ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) /2:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Лудогорец
126
48%
Равен
38
14%
Победа за Левски
100
38%
 
Общо гласове: 264

Гонзо
Мнения: 201
Регистриран на: 18 яну 2013 23:25
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) /2:0 FT

Мнениеот Гонзо » 29 окт 2017 23:42

Гонгаджиите почват да гонят Роси вече. Гониш Роси и идва Вили Вуцов с тактиката "ние сме Левски, трябва да мачкаме", никаква тактика и резултатите ги знаем 3:0 от тирето, максимум равен с Лудогорец, всеки мач знаем, че ще ни вкарат поне 1 гол и на лято след първия мач гледаме напред и се фокусираме за титлата. Италианеца има повече прекарано време на Герена от поне 50% от мрънкачите. Оставете го да работи. Лятото ако отпаднем от скиори или бармани... да, да се маха. С Роси силно ме съмнява това.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21185
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) /2:0 FT

Мнениеот metodito » 29 окт 2017 23:45

W84me написа:
popokutepetel написа:В Левски всичко е на парче и няма грам визия и идея за каквото и да е развитие. И с Роси и без Роси ще си тъпчем на същото ниво докато това не се промени.

Щом не е Роси човека, тогава кой? Кой трябва да дойде и да промени нещо с магическа пръчка? Аз си мисля, че няма треньор на Света, който да почне да мачка след 2-3 месеца работа, защото явно ние, левскарите, няма да дадем шанс на друг...


Имахме такъв тренер, "феновете" го изгониха... :!:Шопите сте племе тъпо, но много вина носим и ние от провинцията, защото селенията ви няма да се чува толкова, ако и ние сме там, та, когато прошляци викате на един тренер печелил КЕШ "КУРВО", да не ви се чува гласа!
Последна промяна от metodito на 29 окт 2017 23:49, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22992
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) /2:0 FT

Мнениеот W84me » 29 окт 2017 23:46

metodito написа:Имахме такъв тренер, "феновете" го изгониха... :!:

Но той си направи подготовката, имаше доста повече време. Нека не ги сравняваме, Петрович сам отпадна от Европа, докато на Роси му дадоха отбор с подготовка, водена от Митов...
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) /2:0 FT

Мнениеот ehh » 29 окт 2017 23:50

koisa написа:Роси да последва примера на Конте и да смени малко схемата, че всички ни знаят състава и тактиката седмици преди да е започнал мача. Виждам, че Роси се опитва да избута до зимата (явно са му обещали играчи) ама такъв магарешки инат да залага на едно и също за всеки един противник...
Играчите във всяко интервю говорят колко много работят тактически, а на терена не се вижда нищо такова. Изключвам защитната игра...

Няма класа в отбора. Това е. Вземете последните два мача. Срещу ЦСКА левашко изчистване и слаб вратар. Срещу Лудогорец слаб вратар и левашко изиграване на защитник. И примерно вместо да излезем от тия два мача с 4 точки, ние излизаме с 1 и обвиняваме треньора.
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21185
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) /2:0 FT

Мнениеот metodito » 29 окт 2017 23:50

Заеби

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14694
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) /2:0 FT

Мнениеот smoothc » 29 окт 2017 23:51

В първенство като българското - трябва да се подхожда офанзивно!
Докато треньорите в Левски не проумеят това, то дългосрочен прогрес няма да има в близко бъдеще.
Неща като наблягане върху тактическата част(фраза, която в своя генезис съдържа дефанзивна насоченост) и прочие инструменти първо, не са(толкова) необходими за стандартите в Първа лига и второ, самите футболисти не са настроени за такъв тип детайли.
Атака и мотивация, стремеж към директен футбол, с класическо 4-4-2, с бързи бекове и динамични/технични крила, това е!
Първа лига и без това е ниско резултатна, сиреч, повечето отбори поради една или друга причина бележат трудно(да не си помисли някой, че това е така заради някакво специално качество на защитите), така че най-доброто нещо, което можеш да направиш е просто да акцентираш върху атаката.
Кел файда, след като Левски допуска между 0-1 гола срещу слабаците/средняците, но от своя страна трудно може да вкарва 2+ гола?
И така се получават най-често 0-0, 1-1, трудно 1-0, или 0-1 загуба., вместо 2-1, 2-0, 3-0, 3-1 - резултати, които подхождат на името и философията на отбора!

