ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) / 2:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12301
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) / Събота / 16:00 /

Мнениеот TristaNNN » 20 окт 2017 14:07

modor написа:Този билет е фейк!

Тихо па ти бе, остави ги да се попеняват малко щом не могат сами да се сетят, че снимката е подправена. :mrgreen:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) / Събота / 16:00 /

Мнениеот hydetoshi » 20 окт 2017 14:09

TristaNNN написа:
Torino FC 1906 написа:
ralka_levskarka написа:Много ми харесват новите билети, жалко, че си взех от първата партида.


[offtopic]Изображение[/offtopic]

Много са хубави, наистина. Ей на това му се вика страшен маркетингов трик. :mrgreen:

Ако пусне такива билети,Левски задължително отива на съд. Надявам се наистина да е менте. Жалко ако някой е изгорял с 15 лв.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12802
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) / Събота / 16:00 /

Мнениеот Eminem » 20 окт 2017 14:12

Ами пич, след като софия запад взима решение на УС, забелижи - на УС!!! Да не се говори "Цска -софия", нормално е да си помисля, че билета е истински.

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12301
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) / Събота / 16:00 /

Мнениеот TristaNNN » 20 окт 2017 14:15

hydetoshi написа: Ако пусне такива билети,Левски задължително отива на съд. Надявам се наистина да е менте. Жалко ако някой е изгорял с 15 лв.

Какъв съд бе, тиреец, Народния комсъд ли? Ама те и него го закриха. :mrgreen:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) / Събота / 16:00 /

Мнениеот hydetoshi » 20 окт 2017 14:21

TristaNNN написа:
hydetoshi написа: Ако пусне такива билети,Левски задължително отива на съд. Надявам се наистина да е менте. Жалко ако някой е изгорял с 15 лв.

Какъв съд бе, тиреец, Народния комсъд ли? Ама те и него го закриха. :mrgreen:

Ами ей такъв. Какво ще стане ако излезе серия билети за мача ЦСКА- Говеда? Питай някой адвокат. Добре че е само фотомонтаж или каквото там е. Ама някой облъчен като нищо ще си купи такава хартийка,ако се предложат някъде.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12301
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) / Събота / 16:00 /

Мнениеот TristaNNN » 20 окт 2017 14:43

hydetoshi написа:
TristaNNN написа:
hydetoshi написа: Ако пусне такива билети,Левски задължително отива на съд. Надявам се наистина да е менте. Жалко ако някой е изгорял с 15 лв.

Какъв съд бе, тиреец, Народния комсъд ли? Ама те и него го закриха. :mrgreen:

Ами ей такъв. Какво ще стане ако излезе серия билети за мача ЦСКА- Говеда? Питай някой адвокат. Добре че е само фотомонтаж или каквото там е. Ама някой облъчен като нищо ще си купи такава хартийка,ако се предложат някъде.

Да бе, ясно. :lol: Ама по какви закони и правила ще съди Народния съд? То това да не ви е времето на комунистическите процеси - виновен, фашист, аре марш в Белене. Сега хората гледат закони, правилници и разни такива документчета, та питам те, тиреецо, по кой закон и правилник ще се съдим? :lol:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12301
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) / Събота / 16:00 /

Мнениеот TristaNNN » 20 окт 2017 14:45

Eminem написа:Ами пич, след като софия запад взима решение на УС, забелижи - на УС!!! Да не се говори "Цска -софия", нормално е да си помисля, че билета е истински.

Олеле майкоооооо. :lol:
Какви решения, какъв УС, какви 5 лева?! Явно такива като теб дори не са наясно с управленската структура на любимия си тим, обаче охотно бързат да раздават форумни присъди.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) / Събота / 16:00 /

Мнениеот hydetoshi » 20 окт 2017 14:46

TristaNNN написа:
hydetoshi написа:
TristaNNN написа:
hydetoshi написа: Ако пусне такива билети,Левски задължително отива на съд. Надявам се наистина да е менте. Жалко ако някой е изгорял с 15 лв.

Какъв съд бе, тиреец, Народния комсъд ли? Ама те и него го закриха. :mrgreen:

Ами ей такъв. Какво ще стане ако излезе серия билети за мача ЦСКА- Говеда? Питай някой адвокат. Добре че е само фотомонтаж или каквото там е. Ама някой облъчен като нищо ще си купи такава хартийка,ако се предложат някъде.

Да бе, ясно. :lol: Ама по какви закони и правила ще съди Народния съд? То това да не ви е времето на комунистическите процеси - виновен, фашист, аре марш в Белене. Сега хората гледат закони, правилници и разни такива документчета, та питам те, тиреецо, по кой закон и правилник ще се съдим? :lol:

По най-елементарния- за обида,хиляда деветстотин и четиринайсецо.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
Dachi
Мнения: 243
Регистриран на: 27 авг 2010 12:18
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) / Събота / 16:00 /

Мнениеот Dachi » 20 окт 2017 14:49

modor написа:
Eminem написа:
TristaNNN написа:
Torino FC 1906 написа:
ralka_levskarka написа:Много ми харесват новите билети, жалко, че си взех от първата партида.


[offtopic]Изображение[/offtopic]

Много са хубави, наистина. Ей на това му се вика страшен маркетингов трик. :mrgreen:

Това е доказателство защо Левски е в това състояние. Защото в този клуб, няма грам професионализъм. А вие се радвате на този факт. Жалко и тъжно! Радвайки се на това, вие сте съучастници на този непрофесионализъм.
Пак ще го напиша, с риск един от двата модераторс тук, отново да ми изтрият мнението - трагедия е сз да има власт над ръководството. Трагедия! Затова и копаем дъното от години.

Този билет е фейк!


Изобщо не е фейк. Такива са си билетите. Изображение
https://imgur.com/a/l8hxL
Вчера са купени :)
Въз основа на предоставени документи Лицензионната комисия на БФС изменя издадения лиценз на "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД, както следва:
1. Наименованието "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК ЦСКА-СОФИЯ" ЕАД

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32329
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) / Събота / 16:00 /

Мнениеот modor » 20 окт 2017 14:55

Dachi написа:Изобщо не е фейк. Такива са си билетите. Изображение
https://imgur.com/a/l8hxL
Вчера са купени :)

Я пак ги погледни :)
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Dobri, groti, krumeto, nvm, suni, TristaNNN и 115 госта