдиите , няма какво да ги коментираме и да се оправдаваме с тях ...

Не мога да разбера , част от многоуважаваният , левскар !
Какво искате бре пичове , огромна част от този отбор е на тандема Боре - Митов , школата ни е тотал щета , трансферната политика ни е алеле майко , изредиха се физкултурници да се упражняват и правят на треньори , реално нямаме собственик на който да му ПУКА за КЛУБА, онези с черните фланелки и черепите разбиха публиката на Левски .... още ???

За тези който си мислят , че от днес за утре ще ставаме шампиони и ще бием всичко с тактиката ... Ние сме Левски , бааааа .... е няма да стане , чудесата са в приказките !!!

Май голяма част от хората се подадоха на евтините провокации на оранжевите боклуци от диемата и "услужливите" $журналя$ .

В момента ние градим основите на отбора .... дали Роси е правилният човек , лично за мен , ДА .( между другото и "Сръбската Пияница" беше тръгнал да гради но пак на много хора все нещо не им харесваше и след него трябваше пак да изтърпим всевъзможни унижения ).

Не забравяйте , че през годините Мъри 3-пъти ни отказа , а за сребролюбеца с прякор на герой просто не ми се говори , лично аз до последно му бях супер фен и го защитавах ....

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) /2:0 FT

Мнениеот Warped » 30 окт 2017 10:49

Слаб Левски. Питам, имали смисъл да се плащат заплати на Гомес и др. такива ако ще се играе така? Сега ще се надявам на ПОРЕДНАТА зимна пауза. И отново силно пазене на Луноходец от съдиите, спестени картони на марселино, Моци, Сисиньо( който можеше и червен да получи) но не паднахме заради това. Паднахме защото отбора играе посредствено и без желание. Мислех, че мъките срещу Монтана са по скоро от това че ще се пестят, но явно просто толкова си могат
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Serafim
Мнения: 5170
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) /2:0 FT

Мнениеот Serafim » 30 окт 2017 10:59

Само да спомена неигралите за Лудогорец - Браун, Форстър, Терзиев, Саша, Кампаняро (появи се за 30 сек), Жоао Пауло.
Това са 6 играча, без да включваме най-дълбоките им резерви. В атака Марселиньо, Вандерсон, Вура, Лукоки и Кешеру могат да си ги въртят както искат.
От друга страна Левски е толкова предвидим, че на всяко дете му е ясно с какъв състав ще излезе. Също така показателно бе колко зле сме, след като Цветкович мина ляв бек, Найденов десен. С това неефикасните ни бекове станаха 2, вместо 1. Прохазка от самолет си личи, че не става за тази позиция и е лимитиран до едни 15-20% от възможностите си. Вутов за пореден път гледа мача от близо, но започна титуляр. И пак с лекота провали няколко атаки с несериозни отигравания, сякаш е на тренировка. Буш не е нападател, който от 1 положение в мача ще вкара. Ако бе така нямаше да е при нас. А на мач я има едно положение, я не. Това, където стреля от 15 метра не го броя. Няма много играчи в ППЛ, дето на скорост, пресирани от защитник да вкарат гол. Освен това Ренан е може би най-добрия вратар в първенството.

Има обаче и нещо друго. Ако Митов играеше с такава схема и с такова разположение на играчите, щеше да бъде разпънат на кръст и убит с камъни. Имам чувството, че Роси гледа на тези играчи, като на аматьорски отбор, който се събира да тренира веднъж седмично. Роман е ляво крило, защото може да тича много и да покрива много терен. Вутов е дясно крило, защото уж има поглед над играта и някаква техника, та да влиза навътре. Глупости. Цветкович е супер активен напред и би било умно да играе с Роман, който се връща много в защита и ще го покрива добре. От друга стран Горанов рядко се включва напред и това ще е добре за Вутов или Кабрал, защото ще ги освободи малко от дефанзивни функции. Освен това ще има много повече центрирания в наказателното. А Буш уж е таран и умее да играе с глава. Така и вкара гол на Хайдук. Хубав при това.

Вече е видно, че повечето от тези играчи не са по вкуса на Роси. Оценки можем да му даден едва след зимния трансферен прозорец и то при условие, че се доведат нови играчи, които той е одобрил.
Последна промяна от Serafim на 30 окт 2017 11:01, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) /2:0 FT

Мнениеот trokadero_ » 30 окт 2017 11:00

За Боримиров да не говорим - пълен схемаджия и малумник.

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3141
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) /2:0 FT

Мнениеот wilge » 30 окт 2017 11:04

Пак до болка познатия рефрен: Още не сме отбор! Тактиката на Левски е като щампа- една и съща при гостуване и домакинство, срещу отбраняващ се отбор и срещу атакуващ ни отбор. Без разлика дали е Ботев Гълъбово или Лудогорец. Прав е Пепи Колев- предвидим отбор сме. То треньора на Гълъбово ни разбра, та какво да кажем за Херо. До сега в себе си оправдавах Роси имайки предвид малкото време в което работи с отбора. Но напоследък започва да ме изнервя с еднообраната си и неефективна тактика. Сигурно не е добре да играем на "юруш", но и така "яваш" нещо не ми се връзва. Очаквах тактически капани и импровизация, повече движения, точни удари от далеч, остри влизания по крилата, а то... Бавно, безидейно, назад и настрани. Не знам кой е виновен, но този Буш не е онзи Буш, този Вутов не е онзи Вутов. Мапуку при полуръста излизаше със завидно самочувствие от съблекалнята и го показваше на терена. Сега показва примирение и незаинтересованост. В Левски в момента що годе играят амо Митрев, Холмар, Яблонеца, Обертан и на моменти сърбина. Но и абдалите разбраха, че всички топки минават през франсето и обикновено го ескортират по 2 - 3 противникови играчи. Но нещо и на него напоследък започна да му пада КПД- то. Кабрал има качества, остър е, но има недостатъчно игрово време. Не ми е ясно как може да имаш в състава си Сандберг, Рошу, Нар и Адениджи, да им плащаш тлъсти заплати и да не ги включваш в игра. С какво двамцата ни нападатели показаха, че са по- добри от нигериеца? Нима Сандберг щеше да стои по- зле на десния бек от Найденов? Последният между впрочем показа добри игри като дефанзивен халф. Не съм убеден и че Прохи е по- добро крило от Нар. Друг е въпроса, че на словака там въобще не му е мястото. Дивотиите от този продължават с обяснението за къса резервна скамейка. Експериментите с поставянето на играчи на неподходящи за тйх позиции продължават. А четирима гледат от страни. Сега се сетих, че имаше и един Белмонт. Който иска нека го коментира.
Колкото до снощният мач, делиорманци показаха, че не само са 4 пъти по- скъпи от Левски, ами са и 5 пъти по- добри. Ако не се пазеха силите за следващите два важни за тях двубоя не знам какво щеше да стане с нашите пишман звезди. Слаби сме. Това е.

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) /2:0 FT

Мнениеот Warped » 30 окт 2017 11:07

Serafim написа:Вече е видно, че повечето от тези играчи не са по вкуса на Роси. Оценки можем да му даден едва след зимния трансферен прозорец и то при условие, че се доведат нови играчи, които той е одобрил.

Е да това вече е 5-та поредна зима с тоя рефрен, който и аз си повтарям- едва след зимния трансферен прозорец. Обаче.....
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: darkblue67 и 40 госта