Потребителски аватар
nikiobicata
Мнения: 283
Регистриран на: 05 окт 2009 09:45
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) /2:0 FT

Мнениеот nikiobicata » 30 окт 2017 00:03

W84me написа:
popokutepetel написа:В Левски всичко е на парче и няма грам визия и идея за каквото и да е развитие. И с Роси и без Роси ще си тъпчем на същото ниво докато това не се промени.

Щом не е Роси човека, тогава кой? Кой трябва да дойде и да промени нещо с магическа пръчка? Аз си мисля, че няма треньор на Света, който да почне да мачка след 2-3 месеца работа, защото явно ние, левскарите, няма да дадем шанс на друг...


Аз разсъждавах като теб! Но вече не и ще ти кажа защо... Какво мислиш, че толкова ще се промени от една 2-3 седмична подготовка? Българските отбори почват Юни месец в турнирите (изключвам Лудогорец)... Тогава за каква подготовка говорим? Самите мачове през сезона не са ли подготовка? Нали тренираш всеки ден? Аз просто не виждам никаква промяна в играта... Видях първите 3 мача... някак си това беше на мускули и играчите искаха да се докажат пред новия треньор. Сега си мисля, че не го харесват поради това че ги слага на позиции които те са слаби или нямат качества за тях. Виж погледа на Прохазка сега и погледни преди 5 месеца. Той сега гледа като подплашен и няма никакъв живец... А той беше един от лидерите... Просто нещата отиват на зле и треньора ще го отнесе според мен... Играчите не че не го разбират, те просто са лимитирани и не могат да играят на тези позиции на които той иска.

fen1914
Мнения: 776
Регистриран на: 06 дек 2008 22:26

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) /2:0 FT

Мнениеот fen1914 » 30 окт 2017 00:11

W84me написа:
metodito написа:Имахме такъв тренер, "феновете" го изгониха... :!:

Но той си направи подготовката, имаше доста повече време. Нека не ги сравняваме, Петрович сам отпадна от Европа, докато на Роси му дадоха отбор с подготовка, водена от Митов...


Да се прави сравнение между Роси и Люпко е като да сравняваш две различни величини. В България по-добър и класен клубен треньор от сърбина не е имало. Неадекватното ръководство успя да изгони треньора, който можеше да даде визия и стил на игра, от които щяха да дойдат и резултати. Роси ще го видим след зимната подготовка, но не съм оптимист.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22992
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) /2:0 FT

Мнениеот W84me » 30 окт 2017 00:15

fen1914 написа:Да се прави сравнение между Роси и Люпко е като да сравняваш две различни величини. В България по-добър и класен клубен треньор от сърбина не е имало. Неадекватното ръководство успя да изгони треньора, който можеше да даде визия и стил на игра, от които щяха да дойдат и резултати. Роси ще го видим след зимната подготовка, но не съм оптимист.

Аз не ги сравнявам, други левскари тук сравняват несравними неща.....
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

CSKA69
Мнения: 4441
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) /2:0 FT

Мнениеот CSKA69 » 30 окт 2017 00:29

Включвам се само да напиша на онзи фен с репликата за Гуардиола, че каталунецът НИКОГА не е налагал като стил на игра на отборите си прословутата тики-така ;) С този термин журналистите в Испания наричаха играта на Испания от времето на Арагонес и после на Дел Боске.. Целта е притежание на топката заради самото притежание Ван Гаал е другият проповедник на този футбол. Идеята е, че ако притежаваш топката повече от противника, то шансовете да получиш гол намаляват, а тези ти да вкараш съответно се увеличават..
Стилът на Гуардиола е съвсем различен и се нарича позиционна игра (Juego De Posicion) - това пак е притежание на топката, но целта е да се създават достатъчно шансове, за да може да се отбележат много голове ;) По същество тики-таката е дефанзивна концепция, а идеите на Гуардиола са чисто офанзивни..
За съжаление няма НИТО ЕДИН български треньор, който да изповядва подобни футболни идеи :| Тук всички са поклонници или на Моуриньо или на германо-италианската школа за футбол на контраатака.. А уж винаги сме смятали българските футболисти за талантливи в техническо отношение. Пък футболът ни е един такъв, силов-ботушарски :lol:
Изображение

Изображение


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 57 госта